výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra - čtvrtfinále Pardubice

Pardubice (4. 6. 2019)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 4.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1587 Adam PavelAdam Pavel 12 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 2 17.78
2 3784 Daniel BůžekDaniel Bůžek 12 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 8 18.56
3 3702 David FedorDavid Fedor 12 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 1 18.91
4 3620 Filip VamberskýFilip Vamberský 12 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 19.23
5 3610 David BlažekDavid Blažek 12 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 20.24
6 3621 Matěj VamberskýMatěj Vamberský 12 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 7 20.34
7 3783 Jonáš AnsorgeJonáš Ansorge 12 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 6 22.87
3808 Matyáš LudwigMatyáš Ludwig 12 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 4.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1665 Adam StejskalAdam Stejskal 12 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 5 18.11
2 3635 Martin StečínskýMartin Stečínský 12 ZŠ OpatovZŠ Opatov 4 19.28
3 1586 Martin JarolímMartin Jarolím 12 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 1 19.62
4 1666 Šimon KrylŠimon Kryl 12 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 8 20.08
5 3700 Samuel HudčekSamuel Hudček 12 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 3 21.44
6 3701 Vojtěch BorčickýVojtěch Borčický 12 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 6 21.60
3798 Kryštof BlažekKryštof Blažek 12 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 2 DNS
3716 Daniel VomočilDaniel Vomočil 12 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 4.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1582 Oldřich MalinaOldřich Malina 12 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 2 19.12
2 1667 Štěpán HanusŠtěpán Hanus 12 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 4 19.25
3 1588 Štěpán VaněčekŠtěpán Vaněček 12 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 7 19.90
4 1581 Jakub PrůchaJakub Průcha 12 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 5 19.99
5 3636 Matěj StruhárMatěj Struhár 12 ZŠ OpatovZŠ Opatov 6 20.27
6 1604 Martin NevoleMartin Nevole 12 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 8 20.55
7 1603 Vítek PokornýVítek Pokorný 12 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 1 21.57
8 1599 Adam FlegelAdam Flegel 12 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 3 21.66
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 4.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3796 Jan BartošJan Bartoš 12 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 8 17.92
2 3711 Ondřej ŠkarytkaOndřej Škarytka 12 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 4 20.36
3 3685 Vojtěch MejsnarVojtěch Mejsnar 12 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 5 20.57
4 1583 Sebastian FaltusSebastian Faltus 12 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 3 20.65
5 1663 Adam PantůčekAdam Pantůček 12 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 7 21.54
6 1620 Štěpán ČechŠtěpán Čech 12 Základní škola BorováZákladní škola Borová 6 21.55
7 3683 Marek KalenskýMarek Kalenský 12 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 2 21.94
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1587 Adam PavelAdam Pavel 12 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 2 17.78
2 3796 Jan BartošJan Bartoš 12 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 8 17.92
3 1665 Adam StejskalAdam Stejskal 12 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 5 18.11
4 3784 Daniel BůžekDaniel Bůžek 12 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 8 18.56
5 3702 David FedorDavid Fedor 12 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 1 18.91
6 1582 Oldřich MalinaOldřich Malina 12 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 2 19.12
7 3620 Filip VamberskýFilip Vamberský 12 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 19.23
8 1667 Štěpán HanusŠtěpán Hanus 12 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 4 19.25
9 3635 Martin StečínskýMartin Stečínský 12 ZŠ OpatovZŠ Opatov 4 19.28
10 1586 Martin JarolímMartin Jarolím 12 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 1 19.62
11 1588 Štěpán VaněčekŠtěpán Vaněček 12 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 7 19.90
12 1581 Jakub PrůchaJakub Průcha 12 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 5 19.99
13 1666 Šimon KrylŠimon Kryl 12 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 8 20.08
14 3610 David BlažekDavid Blažek 12 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 20.24
15 3636 Matěj StruhárMatěj Struhár 12 ZŠ OpatovZŠ Opatov 6 20.27
16 3621 Matěj VamberskýMatěj Vamberský 12 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 7 20.34
17 3711 Ondřej ŠkarytkaOndřej Škarytka 12 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 4 20.36
18 1604 Martin NevoleMartin Nevole 12 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 8 20.55
19 3685 Vojtěch MejsnarVojtěch Mejsnar 12 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 5 20.57
20 1583 Sebastian FaltusSebastian Faltus 12 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 3 20.65
21 3700 Samuel HudčekSamuel Hudček 12 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 3 21.44
22 1663 Adam PantůčekAdam Pantůček 12 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 7 21.54
23 1620 Štěpán ČechŠtěpán Čech 12 Základní škola BorováZákladní škola Borová 6 21.55
24 1603 Vítek PokornýVítek Pokorný 12 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 1 21.57
25 3701 Vojtěch BorčickýVojtěch Borčický 12 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 6 21.60
26 1599 Adam FlegelAdam Flegel 12 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 3 21.66
27 3683 Marek KalenskýMarek Kalenský 12 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 2 21.94
28 3783 Jonáš AnsorgeJonáš Ansorge 12 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 6 22.87
3808 Matyáš LudwigMatyáš Ludwig 12 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 4 DNS
3798 Kryštof BlažekKryštof Blažek 12 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 2 DNS
3716 Daniel VomočilDaniel Vomočil 12 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 7 DNS

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 4.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3665 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 4 17.56
2 3671 Anežka StřížkováAnežka Střížková 12 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 7 17.71
3 3695 Viktorie MojkoViktorie Mojko 12 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 3 18.09
4 3785 Zuzana ČermákováZuzana Čermáková 12 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 5 18.89
5 3786 Lilly DemjanovičováLilly Demjanovičová 12 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 1 19.70
6 3609 Julie BeránkováJulie Beránková 12 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2 19.97
3805 Tereza HavránkováTereza Havránková 12 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 8 DNS
3704 Monika KlimešováMonika Klimešová 12 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 4.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1578 Nikola FerbarováNikola Ferbarová 12 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 1 19.58
2 3601 Tereza HeroldováTereza Heroldová 12 Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor... 2 19.65
3 3694 Kristýna DrahošováKristýna Drahošová 12 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 6 19.99
4 3617 Nela ŠedováNela Šedová 12 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 20.42
5 3613 Klaudie MachováKlaudie Machová 12 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 20.59
6 3656 Magdalena LaštůvkováMagdalena Laštůvková 12 ZŠ SečZŠ Seč 8 21.56
3811 Natálie PatkováNatálie Patková 12 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 4 DNS
3715 Eliška RychnovskáEliška Rychnovská 12 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 4.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1672 Kristína ČernohousováKristína Černohousová 12 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 7 19.84
2 1584 Sofie KostovskáSofie Kostovská 12 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 6 20.30
3 1579 Zoe SoučkováZoe Součková 12 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 3 20.53
4 3693 Amálie JanečkováAmálie Janečková 12 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 4 20.77
5 1585 Adéla WinterováAdéla Winterová 12 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 1 20.84
6 3661 Karolína SládkováKarolína Sládková 12 ZŠ SečZŠ Seč 8 21.18
7 3670 Lucie MáslováLucie Máslová 12 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 5 22.26
8 3627 Sára BurešováSára Burešová 12 ZŠ OpatovZŠ Opatov 2 22.44
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 4.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1601 Ema FílováEma Fílová 12 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 7 18.56
2 1673 Zuzana RousováZuzana Rousová 12 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 3 20.25
3 1580 Tereza SedmíkováTereza Sedmíková 12 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 4 20.84
4 3709 Karolína SásováKarolína Sásová 12 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 8 20.89
5 1617 Kateřina BednářováKateřina Bednářová 12 Základní škola BorováZákladní škola Borová 5 23.02
6 1664 Jehona GjotaJehona Gjota 12 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 2 23.17
7 3629 Simona JedlinskáSimona Jedlinská 12 ZŠ OpatovZŠ Opatov 6 23.24
8 1618 Nikola MlejnkováNikola Mlejnková 12 Základní škola BorováZákladní škola Borová 1 23.27
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 4.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1600 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 12 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 3 21.56
2 3688 Nikola ValentováNikola Valentová 12 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 4 22.28
3 1602 Veronika KokoškováVeronika Kokošková 12 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 5 22.29
4 3678 Victoria BialkováVictoria Bialková 12 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 7 24.35
5 1619 Barbora OdehnalováBarbora Odehnalová 12 Základní škola BorováZákladní škola Borová 6 24.40
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3665 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 4 17.56
2 3671 Anežka StřížkováAnežka Střížková 12 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 7 17.71
3 3695 Viktorie MojkoViktorie Mojko 12 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 3 18.09
4 1601 Ema FílováEma Fílová 12 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 7 18.56
5 3785 Zuzana ČermákováZuzana Čermáková 12 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 5 18.89
6 1578 Nikola FerbarováNikola Ferbarová 12 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 1 19.58
7 3601 Tereza HeroldováTereza Heroldová 12 Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor... 2 19.65
8 3786 Lilly DemjanovičováLilly Demjanovičová 12 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 1 19.70
9 1672 Kristína ČernohousováKristína Černohousová 12 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 7 19.84
10 3609 Julie BeránkováJulie Beránková 12 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2 19.97
11 3694 Kristýna DrahošováKristýna Drahošová 12 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 6 19.99
12 1673 Zuzana RousováZuzana Rousová 12 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 3 20.25
13 1584 Sofie KostovskáSofie Kostovská 12 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 6 20.30
14 3617 Nela ŠedováNela Šedová 12 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 20.42
15 1579 Zoe SoučkováZoe Součková 12 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 3 20.53
16 3613 Klaudie MachováKlaudie Machová 12 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 20.59
17 3693 Amálie JanečkováAmálie Janečková 12 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 4 20.77
18 1585 Adéla WinterováAdéla Winterová 12 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 1 20.84
18 1580 Tereza SedmíkováTereza Sedmíková 12 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 4 20.84
20 3709 Karolína SásováKarolína Sásová 12 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 8 20.89
21 3661 Karolína SládkováKarolína Sládková 12 ZŠ SečZŠ Seč 8 21.18
22 3656 Magdalena LaštůvkováMagdalena Laštůvková 12 ZŠ SečZŠ Seč 8 21.56
22 1600 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 12 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 3 21.56
24 3670 Lucie MáslováLucie Máslová 12 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 5 22.26
25 3688 Nikola ValentováNikola Valentová 12 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 4 22.28
26 1602 Veronika KokoškováVeronika Kokošková 12 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 5 22.29
27 3627 Sára BurešováSára Burešová 12 ZŠ OpatovZŠ Opatov 2 22.44
28 1617 Kateřina BednářováKateřina Bednářová 12 Základní škola BorováZákladní škola Borová 5 23.02
29 1664 Jehona GjotaJehona Gjota 12 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 2 23.17
30 3629 Simona JedlinskáSimona Jedlinská 12 ZŠ OpatovZŠ Opatov 6 23.24
31 1618 Nikola MlejnkováNikola Mlejnková 12 Základní škola BorováZákladní škola Borová 1 23.27
32 3678 Victoria BialkováVictoria Bialková 12 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 7 24.35
33 1619 Barbora OdehnalováBarbora Odehnalová 12 Základní škola BorováZákladní škola Borová 6 24.40
3805 Tereza HavránkováTereza Havránková 12 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 8 DNS
3704 Monika KlimešováMonika Klimešová 12 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 6 DNS
3811 Natálie PatkováNatálie Patková 12 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 4 DNS
3715 Eliška RychnovskáEliška Rychnovská 12 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 7 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 4.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3699 Ilja KulakovIlja Kulakov 10 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 3 33.52
2 3708 Adam RůžičkaAdam Růžička 10 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 5 33.59
3 3619 Tobias VacekTobias Vacek 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 34.78
4 3795 Marek ValdrychMarek Valdrych 10 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 4 36.24
5 3698 Šimon HamáčekŠimon Hamáček 10 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 9 37.33
6 1612 Jiří ValešJiří Valeš 10 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 8 40.83
3799 Karel BorovskýKarel Borovský 10 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 7 DNS
3804 Alex HanikAlex Hanik 10 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 2 DNS
3800 Alan BrusenbauchAlan Brusenbauch 11 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 1 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 4.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3643 Lukáš JakubskýLukáš Jakubský 10 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 5 33.47
2 1635 Robin MachRobin Mach 10 ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec KrálovéZŠ a MŠ Josefa Gočára Hrade... 4 33.49
3 3623 Lukáš ŽďárskýLukáš Žďárský 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 35.70
4 3818 Jindřich RoškotaJindřich Roškota 10 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 9 35.78
5 3821 Matyáš ŠturmMatyáš Šturm 10 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 7 36.20
6 1638 Martin SůvaMartin Sůva 10 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 6 36.73
7 1594 Dominik PavelDominik Pavel 10 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 1 37.45
8 1607 Petr HošekPetr Hošek 10 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 8 39.02
9 1606 Jaroslav FrýdaJaroslav Frýda 10 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 2 41.81
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (út, 4.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3657 Alois LefflerAlois Leffler 10 ZŠ SečZŠ Seč 4 36.13
2 1593 Tobiáš ŠeveraTobiáš Ševera 11 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 8 36.15
3 3710 Tomáš SchwarzerTomáš Schwarzer 10 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 6 37.24
4 3823 Matyáš VágnerMatyáš Vágner 10 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 1 37.46
5 1658 Matyáš KvapilMatyáš Kvapil 10 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 9 37.62
6 3792 Zdeněk SemerákZdeněk Semerák 10 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 2 38.58
7 1592 Štěpán JarolímŠtěpán Jarolím 10 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 5 39.05
8 3793 Jakub TichýJakub Tichý 10 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 3 39.18
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 4.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3677 Filip BajtFilip Bajt 10 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 2 36.84
2 1668 Ondřej MarešOndřej Mareš 10 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 9 36.97
3 3687 Matěj PolákMatěj Polák 10 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 3 37.74
4 3675 Jaroslav ŠpidlenJaroslav Špidlen 10 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 1 37.81
5 3679 Denis FarskýDenis Farský 10 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 5 39.56
6 3673 Valentýn ŠmatárValentýn Šmatár 10 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 7 40.31
7 1625 Tomáš AndrlíkTomáš Andrlík 10 Základní škola BorováZákladní škola Borová 4 41.02
8 1626 Karel VobejdaKarel Vobejda 11 Základní škola BorováZákladní škola Borová 6 43.25
9 1645 Aleš ChaloupkaAleš Chaloupka 10 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 8 60.08
Celkem 9 závodníků
Běh 05 (út, 4.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3647 Antonín PlecháčAntonín Plecháč 10 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 7 37.07
2 1575 Natan SzturcNatan Szturc 10 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 5 37.62
3 1576 Dominik MichaličkaDominik Michalička 10 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 6 39.96
4 1636 Adam HabětínekAdam Habětínek 10 ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec KrálovéZŠ a MŠ Josefa Gočára Hrade... 4 40.87
5 3644 Dominik JiráskoDominik Jirásko 10 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 3 42.19
6 3667 Domink KejzlarDomink Kejzlar 11 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 8 42.74
7 3630 Adam JedlinskýAdam Jedlinský 10 ZŠ OpatovZŠ Opatov 2 44.21
8 1647 Jakub TáborskýJakub Táborský 10 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 1 57.43
9 1646 Jakub BálekJakub Bálek 10 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 9 57.99
Celkem 9 závodníků
Běh 06 (út, 4.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3713 Jakub ZimaJakub Zima 10 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 1 37.40
2 1624 David ČeškaDavid Češka 10 Základní škola BorováZákladní škola Borová 11 37.96
3 3624 Matyáš ŽďárskýMatyáš Žďárský 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 9 38.02
4 1577 Matěj ChmelíkMatěj Chmelík 10 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 4 40.11
5 1659 Jan VotočkaJan Votočka 10 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 3 40.25
6 3608 Matyáš KrálMatyáš Král 10 Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor... 10 42.16
7 3782 Richard ŠutaraRichard Šutara 11 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 8 42.25
8 1657 David FelcmanDavid Felcman 10 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 6 42.81
9 3653 Kryštof KonečnýKryštof Konečný 11 ZŠ SečZŠ Seč 7 43.22
10 3779 Antonín JahodaAntonín Jahoda 11 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 2 43.25
11 3774 Tomáš BodurkaTomáš Bodurka 11 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 5 44.29
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3643 Lukáš JakubskýLukáš Jakubský 10 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 5 33.47
2 1635 Robin MachRobin Mach 10 ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec KrálovéZŠ a MŠ Josefa Gočára Hrade... 4 33.49
3 3699 Ilja KulakovIlja Kulakov 10 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 3 33.52
4 3708 Adam RůžičkaAdam Růžička 10 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 5 33.59
5 3619 Tobias VacekTobias Vacek 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 34.78
6 3623 Lukáš ŽďárskýLukáš Žďárský 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 35.70
7 3818 Jindřich RoškotaJindřich Roškota 10 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 9 35.78
8 3657 Alois LefflerAlois Leffler 10 ZŠ SečZŠ Seč 4 36.13
9 1593 Tobiáš ŠeveraTobiáš Ševera 11 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 8 36.15
10 3821 Matyáš ŠturmMatyáš Šturm 10 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 7 36.20
11 3795 Marek ValdrychMarek Valdrych 10 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 4 36.24
12 1638 Martin SůvaMartin Sůva 10 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 6 36.73
13 3677 Filip BajtFilip Bajt 10 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 2 36.84
14 1668 Ondřej MarešOndřej Mareš 10 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 9 36.97
15 3647 Antonín PlecháčAntonín Plecháč 10 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 7 37.07
16 3710 Tomáš SchwarzerTomáš Schwarzer 10 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 6 37.24
17 3698 Šimon HamáčekŠimon Hamáček 10 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 9 37.33
18 3713 Jakub ZimaJakub Zima 10 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 1 37.40
19 1594 Dominik PavelDominik Pavel 10 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 1 37.45
20 3823 Matyáš VágnerMatyáš Vágner 10 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 1 37.46
21 1658 Matyáš KvapilMatyáš Kvapil 10 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 9 37.62
21 1575 Natan SzturcNatan Szturc 10 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 5 37.62
23 3687 Matěj PolákMatěj Polák 10 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 3 37.74
24 3675 Jaroslav ŠpidlenJaroslav Špidlen 10 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 1 37.81
25 1624 David ČeškaDavid Češka 10 Základní škola BorováZákladní škola Borová 11 37.96
26 3624 Matyáš ŽďárskýMatyáš Žďárský 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 9 38.02
27 3792 Zdeněk SemerákZdeněk Semerák 10 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 2 38.58
28 1607 Petr HošekPetr Hošek 10 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 8 39.02
29 1592 Štěpán JarolímŠtěpán Jarolím 10 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 5 39.05
30 3793 Jakub TichýJakub Tichý 10 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 3 39.18
31 3679 Denis FarskýDenis Farský 10 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 5 39.56
32 1576 Dominik MichaličkaDominik Michalička 10 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 6 39.96
33 1577 Matěj ChmelíkMatěj Chmelík 10 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 4 40.11
34 1659 Jan VotočkaJan Votočka 10 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 3 40.25
35 3673 Valentýn ŠmatárValentýn Šmatár 10 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 7 40.31
36 1612 Jiří ValešJiří Valeš 10 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 8 40.83
37 1636 Adam HabětínekAdam Habětínek 10 ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec KrálovéZŠ a MŠ Josefa Gočára Hrade... 4 40.87
38 1625 Tomáš AndrlíkTomáš Andrlík 10 Základní škola BorováZákladní škola Borová 4 41.02
39 1606 Jaroslav FrýdaJaroslav Frýda 10 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 2 41.81
40 3608 Matyáš KrálMatyáš Král 10 Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor... 10 42.16
41 3644 Dominik JiráskoDominik Jirásko 10 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 3 42.19
42 3782 Richard ŠutaraRichard Šutara 11 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 8 42.25
43 3667 Domink KejzlarDomink Kejzlar 11 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 8 42.74
44 1657 David FelcmanDavid Felcman 10 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 6 42.81
45 3653 Kryštof KonečnýKryštof Konečný 11 ZŠ SečZŠ Seč 7 43.22
46 1626 Karel VobejdaKarel Vobejda 11 Základní škola BorováZákladní škola Borová 6 43.25
46 3779 Antonín JahodaAntonín Jahoda 11 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 2 43.25
48 3630 Adam JedlinskýAdam Jedlinský 10 ZŠ OpatovZŠ Opatov 2 44.21
49 3774 Tomáš BodurkaTomáš Bodurka 11 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 5 44.29
50 1647 Jakub TáborskýJakub Táborský 10 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 1 57.43
51 1646 Jakub BálekJakub Bálek 10 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 9 57.99
52 1645 Aleš ChaloupkaAleš Chaloupka 10 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 8 60.08
3799 Karel BorovskýKarel Borovský 10 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 7 DNS
3804 Alex HanikAlex Hanik 10 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 2 DNS
3800 Alan BrusenbauchAlan Brusenbauch 11 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 1 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 4.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3611 Eliška BurešováEliška Burešová 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 34.95
2 3691 Tereza LukešováTereza Lukešová 10 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 8 36.71
3 3692 Agáta AuersvaldováAgáta Auersvaldová 11 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 2 36.75
4 1674 Radka SchwarzováRadka Schwarzová 10 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 1 37.26
5 1610 Amálie PlecháčováAmálie Plecháčová 10 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 9 41.11
6 1590 Anežka MiklasováAnežka Miklasová 10 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 7 44.17
7 1644 Kateřina FenešováKateřina Fenešová 10 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 4 80.95
3801 Tereza DejdarováTereza Dejdarová 10 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 3 DNS
3809 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 6 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 4.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1675 Valérie BrandýskáValérie Brandýská 10 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 3 36.61
2 3690 Kristýna PechováKristýna Pechová 10 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 4 37.82
3 3329 Vendula NetušilováVendula Netušilová 10 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 9 38.64
4 3614 Kateřina MenclováKateřina Menclová 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 39.11
5 1605 Teraza ŠitinováTeraza Šitinová 11 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 2 40.52
6 1609 Karolína KrásováKarolína Krásová 10 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 6 40.90
7 1621 Lucie FaimanováLucie Faimanová 10 Základní škola BorováZákladní škola Borová 8 41.62
3810 Eliška MaříkováEliška Maříková 11 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 7 DNS
3665 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 5 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (út, 4.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1622 Viktorie ZahradníkováViktorie Zahradníková 10 Základní škola BorováZákladní škola Borová 7 36.95
2 3819 Ella RouskováElla Rousková 10 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 2 37.58
3 3824 Tereza VávrováTereza Vávrová 10 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 6 37.88
4 3820 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 5 38.15
5 3781 Šárka MuthsamováŠárka Muthsamová 11 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 8 38.61
6 3797 Veronika WaishauptVeronika Waishaupt 10 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 3 39.64
7 3680 Sára HofrmanováSára Hofrmanová 10 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 9 40.09
8 3637 Martina ŠaurováMartina Šaurová 11 ZŠ OpatovZŠ Opatov 4 40.22
9 3631 Nela MňukováNela Mňuková 10 ZŠ OpatovZŠ Opatov 1 40.50
Celkem 9 závodníků
Běh 04 (út, 4.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3682 Eliška JidřiškováEliška Jidřišková 10 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 4 37.73
2 3777 Vendula DrahošováVendula Drahošová 10 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 1 37.90
3 3652 Andrea HovorkováAndrea Hovorková 10 ZŠ SečZŠ Seč 2 38.00
4 3686 Eliška PlecháčováEliška Plecháčová 11 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 3 38.94
5 3707 Nela PeckováNela Pecková 10 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 5 39.33
6 3669 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 8 39.92
7 3338 Isabel MachačováIsabel Machačová 10 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 7 41.40
8 1573 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 9 43.05
9 3339 Helena KarvaiováHelena Karvaiová 11 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 6 46.46
Celkem 9 závodníků
Běh 05 (út, 4.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1637 Nina PeroutkováNina Peroutková 10 ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec KrálovéZŠ a MŠ Josefa Gočára Hrade... 4 40.32
2 1660 Hedvika MlynářováHedvika Mlynářová 10 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 1 41.41
3 1661 Magdaléna MlynářováMagdaléna Mlynářová 11 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 8 41.73
4 3604 Sofie KadrmasováSofie Kadrmasová 11 Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor... 2 41.80
5 3651 Michaela GerstnerováMichaela Gerstnerová 11 ZŠ SečZŠ Seč 6 42.11
6 3655 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 10 ZŠ SečZŠ Seč 5 42.39
7 1574 Alice VálkováAlice Válková 10 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 3 43.22
8 1589 Pavla JarolímováPavla Jarolímová 10 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 7 45.25
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 4.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3625 Eliška VamberskáEliška Vamberská 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 8 37.67
2 3642 Karolína HorákováKarolína Horáková 10 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 4 38.75
3 3650 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 09 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 2 39.96
4 1591 Marie PaděrováMarie Paděrová 10 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 1 40.67
5 1623 Mia ŽemberyMia Žembery 11 Základní škola BorováZákladní škola Borová 9 42.40
6 3717 Šárka WagenknechtováŠárka Wagenknechtová 10 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 3 42.98
7 3641 Ella HazuchováElla Hazuchová 10 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 5 48.32
8 1662 Adéla SchwarzbergerováAdéla Schwarzbergerová 11 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 6 49.52
9 1643 Valérie KasanováValérie Kasanová 11 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 7 70.01
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3611 Eliška BurešováEliška Burešová 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 34.95
2 1675 Valérie BrandýskáValérie Brandýská 10 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 3 36.61
3 3691 Tereza LukešováTereza Lukešová 10 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 8 36.71
4 3692 Agáta AuersvaldováAgáta Auersvaldová 11 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 2 36.75
5 1622 Viktorie ZahradníkováViktorie Zahradníková 10 Základní škola BorováZákladní škola Borová 7 36.95
6 1674 Radka SchwarzováRadka Schwarzová 10 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 1 37.26
7 3819 Ella RouskováElla Rousková 10 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 2 37.58
8 3625 Eliška VamberskáEliška Vamberská 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 8 37.67
9 3682 Eliška JidřiškováEliška Jidřišková 10 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 4 37.73
10 3690 Kristýna PechováKristýna Pechová 10 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 4 37.82
11 3824 Tereza VávrováTereza Vávrová 10 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 6 37.88
12 3777 Vendula DrahošováVendula Drahošová 10 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 1 37.90
13 3652 Andrea HovorkováAndrea Hovorková 10 ZŠ SečZŠ Seč 2 38.00
14 3820 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 5 38.15
15 3781 Šárka MuthsamováŠárka Muthsamová 11 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 8 38.61
16 3329 Vendula NetušilováVendula Netušilová 10 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 9 38.64
17 3642 Karolína HorákováKarolína Horáková 10 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 4 38.75
18 3686 Eliška PlecháčováEliška Plecháčová 11 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 3 38.94
19 3614 Kateřina MenclováKateřina Menclová 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 39.11
20 3707 Nela PeckováNela Pecková 10 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 5 39.33
21 3797 Veronika WaishauptVeronika Waishaupt 10 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 3 39.64
22 3669 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 8 39.92
23 3650 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 09 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 2 39.96
24 3680 Sára HofrmanováSára Hofrmanová 10 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 9 40.09
25 3637 Martina ŠaurováMartina Šaurová 11 ZŠ OpatovZŠ Opatov 4 40.22
26 1637 Nina PeroutkováNina Peroutková 10 ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec KrálovéZŠ a MŠ Josefa Gočára Hrade... 4 40.32
27 3631 Nela MňukováNela Mňuková 10 ZŠ OpatovZŠ Opatov 1 40.50
28 1605 Teraza ŠitinováTeraza Šitinová 11 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 2 40.52
29 1591 Marie PaděrováMarie Paděrová 10 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 1 40.67
30 1609 Karolína KrásováKarolína Krásová 10 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 6 40.90
31 1610 Amálie PlecháčováAmálie Plecháčová 10 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 9 41.11
32 3338 Isabel MachačováIsabel Machačová 10 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 7 41.40
33 1660 Hedvika MlynářováHedvika Mlynářová 10 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 1 41.41
34 1621 Lucie FaimanováLucie Faimanová 10 Základní škola BorováZákladní škola Borová 8 41.62
35 1661 Magdaléna MlynářováMagdaléna Mlynářová 11 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 8 41.73
36 3604 Sofie KadrmasováSofie Kadrmasová 11 Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor... 2 41.80
37 3651 Michaela GerstnerováMichaela Gerstnerová 11 ZŠ SečZŠ Seč 6 42.11
38 3655 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 10 ZŠ SečZŠ Seč 5 42.39
39 1623 Mia ŽemberyMia Žembery 11 Základní škola BorováZákladní škola Borová 9 42.40
40 3717 Šárka WagenknechtováŠárka Wagenknechtová 10 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 3 42.98
41 1573 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 9 43.05
42 1574 Alice VálkováAlice Válková 10 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 3 43.22
43 1590 Anežka MiklasováAnežka Miklasová 10 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 7 44.17
44 1589 Pavla JarolímováPavla Jarolímová 10 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 7 45.25
45 3339 Helena KarvaiováHelena Karvaiová 11 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 6 46.46
46 3641 Ella HazuchováElla Hazuchová 10 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 5 48.32
47 1662 Adéla SchwarzbergerováAdéla Schwarzbergerová 11 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 6 49.52
48 1643 Valérie KasanováValérie Kasanová 11 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 7 70.01
49 1644 Kateřina FenešováKateřina Fenešová 10 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 4 80.95
3801 Tereza DejdarováTereza Dejdarová 10 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 3 DNS
3809 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 6 DNS
3810 Eliška MaříkováEliška Maříková 11 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 7 DNS
3665 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 5 DNS

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 4.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3628 Vojtěch HavlátVojtěch Havlát 08 ZŠ OpatovZŠ Opatov 2 50.58
2 3697 David PospíšilDavid Pospíšil 09 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 1 52.04
3 3817 Martin PalanMartin Palan 09 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 8 52.73
4 1614 David VorelDavid Vorel 08 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 9 53.40
5 3794 Matěj TichýMatěj Tichý 08 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 6 53.43
6 3788 Jakub JansaJakub Jansa 09 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 4 56.66
7 3791 Vojtěch NovákVojtěch Novák 08 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 5 58.51
8 1649 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný 08 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 7 60.67
3807 Radovan KumpoštRadovan Kumpošt 08 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 3 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 4.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3622 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 52.27
2 3696 Patrik KlanicaPatrik Klanica 08 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 6 52.76
3 1669 Dominik ŠtěpánekDominik Štěpánek 09 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 4 53.34
4 3616 Jiří SedlákJiří Sedlák 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 8 54.84
5 1615 Hynek MaštalířHynek Maštalíř 09 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 1 58.82
6 1613 Šimon GodavecŠimon Godavec 08 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 3 60.25
7 3638 Miloš ŠislerMiloš Šisler 09 ZŠ OpatovZŠ Opatov 2 61.44
3802 Filip DvořákFilip Dvořák 09 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 7 DNS
3803 Denis DvořákDenis Dvořák 09 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 9 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (út, 4.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3335 Přemek HanzlíkPřemek Hanzlík 08 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 5 51.42
2 1670 Lukáš JirásekLukáš Jirásek 09 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 8 55.35
3 1633 Martin SedláčekMartin Sedláček 09 ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec KrálovéZŠ a MŠ Josefa Gočára Hrade... 1 55.64
4 3816 Jan MotalJan Motal 09 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 7 56.16
5 1597 Šimon SoučekŠimon Souček 08 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 9 56.86
6 3822 František ŠturmFrantišek Šturm 09 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 6 57.25
7 3706 David KunčíkDavid Kunčík 08 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 3 57.68
8 3666 Jan DucháčekJan Ducháček 08 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 2 59.48
9 1648 Dominik MatysDominik Matys 09 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 4 92.38
Celkem 9 závodníků
Běh 04 (út, 4.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1631 Jan ŠkrochJan Škroch 08 Základní škola BorováZákladní škola Borová 2 52.10
2 3632 Samuel ObloukSamuel Oblouk 08 ZŠ OpatovZŠ Opatov 5 54.25
3 1630 Daniel FaimanDaniel Faiman 08 Základní škola BorováZákladní škola Borová 4 54.72
4 3663 Michal ZvolskýMichal Zvolský 09 ZŠ SečZŠ Seč 3 55.03
5 1596 Jakub FilípekJakub Filípek 08 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 1 55.06
6 3615 Šimon ŘivnáčŠimon Řivnáč 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 55.93
7 3778 Jaroslav IzákJaroslav Izák 08 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 9 56.17
8 3659 Martin PokšteflMartin Pokštefl 08 ZŠ SečZŠ Seč 8 57.19
9 3660 Samuel ShashSamuel Shash 08 ZŠ SečZŠ Seč 7 57.40
Celkem 9 závodníků
Běh 05 (út, 4.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3780 Sebastian MajerSebastian Majer 09 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 4 52.92
2 1632 Adam HamederAdam Hameder 09 Základní škola BorováZákladní škola Borová 6 54.66
3 3336 Mikuláš HronekMikuláš Hronek 08 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 7 55.18
4 3684 Matyáš KubaMatyáš Kuba 08 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 8 55.94
5 3773 Antonín BeranAntonín Beran 09 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 3 55.99
6 3603 Ondřej JaoušekOndřej Jaoušek 08 Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor... 2 57.58
7 3674 Martin ŠmatárMartin Šmatár 08 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 1 60.04
8 3337 Ondřej DrdackýOndřej Drdacký 09 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 9 61.97
9 1598 Richard PavelRichard Pavel 09 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 5 65.63
Celkem 9 závodníků
Běh 06 (út, 4.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3646 František NosekFrantišek Nosek 09 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 3 56.07
2 3639 Jakub BezstarostiJakub Bezstarosti 08 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 6 57.95
3 3606 Pavel StehlíkPavel Stehlík 08 Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor... 5 58.39
4 1671 Miroslav ČernohousMiroslav Černohous 09 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 2 61.13
5 3714 František HorákFrantišek Horák 09 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 10 61.82
6 1653 David OplištilDavid Oplištil 08 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 8 62.28
7 3664 Milan BlažejMilan Blažej 09 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 4 62.73
8 3640 Vojtěch GrafekVojtěch Grafek 08 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 7 62.76
9 1651 Arthur EzeifeArthur Ezeife 08 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 1 67.79
10 1652 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil 08 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 9 71.18
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3628 Vojtěch HavlátVojtěch Havlát 08 ZŠ OpatovZŠ Opatov 2 50.58
2 3335 Přemek HanzlíkPřemek Hanzlík 08 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 5 51.42
3 3697 David PospíšilDavid Pospíšil 09 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 1 52.04
4 1631 Jan ŠkrochJan Škroch 08 Základní škola BorováZákladní škola Borová 2 52.10
5 3622 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 52.27
6 3817 Martin PalanMartin Palan 09 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 8 52.73
7 3696 Patrik KlanicaPatrik Klanica 08 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 6 52.76
8 3780 Sebastian MajerSebastian Majer 09 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 4 52.92
9 1669 Dominik ŠtěpánekDominik Štěpánek 09 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 4 53.34
10 1614 David VorelDavid Vorel 08 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 9 53.40
11 3794 Matěj TichýMatěj Tichý 08 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 6 53.43
12 3632 Samuel ObloukSamuel Oblouk 08 ZŠ OpatovZŠ Opatov 5 54.25
13 1632 Adam HamederAdam Hameder 09 Základní škola BorováZákladní škola Borová 6 54.66
14 1630 Daniel FaimanDaniel Faiman 08 Základní škola BorováZákladní škola Borová 4 54.72
15 3616 Jiří SedlákJiří Sedlák 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 8 54.84
16 3663 Michal ZvolskýMichal Zvolský 09 ZŠ SečZŠ Seč 3 55.03
17 1596 Jakub FilípekJakub Filípek 08 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 1 55.06
18 3336 Mikuláš HronekMikuláš Hronek 08 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 7 55.18
19 1670 Lukáš JirásekLukáš Jirásek 09 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 8 55.35
20 1633 Martin SedláčekMartin Sedláček 09 ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec KrálovéZŠ a MŠ Josefa Gočára Hrade... 1 55.64
21 3615 Šimon ŘivnáčŠimon Řivnáč 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 55.93
22 3684 Matyáš KubaMatyáš Kuba 08 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 8 55.94
23 3773 Antonín BeranAntonín Beran 09 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 3 55.99
24 3646 František NosekFrantišek Nosek 09 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 3 56.07
25 3816 Jan MotalJan Motal 09 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 7 56.16
26 3778 Jaroslav IzákJaroslav Izák 08 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 9 56.17
27 3788 Jakub JansaJakub Jansa 09 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 4 56.66
28 1597 Šimon SoučekŠimon Souček 08 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 9 56.86
29 3659 Martin PokšteflMartin Pokštefl 08 ZŠ SečZŠ Seč 8 57.19
30 3822 František ŠturmFrantišek Šturm 09 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 6 57.25
31 3660 Samuel ShashSamuel Shash 08 ZŠ SečZŠ Seč 7 57.40
32 3603 Ondřej JaoušekOndřej Jaoušek 08 Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor... 2 57.58
33 3706 David KunčíkDavid Kunčík 08 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 3 57.68
34 3639 Jakub BezstarostiJakub Bezstarosti 08 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 6 57.95
35 3606 Pavel StehlíkPavel Stehlík 08 Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor... 5 58.39
36 3791 Vojtěch NovákVojtěch Novák 08 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 5 58.51
37 1615 Hynek MaštalířHynek Maštalíř 09 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 1 58.82
38 3666 Jan DucháčekJan Ducháček 08 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 2 59.48
39 3674 Martin ŠmatárMartin Šmatár 08 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 1 60.04
40 1613 Šimon GodavecŠimon Godavec 08 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 3 60.25
41 1649 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný 08 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 7 60.67
42 1671 Miroslav ČernohousMiroslav Černohous 09 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 2 61.13
43 3638 Miloš ŠislerMiloš Šisler 09 ZŠ OpatovZŠ Opatov 2 61.44
44 3714 František HorákFrantišek Horák 09 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 10 61.82
45 3337 Ondřej DrdackýOndřej Drdacký 09 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 9 61.97
46 1653 David OplištilDavid Oplištil 08 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 8 62.28
47 3664 Milan BlažejMilan Blažej 09 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 4 62.73
48 3640 Vojtěch GrafekVojtěch Grafek 08 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 7 62.76
49 1598 Richard PavelRichard Pavel 09 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 5 65.63
50 1651 Arthur EzeifeArthur Ezeife 08 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 1 67.79
51 1652 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil 08 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 9 71.18
52 1648 Dominik MatysDominik Matys 09 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 4 92.38
3807 Radovan KumpoštRadovan Kumpošt 08 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 3 DNS
3802 Filip DvořákFilip Dvořák 09 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 7 DNS
3803 Denis DvořákDenis Dvořák 09 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 9 DNS

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 4.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3618 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 53.06
2 1640 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 1 54.52
3 3689 Helena HavlíčkováHelena Havlíčková 08 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 8 54.59
4 3612 Tereza KožíškováTereza Kožíšková 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2 54.96
5 3787 Aneta HavlíčkováAneta Havlíčková 08 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 4 57.37
6 3789 Karolína LazokováKarolína Lazoková 09 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 5 59.31
7 3790 Tereza NaglováTereza Naglová 09 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 6 60.69
8 1611 Ellen PyciakováEllen Pyciaková 09 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 9 68.58
3806 Tereza KönigováTereza Königová 08 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 7 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 4.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3775 Veronika CimflováVeronika Cimflová 08 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 4 52.64
2 1634 Rebeka PickováRebeka Picková 08 ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec KrálovéZŠ a MŠ Josefa Gočára Hrade... 9 55.45
3 3607 Klára SusováKlára Susová 09 Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor... 8 56.25
4 3658 Zuzana MinaříkováZuzana Minaříková 08 ZŠ SečZŠ Seč 6 59.01
5 1639 Vanessa HorváthováVanessa Horváthová 08 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 5 61.44
6 3654 Emílie KopeckáEmílie Kopecká 08 ZŠ SečZŠ Seč 3 61.61
7 1595 Kateřina JarolímováKateřina Jarolímová 08 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 2 62.25
8 3662 Monika VávrováMonika Vávrová 09 ZŠ SečZŠ Seč 7 67.10
9 1650 Justýna SvobodováJustýna Svobodová 09 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 1 78.60
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (út, 4.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3772 Renata BalousováRenata Balousová 08 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 2 53.54
2 3776 Anna DostálováAnna Dostálová 08 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 7 55.93
3 3330 Adéla HubálkováAdéla Hubálková 09 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 4 57.70
4 3672 Kamila SvatáKamila Svatá 08 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 1 59.59
5 3332 Barbora SládkováBarbora Sládková 09 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 3 59.89
6 3605 Nela LažováNela Lažová 09 Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor... 8 60.45
7 3634 Barbora StečínskáBarbora Stečínská 09 ZŠ OpatovZŠ Opatov 9 62.77
8 3633 Aneta PopelkováAneta Popelková 09 ZŠ OpatovZŠ Opatov 6 62.78
9 1616 Klára SvrčkováKlára Svrčková 09 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 5 67.70
Celkem 9 závodníků
Běh 04 (út, 4.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3333 Dominika PetráčkováDominika Petráčková 09 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 6 57.42
2 3334 Kateřina ČapkováKateřina Čapková 08 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 4 58.62
3 1655 Barbora ŠkraňkováBarbora Škraňková 09 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 8 59.31
4 3681 Michaela JežkováMichaela Ježková 09 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 2 59.32
5 3676 Michaela ArientováMichaela Arientová 09 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 1 60.02
6 1627 Tereza MlynářováTereza Mlynářová 08 Základní škola BorováZákladní škola Borová 3 60.73
7 1628 Lucie StřítežskáLucie Střítežská 08 Základní škola BorováZákladní škola Borová 9 60.75
8 3602 Romana HorákováRomana Horáková 09 Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor... 7 61.05
9 1608 Patrizia DvořákováPatrizia Dvořáková 09 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 5 76.17
Celkem 9 závodníků
Běh 05 (út, 4.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3626 Emma HrochováEmma Hrochová 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 55.73
2 3648 Žaneta PrausováŽaneta Prausová 08 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 5 59.72
3 3645 Markéta KalistováMarkéta Kalistová 08 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 4 62.84
4 3649 Karolína MinaříkováKarolína Minaříková 08 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 9 63.16
5 1629 Adéla CoufalováAdéla Coufalová 08 Základní škola BorováZákladní škola Borová 6 67.39
6 3668 Eliška KejzlarováEliška Kejzlarová 09 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 3 68.34
7 3331 Tereza KleeováTereza Kleeová 09 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 7 70.88
8 1654 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 09 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 2 72.67
9 1656 Nikola VotočkováNikola Votočková 08 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 8 74.61
Celkem 9 závodníků
Běh 06 (út, 4.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3814 Kamila BaierováKamila Baierová 08 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 4 52.46
2 3712 Veronika TesařováVeronika Tesařová 08 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 8 54.66
3 3705 Nicol KlimešováNicol Klimešová 08 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 3 54.76
4 3815 Nela GLosováNela GLosová 09 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 6 54.89
5 3703 Kateřina BohatáKateřina Bohatá 08 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 5 55.54
6 3825 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 1 55.90
3812 Andrea PetráňováAndrea Petráňová 09 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 7 DNS
3813 Silvie ProvazníkováSilvie Provazníková 08 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3814 Kamila BaierováKamila Baierová 08 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 4 52.46
2 3775 Veronika CimflováVeronika Cimflová 08 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 4 52.64
3 3618 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 53.06
4 3772 Renata BalousováRenata Balousová 08 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 2 53.54
5 1640 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 1 54.52
6 3689 Helena HavlíčkováHelena Havlíčková 08 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 8 54.59
7 3712 Veronika TesařováVeronika Tesařová 08 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 8 54.66
8 3705 Nicol KlimešováNicol Klimešová 08 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 3 54.76
9 3815 Nela GLosováNela GLosová 09 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 6 54.89
10 3612 Tereza KožíškováTereza Kožíšková 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2 54.96
11 1634 Rebeka PickováRebeka Picková 08 ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec KrálovéZŠ a MŠ Josefa Gočára Hrade... 9 55.45
12 3703 Kateřina BohatáKateřina Bohatá 08 ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem 5 55.54
13 3626 Emma HrochováEmma Hrochová 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 55.73
14 3825 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 1 55.90
15 3776 Anna DostálováAnna Dostálová 08 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 7 55.93
16 3607 Klára SusováKlára Susová 09 Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor... 8 56.25
17 3787 Aneta HavlíčkováAneta Havlíčková 08 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 4 57.37
18 3333 Dominika PetráčkováDominika Petráčková 09 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 6 57.42
19 3330 Adéla HubálkováAdéla Hubálková 09 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 4 57.70
20 3334 Kateřina ČapkováKateřina Čapková 08 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 4 58.62
21 3658 Zuzana MinaříkováZuzana Minaříková 08 ZŠ SečZŠ Seč 6 59.01
22 3789 Karolína LazokováKarolína Lazoková 09 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 5 59.31
22 1655 Barbora ŠkraňkováBarbora Škraňková 09 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 8 59.31
24 3681 Michaela JežkováMichaela Ježková 09 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 2 59.32
25 3672 Kamila SvatáKamila Svatá 08 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 1 59.59
26 3648 Žaneta PrausováŽaneta Prausová 08 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 5 59.72
27 3332 Barbora SládkováBarbora Sládková 09 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 3 59.89
28 3676 Michaela ArientováMichaela Arientová 09 Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š... 1 60.02
29 3605 Nela LažováNela Lažová 09 Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor... 8 60.45
30 3790 Tereza NaglováTereza Naglová 09 ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec 6 60.69
31 1627 Tereza MlynářováTereza Mlynářová 08 Základní škola BorováZákladní škola Borová 3 60.73
32 1628 Lucie StřítežskáLucie Střítežská 08 Základní škola BorováZákladní škola Borová 9 60.75
33 3602 Romana HorákováRomana Horáková 09 Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor... 7 61.05
34 1639 Vanessa HorváthováVanessa Horváthová 08 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 5 61.44
35 3654 Emílie KopeckáEmílie Kopecká 08 ZŠ SečZŠ Seč 3 61.61
36 1595 Kateřina JarolímováKateřina Jarolímová 08 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 2 62.25
37 3634 Barbora StečínskáBarbora Stečínská 09 ZŠ OpatovZŠ Opatov 9 62.77
38 3633 Aneta PopelkováAneta Popelková 09 ZŠ OpatovZŠ Opatov 6 62.78
39 3645 Markéta KalistováMarkéta Kalistová 08 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 4 62.84
40 3649 Karolína MinaříkováKarolína Minaříková 08 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 9 63.16
41 3662 Monika VávrováMonika Vávrová 09 ZŠ SečZŠ Seč 7 67.10
42 1629 Adéla CoufalováAdéla Coufalová 08 Základní škola BorováZákladní škola Borová 6 67.39
43 1616 Klára SvrčkováKlára Svrčková 09 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 5 67.70
44 3668 Eliška KejzlarováEliška Kejzlarová 09 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 3 68.34
45 1611 Ellen PyciakováEllen Pyciaková 09 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 9 68.58
46 3331 Tereza KleeováTereza Kleeová 09 ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí 7 70.88
47 1654 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 09 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 2 72.67
48 1656 Nikola VotočkováNikola Votočková 08 Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre... 8 74.61
49 1608 Patrizia DvořákováPatrizia Dvořáková 09 Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ... 5 76.17
50 1650 Justýna SvobodováJustýna Svobodová 09 Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ... 1 78.60
3806 Tereza KönigováTereza Königová 08 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 7 DNS
3812 Andrea PetráňováAndrea Petráňová 09 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 7 DNS
3813 Silvie ProvazníkováSilvie Provazníková 08 Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov... 2 DNS

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(út, 4.6.2019 - 11:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1614 David VorelDavid Vorel
Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ...
08 52 40.46 0.0
2 3622 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 53 36.87 0.0
3 3646 František NosekFrantišek Nosek
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
09 31 34.53 0.0
4 3628 Vojtěch HavlátVojtěch Havlát
ZŠ OpatovZŠ Opatov
08 16 33.89 0.0
5 3336 Mikuláš HronekMikuláš Hronek
ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem
08 17 33.67 0.0
6 3335 Přemek HanzlíkPřemek Hanzlík
ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem
08 15 33.61 0.0
7 1597 Šimon SoučekŠimon Souček
ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice
08 44 33.53 0.0
8 1630 Daniel FaimanDaniel Faiman
Základní škola BorováZákladní škola Borová
08 10 30.91 0.0
9 3615 Šimon ŘivnáčŠimon Řivnáč
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 40 30.63 0.0
10 3616 Jiří SedlákJiří Sedlák
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 42 30.17 0.0
11= 1631 Jan ŠkrochJan Škroch
Základní škola BorováZákladní škola Borová
08 47 28.90 0.0
11= 1596 Jakub FilípekJakub Filípek
ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice
08 11 28.90 0.0
13 3674 Martin ŠmatárMartin Šmatár
Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š...
08 48 28.84 0.0
14 3778 Jaroslav IzákJaroslav Izák
Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š...
08 18 28.41 0.0
15 3816 Jan MotalJan Motal
ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král...
09 29 28.17 0.0
16 3817 Martin PalanMartin Palan
ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král...
09 36 27.01 0.0
17 3791 Vojtěch NovákVojtěch Novák
ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec
08 32 25.20 0.0
18 3780 Sebastian MajerSebastian Majer
Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š...
09 26 24.87 0.0
19 3696 Patrik KlanicaPatrik Klanica
ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí
08 22 24.80 0.0
20 3638 Miloš ŠislerMiloš Šisler
ZŠ OpatovZŠ Opatov
09 46 24.40 0.0
21 3659 Martin PokšteflMartin Pokštefl
ZŠ SečZŠ Seč
08 38 24.23 0.0
22 3697 David PospíšilDavid Pospíšil
ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí
09 39 23.57 0.0
23 3822 František ŠturmFrantišek Šturm
ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král...
09 50 23.38 0.0
24 3660 Samuel ShashSamuel Shash
ZŠ SečZŠ Seč
08 43 23.09 0.0
25 1633 Martin SedláčekMartin Sedláček
ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec KrálovéZŠ a MŠ Josefa Gočára Hrade...
09 41 22.30 0.0
26 3632 Samuel ObloukSamuel Oblouk
ZŠ OpatovZŠ Opatov
08 34 21.63 0.0
27 3639 Jakub BezstarostiJakub Bezstarosti
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
08 2 21.10 0.0
28 3663 Michal ZvolskýMichal Zvolský
ZŠ SečZŠ Seč
09 54 20.64 0.0
29 3666 Jan DucháčekJan Ducháček
Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š...
08 6 20.59 0.0
30 3337 Ondřej DrdackýOndřej Drdacký
ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem
09 5 20.28 0.0
31 3788 Jakub JansaJakub Jansa
ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec
09 19 19.84 0.0
32 1653 David OplištilDavid Oplištil
Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre...
08 35 19.10 0.0
33 3640 Vojtěch GrafekVojtěch Grafek
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
08 13 18.92 0.0
34 1615 Hynek MaštalířHynek Maštalíř
Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ...
09 27 17.78 0.0
35 1651 Arthur EzeifeArthur Ezeife
Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre...
08 9 17.32 0.0
36 1632 Adam HamederAdam Hameder
Základní škola BorováZákladní škola Borová
09 14 17.20 0.0
37 3773 Antonín BeranAntonín Beran
Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š...
09 1 16.69 0.0
38 3664 Milan BlažejMilan Blažej
Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š...
09 3 16.09 0.0
39 1652 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil
Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre...
08 30 13.24 0.0
40 1613 Šimon GodavecŠimon Godavec
Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ...
08 12 13.19 0.0
41 3794 Matěj TichýMatěj Tichý
ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec
08 51 13.01 0.0
42 1598 Richard PavelRichard Pavel
ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice
09 37 10.24 0.0
3684 Matyáš KubaMatyáš Kuba
Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š...
08 23 DNS 0.0
3603 Ondřej JaoušekOndřej Jaoušek
Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor...
08 20 DNS 0.0
3606 Pavel StehlíkPavel Stehlík
Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor...
08 45 DNS 0.0
3706 David KunčíkDavid Kunčík
ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem
08 25 DNS 0.0
3807 Radovan KumpoštRadovan Kumpošt
Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov...
08 24 DNS 0.0
3802 Filip DvořákFilip Dvořák
Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov...
09 8 DNS 0.0
3803 Denis DvořákDenis Dvořák
Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov...
09 7 DNS 0.0
1671 Miroslav ČernohousMiroslav Černohous
ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí
09 4 DNS 0.0
1670 Lukáš JirásekLukáš Jirásek
ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí
09 21 DNS 0.0
1669 Dominik ŠtěpánekDominik Štěpánek
ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí
09 49 DNS 0.0
1649 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ...
08 33 DNS 0.0
1648 Dominik MatysDominik Matys
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ...
09 28 DNS 0.0
Celkem 54 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(út, 4.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 3612 Tereza KožíškováTereza Kožíšková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 25 32.20 0.0
2 3776 Anna DostálováAnna Dostálová
Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š...
08 8 26.53 0.0
3 3689 Helena HavlíčkováHelena Havlíčková
ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí
08 12 25.23 0.0
4 3787 Aneta HavlíčkováAneta Havlíčková
ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec
08 11 23.70 0.0
5 3633 Aneta PopelkováAneta Popelková
ZŠ OpatovZŠ Opatov
09 35 21.80 0.0
6 3814 Kamila BaierováKamila Baierová
ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král...
08 2 20.41 0.0
7 3705 Nicol KlimešováNicol Klimešová
ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem
08 21 20.20 0.0
8 3333 Dominika PetráčkováDominika Petráčková
ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem
09 32 19.69 0.0
9 3618 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
09 47 18.80 0.0
10 3332 Barbora SládkováBarbora Sládková
ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem
09 39 18.66 0.0
11 3334 Kateřina ČapkováKateřina Čapková
ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem
08 7 18.58 0.0
12 1655 Barbora ŠkraňkováBarbora Škraňková
Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre...
09 46 18.40 0.0
13 3775 Veronika CimflováVeronika Cimflová
Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š...
08 5 17.89 0.0
14 3668 Eliška KejzlarováEliška Kejzlarová
Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š...
09 19 15.94 0.0
15 3654 Emílie KopeckáEmílie Kopecká
ZŠ SečZŠ Seč
08 23 15.66 0.0
16 3790 Tereza NaglováTereza Naglová
ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec
09 31 15.27 0.0
17 3648 Žaneta PrausováŽaneta Prausová
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
08 36 15.25 0.0
18 1634 Rebeka PickováRebeka Picková
ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec KrálovéZŠ a MŠ Josefa Gočára Hrade...
08 34 15.21 0.0
19 3634 Barbora StečínskáBarbora Stečínská
ZŠ OpatovZŠ Opatov
09 40 14.63 0.0
20 1616 Klára SvrčkováKlára Svrčková
Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ...
09 45 14.45 0.0
21 1627 Tereza MlynářováTereza Mlynářová
Základní škola BorováZákladní škola Borová
08 30 14.19 0.0
22 3825 Linda VondroušováLinda Vondroušová
ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král...
08 50 14.14 0.0
23 3789 Karolína LazokováKarolína Lazoková
ZŠ V.Hejny Červený KostelecZŠ V.Hejny Červený Kostelec
09 26 14.00 0.0
24 3672 Kamila SvatáKamila Svatá
Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š...
08 43 13.95 0.0
25 3712 Veronika TesařováVeronika Tesařová
ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem
08 48 13.85 0.0
26 1640 Šárka LepltováŠárka Lepltová
ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí
08 28 13.57 0.0
27 3772 Renata BalousováRenata Balousová
Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š...
08 3 13.32 0.0
28 1628 Lucie StřítežskáLucie Střítežská
Základní škola BorováZákladní škola Borová
08 41 13.06 0.0
29 3662 Monika VávrováMonika Vávrová
ZŠ SečZŠ Seč
09 49 12.71 0.0
30 3658 Zuzana MinaříkováZuzana Minaříková
ZŠ SečZŠ Seč
08 29 12.37 0.0
31 1656 Nikola VotočkováNikola Votočková
Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre...
08 51 11.29 0.0
32 3681 Michaela JežkováMichaela Ježková
Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š...
09 17 10.92 0.0
33 3676 Michaela ArientováMichaela Arientová
Základní škola a mateřská škola, VrchlabZákladní škola a mateřská š...
09 1 10.11 0.0
34 3703 Kateřina BohatáKateřina Bohatá
ZŠ Strž Dvůr Králové nad LabemZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem
08 4 10.09 0.0
35 1608 Patrizia DvořákováPatrizia Dvořáková
Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ...
09 9 09.60 0.0
36 3645 Markéta KalistováMarkéta Kalistová
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
08 18 09.40 0.0
37 3815 Nela GLosováNela GLosová
ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král...
09 10 08.53 0.0
38 1639 Vanessa HorváthováVanessa Horváthová
ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí
08 14 08.34 0.0
39 1595 Kateřina JarolímováKateřina Jarolímová
ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice
08 16 08.26 0.0
40 1629 Adéla CoufalováAdéla Coufalová
Základní škola BorováZákladní škola Borová
08 6 07.53 0.0
41 1611 Ellen PyciakováEllen Pyciaková
Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ...
09 38 07.04 0.0
42 1654 Kateřina KoutnáKateřina Koutná
Základní škola Oldřiš, okres SvitavyZákladní škola Oldřiš, okre...
09 24 06.00 0.0
3607 Klára SusováKlára Susová
Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor...
09 42 DNS 0.0
3605 Nela LažováNela Lažová
Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor...
09 27 DNS 0.0
3602 Romana HorákováRomana Horáková
Církevní základní škola BorohrádekCírkevní základní škola Bor...
09 13 DNS 0.0
1650 Justýna SvobodováJustýna Svobodová
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍZákladní škola a Praktická ...
09 44 DNS 0.0
3330 Adéla HubálkováAdéla Hubálková
ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí
09 15 DNS 0.0
3331 Tereza KleeováTereza Kleeová
ZŠ Jablonné nad OrlicíZŠ Jablonné nad Orlicí
09 20 DNS 0.0
3812 Andrea PetráňováAndrea Petráňová
Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov...
09 33 DNS 0.0
3813 Silvie ProvazníkováSilvie Provazníková
Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov...
08 37 DNS 0.0
3806 Tereza KönigováTereza Königová
Základní škola Česká Třebová, HabrmanovaZákladní škola Česká Třebov...
08 22 DNS 0.0
Celkem 51 závodníků