Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje

Zlín (15. 5. 2019)

300 m - Ml. žáci

(st, 15.5.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 47.67 9.00
2 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 51.21 7.00
3 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 52.32 6.00
4 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 52.52 5.00
5 Patrik ŽárskýPatrik Žárský 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 53.96 4.00
6 František ŽákFrantišek Žák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 55.92 3.00
7 Prokop SchubertProkop Schubert 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 55.96 2.00
Celkem 7 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 45.51 11.00
2 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 46.10 9.00
3 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 47.20 8.00
4 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 47.38 7.00
5 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 48.25 6.00
6 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 49.48 5.00
7 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 69.29
MS Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 60.22
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 50.50 4.00
2 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 50.60 3.00
3 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 51.21 2.00
4 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 55.93 1.00
5 Sofie HorákováSofie Horáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 57.35
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 45.51 11.00
2 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 46.10 9.00
3 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 47.20 8.00
4 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 47.38 7.00
5 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 48.25 6.00
6 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 49.48 5.00
7 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 50.50 4.00
8 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 50.60 3.00
9 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 51.21 2.00
10 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 55.93 1.00
11 Sofie HorákováSofie Horáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 57.35
12 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 60.22
13 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 69.29