Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD ml.žactva skupina B

Čáslav (21. 6. 2019)

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 21.6.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13 1:49.42 8.00
2 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 1:52.31 6.00
3 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 10 1:54.30 2.00
4 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 1:54.89 1.00
5 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 2:00.57
6 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 2:02.33
7 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 2:03.10
8 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:03.22
9 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 9 2:08.88
10 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 2:09.55
11 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 2:11.96
12 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 2:15.14
Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 21.6.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 10 1:45.80 11.00
2 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:49.35 9.00
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 7 1:50.12 7.00
4 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 1:52.40 5.00
5 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 1:53.11 4.00
6 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 1:53.74 3.00
7 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 1:55.59
8 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 2:00.76
9 Jakub StrakaJakub Straka 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 2:01.16
10 Adam ŠtursaAdam Štursa 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 13 2:07.66
11 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 2:08.37
12 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 4 2:08.44
Filip StrakaFilip Straka 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 10 1:45.80 11.00
2 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:49.35 9.00
3 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13 1:49.42 8.00
4 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 7 1:50.12 7.00
5 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 1:52.31 6.00
6 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 1:52.40 5.00
7 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 1:53.11 4.00
8 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 1:53.74 3.00
9 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 10 1:54.30 2.00
10 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 1:54.89 1.00
11 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 1:55.59
12 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 2:00.57
13 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 2:00.76
14 Jakub StrakaJakub Straka 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 2:01.16
15 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 2:02.33
16 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 2:03.10
17 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:03.22
18 Adam ŠtursaAdam Štursa 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 13 2:07.66
19 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 2:08.37
20 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 4 2:08.44
21 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 9 2:08.88
22 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 2:09.55
23 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 2:11.96
24 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 2:15.14
Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Filip StrakaFilip Straka 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 DNS

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 21.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 1:48.73 9.00
2 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 10 1:49.40 8.00
3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 1:51.60 6.00
4 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 1:57.88 3.00
5 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 1:59.34 2.00
6 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:00.71 1.00
7 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:01.50
8 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:02.52
9 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 9 2:02.69
10 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:05.06
11 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 12 2:06.92
12 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 2:14.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 21.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 1:46.68 11.00
2 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 1:49.83 7.00
3 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 1:53.74 5.00
4 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 1:56.62 4.00
5 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 9 2:00.77
6 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 2:01.79
7 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:03.29
8 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:03.82
9 Eliška TesařováEliška Tesařová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:12.91
10 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 2:42.53
MS Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:06.23
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 1:46.68 11.00
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 1:48.73 9.00
3 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 10 1:49.40 8.00
4 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 1:49.83 7.00
5 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 1:51.60 6.00
6 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 1:53.74 5.00
7 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 1:56.62 4.00
8 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 1:57.88 3.00
9 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 1:59.34 2.00
10 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:00.71 1.00
11 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 9 2:00.77
12 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:01.50
13 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 2:01.79
14 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:02.52
15 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 9 2:02.69
16 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:03.29
17 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:03.82
18 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:05.06
19 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:06.23
20 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 12 2:06.92
21 Eliška TesařováEliška Tesařová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:12.91
22 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 2:14.00
23 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 2:42.53