Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD st.žactva skupina B

Čáslav (24. 5. 2019)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 24.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:10.10 11.00
2 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 2:15.17 9.00
3 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:19.21 8.00
4 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:23.01 6.00
5 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:26.04 5.00
6 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 2:27.14 4.00
7 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:27.79 3.00
8 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 2:30.77 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 24.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 2:19.28 7.00
2 David BenešDavid Beneš 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:32.87 1.00
3 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:40.70
4 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:42.80
5 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 2:45.35
6 Jan SynekJan Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 2:46.25
7 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 2:47.08
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:10.10 11.00
2 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 2:15.17 9.00
3 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:19.21 8.00
4 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 2:19.28 7.00
5 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:23.01 6.00
6 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:26.04 5.00
7 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 2:27.14 4.00
8 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:27.79 3.00
9 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 2:30.77 2.00
10 David BenešDavid Beneš 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:32.87 1.00
11 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:40.70
12 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:42.80
13 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 2:45.35
14 Jan SynekJan Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 2:46.25
15 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 2:47.08

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:26.88 11.00
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 2:28.65 9.00
3 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:28.75 8.00
4 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:32.13 7.00
5 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 2:33.83 6.00
6 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 2:35.68 5.00
7 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 2:41.74 4.00
8 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 2:42.81 3.00
9 Eliška PeterkováEliška Peterková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:44.56 2.00
10 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 10 2:49.15 1.00
Celkem 10 závodníků