výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra - čtvrtfinále Olomouc I

Olomouc (7. 6. 2019)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3836 Filip NovosádFilip Novosád 12 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 4 17.50
2 3975 Jan OnderkaJan Onderka 12 ZŠ ZubříZŠ Zubří 6 17.59
3 3829 Lukáš JuříkLukáš Juřík 12 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 3 18.42
4 4071 Michal PsíkMichal Psík 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 18.46
5 9268 Sebastián FojtíkSebastián Fojtík 12 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 1 19.08
6 3970 Marek HeraltMarek Heralt 12 ZŠ ZubříZŠ Zubří 2 19.28
7 9238 Miroslav PlešekMiroslav Plešek 12 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 8 19.31
8 9267 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 12 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 5 20.30
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4058 Jiří SmékalJiří Smékal 12 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 18.20
2 4028 Daniel Lionel BuchbauerDaniel Lionel Buchbauer 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.09
3 3875 Robin BaculRobin Bacul 12 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 19.42
4 9272 Ondřej OpplOndřej Oppl 12 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 5 19.53
5 3971 Matyáš KolibaMatyáš Koliba 12 ZŠ ZubříZŠ Zubří 7 19.62
6 9250 Jakub NavrátilJakub Navrátil 12 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 6 19.88
7 9262 Samuel KratochvílSamuel Kratochvíl 12 TJ Atletika ChropyněTJ Atletika Chropyně 1 19.96
8 3830 Daniel KnapDaniel Knap 12 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 2 23.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3925 Jakub PantálekJakub Pantálek 12 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 5 18.00
2 3853 Rudolf MičolaRudolf Mičola 12 ZŠ ZašováZŠ Zašová 1 18.44
3 3921 Jakub DivokýJakub Divoký 12 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 8 18.63
4 4068 Tomáš ZetíkTomáš Zetík 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 19.04
5 9234 Jakub MrlíkJakub Mrlík 12 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 2 19.59
6 4009 Filip ČernošekFilip Černošek 12 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 7 20.44
7 4008 Matyáš ČechmánekMatyáš Čechmánek 12 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 4 21.12
8 9235 Jan OmelkaJan Omelka 12 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 3 21.22
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 7.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4070 Marek GreplMarek Grepl 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 18.15
2 3954 Ondřej HammerleOndřej Hammerle 12 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 2 18.78
3 4060 Jiří KašparJiří Kašpar 12 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 20.10
4 4069 Marek DostálekMarek Dostálek 13 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 20.39
5 9242 Jan BuráňJan Buráň 12 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 5 21.18
6 4015 Adam KotasAdam Kotas 12 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 7 22.12
7 3887 Dominik PavlíkDominik Pavlík 12 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 22.37
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (pá, 7.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3870 Vít LangerVít Langer 12 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 2 19.79
2 3844 Vojtěch HalaštaVojtěch Halašta 12 ZŠ ZašováZŠ Zašová 3 20.24
3 3956 Hugo HubHugo Hub 12 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 5 20.60
4 3919 David BudínDavid Budín 12 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 4 20.73
5 3908 Matěj NádvorníkMatěj Nádvorník 12 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 7 21.22
6 9264 Michael MouralMichael Moural 12 TJ Atletika ChropyněTJ Atletika Chropyně 6 22.94
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 7.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4072 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 18.44
2 4053 Pavel VančíkPavel Vančík 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 19.30
3 3863 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 12 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 3 20.50
4 3858 Matyáš ŠkroníčekMatyáš Škroníček 12 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 21.95
5 4040 Ondřej PollakOndřej Pollak 12 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 5 22.24
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3836 Filip NovosádFilip Novosád 12 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 4 17.50
2 3975 Jan OnderkaJan Onderka 12 ZŠ ZubříZŠ Zubří 6 17.59
3 3925 Jakub PantálekJakub Pantálek 12 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 5 18.00
4 4070 Marek GreplMarek Grepl 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 18.15
5 4058 Jiří SmékalJiří Smékal 12 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 18.20
6 3829 Lukáš JuříkLukáš Juřík 12 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 3 18.42
7 3853 Rudolf MičolaRudolf Mičola 12 ZŠ ZašováZŠ Zašová 1 18.44
7 4072 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 18.44
9 4071 Michal PsíkMichal Psík 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 18.46
10 3921 Jakub DivokýJakub Divoký 12 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 8 18.63
11 3954 Ondřej HammerleOndřej Hammerle 12 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 2 18.78
12 4068 Tomáš ZetíkTomáš Zetík 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 19.04
13 9268 Sebastián FojtíkSebastián Fojtík 12 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 1 19.08
14 4028 Daniel Lionel BuchbauerDaniel Lionel Buchbauer 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.09
15 3970 Marek HeraltMarek Heralt 12 ZŠ ZubříZŠ Zubří 2 19.28
16 4053 Pavel VančíkPavel Vančík 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 19.30
17 9238 Miroslav PlešekMiroslav Plešek 12 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 8 19.31
18 3875 Robin BaculRobin Bacul 12 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 19.42
19 9272 Ondřej OpplOndřej Oppl 12 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 5 19.53
20 9234 Jakub MrlíkJakub Mrlík 12 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 2 19.59
21 3971 Matyáš KolibaMatyáš Koliba 12 ZŠ ZubříZŠ Zubří 7 19.62
22 3870 Vít LangerVít Langer 12 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 2 19.79
23 9250 Jakub NavrátilJakub Navrátil 12 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 6 19.88
24 9262 Samuel KratochvílSamuel Kratochvíl 12 TJ Atletika ChropyněTJ Atletika Chropyně 1 19.96
25 4060 Jiří KašparJiří Kašpar 12 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 20.10
26 3844 Vojtěch HalaštaVojtěch Halašta 12 ZŠ ZašováZŠ Zašová 3 20.24
27 9267 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 12 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 5 20.30
28 4069 Marek DostálekMarek Dostálek 13 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 20.39
29 4009 Filip ČernošekFilip Černošek 12 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 7 20.44
30 3863 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 12 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 3 20.50
31 3956 Hugo HubHugo Hub 12 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 5 20.60
32 3919 David BudínDavid Budín 12 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 4 20.73
33 4008 Matyáš ČechmánekMatyáš Čechmánek 12 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 4 21.12
34 9242 Jan BuráňJan Buráň 12 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 5 21.18
35 9235 Jan OmelkaJan Omelka 12 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 3 21.22
35 3908 Matěj NádvorníkMatěj Nádvorník 12 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 7 21.22
37 3858 Matyáš ŠkroníčekMatyáš Škroníček 12 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 21.95
38 4015 Adam KotasAdam Kotas 12 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 7 22.12
39 4040 Ondřej PollakOndřej Pollak 12 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 5 22.24
40 3887 Dominik PavlíkDominik Pavlík 12 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 22.37
41 9264 Michael MouralMichael Moural 12 TJ Atletika ChropyněTJ Atletika Chropyně 6 22.94
42 3830 Daniel KnapDaniel Knap 12 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 2 23.00

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4045 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.10
2 4051 Sára DudováSára Dudová 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.50
3 9251 Barbora NenadálováBarbora Nenadálová 12 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 3 18.83
4 9256 Barbora RůčkováBarbora Růčková 12 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 6 19.37
5 9244 Nela HýbnerováNela Hýbnerová 12 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 7 19.79
6 4016 Nikola MlčákováNikola Mlčáková 12 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 1 20.32
7 9278 Barbora VojtkováBarbora Vojtková 12 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 8 20.71
8 9265 Tereza VečerkováTereza Večerková 12 TJ Atletika ChropyněTJ Atletika Chropyně 2 21.17
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4024 Zuzana HrubanováZuzana Hrubanová 13 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 18.59
2 3833 Simona LacinováSimona Lacinová 12 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 6 19.15
3 4049 Ella PazourkováElla Pazourková 12 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 19.33
4 9260 Zuzana HepplerováZuzana Hepplerová 12 TJ Atletika ChropyněTJ Atletika Chropyně 4 19.50
5 3976 Magdaléna PechováMagdaléna Pechová 12 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3 19.71
6 4057 Adéla HusárováAdéla Husárová 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 20.02
7 9263 Sofie MajtánováSofie Majtánová 12 TJ Atletika ChropyněTJ Atletika Chropyně 7 20.41
8 4047 Alena HnátíkováAlena Hnátíková 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 20.81
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3974 Magdalena ČernáMagdalena Černá 12 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3 18.98
2 3851 Simona MartinkováSimona Martinková 12 ZŠ ZašováZŠ Zašová 7 20.11
3 3889 Nela StřítezskáNela Střítezská 12 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 20.34
4 3929 Tereza MaděrováTereza Maděrová 12 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 8 20.59
5 4055 Tereza TrpíkováTereza Trpíková 13 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 20.64
6 4010 Adéla FialováAdéla Fialová 12 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 2 20.72
7 4021 Viktorie StackeViktorie Stacke 12 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 5 21.08
8 3933 Helena VečeřováHelena Večeřová 12 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 1 22.49
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 7.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3926 Karolína ČižmarováKarolína Čižmarová 13 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 6 19.98
2 3877 Nela BřezíkováNela Březíková 12 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 20.45
3 3912 Klára ŠtenclováKlára Štenclová 12 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 1 20.74
4 3847 Sára HlavenkováSára Hlavenková 12 ZŠ ZašováZŠ Zašová 8 21.20
5 4064 Stella ProfousováStella Profousová 12 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 21.71
6 3977 Ella PolehňákováElla Polehňáková 12 ZŠ ZubříZŠ Zubří 4 22.06
7 4066 Eliška KopeckáEliška Kopecká 12 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.18
8 9231 Ema FindrováEma Findrová 12 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 2 22.37
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 7.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3955 Eliška HnilicováEliška Hnilicová 12 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 4 19.94
2 3886 Marie PavlíčkováMarie Pavlíčková 12 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 19.95
3 3952 Isabella ĎáskováIsabella Ďásková 12 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 7 20.31
4 3911 Sabina ŠléškováSabina Šléšková 12 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 2 20.87
5 4039 Adéla MihalíkováAdéla Mihalíková 12 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 6 21.00
6 3914 Marie UrbáškováMarie Urbášková 12 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 3 21.20
7 3848 Edita KalinováEdita Kalinová 12 ZŠ ZašováZŠ Zašová 8 21.45
8 3837 Markéta PučalíkováMarkéta Pučalíková 12 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 1 23.43
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 7.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3868 Barbora KutálkováBarbora Kutálková 12 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 2 20.84
2 3958 Lucie KnápkováLucie Knápková 12 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 5 21.43
3 4036 Julie KadlecováJulie Kadlecová 12 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 4 22.05
4 3839 Rozálie ŠímováRozálie Šímová 12 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 3 23.14
5 3873 Tamara ZaoralováTamara Zaoralová 12 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 7 23.18
6 9271 Alexia MiloicaAlexia Miloica 12 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 6 24.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4045 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.10
2 4051 Sára DudováSára Dudová 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.50
3 4024 Zuzana HrubanováZuzana Hrubanová 13 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 18.59
4 9251 Barbora NenadálováBarbora Nenadálová 12 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 3 18.83
5 3974 Magdalena ČernáMagdalena Černá 12 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3 18.98
6 3833 Simona LacinováSimona Lacinová 12 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 6 19.15
7 4049 Ella PazourkováElla Pazourková 12 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 19.33
8 9256 Barbora RůčkováBarbora Růčková 12 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 6 19.37
9 9260 Zuzana HepplerováZuzana Hepplerová 12 TJ Atletika ChropyněTJ Atletika Chropyně 4 19.50
10 3976 Magdaléna PechováMagdaléna Pechová 12 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3 19.71
11 9244 Nela HýbnerováNela Hýbnerová 12 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 7 19.79
12 3955 Eliška HnilicováEliška Hnilicová 12 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 4 19.94
13 3886 Marie PavlíčkováMarie Pavlíčková 12 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 19.95
14 3926 Karolína ČižmarováKarolína Čižmarová 13 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 6 19.98
15 4057 Adéla HusárováAdéla Husárová 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 20.02
16 3851 Simona MartinkováSimona Martinková 12 ZŠ ZašováZŠ Zašová 7 20.11
17 3952 Isabella ĎáskováIsabella Ďásková 12 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 7 20.31
18 4016 Nikola MlčákováNikola Mlčáková 12 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 1 20.32
19 3889 Nela StřítezskáNela Střítezská 12 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 20.34
20 9263 Sofie MajtánováSofie Majtánová 12 TJ Atletika ChropyněTJ Atletika Chropyně 7 20.41
21 3877 Nela BřezíkováNela Březíková 12 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 20.45
22 3929 Tereza MaděrováTereza Maděrová 12 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 8 20.59
23 4055 Tereza TrpíkováTereza Trpíková 13 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 20.64
24 9278 Barbora VojtkováBarbora Vojtková 12 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 8 20.71
25 4010 Adéla FialováAdéla Fialová 12 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 2 20.72
26 3912 Klára ŠtenclováKlára Štenclová 12 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 1 20.74
27 4047 Alena HnátíkováAlena Hnátíková 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 20.81
28 3868 Barbora KutálkováBarbora Kutálková 12 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 2 20.84
29 3911 Sabina ŠléškováSabina Šléšková 12 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 2 20.87
30 4039 Adéla MihalíkováAdéla Mihalíková 12 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 6 21.00
31 4021 Viktorie StackeViktorie Stacke 12 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 5 21.08
32 9265 Tereza VečerkováTereza Večerková 12 TJ Atletika ChropyněTJ Atletika Chropyně 2 21.17
33 3847 Sára HlavenkováSára Hlavenková 12 ZŠ ZašováZŠ Zašová 8 21.20
33 3914 Marie UrbáškováMarie Urbášková 12 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 3 21.20
35 3958 Lucie KnápkováLucie Knápková 12 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 5 21.43
36 3848 Edita KalinováEdita Kalinová 12 ZŠ ZašováZŠ Zašová 8 21.45
37 4064 Stella ProfousováStella Profousová 12 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 21.71
38 4036 Julie KadlecováJulie Kadlecová 12 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 4 22.05
39 3977 Ella PolehňákováElla Polehňáková 12 ZŠ ZubříZŠ Zubří 4 22.06
40 4066 Eliška KopeckáEliška Kopecká 12 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.18
41 9231 Ema FindrováEma Findrová 12 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 2 22.37
42 3933 Helena VečeřováHelena Večeřová 12 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 1 22.49
43 3839 Rozálie ŠímováRozálie Šímová 12 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 3 23.14
44 3873 Tamara ZaoralováTamara Zaoralová 12 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 7 23.18
45 3837 Markéta PučalíkováMarkéta Pučalíková 12 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 1 23.43
46 9271 Alexia MiloicaAlexia Miloica 12 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 6 24.43

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3996 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 32.12
2 4005 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 33.55
3 3997 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 34.08
4 3880 Michal KalčákMichal Kalčák 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 7 35.55
5 4065 Dominik MolnarDominik Molnar 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 36.88
6 4062 Albert KesslerAlbert Kessler 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 37.21
7 4041 Vojtěch StejskalíkVojtěch Stejskalík 10 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 3 37.69
8 4037 Tomáš KlevarTomáš Klevar 10 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 8 40.42
9 9219 Šimon KonečnýŠimon Konečný 10 ZŠ a MŠ KladkyZŠ a MŠ Kladky 1 41.38
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3962 Jan MašekJan Mašek 10 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 4 35.25
2 4067 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 35.33
3 4006 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 35.69
4 9240 Matyáš VikMatyáš Vik 10 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 8 36.04
5 4063 František SkoumalFrantišek Skoumal 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 36.23
6 9233 Adam HolíkAdam Holík 10 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 6 37.02
7 4032 Ondřej ČížekOndřej Čížek 10 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 3 38.51
8 3951 Jiří BartošíkJiří Bartošík 11 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 7 39.44
9 4000 Denis KupkaDenis Kupka 10 3. ZŠ Holešov3. ZŠ Holešov 5 43.20
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3982 Lukáš VolnýLukáš Volný 11 ZŠ ZubříZŠ Zubří 7 35.87
2 9229 Branko DraveckýBranko Dravecký 10 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 8 36.25
3 3884 Jamie MalíkJamie Malík 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 36.51
4 4061 Matyáš VopaleckýMatyáš Vopalecký 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 37.25
5 3924 Šimon ChmelaŠimon Chmela 11 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 3 37.83
6 4012 Martin GalečkaMartin Galečka 10 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 2 39.26
7 9246 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 10 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 5 39.89
8 9249 Tomáš MichálekTomáš Michálek 10 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 1 41.19
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 7.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3826 David GregorDavid Gregor 10 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 7 35.28
2 4011 Lukáš FusekLukáš Fusek 10 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 1 36.27
3 4017 Filip MudříkFilip Mudřík 10 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 5 36.58
4 3983 Dominik ZemanDominik Zeman 10 ZŠ ZubříZŠ Zubří 2 37.04
5 3878 Richard DreslerRichard Dresler 11 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 4 38.04
6 3918 Tomáš BařinaTomáš Bařina 11 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 6 38.24
7 9253 Štěpán Ondrᚊtěpán Ondráš 10 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 3 40.40
8 3922 Ondřej FaldíkOndřej Faldík 11 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 8 42.87
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 7.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3854 Samuel NohavicaSamuel Nohavica 10 ZŠ ZašováZŠ Zašová 6 36.13
2 3986 Vít HalmichVít Halmich 10 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 5 36.99
3 3967 Tobiáš BechnýTobiáš Bechný 11 ZŠ ZubříZŠ Zubří 4 37.32
4 3916 Martin ZdražilMartin Zdražil 10 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 2 38.22
5 3917 Adam ZedníkAdam Zedník 10 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 8 38.74
6 9294 Martin SadílekMartin Sadílek 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 3 39.43
7 3841 David VoldřichDavid Voldřich 11 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 1 41.54
8 3827 Adam GregůrekAdam Gregůrek 10 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 7 46.59
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 7.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3852 Šimon MatulaŠimon Matula 10 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 35.48
2 3865 Tobiáš KroupaTobiáš Kroupa 10 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 2 35.54
3 3856 Jan PokornýJan Pokorný 10 ZŠ ZašováZŠ Zašová 3 38.61
4 3984 Vít BerlinskýVít Berlinský 10 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 5 40.42
5 3902 Tomáš CzabeTomáš Czabe 10 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 6 40.79
6 9291 Daniel PechaDaniel Pecha 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 7 43.96
7 9274 Lukáš PolákLukáš Polák 11 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 1 44.85
8 3987 Josef HrubýJosef Hrubý 11 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 8 46.36
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (pá, 7.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3899 Patrik ŠmídaPatrik Šmída 10 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 6 36.94
2 3867 Matyáš KubišMatyáš Kubiš 10 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 5 37.25
3 3898 Ondřej RůžičkaOndřej Růžička 10 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 7 40.86
4 9300 Antonín BořilAntonín Bořil 10 ZŠ a MŠ KladkyZŠ a MŠ Kladky 2 41.54
5 3900 Antonín VrbaAntonín Vrba 10 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 8 42.50
6 9280 Matěj JakubecMatěj Jakubec 10 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 4 43.99
7 9223 Jiří ŽouželkaJiří Žouželka 10 ZŠ a MŠ KladkyZŠ a MŠ Kladky 1 44.79
8 9285 Filip GasidloFilip Gasidlo 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 3 47.35
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3996 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 32.12
2 4005 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 33.55
3 3997 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 34.08
4 3962 Jan MašekJan Mašek 10 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 4 35.25
5 3826 David GregorDavid Gregor 10 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 7 35.28
6 4067 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 35.33
7 3852 Šimon MatulaŠimon Matula 10 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 35.48
8 3865 Tobiáš KroupaTobiáš Kroupa 10 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 2 35.54
9 3880 Michal KalčákMichal Kalčák 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 7 35.55
10 4006 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 35.69
11 3982 Lukáš VolnýLukáš Volný 11 ZŠ ZubříZŠ Zubří 7 35.87
12 9240 Matyáš VikMatyáš Vik 10 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 8 36.04
13 3854 Samuel NohavicaSamuel Nohavica 10 ZŠ ZašováZŠ Zašová 6 36.13
14 4063 František SkoumalFrantišek Skoumal 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 36.23
15 9229 Branko DraveckýBranko Dravecký 10 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 8 36.25
16 4011 Lukáš FusekLukáš Fusek 10 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 1 36.27
17 3884 Jamie MalíkJamie Malík 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 36.51
18 4017 Filip MudříkFilip Mudřík 10 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 5 36.58
19 4065 Dominik MolnarDominik Molnar 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 36.88
20 3899 Patrik ŠmídaPatrik Šmída 10 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 6 36.94
21 3986 Vít HalmichVít Halmich 10 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 5 36.99
22 9233 Adam HolíkAdam Holík 10 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 6 37.02
23 3983 Dominik ZemanDominik Zeman 10 ZŠ ZubříZŠ Zubří 2 37.04
24 4062 Albert KesslerAlbert Kessler 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 37.21
25 4061 Matyáš VopaleckýMatyáš Vopalecký 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 37.25
25 3867 Matyáš KubišMatyáš Kubiš 10 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 5 37.25
27 3967 Tobiáš BechnýTobiáš Bechný 11 ZŠ ZubříZŠ Zubří 4 37.32
28 4041 Vojtěch StejskalíkVojtěch Stejskalík 10 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 3 37.69
29 3924 Šimon ChmelaŠimon Chmela 11 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 3 37.83
30 3878 Richard DreslerRichard Dresler 11 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 4 38.04
31 3916 Martin ZdražilMartin Zdražil 10 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 2 38.22
32 3918 Tomáš BařinaTomáš Bařina 11 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 6 38.24
33 4032 Ondřej ČížekOndřej Čížek 10 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 3 38.51
34 3856 Jan PokornýJan Pokorný 10 ZŠ ZašováZŠ Zašová 3 38.61
35 3917 Adam ZedníkAdam Zedník 10 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 8 38.74
36 4012 Martin GalečkaMartin Galečka 10 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 2 39.26
37 9294 Martin SadílekMartin Sadílek 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 3 39.43
38 3951 Jiří BartošíkJiří Bartošík 11 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 7 39.44
39 9246 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 10 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 5 39.89
40 9253 Štěpán Ondrᚊtěpán Ondráš 10 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 3 40.40
41 4037 Tomáš KlevarTomáš Klevar 10 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 8 40.42
41 3984 Vít BerlinskýVít Berlinský 10 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 5 40.42
43 3902 Tomáš CzabeTomáš Czabe 10 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 6 40.79
44 3898 Ondřej RůžičkaOndřej Růžička 10 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 7 40.86
45 9249 Tomáš MichálekTomáš Michálek 10 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 1 41.19
46 9219 Šimon KonečnýŠimon Konečný 10 ZŠ a MŠ KladkyZŠ a MŠ Kladky 1 41.38
47 3841 David VoldřichDavid Voldřich 11 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 1 41.54
47 9300 Antonín BořilAntonín Bořil 10 ZŠ a MŠ KladkyZŠ a MŠ Kladky 2 41.54
49 3900 Antonín VrbaAntonín Vrba 10 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 8 42.50
50 3922 Ondřej FaldíkOndřej Faldík 11 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 8 42.87
51 4000 Denis KupkaDenis Kupka 10 3. ZŠ Holešov3. ZŠ Holešov 5 43.20
52 9291 Daniel PechaDaniel Pecha 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 7 43.96
53 9280 Matěj JakubecMatěj Jakubec 10 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 4 43.99
54 9223 Jiří ŽouželkaJiří Žouželka 10 ZŠ a MŠ KladkyZŠ a MŠ Kladky 1 44.79
55 9274 Lukáš PolákLukáš Polák 11 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 1 44.85
56 3987 Josef HrubýJosef Hrubý 11 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 8 46.36
57 3827 Adam GregůrekAdam Gregůrek 10 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 7 46.59
58 9285 Filip GasidloFilip Gasidlo 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 3 47.35

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4052 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 33.37
2 4056 Evelína MichálkováEvelína Michálková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 34.57
3 4050 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 34.83
4 3882 Eliška KuráňováEliška Kuráňová 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 3 35.39
5 4029 Ela BraunerováEla Braunerová 10 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 2 36.43
6 9243 Michaela HorákováMichaela Horáková 10 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 8 37.66
7 9282 Veronika VítkováVeronika Vítková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 38.41
8 3828 Barbora HolčíkováBarbora Holčíková 10 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 1 39.33
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3888 Rozálie SpáčilováRozálie Spáčilová 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 36.66
2 3879 Julie GaždováJulie Gaždová 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 1 37.53
3 9228 Natálie DrábkováNatálie Drábková 10 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 4 38.17
4 4054 Simona BurešováSimona Burešová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 38.29
5 4048 Eliška VondrákováEliška Vondráková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 38.80
6 3835 Aneta MiklováAneta Miklová 10 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 2 39.23
7 9254 Liliana OttováLiliana Ottová 11 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 8 39.26
8 3831 Valérie LacinováValérie Lacinová 10 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 6 42.57
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3972 Johana KrupováJohana Krupová 10 ZŠ ZubříZŠ Zubří 8 34.71
2 4019 Tereza PolešovskáTereza Polešovská 10 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 3 36.82
3 4013 Tereza GalečkováTereza Galečková 10 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 7 37.08
4 9237 Veronika PernickáVeronika Pernická 10 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 4 39.17
5 3966 Amálka ZávěšickáAmálka Závěšická 11 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 1 39.63
6 3953 Agáta FojtíkováAgáta Fojtíková 10 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 2 40.96
7 9255 Ema PavelováEma Pavelová 10 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 5 41.12
8 9293 Laura PulkertováLaura Pulkertová 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 6 46.95
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 7.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3965 Lucie Anna PleškováLucie Anna Plešková 10 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 4 37.09
2 9269 Jana HorčičkováJana Horčičková 10 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 2 37.65
3 9241 Natálie ZapletalováNatálie Zapletalová 10 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 5 38.33
4 3980 Kristýna ŠvecováKristýna Švecová 11 ZŠ ZubříZŠ Zubří 8 39.13
5 9266 Adriana BartoňkováAdriana Bartoňková 10 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 3 39.53
6 3920 Sára ČechováSára Čechová 10 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 6 39.84
7 4035 Adrina HuslarováAdrina Huslarová 10 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 7 43.11
8 4030 Kateřina BrzicováKateřina Brzicová 11 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 1 45.45
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 7.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3843 Anežka DopirákováAnežka Dopiráková 10 ZŠ ZašováZŠ Zašová 2 38.43
2 4022 Veronika SuchánkováVeronika Suchánková 10 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 4 39.18
3 3891 Valentýna HeraltováValentýna Heraltová 10 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 5 39.75
4 9292 Rozálie PospíšilováRozálie Pospíšilová 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 1 39.84
5 3973 Anna MinarčíkováAnna Minarčíková 11 ZŠ ZubříZŠ Zubří 6 40.96
6 9259 Bianca GondkoBianca Gondko 11 TJ Atletika ChropyněTJ Atletika Chropyně 7 42.03
7 9277 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 10 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 8 42.89
8 3904 Johana DvořákováJohana Dvořáková 10 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 3 43.06
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 7.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3849 Věra KoňaříkováVěra Koňaříková 10 ZŠ ZašováZŠ Zašová 6 38.32
2 3915 Amy VoštinkováAmy Voštinková 11 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 2 39.92
3 9289 Anna MatoušováAnna Matoušová 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 1 40.24
4 3859 Natálie ŽáčkováNatálie Žáčková 11 ZŠ ZašováZŠ Zašová 5 40.32
5 9220 Andrea FialováAndrea Fialová 10 ZŠ a MŠ KladkyZŠ a MŠ Kladky 7 41.63
6 3923 Adéla GeržováAdéla Geržová 11 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 3 42.15
7 3905 Viktorie HorylováViktorie Horylová 10 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 4 42.25
8 3989 Veronika KnéslováVeronika Knéslová 11 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 8 44.49
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (pá, 7.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4059 Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 36.87
2 9221 Ema MelušováEma Melušová 11 ZŠ a MŠ KladkyZŠ a MŠ Kladky 5 40.37
3 3872 Nela ValdováNela Valdová 11 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 6 41.28
4 3896 Kristýna NovákováKristýna Nováková 10 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 2 41.89
5 3892 Valerie KlemešováValerie Klemešová 10 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 9 42.57
6 3862 Daniela HorákováDaniela Horáková 10 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 1 43.57
7 3861 Julie HorákováJulie Horáková 10 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 4 43.69
8 3991 Aneta MackováAneta Macková 10 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 7 43.89
9 9261 Zuzana KotováZuzana Kotová 11 TJ Atletika ChropyněTJ Atletika Chropyně 3 46.99
10 3993 Alena OtavováAlena Otavová 11 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 8 49.24
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4052 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 33.37
2 4056 Evelína MichálkováEvelína Michálková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 34.57
3 3972 Johana KrupováJohana Krupová 10 ZŠ ZubříZŠ Zubří 8 34.71
4 4050 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 34.83
5 3882 Eliška KuráňováEliška Kuráňová 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 3 35.39
6 4029 Ela BraunerováEla Braunerová 10 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 2 36.43
7 3888 Rozálie SpáčilováRozálie Spáčilová 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 36.66
8 4019 Tereza PolešovskáTereza Polešovská 10 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 3 36.82
9 4059 Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 36.87
10 4013 Tereza GalečkováTereza Galečková 10 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 7 37.08
11 3965 Lucie Anna PleškováLucie Anna Plešková 10 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 4 37.09
12 3879 Julie GaždováJulie Gaždová 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 1 37.53
13 9269 Jana HorčičkováJana Horčičková 10 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 2 37.65
14 9243 Michaela HorákováMichaela Horáková 10 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 8 37.66
15 9228 Natálie DrábkováNatálie Drábková 10 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 4 38.17
16 4054 Simona BurešováSimona Burešová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 38.29
17 3849 Věra KoňaříkováVěra Koňaříková 10 ZŠ ZašováZŠ Zašová 6 38.32
18 9241 Natálie ZapletalováNatálie Zapletalová 10 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 5 38.33
19 9282 Veronika VítkováVeronika Vítková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 38.41
20 3843 Anežka DopirákováAnežka Dopiráková 10 ZŠ ZašováZŠ Zašová 2 38.43
21 4048 Eliška VondrákováEliška Vondráková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 38.80
22 3980 Kristýna ŠvecováKristýna Švecová 11 ZŠ ZubříZŠ Zubří 8 39.13
23 9237 Veronika PernickáVeronika Pernická 10 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 4 39.17
24 4022 Veronika SuchánkováVeronika Suchánková 10 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 4 39.18
25 3835 Aneta MiklováAneta Miklová 10 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 2 39.23
26 9254 Liliana OttováLiliana Ottová 11 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 8 39.26
27 3828 Barbora HolčíkováBarbora Holčíková 10 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 1 39.33
28 9266 Adriana BartoňkováAdriana Bartoňková 10 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 3 39.53
29 3966 Amálka ZávěšickáAmálka Závěšická 11 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 1 39.63
30 3891 Valentýna HeraltováValentýna Heraltová 10 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 5 39.75
31 3920 Sára ČechováSára Čechová 10 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 6 39.84
31 9292 Rozálie PospíšilováRozálie Pospíšilová 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 1 39.84
33 3915 Amy VoštinkováAmy Voštinková 11 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 2 39.92
34 9289 Anna MatoušováAnna Matoušová 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 1 40.24
35 3859 Natálie ŽáčkováNatálie Žáčková 11 ZŠ ZašováZŠ Zašová 5 40.32
36 9221 Ema MelušováEma Melušová 11 ZŠ a MŠ KladkyZŠ a MŠ Kladky 5 40.37
37 3953 Agáta FojtíkováAgáta Fojtíková 10 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 2 40.96
37 3973 Anna MinarčíkováAnna Minarčíková 11 ZŠ ZubříZŠ Zubří 6 40.96
39 9255 Ema PavelováEma Pavelová 10 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 5 41.12
40 3872 Nela ValdováNela Valdová 11 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 6 41.28
41 9220 Andrea FialováAndrea Fialová 10 ZŠ a MŠ KladkyZŠ a MŠ Kladky 7 41.63
42 3896 Kristýna NovákováKristýna Nováková 10 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 2 41.89
43 9259 Bianca GondkoBianca Gondko 11 TJ Atletika ChropyněTJ Atletika Chropyně 7 42.03
44 3923 Adéla GeržováAdéla Geržová 11 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 3 42.15
45 3905 Viktorie HorylováViktorie Horylová 10 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 4 42.25
46 3831 Valérie LacinováValérie Lacinová 10 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 6 42.57
46 3892 Valerie KlemešováValerie Klemešová 10 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 9 42.57
48 9277 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 10 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 8 42.89
49 3904 Johana DvořákováJohana Dvořáková 10 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 3 43.06
50 4035 Adrina HuslarováAdrina Huslarová 10 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 7 43.11
51 3862 Daniela HorákováDaniela Horáková 10 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 1 43.57
52 3861 Julie HorákováJulie Horáková 10 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 4 43.69
53 3991 Aneta MackováAneta Macková 10 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 7 43.89
54 3989 Veronika KnéslováVeronika Knéslová 11 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 8 44.49
55 4030 Kateřina BrzicováKateřina Brzicová 11 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 1 45.45
56 9293 Laura PulkertováLaura Pulkertová 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 6 46.95
57 9261 Zuzana KotováZuzana Kotová 11 TJ Atletika ChropyněTJ Atletika Chropyně 3 46.99
58 3993 Alena OtavováAlena Otavová 11 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 8 49.24

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9299 Jakub LangerJakub Langer 08 TJ UničovTJ Uničov 5 48.42
2 4044 Tomáš TůmaTomáš Tůma 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 49.97
3 4026 Adam KovářAdam Kovář 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 50.26
4 4027 Julian GlavanJulian Glavan 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 50.27
5 5885 Petr ŠindlerPetr Šindler 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 50.47
6 9281 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 50.59
7 4046 Adam WawrzyczekAdam Wawrzyczek 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 54.15
8 9288 Tobiáš MaděrkaTobiáš Maděrka 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 1 59.33
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9226 Simon BarošSimon Baroš 09 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 6 50.05
2 9245 Jakub KadlčíkJakub Kadlčík 08 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 4 50.55
3 9298 Tomáš VránaTomáš Vrána 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 52.39
4 3994 Dan ŠafářDan Šafář 08 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 7 53.09
5 9236 Šimon PavelkaŠimon Pavelka 08 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 1 53.51
6 4018 Roman PavelecRoman Pavelec 09 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 2 53.55
7 9248 Daniel LánikDaniel Lánik 08 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 3 54.16
8 3885 Milan OndřejMilan Ondřej 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 58.24
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3857 Sebastian SalomonSebastian Salomon 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 8 53.13
2 9225 Václav GajdušekVáclav Gajdušek 08 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 4 53.96
3 9279 David KonečnýDavid Konečný 09 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 6 55.05
4 9247 David KoutnýDavid Koutný 08 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 1 55.38
5 4023 Jan VečeřaJan Večeřa 09 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 7 56.02
6 9232 Sebastián HajnýSebastián Hajný 09 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 3 56.51
7 3981 Martin VolnýMartin Volný 08 ZŠ ZubříZŠ Zubří 2 56.69
8 9296 Filip ŠprinclFilip Šprincl 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 5 69.71
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 7.6.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9273 Adam PolákAdam Polák 09 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 4 52.80
2 3874 Radek AdamíkRadek Adamík 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 55.83
3 3979 Lukáš SnozaLukáš Snoza 08 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3 57.39
4 3855 Marek PetřekMarek Petřek 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 1 58.65
5 3842 Petr ČechPetr Čech 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 6 59.34
6 3957 Marek KarolaMarek Karola 09 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 2 59.48
7 3960 Adam MaliňákAdam Maliňák 09 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 8 60.48
8 3988 Maxmilián KlemešMaxmilián Klemeš 08 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 7 60.80
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 7.6.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4001 Dominik KupkaDominik Kupka 08 3. ZŠ Holešov3. ZŠ Holešov 5 51.99
2 3927 Jakub KřupalaJakub Křupala 09 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 4 53.00
3 4033 Martin HanzelkaMartin Hanzelka 08 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 3 55.27
4 3990 Václav LuňáčekVáclav Luňáček 08 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 6 56.56
5 9224 Tadeáš GajdošíkTadeáš Gajdošík 08 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 8 57.59
6 3840 Robin ŠtachRobin Štach 09 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 1 58.86
7 3931 Jakub RegnerJakub Regner 09 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 7 61.38
8 3963 Jan PaloušJan Palouš 08 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 2 62.97
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 7.6.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3895 Matěj MikušMatěj Mikuš 08 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 1 54.15
2 3930 Matěj KoňaříkMatěj Koňařík 08 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 6 55.05
3 9270 Jakub MikulkaJakub Mikulka 08 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 2 55.27
4 4031 Martin ČechMartin Čech 09 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 7 56.22
5 3871 Radim MikešRadim Mikeš 09 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 5 56.98
6 3869 Jiří LangerJiří Langer 09 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 3 59.57
7 9287 Eliáš HofmanEliáš Hofman 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 4 60.02
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 7.6.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4034 Otakar HolubOtakar Holub 09 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 1 54.84
2 3893 Jakub KrychtálekJakub Krychtálek 09 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 4 56.59
3 3894 Lukáš KupkaLukáš Kupka 09 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 5 58.75
4 3910 Jan ŘezníčekJan Řezníček 09 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 2 60.45
5 3913 Daniel TomekDaniel Tomek 08 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 3 61.58
6 3906 Lukáš ManaLukáš Mana 09 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 6 69.35
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9299 Jakub LangerJakub Langer 08 TJ UničovTJ Uničov 5 48.42
2 4044 Tomáš TůmaTomáš Tůma 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 49.97
3 9226 Simon BarošSimon Baroš 09 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 6 50.05
4 4026 Adam KovářAdam Kovář 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 50.26
5 4027 Julian GlavanJulian Glavan 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 50.27
6 5885 Petr ŠindlerPetr Šindler 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 50.47
7 9245 Jakub KadlčíkJakub Kadlčík 08 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 4 50.55
8 9281 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 50.59
9 4001 Dominik KupkaDominik Kupka 08 3. ZŠ Holešov3. ZŠ Holešov 5 51.99
10 9298 Tomáš VránaTomáš Vrána 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 52.39
11 9273 Adam PolákAdam Polák 09 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 4 52.80
12 3927 Jakub KřupalaJakub Křupala 09 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 4 53.00
13 3994 Dan ŠafářDan Šafář 08 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 7 53.09
14 3857 Sebastian SalomonSebastian Salomon 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 8 53.13
15 9236 Šimon PavelkaŠimon Pavelka 08 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 1 53.51
16 4018 Roman PavelecRoman Pavelec 09 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 2 53.55
17 9225 Václav GajdušekVáclav Gajdušek 08 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 4 53.96
18 4046 Adam WawrzyczekAdam Wawrzyczek 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 54.15
18 3895 Matěj MikušMatěj Mikuš 08 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 1 54.15
20 9248 Daniel LánikDaniel Lánik 08 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 3 54.16
21 4034 Otakar HolubOtakar Holub 09 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 1 54.84
22 9279 David KonečnýDavid Konečný 09 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 6 55.05
22 3930 Matěj KoňaříkMatěj Koňařík 08 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 6 55.05
24 4033 Martin HanzelkaMartin Hanzelka 08 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 3 55.27
24 9270 Jakub MikulkaJakub Mikulka 08 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 2 55.27
26 9247 David KoutnýDavid Koutný 08 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 1 55.38
27 3874 Radek AdamíkRadek Adamík 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 55.83
28 4023 Jan VečeřaJan Večeřa 09 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 7 56.02
29 4031 Martin ČechMartin Čech 09 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 7 56.22
30 9232 Sebastián HajnýSebastián Hajný 09 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 3 56.51
31 3990 Václav LuňáčekVáclav Luňáček 08 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 6 56.56
32 3893 Jakub KrychtálekJakub Krychtálek 09 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 4 56.59
33 3981 Martin VolnýMartin Volný 08 ZŠ ZubříZŠ Zubří 2 56.69
34 3871 Radim MikešRadim Mikeš 09 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 5 56.98
35 3979 Lukáš SnozaLukáš Snoza 08 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3 57.39
36 9224 Tadeáš GajdošíkTadeáš Gajdošík 08 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 8 57.59
37 3885 Milan OndřejMilan Ondřej 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 58.24
38 3855 Marek PetřekMarek Petřek 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 1 58.65
39 3894 Lukáš KupkaLukáš Kupka 09 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 5 58.75
40 3840 Robin ŠtachRobin Štach 09 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 1 58.86
41 9288 Tobiáš MaděrkaTobiáš Maděrka 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 1 59.33
42 3842 Petr ČechPetr Čech 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 6 59.34
43 3957 Marek KarolaMarek Karola 09 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 2 59.48
44 3869 Jiří LangerJiří Langer 09 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 3 59.57
45 9287 Eliáš HofmanEliáš Hofman 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 4 60.02
46 3910 Jan ŘezníčekJan Řezníček 09 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 2 60.45
47 3960 Adam MaliňákAdam Maliňák 09 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 8 60.48
48 3988 Maxmilián KlemešMaxmilián Klemeš 08 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 7 60.80
49 3931 Jakub RegnerJakub Regner 09 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 7 61.38
50 3913 Daniel TomekDaniel Tomek 08 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 3 61.58
51 3963 Jan PaloušJan Palouš 08 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 2 62.97
52 3906 Lukáš ManaLukáš Mana 09 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 6 69.35
53 9296 Filip ŠprinclFilip Šprincl 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 5 69.71

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 7.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4002 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 48.62
2 4004 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 49.25
3 3928 Kristýna KřupalováKristýna Křupalová 08 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 3 49.34
4 4003 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 50.56
5 9252 Nela ObdržálkováNela Obdržálková 08 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 7 51.42
6 9297 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 51.60
7 4025 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 54.35
8 9284 Zuzana TicháZuzana Tichá 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 55.97
9 3832 Nikola GajduškováNikola Gajdušková 08 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 1 63.72
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 7.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3968 Natálie BenováNatálie Benová 08 ZŠ ZubříZŠ Zubří 6 52.07
2 3883 Šárka LieblováŠárka Lieblová 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 52.34
3 3998 Klára BarešováKlára Barešová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 53.12
4 3881 Nela KovářováNela Kovářová 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 3 53.42
5 3876 Linda BarochováLinda Barochová 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 53.80
6 9283 Stella SukupováStella Sukupová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 55.15
7 5787 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 56.07
8 3846 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 1 57.33
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 7.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3834 Ema ManováEma Manová 08 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 6 52.75
2 3969 Štěpánka CibulcováŠtěpánka Cibulcová 08 ZŠ ZubříZŠ Zubří 2 54.95
3 4007 Adéla BaťkováAdéla Baťková 09 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 3 55.60
4 3959 Kateřina KopkováKateřina Kopková 08 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 8 56.33
5 3961 Eliška MančařováEliška Mančařová 08 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 1 56.41
6 3850 Dorota MachováDorota Machová 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 56.56
7 9227 Sofie BarošováSofie Barošová 09 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 7 58.21
8 9222 Anna ZapletalováAnna Zapletalová 09 ZŠ a MŠ KladkyZŠ a MŠ Kladky 5 66.90
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 7.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3932 Tereza ŠůstkováTereza Šůstková 08 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 4 52.64
2 3838 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 3 53.48
3 3964 Nikol PavlicováNikol Pavlicová 08 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 6 54.21
4 4020 Nela SlámováNela Slámová 08 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 5 54.96
5 4014 Martina HorkováMartina Horková 08 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 8 57.09
6 3845 Adéla HanáčkováAdéla Hanáčková 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 7 58.82
7 9290 Justýna OravováJustýna Oravová 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 2 63.77
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (pá, 7.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3866 Ema KroupováEma Kroupová 08 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 5 51.53
2 3978 Tamara VagáčováTamara Vagáčová 09 ZŠ ZubříZŠ Zubří 1 54.40
3 9230 Eliška MičolováEliška Mičolová 09 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 3 55.51
4 9239 Sofie SlovákováSofie Slováková 09 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 4 60.32
5 9258 Barbora ŠtefkováBarbora Štefková 09 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 2 61.19
6 3860 Klára HorákováKlára Horáková 08 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 7 61.41
7 9257 Nikola ŠkarpováNikola Škarpová 08 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 6 61.90
8 3864 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 08 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 8 66.76
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 7.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4038 Michaela KrejčiříkováMichaela Krejčiříková 08 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 6 55.72
2 3907 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 2 56.14
3 3909 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 1 57.70
4 4042 Laura VojkůvkováLaura Vojkůvková 09 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 3 61.18
5 4043 Simona WittkováSimona Wittková 09 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 8 62.95
6 9286 Karolína FuksováKarolína Fuksová 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 5 64.34
7 3985 Eliška GlancováEliška Glancová 09 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 7 64.67
8 9295 Valerie ŠimkováValerie Šimková 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 4 67.99
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (pá, 7.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3901 Marie VrbováMarie Vrbová 08 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 2 58.28
2 3903 Lucie BozděchováLucie Bozděchová 08 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 6 62.50
3 3897 Anna PírkováAnna Pírková 08 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 3 64.03
4 9276 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 08 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 1 64.05
5 9275 Sára PolákováSára Poláková 08 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 8 66.76
6 3890 Anna HeraltováAnna Heraltová 08 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 7 67.47
7 3992 Eliška MynářováEliška Mynářová 08 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 4 70.04
8 3995 Veronika ŠtelcováVeronika Štelcová 08 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 5 72.07
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4002 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 48.62
2 4004 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 49.25
3 3928 Kristýna KřupalováKristýna Křupalová 08 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 3 49.34
4 4003 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 50.56
5 9252 Nela ObdržálkováNela Obdržálková 08 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 7 51.42
6 3866 Ema KroupováEma Kroupová 08 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 5 51.53
7 9297 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 51.60
8 3968 Natálie BenováNatálie Benová 08 ZŠ ZubříZŠ Zubří 6 52.07
9 3883 Šárka LieblováŠárka Lieblová 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 52.34
10 3932 Tereza ŠůstkováTereza Šůstková 08 Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š... 4 52.64
11 3834 Ema ManováEma Manová 08 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 6 52.75
12 3998 Klára BarešováKlára Barešová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 53.12
13 3881 Nela KovářováNela Kovářová 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 3 53.42
14 3838 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 3 53.48
15 3876 Linda BarochováLinda Barochová 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 53.80
16 3964 Nikol PavlicováNikol Pavlicová 08 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 6 54.21
17 4025 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 54.35
18 3978 Tamara VagáčováTamara Vagáčová 09 ZŠ ZubříZŠ Zubří 1 54.40
19 3969 Štěpánka CibulcováŠtěpánka Cibulcová 08 ZŠ ZubříZŠ Zubří 2 54.95
20 4020 Nela SlámováNela Slámová 08 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 5 54.96
21 9283 Stella SukupováStella Sukupová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 55.15
22 9230 Eliška MičolováEliška Mičolová 09 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 3 55.51
23 4007 Adéla BaťkováAdéla Baťková 09 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 3 55.60
24 4038 Michaela KrejčiříkováMichaela Krejčiříková 08 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 6 55.72
25 9284 Zuzana TicháZuzana Tichá 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 55.97
26 5787 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 56.07
27 3907 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 2 56.14
28 3959 Kateřina KopkováKateřina Kopková 08 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 8 56.33
29 3961 Eliška MančařováEliška Mančařová 08 ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí 1 56.41
30 3850 Dorota MachováDorota Machová 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 56.56
31 4014 Martina HorkováMartina Horková 08 ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice 8 57.09
32 3846 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 1 57.33
33 3909 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 1 57.70
34 9227 Sofie BarošováSofie Barošová 09 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 7 58.21
35 3901 Marie VrbováMarie Vrbová 08 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 2 58.28
36 3845 Adéla HanáčkováAdéla Hanáčková 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 7 58.82
37 9239 Sofie SlovákováSofie Slováková 09 Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro... 4 60.32
38 4042 Laura VojkůvkováLaura Vojkůvková 09 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 3 61.18
39 9258 Barbora ŠtefkováBarbora Štefková 09 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 2 61.19
40 3860 Klára HorákováKlára Horáková 08 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 7 61.41
41 9257 Nikola ŠkarpováNikola Škarpová 08 ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok... 6 61.90
42 3903 Lucie BozděchováLucie Bozděchová 08 ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo... 6 62.50
43 4043 Simona WittkováSimona Wittková 09 ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše 8 62.95
44 3832 Nikola GajduškováNikola Gajdušková 08 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 1 63.72
45 9290 Justýna OravováJustýna Oravová 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 2 63.77
46 3897 Anna PírkováAnna Pírková 08 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 3 64.03
47 9276 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 08 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 1 64.05
48 9286 Karolína FuksováKarolína Fuksová 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 5 64.34
49 3985 Eliška GlancováEliška Glancová 09 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 7 64.67
50 3864 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 08 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š... 8 66.76
50 9275 Sára PolákováSára Poláková 08 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 8 66.76
52 9222 Anna ZapletalováAnna Zapletalová 09 ZŠ a MŠ KladkyZŠ a MŠ Kladky 5 66.90
53 3890 Anna HeraltováAnna Heraltová 08 Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š... 7 67.47
54 9295 Valerie ŠimkováValerie Šimková 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 4 67.99
55 3992 Eliška MynářováEliška Mynářová 08 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 4 70.04
56 3995 Veronika ŠtelcováVeronika Štelcová 08 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 5 72.07

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(pá, 7.6.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 3885 Milan OndřejMilan Ondřej
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 33 34.30 0.0
2 9281 Jan VítekJan Vítek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 50 32.90 0.0
3 5885 Petr ŠindlerPetr Šindler
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 44 32.70 0.0
4 3857 Sebastian SalomonSebastian Salomon
ZŠ ZašováZŠ Zašová
08 41 30.20 0.0
5 9248 Daniel LánikDaniel Lánik
ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok...
08 25 29.60 0.0
6 3874 Radek AdamíkRadek Adamík
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 1 28.90 0.0
7 9299 Jakub LangerJakub Langer
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 23 28.10 0.0
8 9247 David KoutnýDavid Koutný
ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok...
08 17 27.10 0.0
9= 4044 Tomáš TůmaTomáš Tůma
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 48 25.70 0.0
9= 3855 Marek PetřekMarek Petřek
ZŠ ZašováZŠ Zašová
09 37 25.70 0.0
11 3842 Petr ČechPetr Čech
ZŠ ZašováZŠ Zašová
09 4 25.60 0.0
12 4034 Otakar HolubOtakar Holub
ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše
09 11 25.10 0.0
13 3988 Maxmilián KlemešMaxmilián Klemeš
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
08 14 24.90 0.0
14 3895 Matěj MikušMatěj Mikuš
Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š...
08 32 24.80 0.0
15 3979 Lukáš SnozaLukáš Snoza
ZŠ ZubříZŠ Zubří
08 42 24.60 0.0
16 9270 Jakub MikulkaJakub Mikulka
ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková...
08 31 23.80 0.0
17 3963 Jan PaloušJan Palouš
ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí
08 34 23.60 0.0
18 4023 Jan VečeřaJan Večeřa
ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice
09 49 23.40 0.0
19= 3893 Jakub KrychtálekJakub Krychtálek
Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š...
09 19 23.20 0.0
19= 9224 Tadeáš GajdošíkTadeáš Gajdošík
Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho...
08 5 23.20 0.0
21 3840 Robin ŠtachRobin Štach
Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho...
09 46 23.10 0.0
22 3906 Lukáš ManaLukáš Mana
ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo...
09 29 22.50 0.0
23 9298 Tomáš VránaTomáš Vrána
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 52 22.10 0.0
24 3869 Jiří LangerJiří Langer
Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š...
09 24 21.80 0.0
25= 9225 Václav GajdušekVáclav Gajdušek
Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho...
08 6 21.50 0.0
25= 3960 Adam MaliňákAdam Maliňák
ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí
09 28 21.50 0.0
25= 3957 Marek KarolaMarek Karola
ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí
09 13 21.50 0.0
28 4018 Roman PavelecRoman Pavelec
ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice
09 35 21.30 0.0
29 4033 Martin HanzelkaMartin Hanzelka
ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše
08 9 21.20 0.0
30 3910 Jan ŘezníčekJan Řezníček
ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo...
09 40 20.60 0.0
31 9279 David KonečnýDavid Konečný
ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková...
09 16 19.10 0.0
32 3990 Václav LuňáčekVáclav Luňáček
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
08 26 18.80 0.0
33 9226 Simon BarošSimon Baroš
Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro...
09 2 18.60 0.0
34 3871 Radim MikešRadim Mikeš
Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š...
09 30 18.50 0.0
35 9287 Eliáš HofmanEliáš Hofman
Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š...
09 10 17.70 0.0
36 9296 Filip ŠprinclFilip Šprincl
Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š...
09 45 15.50 0.0
37 9288 Tobiáš MaděrkaTobiáš Maděrka
Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š...
09 27 15.30 0.0
38 3994 Dan ŠafářDan Šafář
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
08 43 13.40 0.0
39 4001 Dominik KupkaDominik Kupka
3. ZŠ Holešov3. ZŠ Holešov
08 21 13.20 0.0
40 9236 Šimon PavelkaŠimon Pavelka
Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro...
08 36 12.60 0.0
41 9273 Adam PolákAdam Polák
ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková...
09 38 10.90 0.0
3931 Jakub RegnerJakub Regner
Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š...
09 39 DNS 0.0
4031 Martin ČechMartin Čech
ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše
09 3 DNS 0.0
3894 Lukáš KupkaLukáš Kupka
Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š...
09 22 DNS 0.0
9232 Sebastián HajnýSebastián Hajný
Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro...
09 8 DNS 0.0
3981 Martin VolnýMartin Volný
ZŠ ZubříZŠ Zubří
08 51 DNS 0.0
4046 Adam WawrzyczekAdam Wawrzyczek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 53 DNS 0.0
4027 Julian GlavanJulian Glavan
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 7 DNS 0.0
3913 Daniel TomekDaniel Tomek
ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo...
08 47 DNS 0.0
3927 Jakub KřupalaJakub Křupala
Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š...
09 20 DNS 0.0
4026 Adam KovářAdam Kovář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 18 DNS 0.0
9245 Jakub KadlčíkJakub Kadlčík
ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok...
08 12 DNS 0.0
3930 Matěj KoňaříkMatěj Koňařík
Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š...
08 15 DNS 0.0
Celkem 53 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(pá, 7.6.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 3883 Šárka LieblováŠárka Lieblová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 25 37.90 37.900.00.037.900.00.00.0
2 3846 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová
ZŠ ZašováZŠ Zašová
09 13 29.10 29.100.00.029.100.00.00.0
3 9283 Stella SukupováStella Sukupová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 43 26.90 26.900.00.026.900.00.00.0
4 3876 Linda BarochováLinda Barochová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 2 26.30 26.300.00.026.300.00.00.0
5 4004 Adéla OrbesováAdéla Orbesová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 35 26.00 26.000.00.026.000.00.00.0
6 3969 Štěpánka CibulcováŠtěpánka Cibulcová
ZŠ ZubříZŠ Zubří
08 8 25.70 25.700.00.025.700.00.00.0
7 4002 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
08 55 25.40 25.400.00.025.400.00.00.0
8 3866 Ema KroupováEma Kroupová
Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š...
08 23 24.50 24.500.00.024.500.00.00.0
9 3881 Nela KovářováNela Kovářová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 21 23.70 23.700.00.023.700.00.00.0
10= 3834 Ema ManováEma Manová
Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho...
08 28 22.70 22.700.00.022.700.00.00.0
10= 4003 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 18 22.70 22.700.00.022.700.00.00.0
12 3964 Nikol PavlicováNikol Pavlicová
ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí
08 36 21.60 21.600.00.021.600.00.00.0
13 3998 Klára BarešováKlára Barešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 1 20.00 20.000.00.020.000.00.00.0
14 3959 Kateřina KopkováKateřina Kopková
ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí
08 20 18.70 18.700.00.018.700.00.00.0
15 3897 Anna PírkováAnna Pírková
Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š...
08 37 18.00 18.000.00.018.000.00.00.0
16 9230 Eliška MičolováEliška Mičolová
Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro...
09 30 17.50 17.500.00.017.500.00.00.0
17= 4042 Laura VojkůvkováLaura Vojkůvková
ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše
09 52 17.20 17.200.00.017.200.00.00.0
17= 3907 Nela MenšíkováNela Menšíková
ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo...
08 29 17.20 17.200.00.017.200.00.00.0
19 4025 Anita HrubanováAnita Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 17 17.10 17.100.00.017.100.00.00.0
20 3845 Adéla HanáčkováAdéla Hanáčková
ZŠ ZašováZŠ Zašová
08 12 16.60 16.600.00.016.600.00.00.0
21 3985 Eliška GlancováEliška Glancová
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
09 11 16.20 16.200.00.016.200.00.00.0
22 3901 Marie VrbováMarie Vrbová
Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š...
08 53 16.10 16.100.00.016.100.00.00.0
23 4043 Simona WittkováSimona Wittková
ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše
09 54 15.50 15.500.00.015.500.00.00.0
24= 4038 Michaela KrejčiříkováMichaela Krejčiříková
ZŠ a MŠ Hranice IV - DrahotušeZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše
08 22 15.10 15.100.00.015.100.00.00.0
24= 3992 Eliška MynářováEliška Mynářová
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
08 31 15.10 15.100.00.015.100.00.00.0
24= 3909 Denisa NovákováDenisa Nováková
ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo...
09 32 15.10 15.100.00.015.100.00.00.0
27 3968 Natálie BenováNatálie Benová
ZŠ ZubříZŠ Zubří
08 5 14.70 14.700.00.014.700.00.00.0
28 3961 Eliška MančařováEliška Mančařová
ZŠ Křižná Valašské MeziříčíZŠ Křižná Valašské Meziříčí
08 27 14.50 14.500.00.014.500.00.00.0
29 9297 Ema BorůvkováEma Borůvková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 6 14.30 14.300.00.014.300.00.00.0
30 4020 Nela SlámováNela Slámová
ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice
08 41 14.20 14.200.00.014.200.00.00.0
31 3903 Lucie BozděchováLucie Bozděchová
ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý KoZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomo...
08 7 14.10 14.100.00.014.100.00.00.0
32 3838 Anežka SvízelováAnežka Svízelová
Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho...
09 44 13.90 13.900.00.013.900.00.00.0
33 9286 Karolína FuksováKarolína Fuksová
Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š...
09 9 13.80 13.800.00.013.800.00.00.0
34 3932 Tereza ŠůstkováTereza Šůstková
Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š...
08 49 12.90 12.900.00.012.900.00.00.0
35 9295 Valerie ŠimkováValerie Šimková
Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š...
09 45 12.70 12.700.00.012.700.00.00.0
36 3995 Veronika ŠtelcováVeronika Štelcová
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
08 48 12.20 12.200.00.012.200.00.00.0
37 3978 Tamara VagáčováTamara Vagáčová
ZŠ ZubříZŠ Zubří
09 51 12.10 12.100.00.012.100.00.00.0
38 3850 Dorota MachováDorota Machová
ZŠ ZašováZŠ Zašová
08 26 11.60 11.600.00.011.600.00.00.0
39 4007 Adéla BaťkováAdéla Baťková
ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice
09 4 11.40 11.400.00.011.400.00.00.0
40 9227 Sofie BarošováSofie Barošová
Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro...
09 3 11.20 11.200.00.011.200.00.00.0
41 3860 Klára HorákováKlára Horáková
Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š...
08 15 11.00 11.000.00.011.000.00.00.0
42 3864 Adriana ChytilováAdriana Chytilová
Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, pZákladní škola a Mateřská š...
08 19 10.50 10.500.00.010.500.00.00.0
43 4014 Martina HorkováMartina Horková
ZŠ T.G.M. OtrokoviceZŠ T.G.M. Otrokovice
08 16 10.30 10.300.00.010.300.00.00.0
44 9222 Anna ZapletalováAnna Zapletalová
ZŠ a MŠ KladkyZŠ a MŠ Kladky
09 56 10.20 10.200.00.010.200.00.00.0
45 3890 Anna HeraltováAnna Heraltová
Základní škola a mateřská škola PteníZákladní škola a mateřská š...
08 14 10.00 10.000.00.010.000.00.00.0
46 9239 Sofie SlovákováSofie Slováková
Základní škola Videčská, Rožnov p.R., přZákladní škola Videčská, Ro...
09 42 09.30 09.300.00.009.300.00.00.0
47 9275 Sára PolákováSára Poláková
ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková...
08 38 07.20 07.200.00.007.200.00.00.0
48 9290 Justýna OravováJustýna Oravová
Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š...
09 34 07.10 07.100.00.007.100.00.00.0
9258 Barbora ŠtefkováBarbora Štefková
ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok...
09 47 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
9276 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová
ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková...
08 39 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
9257 Nikola ŠkarpováNikola Škarpová
ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok...
08 46 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
9252 Nela ObdržálkováNela Obdržálková
ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž,ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, ok...
08 33 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
5787 Pavla ReichlováPavla Reichlová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 40 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
3832 Nikola GajduškováNikola Gajdušková
Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho...
08 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
3928 Kristýna KřupalováKristýna Křupalová
Základní škola a Mateřská škola ŽelechovZákladní škola a Mateřská š...
08 24 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
9284 Zuzana TicháZuzana Tichá
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 50 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 56 závodníků