výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Plzeň (11. 6. 2019)

Skok vysoký - Žáci

(út, 11.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.92 Body
1 38 Richard ŠenkRichard Šenk
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 22 1.84 -----o-oooooxxx 661.00
2 100 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem
03 23 1.80 -------xooxxoxoxxx 627.00
3 108 Daniel FabikovičDaniel Fabikovič
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
04 21 1.76 -----oooooxxx 593.00
4 183 Thai Bao TranThai Bao Tran
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
04 20 1.76 -----ooxoooxxx 593.00
5 39 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 14 1.68 --ooooxooxxx 528.00
6 115 Richard StruškaRichard Struška
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
04 19 1.64 ----oxooxxx 496.00
7 181 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
04 16 1.64 ooooooxoxxx 496.00
8 176 Matyáš MottelMatyáš Mottel
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 15 1.64 oxooxoxooxoxxx 496.00
9 69 Ondřej KomárekOndřej Komárek
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 3 1.60 ooooxooxxx 464.00
10= 68 Daniel KhýrDaniel Khýr
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 2 1.56 ooooxoxxx 434.00
10= 139 Jan HofmanJan Hofman
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 17 1.56 ooooxoxxx 434.00
10= 87 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 5 1.56 ooooxoxxx 434.00
13 88 Michal SvobodaMichal Svoboda
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 9 1.56 oooxxoxoxxx 434.00
14 94 Filip MatoušekFilip Matoušek
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 4 1.56 xoooxxoxoxxx 434.00
15 150 Matouš VrabecMatouš Vrabec
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 10 1.56 ooooxxoxxx 434.00
16 37 Martin SolnýMartin Solný
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
19 12 1.56 o-oxoxxoxxx 434.00
17 106 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem
03 8 1.52 xoxoooxxx 404.00
18= 136 Tomáš BačinaTomáš Bačina
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 7 1.52 oooxoxxx 404.00
18= 92 Lukáš HerčíkLukáš Herčík
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
04 11 1.52 oooxoxxx 404.00
20 91 Daniel ČervášekDaniel Červášek
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 18 1.48 --o-xxx 374.00
21 101 Michal KrejčíkMichal Krejčík
ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem
03 6 1.44 xooxxx 345.00
22 64 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 1 1.44 oxoxxx 345.00
86 Lukáš SoukalLukáš Soukal
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 13 DNS 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 11.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.86 Body
1 142 David KožíšekDavid Kožíšek
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 23 1.82 ----o--oooooooxx 644.00
2 271 Alex HurinaAlex Hurina
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 22 1.66 --ooooooxxooxxx 512.00
3 270 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 21 1.58 --ooxooxxooxxx 449.00
4 73 Martin MlčochMartin Mlčoch
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
06 5 1.50 ooooooxxx 389.00
5= 243 Jakub ŠkaloudJakub Škaloud
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
05 20 1.50 oxooxoooxxx 389.00
5= 291 Ondřej MachůOndřej Machů
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 16 1.50 ooxooxooxxx 389.00
7= 166 Tobiáš BočekTobiáš Boček
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 17 1.50 oooooxoxxx 389.00
7= 294 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
06 19 1.50 -ooooxoxxx 389.00
9 235 Aleš ValentaAleš Valenta
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 7 1.46 oooooxxx 360.00
10 259 Lukáš HornaLukáš Horna
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
06 18 1.46 oxoooxoxxx 360.00
11 145 Jáchym PrůšekJáchym Průšek
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 11 1.42 -xoxooxxx 331.00
12 234 Kryštof NovákKryštof Novák
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 6 1.42 oooxoxxx 331.00
13 261 Matěj KoravskýMatěj Koravský
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 8 1.42 oooxxoxxx 331.00
14 65 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
06 3 1.42 xoxooxxoxxx 331.00
15= 170 Jan HurdálekJan Hurdálek
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 9 1.38 oooxxx 303.00
15= 237 Vladimír BurešVladimír Bureš
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
05 1 1.38 oooxxx 303.00
17 61 Martin CardaMartin Carda
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 2 1.38 oxooxxx 303.00
18 153 Šimon ZlámalŠimon Zlámal
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 12 1.38 xooxoxxx 303.00
19 173 Ondřej KindlOndřej Kindl
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 10 1.34 xxooxxx 276.00
20= 240 Denis HušekDenis Hušek
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
05 14 1.34 oxxoxxx 276.00
20= 257 Tomáš BronecTomáš Bronec
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
06 13 1.34 oxxoxxx 276.00
22 231 Petr KosíkPetr Kosík
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 4 1.30 oxxx 250.00
23 273 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 15 0.00 xxx 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 11.6.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.731.771.811.85 Body
1 283 Klára ToováKlára Toová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 19 1.65 ----oooxooxxooxxx 795.00
2 219 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
05 20 1.61 ----ooooooxxx 747.00
3 25 Simona RučováSimona Ručová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 5 1.61 ----ooooxooxxx 747.00
4 218 Tereza VlkováTereza Vlková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 15 1.57 ooooooxooxoxxx 701.00
5 123 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
03 17 1.57 -ooooooxoxxoxxx 701.00
6 281 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 18 1.53 ---oooxoxxoxxx 655.00
7 128 Anna BázlerováAnna Bázlerová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
03 22 1.49 --oooooxxx 610.00
8 127 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 16 1.49 --oooxoxoxxx 610.00
9 302 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 13 1.49 oooooxoxxoxxx 610.00
10= 280 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 14 1.45 -ooo-oxxx 566.00
10= 208 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
19 6 1.45 -oooooxxx 566.00
12 203 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
19 4 1.45 -ooooxoxxx 566.00
13 129 Lucie MrázováLucie Mrázová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
03 21 1.45 ooooxoxoxxx 566.00
14 18 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 1 1.41 --xoxxoxxoxxx 523.00
15 216 Anna PřibylováAnna Přibylová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 11 1.37 oooox-xxx 481.00
16 22 Barbora MoravcováBarbora Moravcová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
03 3 1.37 oooxox-xxx 481.00
17 298 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 2 1.33 oxooxxx 439.00
18= 211 Aneta FikesováAneta Fikesová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 10 1.33 xooxxoxxx 439.00
18= 225 Monika PapírníkováMonika Papírníková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
05 8 1.33 oxoxxoxxx 439.00
20 296 Julie MichálkováJulie Michálková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
03 12 1.29 oxxoxxx 399.00
226 Elena RůžičkováElena Růžičková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
05 9 NM xxx
122 Kateřina LípováKateřina Lípová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 7 NM xxx
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 11.6.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.80 Body
1 186 Nicole KrutilováNicole Krutilová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 17 1.52 --oooooxxoxxoxxx 644.00
2 1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 23 1.48 ----ooxooxxx 599.00
3 205 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
19 5 1.48 --ooooxoxxoxxx 599.00
4 43 Barbora HolasováBarbora Holasová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 22 1.48 ---ooxoxoxxoxxx 599.00
5= 252 Tereza MatýskováTereza Matýsková
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 21 1.44 -ooooooxxx 555.00
5= 48 Julie VlčkováJulie Vlčková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 16 1.44 o-oooooxxx 555.00
5= 52 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 20 1.44 --oooooxxx 555.00
8 5 Tereza KrajčováTereza Krajčová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 19 1.44 oooxooxoxoxxx 555.00
9 51 Lenka BerkováLenka Berková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 18 1.40 o-oxoxxooxxx 512.00
10 198 Tereza GrygarováTereza Grygarová
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
19 3 1.40 -xooooxoxxx 512.00
11 163 Eliška ZelováEliška Zelová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 14 1.40 ooooxoxxoxxx 512.00
12 154 Alžběta HájkováAlžběta Hájková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 15 1.36 oxooooxxx 470.00
13 247 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 11 1.32 oxoooxxx 429.00
14 45 Jana MooreJana Moore
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 12 1.32 oxxooxoxxx 429.00
15 10 Anna BendováAnna Bendová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 1 1.28 oxooxxx 389.00
16= 162 Natálie ZachariNatálie Zachari
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 10 1.28 ooxoxxx 389.00
16= 11 Nicole ČížkováNicole Čížková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 2 1.28 ooxoxxx 389.00
16= 58 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 13 1.28 ooxoxxx 389.00
19= 253 Eliška PalyzováEliška Palyzová
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 8 1.24 xooxxx 350.00
19= 2 Adéla FrajbišováAdéla Frajbišová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 6 1.24 xooxxx 350.00
21 191 Zdena PoborskáZdena Poborská
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 7 1.20 oxxx 312.00
22 190 Sára PerlíkováSára Perlíková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 9 1.20 xoxxx 312.00
199 Eliška HríbováEliška Hríbová
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
19 4 DNS 0.00
Celkem 23 závodníků