výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor přípravek B KHK

Náchod (9. 5. 2019)

60 m - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.2 214.00
2 Marek BenešMarek Beneš 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 09.7 129.00
3 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.8 115.00
4 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.2 64.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.6 145.00
2 Richard GocaRichard Goca 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 11.4 0.00
3 Ahmed HaddadAhmed Haddad 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 12.3 0.00
4 Daniel GocaDaniel Goca 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 15.1 0.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 03 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.4 178.00
2 Jiří ČtvrtečkaJiří Čtvrtečka 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.8 115.00
3 Martin HolubMartin Holub 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 10.2 64.00
4 Tadeáš HonsaTadeáš Honsa 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.6 27.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 04 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KašparMatyáš Kašpar 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 10.0 88.00
2 Martin JochMartin Joch 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.9 9.00
3 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B 11.1 2.00
4 Adam JungAdam Jung 11 SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B 11.9 0.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 05 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.3 196.00
2 Jan MoravecJan Moravec 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 10.3 53.00
3 Petr KuncPetr Kunc 09 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 10.5 35.00
4 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.8 14.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 06 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.0 253.00
2 Jan MoravecJan Moravec 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.8 115.00
3 Martin NývltMartin Nývlt 09 SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B 09.9 101.00
4 Martin MoravecMartin Moravec 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11.1 2.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 07 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.8 115.00
2 Tobiáš RindTobiáš Rind 09 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 10.3 53.00
3 Vojtěch ProssVojtěch Pross 10 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 11.0 5.00
4 Milan PetráčekMilan Petráček 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.9 0.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 08 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.4 178.00
2 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.5 35.00
3 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.1 2.00
4 Václav ŠtaudaVáclav Štauda 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 12.2 0.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 09 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.8 115.00
2 Daniel ZimmerDaniel Zimmer 09 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 10.1 75.00
3 Filip WimerFilip Wimer 07 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 10.2 64.00
4 Jakub WimerJakub Wimer 10 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 11.2 0.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 10 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VanclVojtěch Vancl 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 09.8 115.00
2 Jan ValteraJan Valtera 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.0 88.00
3 Josef TrnkaJosef Trnka 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.2 64.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.0 506.00
2 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.2 458.00
3 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.6 369.00
4 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.3 235.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DrašnarováAneta Drašnarová 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 09.5 391.00
2 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.8 328.00
3 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.9 308.00
4 Natálie BrandováNatálie Brandová 09 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B 11.0 128.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 03 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.5 391.00
2 Justýna DyntarováJustýna Dyntarová 09 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 10.1 270.00
3 Edita DrašnarováEdita Drašnarová 11 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 10.7 170.00
4 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B 10.8 155.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 04 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HolíkováVeronika Holíková 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 09.5 391.00
2 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.9 308.00
3 Nela HalajováNela Halajová 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.5 201.00
4 Nela FloriánováNela Floriánová 09 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B 11.0 128.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 05 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.8 328.00
2 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 09.9 308.00
3 Bára HorákováBára Horáková 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.0 289.00
4 Pavlína HurdálkováPavlína Hurdálková 09 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B 10.5 201.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 06 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KopeckáKateřina Kopecká 09 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 10.0 289.00
2 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 10.1 270.00
3 Michaela KosteleckáMichaela Kostelecká 11 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B 10.5 201.00
4 Monika KosteleckáMonika Kostelecká 09 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B 10.6 185.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 07 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.8 328.00
2 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 10.3 235.00
3 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová 08 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 10.4 218.00
4 Lucie LetenskáLucie Letenská 11 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 11.4 80.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 08 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MackováKateřina Macková 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.0 289.00
2 Tereza MinárikováTereza Mináriková 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.3 235.00
3 Adéla MašlaňováAdéla Mašlaňová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.4 218.00
4 Alice MašlaňováAlice Mašlaňová 10 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 11.2 103.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 09 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PaukertováRozálie Paukertová 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.4 218.00
2 Helena MorrisováHelena Morrisová 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 11.1 115.00
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.2 103.00
4 Karolína PíčováKarolína Píčová 10 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 11.4 80.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 10 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daria PylypenkoDaria Pylypenko 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 09.5 391.00
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.2 252.00
3 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 10.3 235.00
4 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B 10.7 170.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 11 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.8 328.00
2 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.2 252.00
3 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 10.6 185.00
4 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 11.0 128.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 12 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠediváTereza Šedivá 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 09.1 482.00
2 Martina ŠmídováMartina Šmídová 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.4 218.00
3 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 11.7 51.00
4 Evelína ŠindlerováEvelína Šindlerová 10 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 12.4 7.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 13 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma VoltrEmma Voltr 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.1 270.00
2 Nela VítkováNela Vítková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.5 201.00
3 Marie ValáškováMarie Valášková 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.6 185.00
4 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.5 70.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 14 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa WeisnerováDenisa Weisnerová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.4 413.00
2 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 10.1 270.00
3 Tina VovsováTina Vovsová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 10.5 201.00
Celkem 3 závodníků
Atletická přípravka-dívky 15 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Stela ŽelezováStela Železová 09 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B NM
Aneta ZářeckáAneta Zářecká 10 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B NM
Celkem 2 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:03.2 463.00
2 Marek BenešMarek Beneš 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:10.1 370.00
3 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:12.3 343.00
4 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:12.4 342.00
5 Martin HolubMartin Holub 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:13.0 334.00
6 Jiří ČtvrtečkaJiří Čtvrtečka 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:25.2 202.00
7 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:25.4 200.00
8 Richard GocaRichard Goca 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:35.6 114.00
9 Ahmed HaddadAhmed Haddad 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:52.4 23.00
10 Daniel GocaDaniel Goca 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3:09.5 0.00
Celkem 10 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr KuncPetr Kunc 09 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:12.5 340.00
2 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:14.6 315.00
3 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:16.9 289.00
4 Martin JochMartin Joch 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:19.9 256.00
5 Jan MoravecJan Moravec 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:20.2 252.00
6 Tadeáš HonsaTadeáš Honsa 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:23.1 223.00
7 Matyáš KašparMatyáš Kašpar 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:24.4 210.00
8 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B 2:30.3 156.00
9 Adam JungAdam Jung 11 SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B 2:37.6 100.00
10 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:41.3 76.00
Celkem 10 závodníků
Atletická přípravka-hoši 03 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:10.0 371.00
2 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:11.6 351.00
3 Jan MoravecJan Moravec 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:14.3 319.00
4 Vojtěch ProssVojtěch Pross 10 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 2:22.0 234.00
5 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:24.2 212.00
6 Milan PetráčekMilan Petráček 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:24.4 210.00
7 Martin MoravecMartin Moravec 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:30.4 155.00
8 Martin NývltMartin Nývlt 09 SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B 2:30.9 151.00
9 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:35.7 113.00
10 Tobiáš RindTobiáš Rind 09 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 2:53.2 20.00
Celkem 10 závodníků
Atletická přípravka-hoši 04 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch VanclVojtěch Vancl 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:08.2 395.00
2 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:09.9 373.00
3 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:10.8 361.00
4 Jan ValteraJan Valtera 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:17.8 279.00
5 Daniel ZimmerDaniel Zimmer 09 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 2:26.6 189.00
6 Josef TrnkaJosef Trnka 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:28.2 174.00
7 Filip WimerFilip Wimer 07 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:33.6 129.00
8 Jakub WimerJakub Wimer 10 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 2:37.7 99.00
9 Václav ŠtaudaVáclav Štauda 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:44.7 57.00
Celkem 9 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:07.9 399.00
2 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:08.3 393.00
3 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:09.9 373.00
4 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:11.3 355.00
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:11.5 353.00
6 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:12.5 340.00
7 Aneta DrašnarováAneta Drašnarová 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:19.8 257.00
8 Justýna DyntarováJustýna Dyntarová 09 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 2:25.9 195.00
9 Edita DrašnarováEdita Drašnarová 11 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 2:33.4 131.00
10 Natálie BrandováNatálie Brandová 09 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B 2:36.1 110.00
11 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B 2:36.3 109.00
12 Nela FloriánováNela Floriánová 09 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B 2:39.9 85.00
Celkem 12 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika HolíkováVeronika Holíková 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:08.6 389.00
2 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:15.3 307.00
3 Nela HalajováNela Halajová 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:17.6 281.00
4 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 2:20.9 245.00
5 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová 08 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 2:22.9 225.00
6 Lucie LetenskáLucie Letenská 11 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 2:24.1 213.00
7 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 2:25.7 197.00
8 Kateřina KopeckáKateřina Kopecká 09 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:25.9 195.00
9 Bára HorákováBára Horáková 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:33.5 130.00
10 Monika KosteleckáMonika Kostelecká 09 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B 2:33.7 128.00
11 Pavlína HurdálkováPavlína Hurdálková 09 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B 2:40.3 82.00
12 Michaela KosteleckáMichaela Kostelecká 11 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B 2:44.8 56.00
Celkem 12 závodníků
Atletická přípravka-dívky 03 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:09.3 380.00
2 Kateřina MackováKateřina Macková 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:09.5 378.00
3 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:09.8 374.00
4 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:26.8 187.00
5 Tereza MinárikováTereza Mináriková 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:28.0 176.00
6 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 2:31.4 147.00
7 Rozálie PaukertováRozálie Paukertová 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:36.7 106.00
8= Adéla MašlaňováAdéla Mašlaňová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:38.9 91.00
8= Alice MašlaňováAlice Mašlaňová 10 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 2:38.9 91.00
10 Lenka NovotnáLenka Novotná 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:42.9 66.00
11 Helena MorrisováHelena Morrisová 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:47.9 41.00
12 Karolína PíčováKarolína Píčová 10 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 3:03.5 0.00
Celkem 12 závodníků
Atletická přípravka-dívky 04 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:12.9 335.00
2 Tereza ŠediváTereza Šedivá 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:26.4 191.00
3 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:29.1 166.00
4 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:30.0 159.00
5 Daria PylypenkoDaria Pylypenko 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:31.0 150.00
6 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 2:33.7 128.00
7 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 2:35.2 117.00
8 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 2:37.6 100.00
9 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 2:40.4 81.00
10 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B 2:52.6 22.00
11 Evelína ŠindlerováEvelína Šindlerová 10 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 2:58.3 7.00
Celkem 11 závodníků
Atletická přípravka-dívky 05 (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa WeisnerováDenisa Weisnerová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:17.9 277.00
2 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 2:20.4 250.00
3 Emma VoltrEmma Voltr 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:23.1 223.00
4 Martina ŠmídováMartina Šmídová 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:23.5 219.00
5 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:30.9 151.00
6 Stela ŽelezováStela Železová 09 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B 2:41.9 72.00
7 Aneta ZářeckáAneta Zářecká 10 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 2:42.1 71.00
8 Tina VovsováTina Vovsová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 2:42.3 70.00
9 Marie ValáškováMarie Valášková 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:42.7 68.00
10 Nela VítkováNela Vítková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:49.3 35.00
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 4.20 0.0 239.00
2 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3.72 0.0 162.00
3 Martin JochMartin Joch
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
09 3.72 0.0 162.00
4 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.64 0.0 150.00
5 Matyáš KašparMatyáš Kašpar
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 3.53 0.0 135.00
6 Matěj StejskalMatěj Stejskal
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3.53 0.0 135.00
7 Jan MoravecJan Moravec
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 3.51 0.0 132.00
8 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.46 0.0 125.00
9 Jan ValteraJan Valtera
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 3.43 0.0 121.00
10 Kristián BarvaKristián Barva
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3.39 0.0 115.00
11 Tomáš RydloTomáš Rydlo
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3.31 0.0 104.00
12 Filip WimerFilip Wimer
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
07 3.28 0.0 100.00
13 Vojtěch VanclVojtěch Vancl
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 3.28 0.0 100.00
14 Jiří ČtvrtečkaJiří Čtvrtečka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3.26 0.0 98.00
15 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 3.22 0.0 93.00
16 Jan MoravecJan Moravec
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 3.18 0.0 88.00
17 Marek BenešMarek Beneš
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 3.15 0.0 84.00
18 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 3.11 0.0 79.00
19 Daniel ZimmerDaniel Zimmer
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
09 3.07 0.0 74.00
20 Jakub SchreiberJakub Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.02 0.0 68.00
21 Vojtěch ProssVojtěch Pross
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
10 3.00 0.0 66.00
22 Martin HolubMartin Holub
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 2.99 0.0 65.00
23 Michal BalášMichal Baláš
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 2.97 0.0 62.00
24 Petr KuncPetr Kunc
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
09 2.96 0.0 61.00
25 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 2.94 0.0 59.00
26 Josef TrnkaJosef Trnka
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 2.93 0.0 58.00
27 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 2.92 0.0 57.00
28 Tobiáš RindTobiáš Rind
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
09 2.91 0.0 56.00
29 Richard GocaRichard Goca
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 2.87 0.0 51.00
30 Tadeáš HonsaTadeáš Honsa
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 2.79 0.0 43.00
31 Martin NývltMartin Nývlt
SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B
09 2.74 0.0 38.00
32 Martin MoravecMartin Moravec
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 2.72 0.0 36.00
33 Jakub WimerJakub Wimer
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
10 2.69 0.0 33.00
34 Adam JungAdam Jung
SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B
11 2.63 0.0 27.00
35 Jakub JirmanJakub Jirman
SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B
11 2.60 0.0 25.00
36 Milan PetráčekMilan Petráček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 2.43 0.0 11.00
37 Václav ŠtaudaVáclav Štauda
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 2.32 0.0 4.00
38 Ahmed HaddadAhmed Haddad
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
09 2.27 0.0 2.00
39 Daniel GocaDaniel Goca
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 1.91 0.0 0.00
Celkem 39 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3.97 0.0 301.00
2 Tereza ŠediváTereza Šedivá
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 3.91 0.0 287.00
3 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3.88 0.0 281.00
4 Anna PetráčkováAnna Petráčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3.84 0.0 272.00
5 Denisa WeisnerováDenisa Weisnerová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 3.62 0.0 225.00
6 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.52 0.0 204.00
7 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3.50 0.0 200.00
8 Veronika HolíkováVeronika Holíková
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 3.40 0.0 180.00
9 Monika KosteleckáMonika Kostelecká
SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B
09 3.38 0.0 176.00
10 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3.38 0.0 176.00
11 Bára HorákováBára Horáková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 3.36 0.0 172.00
12 Martina ŠmídováMartina Šmídová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 3.35 0.0 170.00
13 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 3.35 0.0 170.00
14 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B
08 3.34 0.0 168.00
15 Ema JiráskováEma Jirásková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 3.33 0.0 167.00
16 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.32 0.0 165.00
17 Linda VondroušováLinda Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B
08 3.32 0.0 165.00
18 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B
09 3.31 0.0 163.00
19 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3.30 +0.0 m/s 0.0 161.00
20 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová
SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B"
08 3.30 0.0 161.00
21 Kamila BaierováKamila Baierová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.30 0.0 161.00
22 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 3.26 0.0 153.00
23 Emma VoltrEmma Voltr
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
09 3.24 0.0 150.00
24 Marie ValáškováMarie Valášková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 3.22 0.0 146.00
25 Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B
10 3.22 0.0 146.00
26 Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.21 0.0 144.00
27 Justýna DyntarováJustýna Dyntarová
SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B"
09 3.18 0.0 139.00
28 Stela ŽelezováStela Železová
SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B
09 3.13 0.0 130.00
29 Daria PylypenkoDaria Pylypenko
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 3.13 0.0 130.00
30 Kateřina MackováKateřina Macková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 3.12 0.0 128.00
31 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.10 0.0 124.00
32 Valerie KopeckáValerie Kopecká
SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B"
09 3.03 0.0 112.00
33 Helena MorrisováHelena Morrisová
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 3.02 0.0 110.00
34 Kateřina KopeckáKateřina Kopecká
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
09 3.01 0.0 109.00
35 Tereza MinárikováTereza Mináriková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 3.00 0.0 107.00
36 Nela HalajováNela Halajová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 2.99 0.0 105.00
37 Pavlína HurdálkováPavlína Hurdálková
SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B
09 2.97 0.0 102.00
38 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B
10 2.93 0.0 95.00
39 Michaela KosteleckáMichaela Kostelecká
SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B
11 2.90 0.0 91.00
40 Tina VovsováTina Vovsová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B
09 2.90 0.0 91.00
41 Adéla MašlaňováAdéla Mašlaňová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 2.79 0.0 73.00
42 Natálie BrandováNatálie Brandová
SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B
09 2.75 0.0 67.00
43 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2.70 0.0 60.00
44 Nela FloriánováNela Floriánová
SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B
09 2.69 0.0 59.00
45 Aneta DrašnarováAneta Drašnarová
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 2.68 0.0 57.00
46 Edita DrašnarováEdita Drašnarová
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
11 2.68 0.0 57.00
47 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková
SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B"
10 2.68 0.0 57.00
48 Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B"
10 2.67 0.0 56.00
49 Alice MašlaňováAlice Mašlaňová
SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B"
10 2.59 0.0 45.00
50 Karolína PíčováKarolína Píčová
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
10 2.50 0.0 34.00
51 Michaela RydlováMichaela Rydlová
SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B
10 2.50 0.0 34.00
52 Nela VítkováNela Vítková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 2.40 0.0 22.00
53 Lucie LetenskáLucie Letenská
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
11 2.39 0.0 21.00
54 Evelína ŠindlerováEvelína Šindlerová
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
10 2.35 0.0 17.00
55 Michaela ErbanováMichaela Erbanová
SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B
10 2.32 0.0 14.00
56 Rozálie PaukertováRozálie Paukertová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 2.05 0.0 0.00
57 Aneta ZářeckáAneta Zářecká
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
10 1.95 0.0 0.00
Celkem 57 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MoravecJan Moravec
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 46.71 0.0 280.00
2 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 40.51 0.0 228.00
3 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 35.00 0.0 183.00
4 Kristián BarvaKristián Barva
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 33.80 0.0 174.00
5 Jakub SchreiberJakub Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 33.59 0.0 172.00
6 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 32.97 0.0 167.00
7 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 31.92 0.0 159.00
8 Tadeáš HonsaTadeáš Honsa
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 31.17 0.0 153.00
9 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 30.72 0.0 149.00
10 Matyáš KašparMatyáš Kašpar
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 30.70 0.0 149.00
11 Martin HolubMartin Holub
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 28.94 0.0 135.00
12 Jan MoravecJan Moravec
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 28.94 0.0 135.00
13 Marek BenešMarek Beneš
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 27.88 0.0 127.00
14 Michal BalášMichal Baláš
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 27.46 0.0 123.00
15 Jiří ČtvrtečkaJiří Čtvrtečka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 27.05 0.0 120.00
16 Josef TrnkaJosef Trnka
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 27.01 0.0 120.00
17 Richard GocaRichard Goca
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 26.96 0.0 119.00
18 Tomáš RydloTomáš Rydlo
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 26.65 0.0 117.00
19 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 26.35 0.0 115.00
20 Tobiáš RindTobiáš Rind
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
09 24.40 0.0 100.00
21 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 24.02 0.0 97.00
22 Jan ValteraJan Valtera
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 23.78 0.0 95.00
23 Vojtěch VanclVojtěch Vancl
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 23.39 0.0 92.00
24 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 23.26 0.0 91.00
25 Václav ŠtaudaVáclav Štauda
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 23.11 0.0 90.00
26 Petr KuncPetr Kunc
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
09 23.10 0.0 90.00
27 Matěj StejskalMatěj Stejskal
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 22.84 0.0 88.00
28 Filip WimerFilip Wimer
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
07 22.68 0.0 87.00
29 Martin MoravecMartin Moravec
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 21.92 0.0 81.00
30 Daniel ZimmerDaniel Zimmer
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
09 21.54 0.0 78.00
31 Ahmed HaddadAhmed Haddad
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
09 20.07 0.0 67.00
32 Vojtěch ProssVojtěch Pross
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
10 18.93 0.0 59.00
33 Martin JochMartin Joch
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
09 18.91 0.0 59.00
34 Daniel GocaDaniel Goca
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 18.77 0.0 58.00
35 Milan PetráčekMilan Petráček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 18.17 0.0 53.00
36 Adam JungAdam Jung
SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B
11 17.94 0.0 52.00
37 Jakub JirmanJakub Jirman
SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B
11 17.60 0.0 49.00
38 Martin NývltMartin Nývlt
SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B
09 16.51 0.0 41.00
39 Jakub WimerJakub Wimer
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
10 09.50 0.0 0.00
Celkem 39 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B
08 33.44 0.0 276.00
2 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 33.17 0.0 273.00
3 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 32.63 0.0 266.00
4 Bára HorákováBára Horáková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 28.35 0.0 216.00
5 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B
10 27.28 0.0 203.00
6 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B
09 27.16 0.0 202.00
7 Kateřina MackováKateřina Macková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 26.91 0.0 199.00
8 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 25.66 0.0 185.00
9 Kamila BaierováKamila Baierová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 25.14 0.0 179.00
10 Emma VoltrEmma Voltr
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
09 25.05 0.0 178.00
11 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová
SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B"
08 24.90 0.0 176.00
12 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 24.88 0.0 176.00
13 Tereza ŠediváTereza Šedivá
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 23.99 0.0 165.00
14 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 23.61 0.0 161.00
15 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 22.56 0.0 149.00
16 Anna PetráčkováAnna Petráčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 21.65 0.0 139.00
17 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 21.64 0.0 139.00
18= Aneta DrašnarováAneta Drašnarová
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 21.18 0.0 134.00
18= Edita DrašnarováEdita Drašnarová
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
11 21.18 0.0 134.00
20= Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 21.14 0.0 133.00
20= Adéla MašlaňováAdéla Mašlaňová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 21.14 0.0 133.00
22 Denisa WeisnerováDenisa Weisnerová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 20.90 0.0 131.00
23 Tina VovsováTina Vovsová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B
09 20.79 0.0 129.00
24 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 20.69 0.0 128.00
25 Veronika HolíkováVeronika Holíková
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 20.50 0.0 126.00
26 Nela HalajováNela Halajová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 20.44 0.0 125.00
27= Noemi KoďouskováNoemi Koďousková
SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B"
10 20.05 0.0 121.00
27= Linda VondroušováLinda Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B
08 20.05 0.0 121.00
29 Pavlína HurdálkováPavlína Hurdálková
SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B
09 19.92 0.0 120.00
30 Valerie KopeckáValerie Kopecká
SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B"
09 19.36 0.0 113.00
31 Rozálie PaukertováRozálie Paukertová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 18.13 0.0 100.00
32 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 18.00 0.0 99.00
33 Kateřina KopeckáKateřina Kopecká
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
09 17.15 0.0 89.00
34 Lucie LetenskáLucie Letenská
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
11 16.99 0.0 88.00
35 Karolína PíčováKarolína Píčová
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
10 16.75 0.0 85.00
36 Alice MašlaňováAlice Mašlaňová
SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B"
10 16.60 0.0 83.00
37 Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 16.38 0.0 81.00
38 Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B
10 16.17 0.0 79.00
39 Stela ŽelezováStela Železová
SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B
09 16.00 0.0 77.00
40 Ema JiráskováEma Jirásková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 15.90 0.0 76.00
41 Michaela KosteleckáMichaela Kostelecká
SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B
11 15.87 0.0 76.00
42 Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B"
10 15.57 0.0 72.00
43 Martina ŠmídováMartina Šmídová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 15.53 0.0 72.00
44 Michaela RydlováMichaela Rydlová
SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B
10 15.50 0.0 72.00
45 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 14.95 0.0 66.00
46 Helena MorrisováHelena Morrisová
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 14.27 0.0 59.00
47 Daria PylypenkoDaria Pylypenko
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 13.99 0.0 56.00
48 Tereza MinárikováTereza Mináriková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 12.99 0.0 46.00
49 Marie ValáškováMarie Valášková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 12.65 0.0 42.00
50 Monika KosteleckáMonika Kostelecká
SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B
09 12.49 0.0 41.00
51 Justýna DyntarováJustýna Dyntarová
SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B"
09 12.45 0.0 40.00
52 Nela VítkováNela Vítková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 12.40 0.0 40.00
53 Michaela ErbanováMichaela Erbanová
SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B
10 11.80 0.0 34.00
54 Evelína ŠindlerováEvelína Šindlerová
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
10 11.71 0.0 33.00
55 Nela FloriánováNela Floriánová
SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B
09 11.24 0.0 28.00
56 Natálie BrandováNatálie Brandová
SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B
09 09.44 0.0 11.00
57 Aneta ZářeckáAneta Zářecká
SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B
10 08.93 0.0 7.00
Celkem 57 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1091
2 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0882
3 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0846
4 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0838
5 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0794
6 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0752
7 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0736
8 Marek BenešMarek Beneš 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0710
9 Jan MoravecJan Moravec 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0701
10 Jan MoravecJan Moravec 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0673
11 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0651
12 Martin HolubMartin Holub 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0598
13 Jan ValteraJan Valtera 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0583
14 Matyáš KašparMatyáš Kašpar 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0582
15 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0556
16 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0548
17 Jiří ČtvrtečkaJiří Čtvrtečka 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0535
18 Petr KuncPetr Kunc 09 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0526
19 Martin JochMartin Joch 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0486
20 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0449
21 Tadeáš HonsaTadeáš Honsa 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0446
22 Daniel ZimmerDaniel Zimmer 09 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 0416
23 Josef TrnkaJosef Trnka 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0416
24 Vojtěch ProssVojtěch Pross 10 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 0364
25 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0355
26 Martin NývltMartin Nývlt 09 SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B 0331
27 Martin MoravecMartin Moravec 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0274
28 Milan PetráčekMilan Petráček 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0274
29 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0246
30 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B 0232
31 Tobiáš RindTobiáš Rind 09 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 0229
32 Adam JungAdam Jung 11 SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B 0179
33 Václav ŠtaudaVáclav Štauda 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0151
34 Jakub WimerJakub Wimer 10 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 0132
35 Ahmed HaddadAhmed Haddad 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0092
MS Vojtěch VanclVojtěch Vancl 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0702
MS Richard GocaRichard Goca 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0284
MS Daniel GocaDaniel Goca 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0058
MS Filip WimerFilip Wimer 07 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0380
Celkem 39 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1446
2 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1271
3 Tereza ŠediváTereza Šedivá 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 1125
4 Veronika HolíkováVeronika Holíková 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 1086
5 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1086
6 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1080
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1073
8 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1071
9 Denisa WeisnerováDenisa Weisnerová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1046
10 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1020
11 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1003
12 Kateřina MackováKateřina Macková 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0994
13 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0896
14 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0879
15 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0878
16 Aneta DrašnarováAneta Drašnarová 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0839
17 Bára HorákováBára Horáková 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0807
18 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 0806
19 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 0796
20 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová 08 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 0780
21 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0740
22 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 0731
23 Daria PylypenkoDaria Pylypenko 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0727
24 Nela HalajováNela Halajová 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0712
25 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 0692
26 Kateřina KopeckáKateřina Kopecká 09 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0682
27 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0680
28 Martina ŠmídováMartina Šmídová 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0679
29 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 0678
30 Justýna DyntarováJustýna Dyntarová 09 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 0644
31 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 0607
32 Monika KosteleckáMonika Kostelecká 09 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B 0530
33 Adéla MašlaňováAdéla Mašlaňová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0515
34 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 0507
35 Pavlína HurdálkováPavlína Hurdálková 09 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B 0505
36 Edita DrašnarováEdita Drašnarová 11 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 0492
37 Tina VovsováTina Vovsová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L. BTJ Sokol Dvůr Králové n/L. B 0491
38 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0473
39 Michaela KosteleckáMichaela Kostelecká 11 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B 0424
40 Rozálie PaukertováRozálie Paukertová 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0424
41 Lucie LetenskáLucie Letenská 11 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 0402
42 Helena MorrisováHelena Morrisová 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0325
43 Alice MašlaňováAlice Mašlaňová 10 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 0322
44 Natálie BrandováNatálie Brandová 09 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B 0316
45 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B 0312
46 Nela FloriánováNela Floriánová 09 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B 0300
47 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B 0298
48 Lenka NovotnáLenka Novotná 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0295
49 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s."B"SK Dobruška z.s."B" 0279
50 Stela ŽelezováStela Železová 09 SK Plhov - Náchod, z.s.BSK Plhov - Náchod, z.s.B 0279
51 Karolína PíčováKarolína Píčová 10 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 0199
52 Aneta ZářeckáAneta Zářecká 10 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 0078
53 Evelína ŠindlerováEvelína Šindlerová 10 SK Solnice, z.s. BSK Solnice, z.s. B 0064
MS Marie ValáškováMarie Valášková 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0441
MS Nela VítkováNela Vítková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0298
MS Emma VoltrEmma Voltr 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0821
MS Tereza MinárikováTereza Mináriková 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0564
Celkem 57 závodníků