výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra - čtvrtfinále Praha

Praha (6. 6. 2019)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9032 Kryštof HlaváčKryštof Hlaváč 12 ZŠ KuniceZŠ Kunice 3 17.14
2 9152 Lukáš VlačihaLukáš Vlačiha 12 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 4 17.95
3 8984 Vojtěch ČandaVojtěch Čanda 12 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 5 18.13
4 9150 Mark SirotenkoMark Sirotenko 12 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 6 18.58
5 5769 Anthony KazdaAnthony Kazda 12 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 7 18.61
6 8987 Jan TěšitelJan Těšitel 12 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 8 19.49
7 5800 Bruno RoženskýBruno Roženský 12 Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M... 1 19.82
8 5801 Martin ŠípMartin Šíp 12 Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M... 2 20.25
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5770 Vojtěch KazdaVojtěch Kazda 12 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 3 17.17
2 5851 Šimon KozojedŠimon Kozojed 12 ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině 2 17.90
3 8990 David HučekDavid Huček 12 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 1 18.16
4 8953 Šimon KolbabaŠimon Kolbaba 12 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 4 18.73
5 5771 Jan KvapilJan Kvapil 12 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 6 18.77
6 9115 Michal ŠkvorMichal Škvor 12 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 5 18.86
7 8951 Mikuláš HolubMikuláš Holub 12 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 8 18.98
8 9019 Jakub SchejbalJakub Schejbal 12 Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt... 7 19.51
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9195 Vlastimil SellákVlastimil Sellák 12 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 5 17.44
2 8952 Jan NovákJan Novák 12 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 1 17.87
3 5761 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt 12 ZŠ NeveklovZŠ Neveklov 8 18.00
4 9116 Tien Tai ToTien Tai To 12 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 6 19.24
5 9052 Mark JuferovMark Juferov 12 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 7 19.33
6 9066 Alex PřibilíkAlex Přibilík 12 ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Pr... 2 19.76
7 9157 Nicolas FauréNicolas Fauré 12 Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček 3 19.92
8 9051 Timur UkubaievTimur Ukubaiev 12 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 4 20.09
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9002 Cyril HořánekCyril Hořánek 12 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 4 18.20
2 9149 Štěpán PlutaŠtěpán Pluta 12 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 2 18.80
3 5852 Jáchym DřevíkovskýJáchym Dřevíkovský 12 ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině 6 19.27
4 9089 Dominik PechaDominik Pecha 12 Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po... 8 19.47
5 9053 Jakub ŠustekJakub Šustek 12 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 5 19.57
6 9033 Adam Michael HejnicAdam Michael Hejnic 12 ZŠ KuniceZŠ Kunice 3 19.71
7 9114 Matěj ŠimečekMatěj Šimeček 12 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 1 19.97
8 9034 Timofij GorpeljukTimofij Gorpeljuk 12 ZŠ KuniceZŠ Kunice 7 20.09
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9003 I.František JirsákI.František Jirsák 12 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 2 18.20
2 8969 Filip VaryšFilip Varyš 12 ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10 7 18.84
3 9187 Jakub BrixiJakub Brixi 12 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 3 19.33
4 5827 Matyáš ŘiháčekMatyáš Řiháček 12 ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje 4 19.52
5 9163 Jakub OliveriusJakub Oliverius 12 Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček 1 19.84
6 9090 Marek ZvěřinaMarek Zvěřina 12 Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po... 8 20.19
7 8970 František KebrtFrantišek Kebrt 12 ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10 6 20.56
8 8971 Abdullah GabrielAbdullah Gabriel 12 ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10 5 21.88
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5808 Jakub ZónJakub Zón 12 ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci 6 17.82
2 9209 Otakar KantoříkOtakar Kantořík 12 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 1 18.73
3 5846 Florián FibítFlorián Fibít 12 ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci 3 19.84
4 5828 Miloslav HavelkaMiloslav Havelka 12 ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje 4 20.14
5 5871 Nikola RusinovNikola Rusinov 12 Základní škola s rozšířenou výukou jazykZákladní škola s rozšířenou... 8 20.28
6 5870 Jáchym KopJáchym Kop 12 Základní škola s rozšířenou výukou jazykZákladní škola s rozšířenou... 7 20.87
7 5762 Jan LexJan Lex 12 Základní škola Jana Kubelíka, NeveklovZákladní škola Jana Kubelík... 2 21.26
8 9165 Šimon VlachynskýŠimon Vlachynský 12 Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček 5 22.10
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 6.6.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9212 Artur RitorArtur Ritor 12 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 2 19.55
2 9202 Benjamin VolkovBenjamin Volkov 12 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 6 19.59
3 9203 Karel ČernýKarel Černý 12 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 5 19.98
4 9091 Tobiáš NovotnýTobiáš Novotný 12 Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po... 4 21.50
5 5853 Artur WostrýArtur Wostrý 12 ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině 3 21.75
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (čt, 6.6.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9119 Daniel BegovDaniel Begov 12 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 6 17.70
2 9122 Sebastian JagošSebastian Jagoš 12 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 5 18.58
3 9132 David PencDavid Penc 12 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 3 18.63
4 9173 Said DudákSaid Dudák 12 FZŠ TáborskáFZŠ Táborská 2 20.12
5 9181 Jáchym ŠejnostJáchym Šejnost 12 FZŠ TáborskáFZŠ Táborská 4 20.20
Celkem 5 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9048 Stela VojtíškováStela Vojtíšková 12 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 5 17.73
2 5777 Maria PokornáMaria Pokorná 12 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 4 18.41
3 9035 Nela KaskováNela Kasková 12 ZŠ KuniceZŠ Kunice 6 18.46
4 9017 Tereza KormundováTereza Kormundová 12 Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt... 3 18.50
5 5834 Johana FialováJohana Fialová 12 ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje 2 18.61
6 8999 Klára SchniderováKlára Schniderová 12 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 8 18.87
7 8993 Viktoria ForgáčováViktoria Forgáčová 12 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 7 20.54
8 5793 Lara KokešováLara Kokešová 12 Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M... 1 21.51
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9112 Nela SchusterováNela Schusterová 12 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 4 17.92
2 9140 Alžběta ČechováAlžběta Čechová 12 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 8 18.07
3 9139 Michaela CihelnováMichaela Cihelnová 12 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 2 18.49
4 8956 Eliška TrnkovaEliška Trnkova 12 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 6 19.69
5 9086 Nikola KřivánkováNikola Křivánková 12 Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po... 5 20.11
6 5835 Jasmin ZalaJasmin Zala 12 ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje 7 20.27
7 5859 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 12 ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině 3 20.45
8 8996 Marie SitoMarie Sito 12 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 1 20.54
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9008 Aneta KrálováAneta Králová 12 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 6 17.77
2 9036 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 12 ZŠ KuniceZŠ Kunice 5 18.77
3 9050 Žaneta JarošováŽaneta Jarošová 12 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 3 18.89
4 9117 Andrea ToušováAndrea Toušová 12 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 4 19.14
5 9049 Karolína BratkováKarolína Bratková 12 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 1 19.88
6 9087 Amálie PochopinováAmálie Pochopinová 12 Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po... 8 20.25
7 9191 Aneta MarcováAneta Marcová 12 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 7 20.30
8 9113 Soňa StaňkováSoňa Staňková 12 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 2 20.47
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5879 Johana MedřickáJohana Medřická 12 Základní škola s rozšířenou výukou jazykZákladní škola s rozšířenou... 3 18.85
2 8973 Ema FejfarováEma Fejfarová 12 ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10 7 19.71
3 5760 Anna PluskalováAnna Pluskalová 12 Základní škola Jana Kubelíka, NeveklovZákladní škola Jana Kubelík... 1 19.74
4 5877 Magdalena AdamováMagdalena Adamová 12 Základní škola s rozšířenou výukou jazykZákladní škola s rozšířenou... 6 19.80
5 5878 Veronika JanoušováVeronika Janoušová 12 Základní škola s rozšířenou výukou jazykZákladní škola s rozšířenou... 8 19.83
6 5860 Magdaléna BílkováMagdaléna Bílková 12 ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině 2 20.05
7 9088 Adéla AckermannováAdéla Ackermannová 12 Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po... 4 20.58
8 8972 Anna VytiskováAnna Vytisková 12 ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10 5 20.89
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9009 Ella ZáhorskáElla Záhorská 12 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 2 19.67
2 8955 Eliška JochováEliška Jochová 12 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 1 20.38
3 9162 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 12 Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček 5 20.42
4 9205 Sofie FialováSofie Fialová 12 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 8 20.45
5 9215 Klára StříbnáKlára Stříbná 12 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 7 21.01
6 9193 Tereza PružinováTereza Pružinová 12 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 6 21.37
7 8954 Sofie BumfreySofie Bumfrey 12 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 3 21.49
8 5862 Luisa ŠimkováLuisa Šimková 12 ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině 4 21.71
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9184 Nikola TůmováNikola Tůmová 12 FZŠ TáborskáFZŠ Táborská 5 19.13
2 9213 Adéla ŘezníkováAdéla Řezníková 12 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 2 19.35
3 9176 Marta HavlováMarta Havlová 12 FZŠ TáborskáFZŠ Táborská 6 20.98
4 9164 Alžběta PelikánováAlžběta Pelikánová 12 Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček 3 21.31
5 9037 Anna TesaříkováAnna Tesaříková 12 ZŠ KuniceZŠ Kunice 1 23.00
6 9198 Barbora ŠediváBarbora Šedivá 12 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 4 23.73
3 Rozálie SkalickáRozálie Skalická 12 FZŠ TáborskáFZŠ Táborská 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 6.6.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9125 Lucie KabeleLucie Kabele 12 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 2 19.20
2 9018 Anna ZachystalováAnna Zachystalová 12 Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt... 5 19.29
3 9126 Matylda LinhartováMatylda Linhartová 12 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 3 20.61
4 5794 Františka NaskováFrantiška Nasková 12 Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M... 1 20.84
5 9123 Sofie JagošováSofie Jagošová 12 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 4 20.90
Celkem 5 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5751 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 FZŠ prof.Otokara Chlupa, Praha 5FZŠ prof.Otokara Chlupa, Pr... 2 31.07
2 8988 Martin NiederleMartin Niederle 10 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 3 33.08
3 9057 Alexandr KijakAlexandr Kijak 10 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 6 33.34
4 9058 Samuel NassirSamuel Nassir 10 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 8 33.53
5 5786 Quido PeckaQuido Pecka 19 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11 33.69
6 5880 Jan DrahotaJan Drahota 10 Základní škola a mateřská škola Praha -Základní škola a mateřská š... 1 34.12
7 9024 Šimon MalýŠimon Malý 10 Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt... 5 34.93
8 9025 Adam TesaříkAdam Tesařík 10 Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt... 4 34.97
9 8991 Kryštof VíšekKryštof Víšek 10 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 9 35.25
10 8960 Jan DobiášJan Dobiáš 10 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 10 35.30
11 8985 Pavel HrubešPavel Hrubeš 10 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 7 35.46
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9147 Andreas KukuczkaAndreas Kukuczka 10 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 3 34.48
2 5802 Alex HrubýAlex Hrubý 10 Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M... 1 34.88
3 5758 Michal MandíkMichal Mandík 19 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 34.89
4 9059 Dmitry PschenichnyyDmitry Pschenichnyy 10 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 2 35.00
5 5753 Daniel SvobodaDaniel Svoboda 10 FZŠ prof.Otokara Chlupa, Praha 5FZŠ prof.Otokara Chlupa, Pr... 8 35.38
6 9004 Šimon JunekŠimon Junek 10 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 6 35.49
7 5804 Kryštof ProkopKryštof Prokop 10 Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M... 11 35.71
8 5803 David PilousDavid Pilous 10 Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M... 10 36.77
9 8961 Lukáš KorčákLukáš Korčák 10 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 4 36.91
10 9142 Martin DoleželMartin Doležel 10 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 5 37.41
5772 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 7 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9005 Vladimír KvíčeraVladimír Kvíčera 10 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 4 34.41
2 5752 Adam NaxeraAdam Naxera 10 FZŠ prof.Otokara Chlupa, Praha 5FZŠ prof.Otokara Chlupa, Pr... 1 34.97
3 9095 Martin GráfMartin Gráf 10 ZŠ Bratří VenclíkůZŠ Bratří Venclíků 6 35.41
4 9136 Marek ValentaMarek Valenta 10 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 10 35.72
5 9023 František BrožFrantišek Brož 11 Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt... 2 36.02
6 9110 Sebastian Tudor OjovanSebastian Tudor Ojovan 10 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 5 36.38
7 8975 jakub Králíkjakub Králík 10 ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10 3 37.07
8 9151 Jakub StelzerJakub Stelzer 11 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 11 38.25
9 5773 Luděk ŠmejkalLuděk Šmejkal 11 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 9 38.99
10 9096 Vojtěch HruškaVojtěch Hruška 11 ZŠ Bratří VenclíkůZŠ Bratří Venclíků 7 40.22
9104 František ČernýFrantišek Černý 10 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 8 55.13
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5829 Viktor MichálekViktor Michálek 10 ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje 3 35.31
2 9197 Lukáš SkokanLukáš Skokan 11 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 9 35.98
3 9158 Denis FingerhúttDenis Fingerhútt 10 Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček 6 36.00
4 9097 Tomáš KolaříkTomáš Kolařík 11 ZŠ Bratří VenclíkůZŠ Bratří Venclíků 2 36.47
5 9217 Ondřej VamberskýOndřej Vamberský 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 10 36.48
6 9083 Patrik StanPatrik Stan 10 Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po... 1 37.17
7 9084 Matyáš SmetanaMatyáš Smetana 10 Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po... 8 37.97
8 9131 Filip NovotnýFilip Novotný 10 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 4 38.80
9 9085 Denis FojtíkDenis Fojtík 11 Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po... 11 39.04
10 8962 Matěj DudekMatěj Dudek 11 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 5 39.19
11 5774 Vojtěch KrejčíVojtěch Krejčí 10 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 7 39.33
Celkem 11 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5765 Ondřej HolubOndřej Holub 11 Základní škola Jana Kubelíka, NeveklovZákladní škola Jana Kubelík... 10 34.79
2 9192 Matěj PazdírekMatěj Pazdírek 10 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 5 35.30
3 9211 Šimon PetlachŠimon Petlach 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 11 36.30
4 9067 Daniel ŘezankaDaniel Řezanka 11 ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Pr... 2 36.61
5 9189 Josef FrydrýnJosef Frydrýn 10 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 3 36.97
6 5855 Antonín HorkýAntonín Horký 10 ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině 4 38.16
7 8976 Jindra HofmanJindra Hofman 10 ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10 1 38.35
8 9166 Adam VlachynskýAdam Vlachynský 10 Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček 9 38.69
9 9156 Petr EcksteinPetr Eckstein 11 Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček 6 39.19
10 5830 Antonín LoskotAntonín Loskot 10 ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje 7 40.05
11 5854 Vojtěch PlíhalVojtěch Plíhal 11 ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině 8 40.09
Celkem 11 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9038 František KubiceFrantišek Kubice 10 ZŠ KuniceZŠ Kunice 7 35.04
2 9068 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Pr... 3 35.20
3 5811 Adam BurgetAdam Burget 10 ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci 4 37.32
4 5810 Marek EštnerMarek Eštner 10 ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci 5 37.88
5 5856 Matěj GaubmannMatěj Gaubmann 11 ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině 1 37.95
6 8974 Max KarlíkMax Karlík 11 ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10 9 38.04
7 5840 Adam MatoušekAdam Matoušek 11 Základní škola Karla Čapka v PrazeZákladní škola Karla Čapka ... 8 38.42
8 9204 Václav ČernýVáclav Černý 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 11 38.88
9 9106 Sebastian HaraštaSebastian Harašta 11 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 6 39.07
10 5831 Daniel kubíčekDaniel kubíček 11 ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje 10 39.23
5787 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 19 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 07 (čt, 6.6.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9180 Adam Joseph MylandAdam Joseph Myland 11 FZŠ TáborskáFZŠ Táborská 8 36.60
2 9134 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek 10 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 5 37.95
3 9039 Erik HazukaErik Hazuka 10 ZŠ KuniceZŠ Kunice 4 38.34
4 5764 Eduard ČermákEduard Čermák 10 Základní škola Jana Kubelíka, NeveklovZákladní škola Jana Kubelík... 3 38.94
5 9182 David ŠindlerDavid Šindler 10 FZŠ TáborskáFZŠ Táborská 9 38.97
6 9178 Robin KramlRobin Kraml 10 FZŠ TáborskáFZŠ Táborská 7 39.52
7 5841 Hubert KouteckýHubert Koutecký 11 Základní škola Karla Čapka v PrazeZákladní škola Karla Čapka ... 1 40.26
8 5842 Dan MacharDan Machar 10 Základní škola Karla Čapka v PrazeZákladní škola Karla Čapka ... 2 40.31
9 5869 Matyáš ŠteklMatyáš Štekl 10 Základní škola s rozšířenou výukou jazykZákladní škola s rozšířenou... 6 44.73
Celkem 9 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5876 Josefína ŠebkováJosefína Šebková 10 ASK DIPOLIASK DIPOLI 7 32.60
2 9155 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček 4 33.01
3 9128 Lucie MaredováLucie Maredová 10 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 2 33.83
4 5754 Emma HaruštiakováEmma Haruštiaková 10 FZŠ prof.Otokara Chlupa, Praha 5FZŠ prof.Otokara Chlupa, Pr... 1 34.07
5 9081 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková 10 Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po... 10 36.25
6 8957 Anežka PospíšilováAnežka Pospíšilová 10 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 8 36.48
7 9133 Nela PřádováNela Přádová 10 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 9 37.06
8 5874 Štěpánka KitzlerováŠtěpánka Kitzlerová 10 Základní škola s rozšířenou výukou jazykZákladní škola s rozšířenou... 5 38.32
9 9146 Barbora KohoutkováBarbora Kohoutková 11 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 3 40.23
10 5875 Claudia StránskáClaudia Stránská 10 Základní škola s rozšířenou výukou jazykZákladní škola s rozšířenou... 6 41.94
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9080 Róza BednářováRóza Bednářová 10 Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po... 1 33.48
2 9121 Adéla HladečkováAdéla Hladečková 10 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 2 35.00
3 9054 Amélie HaladováAmélie Haladová 11 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 4 35.42
4 5778 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 9 35.93
5 9000 Johanna VolkováJohanna Volková 10 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 10 35.96
6 9082 Ester HolčákováEster Holčáková 10 Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po... 3 36.66
7 5756 Jana VotavováJana Votavová 10 FZŠ prof.Otokara Chlupa, Praha 5FZŠ prof.Otokara Chlupa, Pr... 7 37.52
8 8994 Karla SchniderováKarla Schniderová 10 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 5 38.22
9 8997 Kateřina DastychováKateřina Dastychová 10 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 6 38.30
10 9055 Anna KalouskováAnna Kalousková 10 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 8 38.34
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5785 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 19 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 34.69
2 5784 Veronika GrabovskáVeronika Grabovská 19 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 35.64
3 9141 Anna ČechováAnna Čechová 10 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 10 35.65
4 9010 Anna DandárováAnna Dandárová 10 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 2 35.84
5 9056 Linda JarešováLinda Jarešová 10 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 5 35.90
6 6100 Linda HegerováLinda Hegerová 19 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 36.72
7 5779 Berenika KrajčováBerenika Krajčová 10 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 9 37.54
8 9011 Amálie ČervenkováAmálie Červenková 10 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 4 37.66
9 5755 Anna HerzmannováAnna Herzmannová 10 FZŠ prof.Otokara Chlupa, Praha 5FZŠ prof.Otokara Chlupa, Pr... 1 37.85
10 5861 Marie KřečkováMarie Křečková 10 ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině 7 39.03
Celkem 10 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9012 Viktorie JandováViktorie Jandová 10 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 10 36.06
2 9107 Leontýna HouškováLeontýna Houšková 10 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 9 36.37
3 8977 Barbora BlažíčkováBarbora Blažíčková 10 ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10 5 37.16
4 9148 Claudie MivaldováClaudie Mivaldová 10 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 4 37.48
5 5795 Sára ČojdžildžavSára Čojdžildžav 10 Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M... 3 37.60
6 9022 Emma MěšťánkováEmma Měšťánková 11 Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt... 1 37.63
7 8978 Mariana StupkováMariana Stupková 10 ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10 2 37.76
8 9214 Barbora SchrollováBarbora Schrollová 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 6 38.52
9 9021 Simona BrotánkováSimona Brotánková 11 Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt... 7 40.18
10 9207 Veronika JeřábkováVeronika Jeřábková 10 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 8 41.11
Celkem 10 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9098 Barbora MachkováBarbora Machková 10 ZŠ Bratří VenclíkůZŠ Bratří Venclíků 3 37.53
2 9201 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 8 38.19
3 9020 Anna BenešováAnna Benešová 10 Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt... 5 38.62
4 9099 Tereza SvatoňováTereza Svatoňová 10 ZŠ Bratří VenclíkůZŠ Bratří Venclíků 7 38.67
5 8958 Nina SchwarzováNina Schwarzová 11 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 9 39.16
6 5812 Nela SládkováNela Sládková 10 ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci 1 40.42
7 5813 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 10 ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci 2 40.74
8 9111 Klára PeroutkováKlára Peroutková 10 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 4 41.25
9 5796 Kristýna HvězdováKristýna Hvězdová 10 Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M... 10 41.31
10 9044 Tereza HájkováTereza Hájková 10 ZŠ KuniceZŠ Kunice 6 42.51
Celkem 10 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9154 Anna DavidováAnna Davidová 10 Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček 3 36.87
2 9109 Linda KalinováLinda Kalinová 10 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 1 38.82
3 9040 Gabriela StulíkováGabriela Stulíková 11 ZŠ KuniceZŠ Kunice 10 39.10
4 5836 Anastasia KurinnaAnastasia Kurinna 11 ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje 2 39.12
5 8959 Lada SchwarzováLada Schwarzová 11 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 4 39.81
6 5845 Sofia KnightSofia Knight 11 Základní škola Karla Čapka v PrazeZákladní škola Karla Čapka ... 8 39.93
7 9159 Tereza JanouškováTereza Janoušková 10 Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček 7 40.15
8 9070 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková 10 ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Pr... 5 40.18
9 9186 Klára AmbrušováKlára Ambrušová 10 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 9 40.90
10 9069 Ema PařezováEma Pařezová 11 ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Pr... 6 41.40
Celkem 10 závodníků
Běh 07 (čt, 6.6.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5763 Emílie BumbálkováEmílie Bumbálková 11 Základní škola Jana Kubelíka, NeveklovZákladní škola Jana Kubelík... 5 37.50
2 5766 Agáta NovákováAgáta Nováková 10 Základní škola Jana Kubelíka, NeveklovZákladní škola Jana Kubelík... 2 38.17
3 9183 Marta TučkováMarta Tučková 10 FZŠ TáborskáFZŠ Táborská 11 38.88
4 9194 Adéla RoubíčkováAdéla Roubíčková 10 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 1 39.30
5 5767 Adéla PitelkováAdéla Pitelková 11 Základní škola Jana Kubelíka, NeveklovZákladní škola Jana Kubelík... 3 40.23
6 9043 Anna HejkrlíkováAnna Hejkrlíková 10 ZŠ KuniceZŠ Kunice 7 40.51
7 5809 Kristýna NěmcováKristýna Němcová 10 Základní škola Karla Čapka v PrazeZákladní škola Karla Čapka ... 6 41.57
8 9170 Stanislava BarashStanislava Barash 11 FZŠ TáborskáFZŠ Táborská 9 41.96
9 5780 Barbora KvapilováBarbora Kvapilová 10 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 4 43.14
10 5847 Iva ŠindelářováIva Šindelářová 11 Základní škola Karla Čapka v PrazeZákladní škola Karla Čapka ... 10 44.32
11 5797 Natálie MárováNatálie Márová 11 Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M... 8 44.88
12 9169 Johana BabištováJohana Babištová 10 FZŠ TáborskáFZŠ Táborská 12 46.17
Celkem 12 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9077 Jakub BednářJakub Bednář 08 Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po... 2 47.48
2 5775 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 4 48.37
3 8966 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 08 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 8 49.33
4 8986 Mikuláš VolekMikuláš Volek 08 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 1 49.75
5 5843 Robin KrejbichRobin Krejbich 09 Základní škola Karla Čapka v PrazeZákladní škola Karla Čapka ... 3 50.06
6 8989 Štěpán HrubešŠtěpán Hrubeš 08 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 6 51.97
7 8992 Ondřej DušekOndřej Dušek 08 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 9 53.46
8 9153 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 Kouzelné školyKouzelné školy 5 54.26
9 9074 Filil PüschnerFilil Püschner 09 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 10 58.18
10 5881 Jan BrenkušJan Brenkuš 09 Základní škola a mateřská škola Praha -Základní škola a mateřská š... 7 59.08
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5790 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 19 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 49.17
2 8967 Vojtěch MalinaVojtěch Malina 08 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 1 51.28
3 9063 Dalibor DušekDalibor Dušek 08 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 5 51.83
4 9185 Vojtěch AmbrušVojtěch Ambruš 08 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 8 52.73
5 9143 Tomáš HejdaTomáš Hejda 08 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 7 53.02
6 5844 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 Základní škola Karla Čapka v PrazeZákladní škola Karla Čapka ... 6 54.25
7 9064 Adam WeisAdam Weis 08 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 10 55.55
8 9006 Jakub MrázJakub Mráz 09 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 4 56.51
9 9026 Filip SchickFilip Schick 09 Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt... 9 57.31
10 5882 Josef KarásekJosef Karásek 09 Základní škola a mateřská škola Praha -Základní škola a mateřská š... 2 69.38
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9130 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 7 48.67
2 5791 Matěj HolečekMatěj Holeček 19 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 50.56
3 9065 Robert FrankRobert Frank 08 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 2 51.01
4 9137 Vít BartekVít Bartek 08 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 1 52.17
5 9199 Michal ŠiktancMichal Šiktanc 08 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 10 53.03
6 9007 Filip NovákFilip Novák 08 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 8 53.84
7 8968 Maxim KroutilMaxim Kroutil 08 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 3 53.90
8 9078 Vojta SmetanaVojta Smetana 08 Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po... 4 54.93
9 9079 Kryštof SkřipskýKryštof Skřipský 08 Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po... 9 56.17
2 Matouš VotavaMatouš Votava 08 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 5 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9188 Martin BrodskýMartin Brodský 09 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 1 51.57
2 5832 Jan ŠťastnýJan Šťastný 08 ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje 7 52.44
3 9100 Jiří ŠimekJiří Šimek 08 ZŠ Bratří VenclíkůZŠ Bratří Venclíků 3 53.01
4 5833 Michal BillyMichal Billy 08 ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje 8 54.38
5 9027 Jakub HendrychJakub Hendrych 08 Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt... 4 54.85
6 5806 Adam ČížekAdam Čížek 09 Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M... 2 55.18
7 9216 David VachekDavid Vachek 08 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 9 55.22
8 5776 Matouš PíchaMatouš Pícha 08 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 6 56.81
9 9028 Denis Petr NěmecDenis Petr Němec 09 Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt... 10 58.50
9210 Vojtěch KlápaVojtěch Klápa 08 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 5 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8982 Martin KalfiřtMartin Kalfiřt 09 ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10 3 51.89
2 9208 Jan KadeřábekJan Kadeřábek 09 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 6 54.58
3 9094 Matviy DrulMatviy Drul 09 ZŠ Bratří VenclíkůZŠ Bratří Venclíků 8 55.24
4 5858 Tomáš KvasničkaTomáš Kvasnička 08 ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině 9 55.57
5 9092 Adam BardisalAdam Bardisal 08 ZŠ Bratří VenclíkůZŠ Bratří Venclíků 7 56.85
6 5807 Jakub HeřmánekJakub Heřmánek 08 Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M... 2 57.27
7 9124 Štěpán JechŠtěpán Jech 08 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 5 57.85
8 9129 Ondřej MašekOndřej Mašek 09 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 10 60.60
9 8983 Václav MošanskýVáclav Mošanský 08 ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10 4 60.88
10 5857 Petr GajdaPetr Gajda 09 ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině 1 61.58
Celkem 10 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5816 Daniel VytvarDaniel Vytvar 08 ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci 2 53.43
2 5815 Jan ZónJan Zón 08 ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci 3 53.69
3 9041 Adam HolubAdam Holub 09 ZŠ KuniceZŠ Kunice 4 54.74
4 9105 Filip DavidFilip David 08 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 5 55.75
5 9108 Adam HrubešAdam Hrubeš 08 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 6 57.85
6 9168 Matěj VoříšekMatěj Voříšek 09 Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček 8 58.55
7 9103 Zdeněk BrchaňZdeněk Brchaň 08 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 9 60.56
8 9045 Štěpán PatákŠtěpán Paták 08 ZŠ KuniceZŠ Kunice 10 61.51
9 5759 Marek StarčevskyjMarek Starčevskyj 09 ZŠ KuniceZŠ Kunice 7 61.73
10 5814 Kryštof FibírKryštof Fibír 08 ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci 1 61.76
Celkem 10 závodníků
Běh 07 (čt, 6.6.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5805 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 09 Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M... 50.98
2 5868 Jaroslav ŠtěpánekJaroslav Štěpánek 08 Základní škola s rozšířenou výukou jazykZákladní škola s rozšířenou... 51.86
3 5823 Václav SiglerVáclav Sigler 08 Základní škola a Mateřská škola TřebotovZákladní škola a Mateřská š... 2 55.77
4 9167 Martin VojtaMartin Vojta 08 Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček 5 55.84
5 5866 Sebastián BöhmSebastián Böhm 09 Základní škola s rozšířenou výukou jazykZákladní škola s rozšířenou... 1 56.60
6 5821 Šimon BurianŠimon Burian 08 Základní škola a Mateřská škola TřebotovZákladní škola a Mateřská š... 4 59.01
7 9179 Antonín LabudaAntonín Labuda 09 FZŠ TáborskáFZŠ Táborská 7 60.82
8 5792 Hugo PeckaHugo Pecka 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 61.14
9 5867 Patrik LandsingerPatrik Landsinger 08 Základní škola s rozšířenou výukou jazykZákladní škola s rozšířenou... 3 62.00
10 5822 Jakub PalečekJakub Paleček 09 Základní škola a Mateřská škola TřebotovZákladní škola a Mateřská š... 6 66.83
11 9175 Alois GrecAlois Grec 09 FZŠ TáborskáFZŠ Táborská 8 67.71
12 9171 Kašpar Jan BartoňKašpar Jan Bartoň 08 FZŠ TáborskáFZŠ Táborská 9 70.54
Celkem 12 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5781 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 5 46.75
2 9145 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 4 48.20
3 5848 Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 Základní škola Karla Čapka v PrazeZákladní škola Karla Čapka ... 7 50.38
4 8995 Kateřina LebedováKateřina Lebedová 08 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 6 51.77
5 9016 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 Kouzelné školyKouzelné školy 3 52.56
6 8998 Kateřina JežkováKateřina Ježková 09 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 9 54.55
7 9101 Veronika ValuchováVeronika Valuchová 08 ZŠ Bratří VenclíkůZŠ Bratří Venclíků 1 56.97
8 9093 Nela BardisalováNela Bardisalová 08 ZŠ Bratří VenclíkůZŠ Bratří Venclíků 2 59.11
9 5849 Sofie BundováSofie Bundová 08 Základní škola Karla Čapka v PrazeZákladní škola Karla Čapka ... 8 64.25
10 5883 Anna KotalováAnna Kotalová 09 Základní škola a mateřská škola Praha -Základní škola a mateřská š... 10 68.36
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5788 Anna DvořákováAnna Dvořáková 19 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 48.83
2 9073 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Pr... 2 49.44
3 5757 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 7 50.30
4 9030 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt... 3 50.64
5 9138 Klára BrabcováKlára Brabcová 08 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 1 51.10
6 5789 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 19 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 53.91
7 5782 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 9 54.52
8 9031 Barbora VokrojováBarbora Vokrojová 09 Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt... 10 54.69
9 9001 Emma J. PřívozníkováEmma J. Přívozníková 09 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 5 54.84
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5798 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M... 6 52.83
2 8965 Marie TatarováMarie Tatarová 09 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 8 54.29
3 9196 Nikol SklenářováNikol Sklenářová 08 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 7 54.31
4 9014 Vendula MaturováVendula Maturová 09 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 9 54.83
5 9029 Apolena LoužeckáApolena Loužecká 08 Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt... 5 55.83
6 5799 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M... 4 56.41
7 5850 Barbora MarkováBarbora Marková 09 Základní škola Karla Čapka v PrazeZákladní škola Karla Čapka ... 10 56.58
8 9013 Eliška NohejlováEliška Nohejlová 09 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 2 58.04
9 8979 Sofie VaryšováSofie Varyšová 09 ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10 3 61.25
10 5884 Barbora HolnováBarbora Holnová 09 Základní škola a mateřská škola Praha -Základní škola a mateřská š... 1 70.36
Celkem 10 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5838 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná 08 ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje 9 53.61
2 5837 Vanesa ČernáVanesa Černá 08 ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje 7 53.91
3 8963 Kristýna BukovskáKristýna Bukovská 08 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 1 54.03
4 9127 Dominika LískovcováDominika Lískovcová 09 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 4 54.34
5 5863 Karina Dos ReisKarina Dos Reis 08 ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině 2 56.33
6 5839 Natálie LexováNatálie Lexová 08 ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje 8 57.03
7 9072 Rozárie PetrákováRozárie Petráková 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Pr... 3 57.04
8 9015 Anna NožičkováAnna Nožičková 08 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 5 58.37
9 9135 Klára TomanováKlára Tomanová 08 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 6 58.67
10 9218 Sofie VančurováSofie Vančurová 09 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 10 61.87
Celkem 10 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8981 Stella KaneStella Kane 08 ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10 10 54.68
2 8980 Natálie NovotnáNatálie Novotná 08 ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10 1 55.93
3 5864 Anežka SvitavskáAnežka Svitavská 08 ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině 2 55.93
4 9102 Jůlie ValuchováJůlie Valuchová 09 ZŠ Bratří VenclíkůZŠ Bratří Venclíků 6 56.58
5 5783 Andri FarbanetsAndri Farbanets 08 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 3 56.77
6 9060 Barbora ZákouckáBarbora Zákoucká 08 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 5 59.22
7 9200 Natálie ŠolínováNatálie Šolínová 09 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 9 60.60
8 9062 Adina KopalováAdina Kopalová 08 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 7 60.76
9 9061 Adéla KoškováAdéla Košková 08 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 8 60.80
10 8964 Barbora HerelováBarbora Herelová 09 ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158 4 60.97
Celkem 10 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5818 Bára DvořákováBára Dvořáková 09 ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci 4 52.97
2 9118 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 9 56.61
3 9042 Johana BenešováJohana Benešová 08 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 7 57.36
4 5865 Nicol JaníčkováNicol Janíčková 09 ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině 3 57.60
5 9190 Ema ChoutkováEma Choutková 09 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 2 59.02
6 9120 Elen HavlováElen Havlová 09 ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou 1 61.05
7 9206 Gabriela HorálkováGabriela Horálková 09 Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská 8 61.76
8 5817 Martina SlívováMartina Slívová 08 ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci 5 62.12
9 5819 Sára SvobodováSára Svobodová 09 ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci 6 63.54
Celkem 9 závodníků
Běh 07 (čt, 6.6.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5820 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 ZŠ Na Dlouhém lánuZŠ Na Dlouhém lánu 10 49.55
2 5873 Sophie SchätzováSophie Schätzová 08 Základní škola s rozšířenou výukou jazykZákladní škola s rozšířenou... 6 52.10
3 9160 Kristyna KorbašováKristyna Korbašová 09 Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček 1 56.84
4 9046 Olena GorpeljukováOlena Gorpeljuková 08 ZŠ KuniceZŠ Kunice 4 56.87
5 5825 Markéta KolacíMarkéta Kolací 08 Základní škola a Mateřská škola TřebotovZákladní škola a Mateřská š... 7 60.38
6 9076 Viktorie RabanováViktorie Rabanová 09 Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po... 5 63.40
7 5826 Nora ObeidatováNora Obeidatová 09 Základní škola a Mateřská škola TřebotovZákladní škola a Mateřská š... 9 63.66
8 5872 Jana ČábelkováJana Čábelková 09 Základní škola s rozšířenou výukou jazykZákladní škola s rozšířenou... 8 66.76
9 9071 Magdalena KubeschováMagdalena Kubeschová 09 ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Pr... 3 68.09
9075 Kateřina KolovratníkováKateřina Kolovratníková 08 Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po... 2 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 08 (čt, 6.6.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9144 Amálie HůlkováAmálie Hůlková 08 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 8 54.23
2 5768 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Základní škola Jana Kubelíka, NeveklovZákladní škola Jana Kubelík... 2 55.96
3 9172 Veronika ČechováVeronika Čechová 08 FZŠ TáborskáFZŠ Táborská 6 59.04
4 9174 Natálie FaitováNatálie Faitová 09 FZŠ TáborskáFZŠ Táborská 5 60.11
5 9177 Johana KosákováJohana Kosáková 08 FZŠ TáborskáFZŠ Táborská 7 61.44
6 9161 Kateřina MolíkováKateřina Molíková 09 Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček 4 62.54
7 9047 Hana FojtíkováHana Fojtíková 08 ZŠ KuniceZŠ Kunice 1 63.99
8 5824 Natálie FikrtováNatálie Fikrtová 08 Základní škola a Mateřská škola TřebotovZákladní škola a Mateřská š... 3 65.94
Celkem 8 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 9065 Robert FrankRobert Frank
ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka
08 41.43 0.0
2 5775 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha...
08 37.77 0.0
3 9028 Denis Petr NěmecDenis Petr Němec
Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt...
09 37.10 0.0
4 9167 Martin VojtaMartin Vojta
Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček
08 34.72 0.0
5 9077 Jakub BednářJakub Bednář
Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po...
08 34.41 0.0
6 8992 Ondřej DušekOndřej Dušek
ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4
08 34.06 0.0
7 9092 Adam BardisalAdam Bardisal
ZŠ Bratří VenclíkůZŠ Bratří Venclíků
08 33.77 0.0
8 5790 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
19 33.51 0.0
9 9129 Ondřej MašekOndřej Mašek
ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou
09 33.44 0.0
10 8986 Mikuláš VolekMikuláš Volek
ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4
08 33.20 0.0
11 8989 Štěpán HrubešŠtěpán Hrubeš
ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4
08 31.50 0.0
12 9188 Martin BrodskýMartin Brodský
ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra...
09 31.20 0.0
13 5867 Patrik LandsingerPatrik Landsinger
Základní škola s rozšířenou výukou jazykZákladní škola s rozšířenou...
08 30.80 0.0
14 5791 Matěj HolečekMatěj Holeček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
19 29.98 0.0
15 9137 Vít BartekVít Bartek
ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4
08 29.06 0.0
16 5805 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M...
09 28.38 0.0
17 9094 Matviy DrulMatviy Drul
ZŠ Bratří VenclíkůZŠ Bratří Venclíků
09 28.30 0.0
18 9130 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský
ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou
08 28.28 0.0
19 9063 Dalibor DušekDalibor Dušek
ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka
08 28.10 0.0
20 9216 David VachekDavid Vachek
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
08 27.97 0.0
21 8967 Vojtěch MalinaVojtěch Malina
ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158
08 27.69 0.0
22 5816 Daniel VytvarDaniel Vytvar
ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci
08 27.35 0.0
23 5776 Matouš PíchaMatouš Pícha
ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha...
08 26.55 0.0
24 9143 Tomáš HejdaTomáš Hejda
ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4
08 26.19 0.0
25= 9045 Štěpán PatákŠtěpán Paták
ZŠ KuniceZŠ Kunice
08 25.78 0.0
25= 9100 Jiří ŠimekJiří Šimek
ZŠ Bratří VenclíkůZŠ Bratří Venclíků
08 25.78 0.0
27 5807 Jakub HeřmánekJakub Heřmánek
Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M...
08 25.68 0.0
28 9074 Filil PüschnerFilil Püschner
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
09 25.11 0.0
29= 9027 Jakub HendrychJakub Hendrych
Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt...
08 24.70 0.0
29= 5814 Kryštof FibírKryštof Fibír
ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci
08 24.70 0.0
31 9171 Kašpar Jan BartoňKašpar Jan Bartoň
FZŠ TáborskáFZŠ Táborská
08 23.90 0.0
32 9026 Filip SchickFilip Schick
Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt...
09 23.06 0.0
33 9103 Zdeněk BrchaňZdeněk Brchaň
ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10
08 22.45 0.0
34 5843 Robin KrejbichRobin Krejbich
Základní škola Karla Čapka v PrazeZákladní škola Karla Čapka ...
09 21.77 0.0
35 5857 Petr GajdaPetr Gajda
ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině
09 21.35 0.0
36 5858 Tomáš KvasničkaTomáš Kvasnička
ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině
08 20.71 0.0
37 9175 Alois GrecAlois Grec
FZŠ TáborskáFZŠ Táborská
09 20.51 0.0
38 5844 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa
Základní škola Karla Čapka v PrazeZákladní škola Karla Čapka ...
08 19.06 0.0
39 9179 Antonín LabudaAntonín Labuda
FZŠ TáborskáFZŠ Táborská
09 19.00 0.0
40 9064 Adam WeisAdam Weis
ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka
08 18.96 0.0
41 9153 Ondřej FoldaOndřej Folda
Kouzelné školyKouzelné školy
09 18.84 0.0
42 8968 Maxim KroutilMaxim Kroutil
ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158
08 17.75 0.0
43= 8966 Vojtěch FišerVojtěch Fišer
ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158
08 17.02 0.0
43= 5806 Adam ČížekAdam Čížek
Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M...
09 17.02 0.0
45 5815 Jan ZónJan Zón
ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci
08 16.88 0.0
46 9124 Štěpán JechŠtěpán Jech
ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou
08 16.85 0.0
47 5882 Josef KarásekJosef Karásek
Základní škola a mateřská škola Praha -Základní škola a mateřská š...
09 16.80 0.0
48 9208 Jan KadeřábekJan Kadeřábek
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
09 16.68 0.0
49 5759 Marek StarčevskyjMarek Starčevskyj
ZŠ KuniceZŠ Kunice
09 14.61 0.0
50 5792 Hugo PeckaHugo Pecka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 11.38 0.0
5832 Jan ŠťastnýJan Šťastný
ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje
08 DNS 0.0
9199 Michal ŠiktancMichal Šiktanc
ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra...
08 DNS 0.0
9079 Kryštof SkřipskýKryštof Skřipský
Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po...
08 DNS 0.0
9078 Vojta SmetanaVojta Smetana
Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po...
08 DNS 0.0
5822 Jakub PalečekJakub Paleček
Základní škola a Mateřská škola TřebotovZákladní škola a Mateřská š...
09 DNS 0.0
5821 Šimon BurianŠimon Burian
Základní škola a Mateřská škola TřebotovZákladní škola a Mateřská š...
08 DNS 0.0
5823 Václav SiglerVáclav Sigler
Základní škola a Mateřská škola TřebotovZákladní škola a Mateřská š...
08 DNS 0.0
8983 Václav MošanskýVáclav Mošanský
ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10
08 DNS 0.0
8982 Martin KalfiřtMartin Kalfiřt
ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10
09 DNS 0.0
5866 Sebastián BöhmSebastián Böhm
Základní škola s rozšířenou výukou jazykZákladní škola s rozšířenou...
09 DNS 0.0
9168 Matěj VoříšekMatěj Voříšek
Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček
09 DNS 0.0
9105 Filip DavidFilip David
ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10
08 DNS 0.0
9108 Adam HrubešAdam Hrubeš
ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10
08 DNS 0.0
9185 Vojtěch AmbrušVojtěch Ambruš
ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra...
08 DNS 0.0
5881 Jan BrenkušJan Brenkuš
Základní škola a mateřská škola Praha -Základní škola a mateřská š...
09 DNS 0.0
5833 Michal BillyMichal Billy
ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje
08 DNS 0.0
2 Matouš VotavaMatouš Votava
ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4
08 DNS 0.0
9041 Adam HolubAdam Holub
ZŠ KuniceZŠ Kunice
09 DNS 0.0
9006 Jakub MrázJakub Mráz
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
09 DNS 0.0
9007 Filip NovákFilip Novák
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
08 DNS 0.0
9210 Vojtěch KlápaVojtěch Klápa
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
08 DNS 0.0
Celkem 71 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 10:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 5789 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
19 63 36.63 0.0
2 5757 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
08 67 36.01 0.0
3 5781 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha...
08 51 33.18 0.0
4 9145 Eliška JarošováEliška Jarošová
ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4
08 27 31.35 0.0
5 9144 Amálie HůlkováAmálie Hůlková
ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4
08 24 28.65 0.0
6 8965 Marie TatarováMarie Tatarová
ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158
09 66 28.58 0.0
7 9073 Andrea ProkopováAndrea Prokopová
ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Pr...
08 53 26.29 0.0
8 5819 Sára SvobodováSára Svobodová
ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci
09 62 26.23 0.0
9 9120 Elen HavlováElen Havlová
ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou
09 19 25.73 0.0
10 9196 Nikol SklenářováNikol Sklenářová
ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra...
08 59 25.48 0.0
11 5788 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
19 10 24.66 0.0
12 5864 Anežka SvitavskáAnežka Svitavská
ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině
08 61 24.09 0.0
13 5837 Vanesa ČernáVanesa Černá
ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje
08 8 24.05 0.0
14 9093 Nela BardisalováNela Bardisalová
ZŠ Bratří VenclíkůZŠ Bratří Venclíků
08 1 23.50 0.0
15 9072 Rozárie PetrákováRozárie Petráková
ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Pr...
09 50 23.36 0.0
16 5839 Natálie LexováNatálie Lexová
ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje
08 40 23.09 0.0
17 5783 Andri FarbanetsAndri Farbanets
ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha...
08 13 22.77 0.0
18 5818 Bára DvořákováBára Dvořáková
ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci
09 11 22.35 0.0
19 5838 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná
ZŠ Praha 5 ŘeporyjeZŠ Praha 5 Řeporyje
08 65 21.38 0.0
20 8964 Barbora HerelováBarbora Herelová
ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158
09 20 21.32 0.0
21 8963 Kristýna BukovskáKristýna Bukovská
ZŠ Šestajovice,Komenského 158ZŠ Šestajovice,Komenského 158
08 4 21.15 0.0
22 8980 Natálie NovotnáNatálie Novotná
ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10
08 47 20.41 0.0
23 9042 Johana BenešováJohana Benešová
ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10
08 2 20.10 0.0
24 9200 Natálie ŠolínováNatálie Šolínová
ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra...
09 64 20.02 0.0
25 9014 Vendula MaturováVendula Maturová
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
09 44 19.76 0.0
26 9127 Dominika LískovcováDominika Lískovcová
ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou
09 41 19.65 0.0
27= 5849 Sofie BundováSofie Bundová
Základní škola Karla Čapka v PrazeZákladní škola Karla Čapka ...
08 5 19.00 0.0
27= 9047 Hana FojtíkováHana Fojtíková
ZŠ KuniceZŠ Kunice
08 15 19.00 0.0
29 9030 Linda PlačkováLinda Plačková
Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt...
08 52 18.95 0.0
30 9076 Viktorie RabanováViktorie Rabanová
Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po...
09 55 18.77 0.0
31 9013 Eliška NohejlováEliška Nohejlová
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
09 46 18.62 0.0
32 9101 Veronika ValuchováVeronika Valuchová
ZŠ Bratří VenclíkůZŠ Bratří Venclíků
08 70 18.46 0.0
33 5782 Lucie RambouskováLucie Rambousková
ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha...
08 57 17.70 0.0
34 9177 Johana KosákováJohana Kosáková
FZŠ TáborskáFZŠ Táborská
08 35 17.60 0.0
35 9135 Klára TomanováKlára Tomanová
ZŠ Nad PřehradouZŠ Nad Přehradou
08 68 17.43 0.0
36 9218 Sofie VančurováSofie Vančurová
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
09 71 17.06 0.0
37 9206 Gabriela HorálkováGabriela Horálková
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
09 23 16.97 0.0
38 8995 Kateřina LebedováKateřina Lebedová
ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4
08 39 16.86 0.0
39 8979 Sofie VaryšováSofie Varyšová
ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10
09 72 16.77 0.0
40 9102 Jůlie ValuchováJůlie Valuchová
ZŠ Bratří VenclíkůZŠ Bratří Venclíků
09 69 15.95 0.0
41 5850 Barbora MarkováBarbora Marková
Základní škola Karla Čapka v PrazeZákladní škola Karla Čapka ...
09 43 15.94 0.0
42 5872 Jana ČábelkováJana Čábelková
Základní škola s rozšířenou výukou jazykZákladní škola s rozšířenou...
09 6 15.90 0.0
43 9031 Barbora VokrojováBarbora Vokrojová
Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt...
09 75 15.61 0.0
44 5863 Karina Dos ReisKarina Dos Reis
ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině
08 9 15.58 0.0
45 9029 Apolena LoužeckáApolena Loužecká
Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt...
08 42 15.43 0.0
46 9062 Adina KopalováAdina Kopalová
ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka
08 33 14.64 0.0
47 5883 Anna KotalováAnna Kotalová
Základní škola a mateřská škola Praha -Základní škola a mateřská š...
09 37 14.55 0.0
48 9138 Klára BrabcováKlára Brabcová
ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4
08 3 14.48 0.0
49 5798 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková
Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M...
09 17 14.30 0.0
50 5884 Barbora HolnováBarbora Holnová
Základní škola a mateřská škola Praha -Základní škola a mateřská š...
09 21 14.13 0.0
51 9061 Adéla KoškováAdéla Košková
ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka
08 36 13.91 0.0
52 5799 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková
Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963Základní škola, Praha 13, M...
09 18 13.42 0.0
53 8981 Stella KaneStella Kane
ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10
08 30 13.30 0.0
54 9015 Anna NožičkováAnna Nožičková
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
08 48 12.93 0.0
55 5817 Martina SlívováMartina Slívová
ZŠ Na ChodovciZŠ Na Chodovci
08 60 12.52 0.0
56 5768 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková
Základní škola Jana Kubelíka, NeveklovZákladní škola Jana Kubelík...
09 56 12.10 0.0
57 5848 Klára HonzejkováKlára Honzejková
Základní škola Karla Čapka v PrazeZákladní škola Karla Čapka ...
08 22 11.50 0.0
58 9172 Veronika ČechováVeronika Čechová
FZŠ TáborskáFZŠ Táborská
08 7 11.45 0.0
59 5865 Nicol JaníčkováNicol Janíčková
ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině
09 26 11.40 0.0
60 9190 Ema ChoutkováEma Choutková
ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra...
09 25 11.28 0.0
61 9016 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková
Kouzelné školyKouzelné školy
09 28 11.07 0.0
62 9071 Magdalena KubeschováMagdalena Kubeschová
ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Pr...
09 38 09.97 0.0
63 9046 Olena GorpeljukováOlena Gorpeljuková
ZŠ KuniceZŠ Kunice
08 16 08.60 0.0
64 9174 Natálie FaitováNatálie Faitová
FZŠ TáborskáFZŠ Táborská
09 12 08.30 0.0
65 9060 Barbora ZákouckáBarbora Zákoucká
ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka
08 76 08.26 0.0
5873 Sophie SchätzováSophie Schätzová
Základní škola s rozšířenou výukou jazykZákladní škola s rozšířenou...
08 58 DNS 0.0
5825 Markéta KolacíMarkéta Kolací
Základní škola a Mateřská škola TřebotovZákladní škola a Mateřská š...
08 31 DNS 0.0
5826 Nora ObeidatováNora Obeidatová
Základní škola a Mateřská škola TřebotovZákladní škola a Mateřská š...
09 49 DNS 0.0
5824 Natálie FikrtováNatálie Fikrtová
Základní škola a Mateřská škola TřebotovZákladní škola a Mateřská š...
08 14 DNS 0.0
9118 Eliška VávrováEliška Vávrová
ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10
08 73 DNS 0.0
9160 Kristyna KorbašováKristyna Korbašová
Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček
09 34 DNS 0.0
9161 Kateřina MolíkováKateřina Molíková
Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček
09 45 DNS 0.0
9075 Kateřina KolovratníkováKateřina Kolovratníková
Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067Základní škola, Praha 4, Po...
08 32 DNS 0.0
8998 Kateřina JežkováKateřina Ježková
ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4
09 29 DNS 0.0
9001 Emma J. PřívozníkováEmma J. Přívozníková
ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4
09 54 DNS 0.0
5820 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová
ZŠ Na Dlouhém lánuZŠ Na Dlouhém lánu
08 74 DNS 0.0
Celkem 76 závodníků