Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kola KP družstev mužů a žen

Lovosice (8. 5. 2019)

skok daleký - Muži

(st, 8.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 11 6.15 +0.3 m/s 5.85  +0.35.78  -1.36.12  +2.26.126.15  +0.3xx 11.00
2 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 13 6.08 +2.1 m/s 6.08 +0.5 m/s 5.80  -1.45.97  -1.56.08  +2.16.083.87  -1.46.08  +0.5x 9.00
3 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 18 6.00 -0.8 m/s 5.75  +0.75.93  +0.05.73  +1.75.935.87  -0.45.87  +1.36.00  -0.8 8.00
4 Jakub SpišjakJakub Spišjak
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 10 5.88 5.79  -0.55.71  -1.4x5.795.21  -0.4x5.88 7.00
5 Vojtěch TonarVojtěch Tonar
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 12 5.69 -1.4 m/s 4.83  +1.35.45  -0.94.65  +1.45.455.45  -0.75.69  -1.4x 6.00
6 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 17 5.52 +0.0 m/s x5.52  +0.05.38  +1.05.52x5.36  +0.85.33 5.00
7 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
05 6 5.43 +0.8 m/s 5.41  +0.65.43  +0.85.17  +2.25.435.06  -1.25.34  +0.85.43  +2.1 4.00
8 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 16 5.38 +1.8 m/s 5.16  +0.34.90  +0.85.38  +1.85.385.03  +1.95.24  +1.6x 3.00
9 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 1 5.37 -0.8 m/s x5.37  -0.8x5.370.00.00.0 2.00
10 Robert HájekRobert Hájek
ASK DěčínASK Děčín
01 3 5.20 5.204.67  +0.84.15  +0.95.200.00.00.0 1.00
11 Jan MusilJan Musil
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 8 5.17 +1.0 m/s 5.17  +1.05.03  +0.64.91  +0.75.170.00.00.0
12 Lukáš LachmanLukáš Lachman
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 7 5.09 +0.7 m/s 4.94  +1.45.09  +0.74.62  +2.85.090.0  +1.10.0  +0.90.0
13 Matěj HrbekMatěj Hrbek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4 5.01 +3.0 m/s 4.99 +0.1 m/s 4.87  -0.84.99  +0.15.01  +3.05.010.00.00.0
14 Kryštof PrincKryštof Princ
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 9 4.65 +0.4 m/s 4.65  +0.44.424.65  +2.84.650.00.00.0
15 Patrik HausnerPatrik Hausner
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
05 14 4.61 +1.3 m/s 4.61  +1.34.53  -0.8x4.610.00.00.0
16 Jan ApolenJan Apolen
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 15 4.15 +1.3 m/s 4.15  +1.3xx4.150.00.00.0
Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
02 5 NM xxx0.0xxx
Dominik DuffekDominik Duffek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 2 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ženy

(st, 8.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5.23 +1.3 m/s 4.604.99  +0.4x4.995.15  -1.05.15  +1.65.23  +1.3 11.00
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 5.09 5.095.08  +0.34.89  +0.75.095.014.99  +1.65.07 9.00
3 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 5.07 5.074.824.85  +0.65.074.934.684.84 8.00
4 Nikola BisováNikola Bisová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5.02 5.024.80  +0.34.89  +0.75.024.594.78x 7.00
5 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 4.91 x4.564.85  +0.84.85xx4.91 6.00
MS Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 4.84 x4.774.844.840.00.00.0
7 Markéta MaláMarkéta Malá
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 4.84 4.48  +0.73.86  +0.04.06  +1.24.484.15  +1.54.62  +1.44.84 5.00
8 Tereza DivišováTereza Divišová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 4.74 4.454.30  +0.34.634.634.69  +0.04.44  +0.74.74 4.00
9 Michaela SucháMichaela Suchá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 4.63 +0.7 m/s 3.75  +5.44.63  +0.74.54  +0.64.634.53  -0.64.564.63 3.00
10 Mariana KokšalováMariana Kokšalová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 4.47 4.473.92  -1.04.43  +0.24.470.00.00.0 2.00
11 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 4.42 4.424.344.06  +0.94.420.00.00.0 1.00
MS Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 4.28 +1.5 m/s 4.27  +0.54.28  +1.54.22  +0.04.280.00.00.0
13 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 4.20 +1.2 m/s 3.54  +0.7x4.20  +1.24.200.00.00.0
MS Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4.06 xx4.064.060.00.00.0
15 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková
ASK LovosiceASK Lovosice
01 4.04 3.734.043.86  +1.84.040.00.00.0
16 Tereza TůmováTereza Tůmová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.03 +0.2 m/s 3.95  +0.54.014.03  +0.24.030.00.00.0
17 Kateřina JantačováKateřina Jantačová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 3.90 3.903.443.473.900.00.00.0
18 Nicol HefnerováNicol Hefnerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 3.85 3.853.693.55  +1.83.850.00.00.0
Celkem 18 závodníků