výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD ml.žactva skupina B

Čáslav (21. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 21.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 08.25
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.36
3 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.47
4 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.75
5 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.93
Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 21.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NovákJan Novák 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.68
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.85
3 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.00
4 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.07
5 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.30
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 21.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.30
2 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.35
3 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.42
4 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.58
5 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.81
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 21.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.70
2 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.82
3 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.05
4 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.13
Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (pá, 21.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KofroňAdam Kofroň 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.19
2 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 10.31
3 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.48
4 Zdeněk VávraZdeněk Vávra 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 11.02
Matěj ŠkopekMatěj Škopek 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (pá, 21.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.58
2 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.57
Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Jakub SkalickýJakub Skalický 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 DNS
MS Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.64
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 08.25
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.36
3 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.47
4 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.58
5 Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.64
6 Jan NovákJan Novák 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.68
7 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.75
8 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.85
9 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.93
10 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.00
11 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.07
12 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.30
12 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.30
14 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.35
15 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.42
16 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.57
17 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.58
18 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.70
19 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.81
20 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.82
21 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.05
22 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.13
23 Adam KofroňAdam Kofroň 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.19
24 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 10.31
25 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.48
26 Zdeněk VávraZdeněk Vávra 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 11.02
Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 DNS
Matěj ŠkopekMatěj Škopek 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 DNS
Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Jakub SkalickýJakub Skalický 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 21.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 08.12 11.00
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.23 9.00
3 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.33 8.00
4 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 08.52 7.00
5 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.62 6.00
6 Jan NovákJan Novák 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.63 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 21.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.67 4.00
2 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.88 3.00
3 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.01 2.00
4 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.05 1.00
5 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.24
Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 21.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.39
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.45
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.61
4 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 5 08.71
5 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.78
6 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 08.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 21.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.78
2 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.84
3= Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.91
3= Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.91
5 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.97
6 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (pá, 21.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.81
2 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 4 09.04
3 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.10
4 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 6 09.12
5 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.14
6 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 21.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.01
2 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 09.26
3 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.32
4 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.38
5 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.42
6 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 1 09.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 21.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 09.29
2 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.30
3 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.35
4 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.52
5 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 09.58
Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (pá, 21.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ZelenkováAnna Zelenková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.35
2 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.54
3 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.60
4 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.62
Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (pá, 21.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.03
2 Barbora FrancováBarbora Francová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 10.17
3 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 10.23
4 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.29
5 Martina NovotnáMartina Novotná 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 10.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (pá, 21.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.67
2 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.40
3 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.09
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.38
MS Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.21
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.39
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.45
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.61
4 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.67
5 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 5 08.71
6 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.78
6 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.78
8 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.81
9 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 08.84
9 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.84
11 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.91
11 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.91
13 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.97
14 Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.01
15 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.03
16 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 4 09.04
17 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.10
18 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 6 09.12
19 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.14
20 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.16
21 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.21
22 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 09.26
23 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 09.29
24 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.30
25 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.32
26 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.35
26 Anna ZelenkováAnna Zelenková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.35
28 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.38
29 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.40
30 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.42
31 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 1 09.50
32 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.52
33 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.54
34 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 09.58
35 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.60
36 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.62
37 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.03
38 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.09
39 Barbora FrancováBarbora Francová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 10.17
40 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 10.23
41 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.29
42 Martina NovotnáMartina Novotná 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 10.31
43 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.38
Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 5 DNS
Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 21.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.47 11.00
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.48 9.00
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.52 8.00
4 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 6 08.57 7.00
5 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.63 6.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (pá, 21.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.67 5.00
2 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.70 4.00
3 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.73 3.00
4 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.85 2.00
5 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 08.91 1.00
6 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.02
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 21.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 5 20.63 9.00
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 20.70 8.00
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.85 7.00
4 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 21.01 6.00
5 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 21.69 5.00
6 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 22.85 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 21.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 1 23.08 2.00
2 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.75
3 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.53
4 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 26.30
5 Lukáš ČernýLukáš Černý 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 26.37
6 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 27.39
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 21.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 1 20.04 11.00
2 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 23.31
3 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 23.38
4 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 24.48
5 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 26.04
Jakub KrálJakub Král 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 21.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliáš ProcházkaEliáš Procházka 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.81 4.00
2 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.29 1.00
3 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 23.95
Matěj ŠkopekMatěj Škopek 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 DNS
Jakub SkalickýJakub Skalický 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 1 20.04 11.00
2 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 5 20.63 9.00
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 20.70 8.00
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.85 7.00
5 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 21.01 6.00
6 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 21.69 5.00
7 Eliáš ProcházkaEliáš Procházka 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.81 4.00
8 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 22.85 3.00
9 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 1 23.08 2.00
10 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.29 1.00
11 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 23.31
12 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 23.38
13 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.75
14 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 23.95
15 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 24.48
16 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.53
17 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 26.04
18 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 26.30
19 Lukáš ČernýLukáš Černý 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 26.37
20 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 27.39
Jakub KrálJakub Král 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Matěj ŠkopekMatěj Škopek 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 DNS
Jakub SkalickýJakub Skalický 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 21.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 20.38 11.00
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 20.78 8.00
3 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 5 21.09 7.00
4 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 21.15 6.00
5 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 21.27 5.00
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 6 23.02
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 21.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 21.66 2.00
2 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.92
3 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.95
4 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 3 22.13
5 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 22.45
6 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 22.57
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 21.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.16
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 22.72
3 Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.07
4 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 23.09
5 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 1 23.23
MS Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.32
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 21.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 21.73 1.00
2 Anna ZelenkováAnna Zelenková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 23.22
3 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 23.39
4 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.32
5 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 26.64
MS Sophie MikováSophie Miková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.64
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 21.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.11
2 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.18
3 Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 23.14
4 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 24.25
Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 21.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 21.51 4.00
2 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 21.65 3.00
3 Stela KonopiskáStela Konopiská 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 22.72
4 Kristýna ChawnerKristýna Chawner 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.83
MS Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.91
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 21.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 20.73 9.00
2 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.94
3 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 23.50
4 Valerie VelebnáValerie Velebná 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 26.02
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 26.44
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 20.38 11.00
2 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 20.73 9.00
3 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 20.78 8.00
4 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 5 21.09 7.00
5 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 21.15 6.00
6 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 21.27 5.00
7 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 21.51 4.00
8 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 21.65 3.00
9 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 21.66 2.00
10 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 21.73 1.00
11 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.92
12 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.94
13 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.95
14 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.11
15 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 3 22.13
16 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.16
17 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.18
18 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 22.45
19 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 22.57
20 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 22.72
20 Stela KonopiskáStela Konopiská 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 22.72
22 Kristýna ChawnerKristýna Chawner 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.83
23 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 6 23.02
24 Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.07
25 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 23.09
26 Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 23.14
27 Anna ZelenkováAnna Zelenková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 23.22
28 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 1 23.23
29 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.32
30 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 23.39
31 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 23.50
32 Sophie MikováSophie Miková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.64
33 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.91
34 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 24.25
35 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.32
36 Valerie VelebnáValerie Velebná 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 26.02
37 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 26.44
38 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 26.64
Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 DNS

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 21.6.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13 1:49.42 8.00
2 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 1:52.31 6.00
3 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 10 1:54.30 2.00
4 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 1:54.89 1.00
5 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 2:00.57
6 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 2:02.33
7 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 2:03.10
8 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:03.22
9 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 9 2:08.88
10 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 2:09.55
11 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 2:11.96
12 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 2:15.14
Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 21.6.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 10 1:45.80 11.00
2 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:49.35 9.00
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 7 1:50.12 7.00
4 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 1:52.40 5.00
5 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 1:53.11 4.00
6 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 1:53.74 3.00
7 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 1:55.59
8 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 2:00.76
9 Jakub StrakaJakub Straka 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 2:01.16
10 Adam ŠtursaAdam Štursa 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 13 2:07.66
11 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 2:08.37
12 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 4 2:08.44
Filip StrakaFilip Straka 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 10 1:45.80 11.00
2 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:49.35 9.00
3 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13 1:49.42 8.00
4 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 7 1:50.12 7.00
5 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 1:52.31 6.00
6 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 1:52.40 5.00
7 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 1:53.11 4.00
8 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 1:53.74 3.00
9 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 10 1:54.30 2.00
10 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 1:54.89 1.00
11 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 1:55.59
12 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 2:00.57
13 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 2:00.76
14 Jakub StrakaJakub Straka 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 2:01.16
15 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 2:02.33
16 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 2:03.10
17 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:03.22
18 Adam ŠtursaAdam Štursa 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 13 2:07.66
19 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 2:08.37
20 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 4 2:08.44
21 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 9 2:08.88
22 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 2:09.55
23 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 2:11.96
24 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 2:15.14
Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Filip StrakaFilip Straka 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 DNS

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 21.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 1:48.73 9.00
2 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 10 1:49.40 8.00
3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 1:51.60 6.00
4 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 1:57.88 3.00
5 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 1:59.34 2.00
6 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:00.71 1.00
7 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:01.50
8 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:02.52
9 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 9 2:02.69
10 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:05.06
11 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 12 2:06.92
12 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 2:14.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 21.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 1:46.68 11.00
2 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 1:49.83 7.00
3 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 1:53.74 5.00
4 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 1:56.62 4.00
5 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 9 2:00.77
6 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 2:01.79
7 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:03.29
8 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:03.82
9 Eliška TesařováEliška Tesařová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:12.91
10 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 2:42.53
MS Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:06.23
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 1:46.68 11.00
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 1:48.73 9.00
3 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 10 1:49.40 8.00
4 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 1:49.83 7.00
5 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 1:51.60 6.00
6 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 1:53.74 5.00
7 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 1:56.62 4.00
8 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 1:57.88 3.00
9 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 1:59.34 2.00
10 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:00.71 1.00
11 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 9 2:00.77
12 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:01.50
13 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 2:01.79
14 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:02.52
15 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 9 2:02.69
16 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:03.29
17 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:03.82
18 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:05.06
19 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:06.23
20 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 12 2:06.92
21 Eliška TesařováEliška Tesařová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:12.91
22 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 2:14.00
23 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 2:42.53

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 21.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 09.70 11.00
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.88 9.00
3 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.50 7.00
4 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 13.29
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 21.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 10.33 8.00
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 10.75 6.00
3 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 11.05 5.00
4 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 11.43 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 21.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 11.85 3.00
2 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 12.25 2.00
3 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 12.67 1.00
Jan BuřičJan Buřič 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 09.70 11.00
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.88 9.00
3 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 10.33 8.00
4 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.50 7.00
5 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 10.75 6.00
6 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 11.05 5.00
7 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 11.43 4.00
8 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 11.85 3.00
9 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 12.25 2.00
10 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 12.67 1.00
11 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 13.29
Jan BuřičJan Buřič 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 21.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.87 11.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 10.16 9.00
3 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 10.66 7.00
4 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 10.78 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 21.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 3 10.44 8.00
2 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 10.70 6.00
3 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.18 4.00
4 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 5 11.72
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 21.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 11.54 3.00
2 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 11.71 1.00
3 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 11.88
4 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 12.18
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 21.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 11.65 2.00
2 Kristýna ChawnerKristýna Chawner 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 12.41
3 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.98
4 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 13.04
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 21.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 12.02
2 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 13.26
3 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 13.32
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.87 11.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 10.16 9.00
3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 3 10.44 8.00
4 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 10.66 7.00
5 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 10.70 6.00
6 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 10.78 5.00
7 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.18 4.00
8 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 11.54 3.00
9 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 11.65 2.00
10 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 11.71 1.00
11 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 5 11.72
12 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 11.88
13 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 12.02
14 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 12.18
15 Kristýna ChawnerKristýna Chawner 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 12.41
16 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.98
17 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 13.04
18 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 13.26
19 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 13.32

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 21.6.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kobylarz, Růžička, Říha, Novák Kobylarz, Růžička, Říha, Novák SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 3:12.79 8.00
2 Šmíd, Marák, Musil, Slabý Šmíd, Marák, Musil, Slabý SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:12.81 7.00
3 Hnida, Slavík, Šantrůček, Výborný Hnida, Slavík, Šantrůček, Výborný TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 3:17.50 6.00
4 Vejrosta, Pernica, Straka, Apltauer Vejrosta, Pernica, Straka, Apltauer AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:24.36 4.00
5 Peffek, Rosmarin, Tománek, Vopařil Peffek, Rosmarin, Tománek, Vopařil TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 3:39.57
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 21.6.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Buchta, Přibyl, Motl, Slavík Buchta, Přibyl, Motl, Slavík Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:55.73 11.00
2 Popr, Klír, Starý, Krejčí Popr, Klír, Starý, Krejčí SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 3:21.04 5.00
3 Kondrát, Petržálek, Melichar, Vonšovský Kondrát, Petržálek, Melichar, Vonšovský TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 3:25.85 3.00
4 Středa, Procházka, Štursa, Bartoníček Středa, Procházka, Štursa, Bartoníček SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 3:29.02 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 21.6.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sadil, Čížek, Sadil, Foltýn Sadil, Čížek, Sadil, Foltýn Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:09.80 9.00
2 Šubr, Sajfrt, Maťha, Jobák Šubr, Sajfrt, Maťha, Jobák SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:28.67 2.00
3 Solom, Švach, Vašata, Vlček Solom, Švach, Vašata, Vlček TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 3:35.41
MS Filip, Otta, Novák, Černý Filip, Otta, Novák, Černý TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:28.19
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Buchta, Přibyl, Motl, Slavík Buchta, Přibyl, Motl, Slavík Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:55.73 11.00
2 Sadil, Čížek, Sadil, Foltýn Sadil, Čížek, Sadil, Foltýn Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:09.80 9.00
3 Kobylarz, Růžička, Říha, Novák Kobylarz, Růžička, Říha, Novák SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 3:12.79 8.00
4 Šmíd, Marák, Musil, Slabý Šmíd, Marák, Musil, Slabý SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:12.81 7.00
5 Hnida, Slavík, Šantrůček, Výborný Hnida, Slavík, Šantrůček, Výborný TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 3:17.50 6.00
6 Popr, Klír, Starý, Krejčí Popr, Klír, Starý, Krejčí SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 3:21.04 5.00
7 Vejrosta, Pernica, Straka, Apltauer Vejrosta, Pernica, Straka, Apltauer AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:24.36 4.00
8 Kondrát, Petržálek, Melichar, Vonšovský Kondrát, Petržálek, Melichar, Vonšovský TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 3:25.85 3.00
9 Filip, Otta, Novák, Černý Filip, Otta, Novák, Černý TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:28.19
10 Šubr, Sajfrt, Maťha, Jobák Šubr, Sajfrt, Maťha, Jobák SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:28.67 2.00
11 Středa, Procházka, Štursa, Bartoníček Středa, Procházka, Štursa, Bartoníček SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 3:29.02 1.00
12 Solom, Švach, Vašata, Vlček Solom, Švach, Vašata, Vlček TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 3:35.41
13 Peffek, Rosmarin, Tománek, Vopařil Peffek, Rosmarin, Tománek, Vopařil TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 3:39.57

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 21.6.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schederová, Pokorná, Sahulková, Bébrová Schederová, Pokorná, Sahulková, Bébrová TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 3:10.18 11.00
2 Nováková, Pajerová, Kotrbová, Adámková Nováková, Pajerová, Kotrbová, Adámková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 3:10.78 9.00
3 Stránská, Jáchimová, Černá, Klabzubová Stránská, Jáchimová, Černá, Klabzubová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:11.93 7.00
4 Vydrová, Hojsáková, Dohnalová, Fučíková Vydrová, Hojsáková, Dohnalová, Fučíková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 3:15.74 5.00
5 Řeháková, Němcová, Dundychová, Ottlová Řeháková, Němcová, Dundychová, Ottlová Atletika BenešovAtletika Benešov 5 3:17.63 3.00
6 Kozlová, Maliňáková, Vaňková, Sedláčková Kozlová, Maliňáková, Vaňková, Sedláčková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:18.39
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 21.6.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dolanová, Hajná, Brejchová, Černohorská Dolanová, Hajná, Brejchová, Černohorská T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 3:11.76 8.00
2 Benešová, Mokrá, Junášková, Hrabáková Benešová, Mokrá, Junášková, Hrabáková TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 3:15.86 4.00
3 Klejnová, Česká, Kohoutová, Dušková Klejnová, Česká, Kohoutová, Dušková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 3:17.87 2.00
4 Snizek, Tomaňová, Krososková, Dalešická Snizek, Tomaňová, Krososková, Dalešická AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 3:19.87
5 Chawner, Eichlerová, Konopiská, Kovářová Chawner, Eichlerová, Konopiská, Kovářová Atletika BenešovAtletika Benešov 2 3:31.42
6 Blechová, Čepeláková, Nováková, Vesecká Blechová, Čepeláková, Nováková, Vesecká TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 3:35.13
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 21.6.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maršonová, Hlaváčková, Kuklíková, Němcová Maršonová, Hlaváčková, Kuklíková, Němcová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 3:15.63 6.00
2 Špinková, Tvrdá, Vostrá, Havlínová Špinková, Tvrdá, Vostrá, Havlínová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:17.99 1.00
3 Čálková, Kolmanová, Cibulková, Pazderová Čálková, Kolmanová, Cibulková, Pazderová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:19.27
4 Franková, Petrová, Bauerová, Burdová Franková, Petrová, Bauerová, Burdová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 3:28.31
5 Svobodová, Kášková, Francová, Cirmanová Svobodová, Kášková, Francová, Cirmanová Atletika BenešovAtletika Benešov 2 3:49.47
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schederová, Pokorná, Sahulková, Bébrová Schederová, Pokorná, Sahulková, Bébrová TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 3:10.18 11.00
2 Nováková, Pajerová, Kotrbová, Adámková Nováková, Pajerová, Kotrbová, Adámková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 3:10.78 9.00
3 Dolanová, Hajná, Brejchová, Černohorská Dolanová, Hajná, Brejchová, Černohorská T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 3:11.76 8.00
4 Stránská, Jáchimová, Černá, Klabzubová Stránská, Jáchimová, Černá, Klabzubová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:11.93 7.00
5 Maršonová, Hlaváčková, Kuklíková, Němcová Maršonová, Hlaváčková, Kuklíková, Němcová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 3:15.63 6.00
6 Vydrová, Hojsáková, Dohnalová, Fučíková Vydrová, Hojsáková, Dohnalová, Fučíková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 3:15.74 5.00
7 Benešová, Mokrá, Junášková, Hrabáková Benešová, Mokrá, Junášková, Hrabáková TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 3:15.86 4.00
8 Řeháková, Němcová, Dundychová, Ottlová Řeháková, Němcová, Dundychová, Ottlová Atletika BenešovAtletika Benešov 5 3:17.63 3.00
9 Klejnová, Česká, Kohoutová, Dušková Klejnová, Česká, Kohoutová, Dušková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 3:17.87 2.00
10 Špinková, Tvrdá, Vostrá, Havlínová Špinková, Tvrdá, Vostrá, Havlínová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:17.99 1.00
11 Kozlová, Maliňáková, Vaňková, Sedláčková Kozlová, Maliňáková, Vaňková, Sedláčková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:18.39
12 Čálková, Kolmanová, Cibulková, Pazderová Čálková, Kolmanová, Cibulková, Pazderová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:19.27
13 Snizek, Tomaňová, Krososková, Dalešická Snizek, Tomaňová, Krososková, Dalešická AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 3:19.87
14 Franková, Petrová, Bauerová, Burdová Franková, Petrová, Bauerová, Burdová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 3:28.31
15 Chawner, Eichlerová, Konopiská, Kovářová Chawner, Eichlerová, Konopiská, Kovářová Atletika BenešovAtletika Benešov 2 3:31.42
16 Blechová, Čepeláková, Nováková, Vesecká Blechová, Čepeláková, Nováková, Vesecká TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 3:35.13
17 Svobodová, Kášková, Francová, Cirmanová Svobodová, Kášková, Francová, Cirmanová Atletika BenešovAtletika Benešov 2 3:49.47

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 21.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.63 Body
1 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 19 1.55 -----oo-ooooxxx 11.00
2 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
06 18 1.52 -----ooooooxxx 9.00
3 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 17 1.43 ooooooxxoxxoxxx 8.00
4= Jaromír NovákJaromír Novák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3 1.35 ooooooxxx 6.50
4= Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
06 15 1.35 --ooooxxx 6.50
6 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 12 1.35 oxoooxxoxxoxxx 5.00
7 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 1.30 oooooxxx 4.00
8 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 10 1.30 oooxooxxx 3.00
9= Adam PernicaAdam Pernica
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 7 1.25 ooooxxx 1.00
9= Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 16 1.25 ooooxxx 1.00
9= Ondřej KoudelkaOndřej Koudelka
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 2 1.25 ooooxxx 1.00
12= Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 5 1.25 oooxoxxx
12= Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 13 1.25 -ooxoxxx
14 David KobylarzDavid Kobylarz
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 9 1.20 oxooxxx
15= Josef MiškovskýJosef Miškovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 14 1.15 ooxxx
15= Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4 1.15 ooxxx
17 Lukáš ČernýLukáš Černý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 1 1.15 oxoxxx
Dominik ŠtěpánDominik Štěpán
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 11 DNS
Filip StrakaFilip Straka
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 8 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 21.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.451.481.51 Body
1 Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 1 1.48 oooxooooxoooxxx 11.00
2 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 11 1.40 ooooooxoxxx 9.00
3 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 2 1.35 ooooooxxx 8.00
4= Sára HajnáSára Hajná
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 10 1.30 --oooxxx 5.50
4= Daniela KovářováDaniela Kovářová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 6 1.30 oooooxx 5.50
4= Kristýna KrososkováKristýna Krososková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 8 1.30 oooooxxx 5.50
4= Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 12 1.30 ---oo-xxx 5.50
8 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 9 1.25 ooooxxx 3.00
9 Tereza TomaňováTereza Tomaňová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 7 1.25 oxooxoxxx 2.00
10 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 13 1.10 o-xxx 1.00
Andrea BrejchováAndrea Brejchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 DNS
Valerie VelebnáValerie Velebná
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 5 NM xxx
Nikol ProcházkováNikol Procházková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4 NM xxx
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 21.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
07 23 4.70 4.524.404.474.52x4.703.59 11.00
2 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 20 4.64 4.394.482.614.484.254.554.64 9.00
3 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 24 4.61 4.594.611.864.614.30xx 8.00
4 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 15 4.52 4.52x3.874.524.134.124.39 7.00
5 Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 5 4.36 4.064.264.214.26x4.364.25 6.00
6 Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
06 21 4.36 x4.36x4.364.18xx 5.00
7 David KobylarzDavid Kobylarz
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 16 4.33 4.244.33x4.333.803.603.93 4.00
8 Jan FoltýnJan Foltýn
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
07 19 4.23 4.234.062.524.23x4.094.23 3.00
9 Vítek LoužeckýVítek Loužecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 18 4.16 4.104.163.834.160.00.00.0 2.00
10 Eliáš ProcházkaEliáš Procházka
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4 4.06 4.014.063.334.060.00.00.0 1.00
11 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 12 4.05 3.964.053.934.050.00.00.0
12 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 17 4.01 3.853.704.014.010.00.00.0
13 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 22 3.91 xx3.913.910.00.00.0
14 Jakub StrakaJakub Straka
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 9 3.83 3.833.13x3.830.00.00.0
15 Tomáš RudolfTomáš Rudolf
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 14 3.76 3.76xx3.760.00.00.0
16 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3 3.56 3.413.563.483.560.00.00.0
17 Adam KofroňAdam Kofroň
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 1 3.40 3.403.05x3.400.00.00.0
18 Miroslav PoprMiroslav Popr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 8 3.33 x3.332.963.330.00.00.0
Vít VašataVít Vašata
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan DušekJan Dušek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Marek KuřátkoMarek Kuřátko
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub KrálJakub Král
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan BuřičJan Buřič
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 13 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Zdeněk VávraZdeněk Vávra
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 6 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 21.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 27 4.69 4.334.284.354.354.334.694.33 11.00
2 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 20 4.66 xx4.494.49x4.514.66 9.00
3 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 21 4.66 4.334.334.044.334.164.494.66 8.00
4 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 28 4.65 4.054.544.454.544.394.274.65 7.00
5 Klára PokornáKlára Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 24 4.49 4.493.933.954.494.014.26x 6.00
6 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 26 4.47 4.434.224.284.434.324.47x 5.00
7 Anna DuškováAnna Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 18 4.38 3.994.28x4.28x3.884.38 4.00
8 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 23 4.35 4.024.254.244.254.334.354.21 3.00
9 Diana LevčukDiana Levčuk
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 11 4.25 4.253.894.034.250.00.00.0 2.00
10 Linda KlabzubováLinda Klabzubová
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
06 22 4.22 3.334.223.704.220.00.00.0 1.00
11 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 25 4.20 x3.714.204.200.00.00.0
12 Daniela KovářováDaniela Kovářová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 4 4.11 4.113.673.654.110.00.00.0
13 Michaela AdámkováMichaela Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 9 4.03 3.703.834.034.030.00.00.0
14 Romana ŠandováRomana Šandová
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
06 7 4.00 3.953.844.004.000.00.00.0
15 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 17 3.97 3.873.973.733.970.00.00.0
16 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 5 3.92 3.923.843.813.920.00.00.0
17 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
07 16 3.86 3.863.643.663.860.00.00.0
18 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1 3.75 3.593.563.753.750.00.00.0
19 Zuzana DavisováZuzana Davisová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 14 3.71 3.393.593.713.710.00.00.0
20 Karla ČepelákováKarla Čepeláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 2 3.68 x3.683.533.680.00.00.0
21 Stela KonopiskáStela Konopiská
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 15 3.57 3.573.563.433.570.00.00.0
22 Anna FilipováAnna Filipová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 19 3.57 3.553.303.573.570.00.00.0
23 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3 3.55 3.553.433.063.550.00.00.0
24 Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 8 3.44 3.442.833.123.440.00.00.0
25 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
06 12 3.28 2.883.28x3.280.00.00.0
26 Lenka ČernáLenka Černá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 10 3.25 3.183.252.883.250.00.00.0
27 Martina NovotnáMartina Novotná
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
07 6 3.01 x3.01x3.010.00.00.0
MS Sophie MikováSophie Miková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 13 3.64 3.643.603.573.640.00.00.0
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 21.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
06 11 11.26 09.0310.2210.6910.6910.2510.4611.26 11.00
2 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 12 11.20 x09.8410.3010.3010.9711.2010.66 9.00
3 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 9 09.97 08.2009.9709.7409.9709.8809.5508.84 8.00
4 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 7 09.81 09.8108.9508.9009.8109.0808.5008.77 7.00
5 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 10 09.70 09.7009.2609.5509.7009.5808.3608.52 6.00
6 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 8 08.42 08.1508.1608.4208.4207.4108.3808.16 5.00
7 Klára BulířováKlára Bulířová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
07 6 07.43 06.7407.4306.7807.4307.0006.8507.27 4.00
8 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 5 07.40 06.3407.0907.3307.3307.2007.4007.00 3.00
9 Ema ProcházkováEma Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 1 07.06 06.6807.0606.5707.060.00.00.0 2.00
10 Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 2 07.03 05.8707.0306.5707.030.00.00.0 1.00
11 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 4 06.15 06.0206.1505.4306.150.00.00.0
12 Lenka HeroutováLenka Heroutová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 05.50 05.1004.9405.5005.500.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 21.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 16 09.97 09.3908.5309.0009.3909.2808.6909.97 11.00
2 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
06 1 09.93 09.6509.3708.6609.6509.9309.8109.69 9.00
3 Šimon StarýŠimon Starý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 11 08.73 08.2507.8308.7308.7308.6708.2508.05 8.00
4 Tomáš VopařilTomáš Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 6 08.52 06.4108.5208.0008.520.00.00.0 7.00
5 Tobiáš VaňkátTobiáš Vaňkát
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
07 14 08.30 07.9908.0108.2208.2206.5507.8908.30 6.00
6 Ondřej KoudelkaOndřej Koudelka
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 2 08.12 07.8208.0307.8308.0308.1007.2808.12 5.00
7 Václav PetržálekVáclav Petržálek
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 4 08.08 07.6007.8707.4107.8707.8008.0807.65 4.00
8 Tomáš JobákTomáš Jobák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 12 08.01 07.3608.0107.7708.0107.2607.4307.65 3.00
9 Adam ŠtursaAdam Štursa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 10 07.80 07.8007.1906.2107.800.00.00.0 2.00
10 Kryštof KamišKryštof Kamiš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 13 07.79 07.7007.7907.7707.790.00.00.0 1.00
11 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 5 07.03 07.0306.7806.8107.030.00.00.0
12 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 9 06.22 05.5406.2206.2006.220.00.00.0
13 Josef MiškovskýJosef Miškovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3 05.89 05.8004.8705.8905.890.00.00.0
14 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 7 05.83 05.8305.5205.2605.830.00.00.0
15 Štěpán ReslŠtěpán Resl
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
06 8 05.33 05.3305.2305.2205.330.00.00.0
Dominik ŠtěpánDominik Štěpán
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 15 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 21.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
06 24 59.37 0.0 11.00
2 Jan FoltýnJan Foltýn
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
07 21 57.17 0.0 9.00
3 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 23 56.49 0.0 8.00
4 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 5 53.36 0.0 7.00
5 Václav PetržálekVáclav Petržálek
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 20 50.27 0.0 6.00
6 Adam FilipAdam Filip
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 18 49.30 0.0 5.00
7 Jaromír NovákJaromír Novák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 2 49.17 0.0 4.00
8 Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 8 48.06 0.0 3.00
9 Ondřej MusilOndřej Musil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 16 46.80 0.0 2.00
10 Daniel RůžičkaDaniel Růžička
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 19 46.77 0.0 1.00
11 Šimon StarýŠimon Starý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 17 46.42 0.0
12 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 3 45.66 0.0
13 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 22 43.32 0.0
14 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 7 42.78 0.0
15 Jan NovákJan Novák
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 1 42.59 0.0
16 Kryštof KamišKryštof Kamiš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 15 40.99 0.0
17 Aleš MelicharAleš Melichar
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 12 39.92 0.0
18 Vít VašataVít Vašata
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 10 35.12 0.0
19 Pavel BudilPavel Budil
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 11 35.03 0.0
20 Patrik BrejchaPatrik Brejcha
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
09 13 34.88 0.0
21 Tobiáš VaňkátTobiáš Vaňkát
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
07 14 34.55 0.0
22 Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
07 4 33.46 0.0
23 Vojtěch LerchVojtěch Lerch
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
07 9 27.19 0.0
Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 6 DNS 0.0
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 21.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 23 50.95 0.0 11.00
2 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 20 45.92 0.0 9.00
3 Valerie JáchimováValerie Jáchimová
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
07 22 44.85 0.0 8.00
4 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 21 40.54 0.0 7.00
5 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 5 39.90 0.0 6.00
6 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 7 38.17 0.0 5.00
7 Anna SmetanováAnna Smetanová
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
06 18 37.95 0.0 4.00
8 Karolína KučerováKarolína Kučerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 4 37.63 0.0 3.00
9 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 13 34.14 0.0 2.00
10 Eliška JunáškováEliška Junášková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 19 33.59 0.0 1.00
11 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
07 16 32.91 0.0
12 Zuzana DavisováZuzana Davisová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 9 32.22 0.0
13 Viktorie ČeskáViktorie Česká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 14 30.06 0.0
14 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 17 29.59 0.0
15 Lenka HeroutováLenka Heroutová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 28.90 0.0
16 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 12 28.86 0.0
17 Barbora FrancováBarbora Francová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 2 28.47 0.0
18 Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 15 27.88 0.0
19 Adéla MarešováAdéla Marešová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 10 26.61 0.0
20 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1 23.73 0.0
21 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 8 22.92 0.0
22 Gabriela KáškováGabriela Kášková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 11 21.31 0.0
23 Ema ProcházkováEma Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 6 16.90 0.0
Celkem 23 závodníků