Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“

Stará Boleslav (17. 5. 2019)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 17.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
07 33 67.38 67.380.00.067.380.00.00.0 11.00
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
06 32 62.58 62.580.00.062.580.00.00.0 9.00
3 František KorbelFrantišek Korbel
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
07 31 52.41 52.410.00.052.410.00.00.0 8.00
4 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 12 51.90 51.900.00.051.900.00.00.0 7.00
5 Jan FoltýnJan Foltýn
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
07 2 50.52 50.520.00.050.520.00.00.0 6.00
6 58 Václav PetržálekVáclav Petržálek
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 8 49.32 49.320.00.049.320.00.00.0 5.00
7 Jaromír NovákJaromír Novák
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
06 5 47.90 47.900.00.047.900.00.00.0 4.00
8 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 23 46.80 46.800.00.046.800.00.00.0 3.00
9 71 Daniel RůžičkaDaniel Růžička
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 9 45.95 45.950.00.045.950.00.00.0 2.00
10 72 Adam FilipAdam Filip
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 25 45.50 45.500.00.045.500.00.00.0 1.00
11 90 Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 11 45.47 45.470.00.045.470.00.00.0
12 Šimon StarýŠimon Starý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 26 45.44 45.440.00.045.440.00.00.0
13 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 30 45.18 45.180.00.045.180.00.00.0
14 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 27 44.81 44.810.00.044.810.00.00.0
15 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 6 44.53 44.530.00.044.530.00.00.0
16 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
06 28 40.97 40.970.00.040.970.00.00.0
17 Kryštof KamišKryštof Kamiš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 24 40.66 40.660.00.040.660.00.00.0
18 Jan PelantJan Pelant
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 7 40.58 40.580.00.040.580.00.00.0
19 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 19 40.54 40.540.00.040.540.00.00.0
20 Michael UdovenkoMichael Udovenko
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 18 40.43 40.430.00.040.430.00.00.0
21 Tobiáš VaňkátTobiáš Vaňkát
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
07 21 40.21 40.210.00.040.210.00.00.0
22 Ondřej MusilOndřej Musil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 29 39.49 39.490.00.039.490.00.00.0
23 Alex MotlAlex Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
09 4 39.48 39.480.00.039.480.00.00.0
24 Filip SlabýFilip Slabý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 17 38.30 38.300.00.038.300.00.00.0
25 Patrik BrejchaPatrik Brejcha
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
09 1 37.66 37.660.00.037.660.00.00.0
26 88 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 10 36.54 36.540.00.036.540.00.00.0
27 Marek JeníkMarek Jeník
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 20 36.33 36.330.00.036.330.00.00.0
28 Matyáš HruškaMatyáš Hruška
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
07 22 36.20 36.200.00.036.200.00.00.0
29 Jakub JanoušekJakub Janoušek
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
06 16 34.89 34.890.00.034.890.00.00.0
30 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 15 34.54 34.540.00.034.540.00.00.0
31 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 14 31.27 31.270.00.031.270.00.00.0
32 Filip ŠátekFilip Šátek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 31.25 31.250.00.031.250.00.00.0
33 Vojtěch LerchVojtěch Lerch
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
07 13 25.39 25.390.00.025.390.00.00.0
MS Jakub JakubecJakub Jakubec
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 3 43.25 43.250.00.043.250.00.00.0
Celkem 34 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 17.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valerie JáchimováValerie Jáchimová
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
07 22 48.28 48.280.00.048.280.00.00.0 11.00
2 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 21 45.50 45.500.00.045.500.00.00.0 9.00
3 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 20 41.09 41.090.00.041.090.00.00.0 8.00
4 Michaela KošnerováMichaela Košnerová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
06 4 36.29 36.290.00.036.290.00.00.0 7.00
5 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 18 35.95 35.950.00.035.950.00.00.0 6.00
6 224 Eliška JunáškováEliška Junášková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 17 35.40 35.400.00.035.400.00.00.0 5.00
7 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 6 34.65 34.650.00.034.650.00.00.0 4.00
8 Anna VeseláAnna Veselá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 33.40 33.400.00.033.400.00.00.0 3.00
9 Klaudie ČernáKlaudie Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
06 19 31.49 31.490.00.031.490.00.00.0 2.00
10 Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 12 31.00 31.000.00.031.000.00.00.0 1.00
11 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 11 30.68 30.680.00.030.680.00.00.0
12 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 16 29.85 29.850.00.029.850.00.00.0
13 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 14 29.64 29.640.00.029.640.00.00.0
14 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 2 29.36 29.360.00.029.360.00.00.0
15 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 5 29.19 29.190.00.029.190.00.00.0
16 245 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
07 15 29.16 29.160.00.029.160.00.00.0
17 Klára BulířováKlára Bulířová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
07 10 26.83 26.830.00.026.830.00.00.0
18 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 13 26.39 26.390.00.026.390.00.00.0
19 Gabriela KáškováGabriela Kášková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3 25.72 25.720.00.025.720.00.00.0
20 228 Eliška ZáhorcováEliška Záhorcová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 9 25.62 25.620.00.025.620.00.00.0
21 227 Hana VotavováHana Votavová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 8 19.59 19.590.00.019.590.00.00.0
22 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 7 16.57 16.570.00.016.570.00.00.0
Antonie DaňkováAntonie Daňková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 1 DNS x0.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků