Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD přípravek Středočeského kraje - skupiny C

Čelákovice (3. 5. 2019)

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(pá, 3.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 08.20 0.0
2= Adam ŠtěpničkaAdam Štěpnička
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 08.15 0.0
2= Tomáš PonertTomáš Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 08.15 0.0
4 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 08.05 0.0
5 Jan PolívkaJan Polívka
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 07.78 0.0
6= Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 07.70 0.0
6= Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 07.70 0.0
8 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 07.45 0.0
9 Alex MotlAlex Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 07.40 0.0
10 Daniel ČechDaniel Čech
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 07.30 0.0
11 Lukáš KlicperaLukáš Klicpera
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 07.20 0.0
12= Lukáš KrátkýLukáš Krátký
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 07.00 0.0
12= Filip VocelFilip Vocel
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 07.00 0.0
14 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 06.90 0.0
15 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 06.85 0.0
16 Matyáš ČervenkaMatyáš Červenka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 06.75 0.0
17= Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 06.70 0.0
17= Lukáš NavrátilLukáš Navrátil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 06.70 0.0
19= Filip BudinaFilip Budina
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 06.60 0.0
19= Kryštof BoháčKryštof Boháč
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 06.60 0.0
21= Timon HošekTimon Hošek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 06.50 0.0
21= Matyáš PreclíkMatyáš Preclík
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 06.50 0.0
23 Timon CorbinTimon Corbin
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 06.48 0.0
24 Tomáš SchejbalTomáš Schejbal
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 06.40 0.0
25 Šimon VítŠimon Vít
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 06.35 0.0
26 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 06.30 0.0
27= Jakub DomanskýJakub Domanský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 06.20 0.0
27= Matěj ZajacMatěj Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 06.20 0.0
27= Lukáš ChroustLukáš Chroust
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 06.20 0.0
30= Filip MotlFilip Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 06.10 0.0
30= Petr StruskaPetr Struska
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 06.10 0.0
30= Vít VokounVít Vokoun
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 06.10 0.0
33 Marek VintrMarek Vintr
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 06.05 0.0
34 Jan TomášekJan Tomášek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 05.95 0.0
35 Václav MarekVáclav Marek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 05.73 0.0
36= Adam TerschAdam Tersch
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 05.65 0.0
36= Viktor PotůčekViktor Potůček
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 05.65 0.0
38 Jonáš MotlJonáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 05.50 0.0
39 Štěpán OpltŠtěpán Oplt
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 05.45 0.0
40 Tadeáš VítTadeáš Vít
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 05.35 0.0
41= Matěj NedbalMatěj Nedbal
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 05.30 0.0
41= Šimon ŘíhaŠimon Říha
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 05.30 0.0
43 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 05.28 0.0
44 Dan StrnadDan Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 05.15 0.0
45 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 05.10 0.0
46 Marek HouzarMarek Houzar
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 05.00 0.0
47 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 04.80 0.0
48 Filip HartmanFilip Hartman
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 04.70 0.0
49 Matěj MikšíčekMatěj Mikšíček
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 04.68 0.0
50 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 04.65 0.0
51 Vilém BurdilVilém Burdil
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 04.10 0.0
52 Tomáš KazdaTomáš Kazda
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 03.50 0.0
53 David HířeDavid Híře
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 03.15 0.0
Celkem 53 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(pá, 3.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 10.20 0.0
2 Nela NovotnáNela Novotná
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 09.40 0.0
3 Jana JirouchováJana Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 08.15 0.0
4 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 08.05 0.0
5= Natálie KošíkováNatálie Košíková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 07.95 0.0
5= Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 07.95 0.0
7 Rút FijalováRút Fijalová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 07.78 0.0
8 Lucie VokounováLucie Vokounová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 07.60 0.0
9 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 07.45 0.0
10 Karolína HruškováKarolína Hrušková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 07.40 0.0
11= Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 07.20 0.0
11= Monika LudvíkováMonika Ludvíková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 07.20 0.0
13 Tereza RubešováTereza Rubešová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 07.14 0.0
14 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 07.10 0.0
15 Hana KrátkáHana Krátká
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 06.80 0.0
16 Sára SmetanováSára Smetanová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 06.68 0.0
17 Amelie PolívkováAmelie Polívková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 06.67 0.0
18= Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 06.45 0.0
18= Lenka VeseláLenka Veselá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 06.45 0.0
18= Luisa VintrováLuisa Vintrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 06.45 0.0
18= Anežka OpavováAnežka Opavová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 06.45 0.0
22= Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 06.40 0.0
22= Ema VyšínskáEma Vyšínská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 06.40 0.0
24= Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 06.30 0.0
24= Michaela ŘehořováMichaela Řehořová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 06.30 0.0
26 Natálka HolomojováNatálka Holomojová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 06.10 0.0
27 Nela KocourkováNela Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 06.00 0.0
28 Lucie ŠenfeldováLucie Šenfeldová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 05.99 0.0
29 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 05.95 0.0
30= Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 05.80 0.0
30= Ella PischnothováElla Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 05.80 0.0
32 Žaneta TicháŽaneta Tichá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 05.70 0.0
33 Linda KalašováLinda Kalašová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 05.66 0.0
34 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 05.42 0.0
35= Tereza VojtíkováTereza Vojtíková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 05.40 0.0
35= Anna ProškováAnna Prošková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 05.40 0.0
35= Eliška ŠarvašováEliška Šarvašová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 05.40 0.0
38= Eliška KostrhunováEliška Kostrhunová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 05.30 0.0
38= Alice TrédlováAlice Trédlová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 05.30 0.0
38= Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 05.30 0.0
41 Ela UlrichováEla Ulrichová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 05.15 0.0
42 Julie JavorskáJulie Javorská
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 05.05 0.0
43 Adéla VocetkováAdéla Vocetková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 05.00 0.0
44 Matylda ZumrováMatylda Zumrová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 04.63 0.0
45 Aneta ŠupováAneta Šupová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 04.52 0.0
46 Georgia ChatzipanteliGeorgia Chatzipanteli
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 04.26 0.0
47 Magadléna JílkováMagadléna Jílková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 04.22 0.0
Celkem 47 závodníků