Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva

Praha - Podvinný mlýn (8. 5. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 14:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.63 275.00
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.24 198.00
3 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 12.34 186.00
4 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 12.37 183.00
5 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 12.88 130.00
6 Kryštof KlímaKryštof Klíma 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.98 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš VondraJonáš Vondra 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.68 268.00
2 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.16 207.00
3 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 12.38 182.00
4 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.68 150.00
5 Jiří HofmannJiří Hofmann 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.31 28.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.63 275.00
2 Jonáš VondraJonáš Vondra 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.68 268.00
3 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.16 207.00
4 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.24 198.00
5 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 12.34 186.00
6 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 12.37 183.00
7 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 12.38 182.00
8 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.68 150.00
9 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 12.88 130.00
10 Jiří HofmannJiří Hofmann 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.31 28.00
11 Kryštof KlímaKryštof Klíma 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.98 5.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 18:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.96 720.00
2 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.98 716.00
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.52 618.00
4 Johana ŠmehilováJohana Šmehilová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 11.39 474.00
5 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 12.49 318.00
6 Nela PrýcováNela Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.52 314.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 10.43 634.00
2 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 10.90 553.00
3 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 12.73 287.00
4 Dita KuchařováDita Kuchařová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 13.34 216.00
5 Natálie KloudováNatálie Kloudová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.60 189.00
6 Adéla GrošováAdéla Grošová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.74 175.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2019 - 18:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 11.94 392.00
2 Julie PrýcováJulie Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.11 368.00
3 Agáta ProcházkováAgáta Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.41 328.00
4 Anna StřelcováAnna Střelcová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 12.81 277.00
5 Šárka ŠamšováŠárka Šamšová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 13.00 255.00
6 Eva LonekováEva Loneková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.84 165.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 8.5.2019 - 18:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.69 292.00
2 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 13.40 210.00
3 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13.48 201.00
4 Alžběta ŠvábováAlžběta Švábová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 14.29 124.00
5 Barbora PaukováBarbora Pauková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.31 123.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.96 720.00
2 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.98 716.00
3 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 10.43 634.00
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.52 618.00
5 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 10.90 553.00
6 Johana ŠmehilováJohana Šmehilová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 11.39 474.00
7 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 11.94 392.00
8 Julie PrýcováJulie Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.11 368.00
9 Agáta ProcházkováAgáta Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.41 328.00
10 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 12.49 318.00
11 Nela PrýcováNela Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.52 314.00
12 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.69 292.00
13 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 12.73 287.00
14 Anna StřelcováAnna Střelcová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 12.81 277.00
15 Šárka ŠamšováŠárka Šamšová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 13.00 255.00
16 Dita KuchařováDita Kuchařová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 13.34 216.00
17 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 13.40 210.00
18 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13.48 201.00
19 Natálie KloudováNatálie Kloudová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.60 189.00
20 Adéla GrošováAdéla Grošová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.74 175.00
21 Eva LonekováEva Loneková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.84 165.00
22 Alžběta ŠvábováAlžběta Švábová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 14.29 124.00
23 Barbora PaukováBarbora Pauková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.31 123.00