výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kola KP družstev mužů a žen

Lovosice (8. 5. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 51.41 11.00
2 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 52.08 9.00
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 53.05 8.00
4 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 55.17 5.00
5 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 1 57.08
6 Martin LenhartMartin Lenhart 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 63.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 54.89 6.00
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 55.56 4.00
3 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 56.32 2.00
4 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 57.66
5 Milan MálekMilan Málek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 59.49
6 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 5 62.23
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 1 53.86 7.00
2 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 55.92 3.00
3 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 56.34 1.00
4 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 3 58.48
5 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 59.43
6 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 62.44
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 51.41 11.00
2 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 52.08 9.00
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 53.05 8.00
4 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 1 53.86 7.00
5 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 54.89 6.00
6 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 55.17 5.00
7 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 55.56 4.00
8 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 55.92 3.00
9 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 56.32 2.00
10 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 56.34 1.00
11 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 1 57.08
12 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 57.66
13 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 3 58.48
14 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 59.43
15 Milan MálekMilan Málek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 59.49
16 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 5 62.23
17 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 62.44
18 Martin LenhartMartin Lenhart 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 63.43

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 63.19
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 64.77 7.00
3 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 65.43 6.00
4 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 3 65.80 4.00
5 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 68.20 3.00
6 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 69.70
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 62.11 11.00
2 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 62.90 9.00
3 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 64.37 8.00
4 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 65.75 5.00
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 68.44 2.00
6 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 73.52
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 64.84
MS Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 2 67.89
3 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 68.85 1.00
4 Kateřina JantačováKateřina Jantačová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 82.42
Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 62.11 11.00
2 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 62.90 9.00
3 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 63.19
4 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 64.37 8.00
5 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 64.77 7.00
6 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 64.84
7 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 65.43 6.00
8 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 65.75 5.00
9 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 3 65.80 4.00
10 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 2 67.89
11 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 68.20 3.00
12 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 68.44 2.00
13 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 68.85 1.00
14 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 69.70
15 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 73.52
16 Kateřina JantačováKateřina Jantačová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 82.42
Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 DNS