Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD ml.žactva skupina B

Čáslav (21. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 21.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 08.25
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.36
3 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.47
4 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.75
5 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.93
Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 21.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NovákJan Novák 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.68
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.85
3 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.00
4 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.07
5 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.30
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 21.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.30
2 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.35
3 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.42
4 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.58
5 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.81
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 21.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.70
2 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.82
3 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.05
4 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.13
Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (pá, 21.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KofroňAdam Kofroň 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.19
2 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 10.31
3 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.48
4 Zdeněk VávraZdeněk Vávra 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 11.02
Matěj ŠkopekMatěj Škopek 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (pá, 21.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.58
2 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.57
Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Jakub SkalickýJakub Skalický 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 DNS
MS Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.64
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 08.25
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.36
3 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.47
4 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.58
5 Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.64
6 Jan NovákJan Novák 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.68
7 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.75
8 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.85
9 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.93
10 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.00
11 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.07
12 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.30
12 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.30
14 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.35
15 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.42
16 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.57
17 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.58
18 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.70
19 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.81
20 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.82
21 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.05
22 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.13
23 Adam KofroňAdam Kofroň 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.19
24 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 10.31
25 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.48
26 Zdeněk VávraZdeněk Vávra 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 11.02
Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 DNS
Matěj ŠkopekMatěj Škopek 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 DNS
Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Jakub SkalickýJakub Skalický 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 21.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 08.12 11.00
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.23 9.00
3 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.33 8.00
4 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 08.52 7.00
5 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.62 6.00
6 Jan NovákJan Novák 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.63 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 21.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.67 4.00
2 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.88 3.00
3 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.01 2.00
4 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.05 1.00
5 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.24
Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 21.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.39
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.45
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.61
4 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 5 08.71
5 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.78
6 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 08.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 21.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.78
2 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.84
3= Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.91
3= Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.91
5 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.97
6 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (pá, 21.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.81
2 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 4 09.04
3 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.10
4 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 6 09.12
5 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.14
6 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 21.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.01
2 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 09.26
3 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.32
4 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.38
5 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.42
6 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 1 09.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 21.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 09.29
2 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.30
3 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.35
4 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.52
5 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 09.58
Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (pá, 21.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ZelenkováAnna Zelenková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.35
2 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.54
3 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.60
4 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.62
Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (pá, 21.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.03
2 Barbora FrancováBarbora Francová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 10.17
3 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 10.23
4 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.29
5 Martina NovotnáMartina Novotná 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 10.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (pá, 21.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.67
2 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.40
3 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.09
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.38
MS Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.21
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.39
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.45
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.61
4 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.67
5 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 5 08.71
6 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.78
6 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.78
8 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.81
9 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 08.84
9 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.84
11 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.91
11 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.91
13 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.97
14 Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.01
15 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.03
16 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 4 09.04
17 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.10
18 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 6 09.12
19 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.14
20 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.16
21 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.21
22 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 09.26
23 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 09.29
24 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.30
25 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.32
26 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.35
26 Anna ZelenkováAnna Zelenková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.35
28 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.38
29 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.40
30 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.42
31 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 1 09.50
32 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.52
33 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.54
34 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 09.58
35 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.60
36 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.62
37 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.03
38 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.09
39 Barbora FrancováBarbora Francová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 10.17
40 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 10.23
41 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.29
42 Martina NovotnáMartina Novotná 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 10.31
43 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.38
Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 5 DNS
Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 21.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.47 11.00
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.48 9.00
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.52 8.00
4 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 6 08.57 7.00
5 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.63 6.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (pá, 21.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.67 5.00
2 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.70 4.00
3 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.73 3.00
4 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.85 2.00
5 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 08.91 1.00
6 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.02
Celkem 6 závodníků