výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Plzeň (11. 6. 2019)

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 15:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 109 Lucas Michael HarrisLucas Michael Harris 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 4:32.00 732.00
2 140 Martin HojnýMartin Hojný 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 4:36.26 704.00
3 64 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 4:37.09 699.00
4 84 Mojmír PalíkMojmír Palík 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 7 4:42.46 665.00
5 66 Daniel IndraDaniel Indra 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 4:46.27 641.00
6 169 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 4:49.22 623.00
7 35 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 9 4:51.08 612.00
8 36 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 4:53.94 595.00
9 32 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 10 4:58.98 566.00
10 117 Michal ZrůnaMichal Zrůna 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 8 5:09.80 505.00
92 Lukáš HerčíkLukáš Herčík 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 11 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 103 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 8 4:52.81 602.00
2 107 Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 11 4:52.97 601.00
3 171 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 4:53.61 597.00
4 167 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 4:54.25 593.00
5 147 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 5:01.71 550.00
6 81 Daniel BodanskýDaniel Bodanský 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 7 5:11.06 498.00
7 150 Matouš VrabecMatouš Vrabec 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 5:11.83 494.00
8 98 Jiří ŘíčkaJiří Říčka 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 3 5:12.03 492.00
9 105 Filip SmatanaFilip Smatana 04 ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 10 5:12.04 492.00
111 Martin MartákMartin Marták 04 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 9 DNS
94 Filip MatoušekFilip Matoušek 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 1 DNF
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 109 Lucas Michael HarrisLucas Michael Harris 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 4:32.00 732.00
2 140 Martin HojnýMartin Hojný 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 4:36.26 704.00
3 64 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 4:37.09 699.00
4 84 Mojmír PalíkMojmír Palík 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 7 4:42.46 665.00
5 66 Daniel IndraDaniel Indra 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 4:46.27 641.00
6 169 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 4:49.22 623.00
7 35 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 9 4:51.08 612.00
8 103 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 8 4:52.81 602.00
9 107 Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 11 4:52.97 601.00
10 171 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 4:53.61 597.00
11 36 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 4:53.94 595.00
12 167 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 4:54.25 593.00
13 32 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 10 4:58.98 566.00
14 147 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 5:01.71 550.00
15 117 Michal ZrůnaMichal Zrůna 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 8 5:09.80 505.00
16 81 Daniel BodanskýDaniel Bodanský 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 7 5:11.06 498.00
17 150 Matouš VrabecMatouš Vrabec 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 5:11.83 494.00
18 98 Jiří ŘíčkaJiří Říčka 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 3 5:12.03 492.00
19 105 Filip SmatanaFilip Smatana 04 ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 10 5:12.04 492.00
92 Lukáš HerčíkLukáš Herčík 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 11 DNF
111 Martin MartákMartin Marták 04 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 9 DNS
94 Filip MatoušekFilip Matoušek 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 1 DNF