Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mužů a žen

Jablonec nad Nisou (19. 5. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Janda, Jakub 89 AC Česká Lípa 33,00
2 Süssnerová, Veronika 94 AC Česká Lípa 33,00
3 Stupka, Patrik 96 AC Česká Lípa 31,00
4 Šimůnek, Dominik 87 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 31,00
5 Bekr, Radek 97 AC Česká Lípa 29,00
6 Šimon, Petr 96 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 29,00
7 Čechlovská, Kristýna 98 AC Česká Lípa 29,00
8 Masopustová, Tereza 80 AC Rumburk, z.s. 28,00
9 Přichystalová, Eliška 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 27,00
10 Matura, Jiří 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 27,00
11 Heinl, Martin 73 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26,00
12 Kovalev, Zbyněk 97 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 23,00
13 Špaček, Miroslav 94 AC Česká Lípa 22,00
14 Nejedlý, Petr 88 AC Česká Lípa 22,00
15 Richterová, Kateřina 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 22,00
16 Stránská, Dominika 00 AC Česká Lípa 22,00
17 Fürstová, Veronika 01 AC Rumburk, z.s. 22,00
18 Nováček, Vít 00 AC Česká Lípa 21,00
19 Ungermannová, Barbora 85 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 21,00
20 Janoušková, Zdena 82 AC Česká Lípa 20,00
21 Dušková, Naděžda 80 AC Rumburk, z.s. 20,00
22 Třešňák, Tomáš 79 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 20,00
23 Klímová, Kateřina 01 AC Česká Lípa 20,00
24 Svoboda, Jan 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 20,00
25 Kesselgruberová, Klára 03 AC TJ Jičín 20,00
26 Krákorová, Sabina 01 AC Rumburk, z.s. 19,00
27 Tomeš, Jan 91 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 19,00
28 Peterka, Tomáš 72 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 18,00
29 Fedor, Martin 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 18,00
30 Peterka, Tomáš 00 AC Česká Lípa 18,00
31 Bártová, Lenka 02 AC Česká Lípa 18,00
32 Dressler, Vojtěch 02 AC Česká Lípa 17,00
33 Moudrá, Klára 00 AC Rumburk, z.s. 17,00
34 Kottová, Natálie 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17,00
35 Kypta, Otakar 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 17,00
36 Jakobi, Marek 75 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 17,00
37 Kopřivová, Lucie 86 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 16,00
38 Bleptová, Anna 04 AC TJ Jičín 16,00
39 Čihulová, Sára 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16,00
40 Taibr, Pavel 56 AC Slovan Liberec, z.s. 16,00
41 Perglová, Pavlína 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 16,00
42 Bílková, Vendula 02 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 16,00
43 Holičová, Karolína 02 AC Rumburk, z.s. 16,00
44 Vaníček, Jakub 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15,00
45 Vítová, Petra 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15,00
46 Mazůrek, Roman 80 AC Česká Lípa 15,00
47 Klausová, Kateřina 89 AC Turnov, z. s. 14,00
48 Sucharda, Štěpán 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 14,00
49 Tichý, Gabriel 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14,00
50 Effler, Jan 00 AC Česká Lípa 14,00
51 Kovářová, Zuzana 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14,00
52 Holanová, Martina 85 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 14,00
53 Princ, Roman 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13,00
54 Kopecká, Terezie 79 AC TJ Jičín 13,00
55 Godlová, Sára 99 AC Rumburk, z.s. 13,00
56 Pilzová, Michaela 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12,00
57 Bárta, Hynek 94 AC Česká Lípa 12,00
58 Berreur, Natálie 83 AC Česká Lípa 12,00
59 Máka, David 84 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 12,00
60 Řezníček, Petr 83 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 12,00
61 Hlaváček, Petr 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12,00
62 Vašinová, Anna 04 AC Turnov, z. s. 12,00
63 Bílek, Alexandr 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 12,00
64 Jakobi, Natálie 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 11,00
65 Tlapáková, Karolína 05 AC Rumburk, z.s. 11,00
66 Sochorová, Adéla 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11,00
67 Stránský, Petr 03 AC Česká Lípa 11,00
68 Hofmann, Lukáš 04 AC Česká Lípa 11,00
69 Patzeltová, Viktorie 03 AC Česká Lípa 11,00
70 Matulová, Laura 84 AC Česká Lípa 11,00
71 Černý, Vojtěch 76 AC Slovan Liberec, z.s. 11,00
72 Zelinka, Petr 68 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 11,00
73 Reinová, Miloslava 68 AC Rumburk, z.s. 11,00
74 Kindl, Veronika 83 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 11,00
75 Vaněk, Jan 83 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 10,00
76 Hlubůček, Tomáš 97 AC Česká Lípa 10,00
77 Sviták, Miloslav 93 AC Česká Lípa 10,00
78 Svitáková, Alena 66 AC Česká Lípa 10,00
79 Ederer, Jan 01 AC Česká Lípa 10,00
80 Gajdoš, Matyáš 00 TJ Rumburk 9,00
81 Zaydlarová, Šárka 04 AC Slovan Liberec, z.s. 9,00
82 Horáková, Nikola 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9,00
83 Bednářová, Michaela 98 AC Turnov, z. s. 9,00
84 Preisler, Michal 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9,00
85 Kučera, Marcel 85 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 9,00
86 Dvořák, Tomáš 85 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9,00
87 Pušman, Petr 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9,00
88 Németh, Milan 78 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 9,00
89 Kotlář, Jiří 74 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 8,00
90 Jandová, Dana 68 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8,00
91 Kuklová, Zuzana 84 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8,00
92 Mikešová, Milena 73 AC TJ Jičín 8,00
93 Martincová, Tereza 04 AC Slovan Liberec, z.s. 8,00
94 Jehlička, Tomáš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8,00
95 Bělková, Barbora 87 AC Turnov, z. s. 8,00
96 Mindlová, Zuzana 04 AC Slovan Liberec, z.s. 8,00
97 Forman, Otto 67 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 8,00
98 Jandejsková, Barbora 05 AC Slovan Liberec, z.s. 8,00
99 Hadinger, Antonín 51 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8,00
100 Širlová, Dominika 02 AC Česká Lípa 8,00
101 Vodička, Jan 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8,00
102 Psotiak, Max 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8,00
103 Papoušek, Adam 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7,00
104 Kopřiva, Jan Alexandr 03 AC Česká Lípa 7,00
105 Hetsyanyn, Mykhaylo 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7,00
106 Sztoláriková, Adéla 01 AC Česká Lípa 7,00
107 Mlčochová, Anika Michelle 05 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 7,00
108 Kadavý, Roman 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7,00
109 Trejbal, Milan 66 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 7,00
110 Vodičková, Hana 67 AC TJ Jičín 7,00
111 Kurilla, Mikoláš 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7,00
112 Nedvídková, Katka 04 AC Rumburk, z.s. 7,00
113 Bouchnerová, Alena 74 AC Česká Lípa 7,00
114 Patzelt, Přemysl 76 AC Rumburk, z.s. 7,00
115 Šťástková, Stanislava 72 AC Česká Lípa 7,00
116 Landová, Lenka 73 AC Slovan Liberec, z.s. 6,00
117 Šťastný, Martin 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 6,00
118 Kuchařová, Aneta 02 AC Česká Lípa 6,00
119 Horák, Miroslav 98 AC Rumburk, z.s. 6,00
120 Merkoutová, Erika 04 AC Rumburk, z.s. 6,00
121 Košťálová, Bára 03 AC Česká Lípa 6,00
122 Skálová, Kateřina 04 AC Rumburk, z.s. 6,00
123 Svárovská, Kateřina 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6,00
124 Svoboda, Jakub 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6,00
125 Donátová, Štěpánka 02 AC Česká Lípa 6,00
126 Půta, Vojtěch 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5,00
127 Novák, Adam 02 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5,00
128 Dusil, Jakub 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5,00
129 Moudrá, Žaneta 04 AC Rumburk, z.s. 5,00
130 Nová, Jana 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5,00
131 Mitáčová, Marie 02 AC Česká Lípa 5,00
132 Vejvančická, Romana 72 AC Rumburk, z.s. 5,00
133 Kopřiva, Petr 70 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5,00
134 Kovář, Petr 75 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5,00
135 Bednářová, Blanka 73 AC Turnov, z. s. 4,00
136 Štembera, Václav 92 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4,00
137 Paizker, Petr 00 AC Rumburk, z.s. 4,00
138 Koucká, Hana 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4,00
139 Chládková, Michaela 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4,00
140 Osoba, Tomáš 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4,00
141 Žampach, Lukáš 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4,00
142 Marx, Tomáš 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4,00
143 Holič, Jiří 64 AC Rumburk, z.s. 3,00
144 Jírů, Roman 89 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 3,00
145 Hendrych, Michal 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 3,00
146 Řezníček, Jaroslav 79 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 2,00
147 Stehlík, Ondřej 03 AC Česká Lípa 2,00
148 Málek, Roman 67 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2,00
149 Vohnoutová, Klára 05 AC TJ Jičín 2,00
150 Peškařová, Tereza 02 AC Česká Lípa 2,00
151 Kadlec, František 05 AC Slovan Liberec, z.s. 1,00
152 Fürst, Petr 70 AC Rumburk, z.s. 1,00