Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“

Stará Boleslav (17. 5. 2019)

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 17.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,56 1,59 1,62 1,65 Body
1 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 12 1.62 ----o-o---ooooxxx 11.00
2 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 8 1.35 ooooooxxx 9.00
3 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 11 1.35 ooooxooxxx 8.00
4 3 Adam PernicaAdam Pernica
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 5 1.25 -ooxoxxx 7.00
5 Lukáš ZárubaLukáš Záruba
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 9 1.25 ooxxoxxoxxx 6.00
6= Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
06 3 1.20 oooxxx 4.50
6= Jan BartoníčekJan Bartoníček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 1 1.20 oooxxx 4.50
8= Filip StrakaFilip Straka
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 6 1.20 oxooxxx 2.50
8= Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 7 1.20 oxooxxx 2.50
10 69 Jan DušekJan Dušek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 4 1.20 xoxxoxxoxxx 1.00
11 Lukáš ČernýLukáš Černý
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
07 2 1.15 ooxxx
12 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 10 1.15 -xxoxxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 17.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 Body
1 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 14 1.54 -----o-o-ooo-oxxx 11.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 1.42 ----oooooxxoxxx 9.00
3 Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 12 1.39 -oooooxoooxxx 8.00
4 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 11 1.39 --oooooxooxxx 7.00
5 Rozálie PačesováRozálie Pačesová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 9 1.39 --oooxoxoxooxxx 6.00
6 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z....
06 13 1.36 ---oooooxxx 5.00
7 Lucie GaždováLucie Gaždová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 10 1.30 -oooxxooxxx 4.00
8 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 5 1.30 -ooooxoxxx 3.00
9 Barbora ČernáBarbora Černá
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 1 1.30 -oooxoxoxxx 2.00
10 Kristýna KrososkováKristýna Krososková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 8 1.30 -oooxxoxxoxxx 1.00
11 Anežka HoláAnežka Holá
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
07 2 1.25 -ooxoxoxxx
12 Tereza LangrováTereza Langrová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4 1.20 -ooxxoxxx
13 Tereza TomaňováTereza Tomaňová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 7 1.20 -oxxoxxoxxx
Veronika SvobodováVeronika Svobodová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 6 NM -xxx
Celkem 14 závodníků