Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD st.žactva skupina B

Čáslav (24. 5. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 24.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 38.84 11.00
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 40.30 7.50
3 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 42.64 5.00
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 42.66 4.00
Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
MS Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 40.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 24.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 42.21 6.00
2 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 43.63 3.00
Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DNS
MS Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 43.77
MS Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 45.08
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 24.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 38.97 9.00
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 40.30 7.50
3 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 52.21 2.00
Matěj MachajMatěj Machaj 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 DNS
Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 38.84 11.00
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 38.97 9.00
3 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 40.30 7.50
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 40.30 7.50
5 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 40.98
6 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 42.21 6.00
7 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 42.64 5.00
8 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 42.66 4.00
9 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 43.63 3.00
10 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 43.77
11 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 45.08
12 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 52.21 2.00
Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DNS
Matěj MachajMatěj Machaj 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 DNS
Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 NM
Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 NM
Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 NM
Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 NM
Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 NM
Poznámky:
Běh nezměřen pro poruchu techniky.
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 24.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 47.26
MS Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 46.99
MS Klára ČermákováKlára Čermáková 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 52.90
MS Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 47.36
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 46.99
2 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 47.26
3 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 47.36
4 Klára ČermákováKlára Čermáková 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 52.90
5 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 NM
5 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 NM
5 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 NM
5 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 NM
5 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 NM