Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje

Zlín (15. 5. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 15.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.141.191.241.291.341.381.411.43 Body
1 Jiří FajkusJiří Fajkus
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 2 1.41 oooxoooxoxx 9.00
2 Jan ŠpanělJan Španěl
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 7 1.38 ooooxoxxoxxx 7.00
3 Jonáš TomečekJonáš Tomeček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 8 1.34 oooxooxxx 6.00
4= Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1 1.29 ooxoxoxxx 4.50
4= Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3 1.29 oxooxoxxx 4.50
6= Martin SukanýMartin Sukaný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 6 1.19 ooxxx 2.50
6= Dominik MozolaDominik Mozola
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 5 1.19 ooxxx 2.50
8 Lukáš MartinecLukáš Martinec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 4 1.19 xxoxox 1.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 15.5.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.061.121.171.221.271.321.361.401.431.461.491.521.55 Body
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 14 1.52 ----oooooxxoooxxx 11.00
2 Hana JančováHana Jančová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 12 1.40 ooxooooooxxx 9.00
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 2 1.36 ---ooooxx 8.00
4 Kamila BrlicováKamila Brlicová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1 1.36 -ooxoooxoxxx 7.00
5= Klára BártkováKlára Bártková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 10 1.32 ooooooxxx 5.50
5= Michaela BelkováMichaela Belková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 8 1.32 ooooooxxx 5.50
7= Karolína MaderováKarolína Maderová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 11 1.27 oooooxxx 3.50
7= Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 13 1.27 oooooxxx 3.50
9= Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 9 1.27 ooooxxoxxx 1.50
9= Barbora NovosadováBarbora Novosadová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 5 1.27 ooooxxox 1.50
11 Veronika ŠichnárkováVeronika Šichnárková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 6 1.17 oooxxx
12 Anna MarkováAnna Marková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 7 1.17 xooxoxxx
13 Sára KolářováSára Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3 1.17 xxoxxoxxox
14 Natálie LehockáNatálie Lehocká
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
07 4 1.12 ooxxx
Celkem 14 závodníků