výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019

Plzeň - Petřín (17. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.32 470.00
2 94 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.18 266.00
3 98 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.21 259.00
4 117 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.51 201.00
5 120 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.68 40.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2019 - 16:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.43 216.00
2 150 Jan KučeraJan Kučera 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.87 140.00
3 93 Josef BobákJosef Bobák 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.05 113.00
4 99 Albert PetříkAlbert Petřík 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.06 112.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 17.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Šimon SchneiderŠimon Schneider 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.88 138.00
2 148 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.41 67.00
3 100 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.30 3.00
4 92 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.91 0.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.32 470.00
2 94 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.18 266.00
3 98 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.21 259.00
4 96 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.43 216.00
5 117 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.51 201.00
6 150 Jan KučeraJan Kučera 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.87 140.00
7 97 Šimon SchneiderŠimon Schneider 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.88 138.00
8 93 Josef BobákJosef Bobák 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.05 113.00
9 99 Albert PetříkAlbert Petřík 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.06 112.00
10 148 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.41 67.00
11 120 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.68 40.00
12 100 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.30 3.00
13 92 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.91 0.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.20 788.00
2 140 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.42 723.00
3 108 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.51 698.00
4 139 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.95 579.00
5 130 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.99 569.00
6 141 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.55 433.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.14 531.00
2 135 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.42 463.00
3 121 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.47 451.00
4 146 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.78 382.00
5 91 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.83 371.00
6 143 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.91 174.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 17.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.69 402.00
2 128 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.98 340.00
3 142 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.20 297.00
4 105 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.47 247.00
5 119 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.59 226.00
6 132 Jana PavlováJana Pavlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.68 211.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 17.5.2019 - 16:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.41 258.00
2 134 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.62 221.00
3 138 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.69 209.00
4 136 Vanda MartincováVanda Martincová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.57 88.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 17.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.40 259.00
2 118 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.62 221.00
3 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.80 192.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.20 788.00
2 140 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.42 723.00
3 108 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.51 698.00
4 139 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.95 579.00
5 130 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.99 569.00
6 110 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.14 531.00
7 135 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.42 463.00
8 121 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.47 451.00
9 141 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.55 433.00
10 144 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.69 402.00
11 146 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.78 382.00
12 91 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.83 371.00
13 128 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.98 340.00
14 142 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.20 297.00
15 115 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.40 259.00
16 137 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.41 258.00
17 105 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.47 247.00
18 119 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.59 226.00
19 134 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.62 221.00
19 118 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.62 221.00
21 132 Jana PavlováJana Pavlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.68 211.00
22 138 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.69 209.00
23 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.80 192.00
24 143 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.91 174.00
25 136 Vanda MartincováVanda Martincová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.57 88.00

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 17.5.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 147 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 2:33.96 451.00
2 96 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:43.70 355.00
3 94 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:51.15 290.00
4 150 Jan KučeraJan Kučera 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:58.96 227.00
5 98 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 3:15.96 116.00
6 99 Albert PetříkAlbert Petřík 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 3:16.11 115.00
7 120 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:16.82 112.00
8 148 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 3:22.37 83.00
9 100 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:24.98 71.00
10 117 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:25.81 68.00
11 93 Josef BobákJosef Bobák 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:26.03 67.00
12 97 Šimon SchneiderŠimon Schneider 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:29.75 52.00
13 92 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:30.13 50.00
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 105 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 3:12.89 255.00
2 115 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:15.50 235.00
3 132 Jana PavlováJana Pavlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:26.74 157.00
4 119 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:27.38 153.00
5 137 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:29.53 140.00
6 134 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 3:36.40 102.00
7 138 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:37.94 94.00
8 118 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:41.57 77.00
9 136 Vanda MartincováVanda Martincová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:43.14 70.00
143 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 140 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:47.16 494.00
2 108 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:49.79 466.00
3 139 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:50.00 464.00
4 110 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 2:57.60 388.00
5 135 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:00.09 364.00
6 144 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:01.01 356.00
7 130 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:02.06 346.00
8 91 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 3:06.87 304.00
9 128 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:10.01 278.00
10 121 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:11.97 262.00
11 146 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 3:14.18 245.00
12 141 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 3:29.44 140.00
13 142 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:31.18 130.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 140 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:47.16 494.00
2 108 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:49.79 466.00
3 139 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:50.00 464.00
4 110 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 2:57.60 388.00
5 135 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:00.09 364.00
6 144 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:01.01 356.00
7 130 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:02.06 346.00
8 91 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 3:06.87 304.00
9 128 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:10.01 278.00
10 121 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:11.97 262.00
11 105 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 3:12.89 255.00
12 146 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 3:14.18 245.00
13 115 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:15.50 235.00
14 132 Jana PavlováJana Pavlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:26.74 157.00
15 119 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:27.38 153.00
16 141 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 3:29.44 140.00
17 137 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:29.53 140.00
18 142 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:31.18 130.00
19 134 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 3:36.40 102.00
20 138 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:37.94 94.00
21 118 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:41.57 77.00
22 136 Vanda MartincováVanda Martincová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:43.14 70.00
143 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.35 185.00
2 93 Josef BobákJosef Bobák 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.37 25.00
3 92 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 15.11 3.00
4 100 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 15.49 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2019 - 15:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 117 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.41 84.00
2 96 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.70 63.00
3 97 Šimon SchneiderŠimon Schneider 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.58 17.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (pá, 17.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.59 71.00
2 150 Jan KučeraJan Kučera 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.97 46.00
3 148 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.92 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 17.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.80 400.00
2 98 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.57 161.00
3 99 Albert PetříkAlbert Petřík 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.25 31.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.80 400.00
2 94 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.35 185.00
3 98 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.57 161.00
4 117 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.41 84.00
5 120 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.59 71.00
6 96 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.70 63.00
7 150 Jan KučeraJan Kučera 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.97 46.00
8 99 Albert PetříkAlbert Petřík 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.25 31.00
9 93 Josef BobákJosef Bobák 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.37 25.00
10 97 Šimon SchneiderŠimon Schneider 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.58 17.00
11 148 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.92 7.00
12 92 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 15.11 3.00
13 100 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 15.49 0.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 10.14 686.00
2 140 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.31 655.00
3 139 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.48 625.00
4 130 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.70 427.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2019 - 15:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 141 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.12 367.00
2 143 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.45 204.00
3 144 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.67 182.00
4 142 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.22 130.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 17.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.97 258.00
2 137 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.90 78.00
3 136 Vanda MartincováVanda Martincová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 21.99 0.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 17.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.37 213.00
2 132 Jana PavlováJana Pavlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 14.02 148.00
3 128 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.20 132.00
4 115 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 17.84 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 17.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.14 239.00
2 91 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.62 187.00
3 119 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.70 179.00
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 17.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 146 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.75 285.00
2 138 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 15.31 52.00
3 134 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 15.37 49.00
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (pá, 17.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.55 613.00
2 105 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.64 96.00
3 118 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.70 92.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 10.14 686.00
2 140 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.31 655.00
3 139 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.48 625.00
4 108 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.55 613.00
5 130 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.70 427.00
6 141 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.12 367.00
7 146 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.75 285.00
8 135 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.97 258.00
9 110 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.14 239.00
10 121 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.37 213.00
11 143 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.45 204.00
12 91 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.62 187.00
13 144 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.67 182.00
14 119 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.70 179.00
15 132 Jana PavlováJana Pavlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 14.02 148.00
16 128 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.20 132.00
17 142 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.22 130.00
18 105 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.64 96.00
19 118 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.70 92.00
20 137 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.90 78.00
21 138 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 15.31 52.00
22 134 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 15.37 49.00
23 115 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 17.84 0.00
24 136 Vanda MartincováVanda Martincová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 21.99 0.00

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 17.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 147 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 13 4.72 4.554.574.724.720.00.00.0 330.00
2 94 Vojtěch KaslVojtěch Kasl
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 4 3.78 3.583.673.783.780.00.00.0 171.00
3 98 Tomáš VargaTomáš Varga
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 12 3.78 3.783.543.543.780.00.00.0 171.00
4 96 Tomáš KrausTomáš Kraus
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 5 3.67 3.363.633.673.670.00.00.0 155.00
5 99 Albert PetříkAlbert Petřík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 9 3.65 3.313.65x3.650.00.00.0 152.00
6 150 Jan KučeraJan Kučera
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 6 3.45 3.342.763.453.450.00.00.0 123.00
7 148 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 11 3.25 3.252.903.103.250.00.00.0 96.00
8 120 Kryštof KaftanKryštof Kaftan
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 3 3.20 3.013.202.893.200.00.00.0 90.00
9 100 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 2 3.10 3.033.102.743.100.00.00.0 78.00
10 93 Josef BobákJosef Bobák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 1 3.03 3.032.892.983.030.00.00.0 69.00
11 117 Šimon NovákŠimon Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 8 3.00 2.773.000.03.000.00.00.0 66.00
12 97 Šimon SchneiderŠimon Schneider
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 10 2.96 x2.902.962.960.00.00.0 61.00
13 92 Vojtěch MíkaVojtěch Míka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 7 2.93 2.932.712.782.930.00.00.0 58.00
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 17.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 108 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 17 4.62 4.623.744.504.620.00.00.0 459.00
2 140 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 5 4.51 xx4.514.510.00.00.0 431.00
3 139 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 8 4.43 x4.434.164.430.00.00.0 411.00
4 130 Ellen BartákováEllen Bartáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 4.38 4.384.294.024.380.00.00.0 398.00
5 110 Klára KorandováKlára Korandová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 11 4.03 4.03xx4.030.00.00.0 315.00
6 121 Anna JindrováAnna Jindrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 10 3.80 2.933.803.703.800.00.00.0 263.00
7 135 Anna CvalínováAnna Cvalínová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 4 3.80 xx3.803.800.00.00.0 263.00
8 146 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 22 3.76 3.543.763.543.760.00.00.0 254.00
9 144 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 16 3.55 3.433.553.063.550.00.00.0 210.00
10 142 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 3 3.49 3.043.49x3.490.00.00.0 198.00
11 128 Sára ČížkováSára Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 7 3.48 3.363.213.483.480.00.00.0 196.00
12 136 Vanda MartincováVanda Martincová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 14 3.47 2.503.472.513.470.00.00.0 194.00
13 138 Laura KučerováLaura Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 12 3.46 xx3.463.460.00.00.0 192.00
14 141 Adriana SoukupováAdriana Soukupová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 20 3.43 2.993.43x3.430.00.00.0 186.00
15 91 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 6 3.37 3.303.263.373.370.00.00.0 174.00
16 143 Gabriela BřečkováGabriela Břečková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 2 3.24 3.24x-3.240.00.00.0 150.00
17 118 Anna ZýkováAnna Zýková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 23 3.16 3.11x3.163.160.00.00.0 135.00
18 119 Anna KůrkováAnna Kůrková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 13 3.14 3.083.142.703.140.00.00.0 131.00
19 115 Anežka MíkováAnežka Míková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 18 3.13 3.133.022.903.130.00.00.0 130.00
20 132 Jana PavlováJana Pavlová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 19 3.09 3.002.993.093.090.00.00.0 122.00
21 134 Ema MaškováEma Mašková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 15 3.06 x3.062.843.060.00.00.0 117.00
22 Vanesa KučerováVanesa Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 24 3.03 2.933.032.773.030.00.00.0 112.00
23 105 Barbora StrejcováBarbora Strejcová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 21 2.99 2.85x2.992.990.00.00.0 105.00
24 137 Adéla HomolkováAdéla Homolková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 9 2.80 2.802.602.592.800.00.00.0 75.00
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 17.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 94 Vojtěch KaslVojtěch Kasl
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 4 46.60 0.0 279.00
2 147 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 13 44.11 0.0 258.00
3 97 Šimon SchneiderŠimon Schneider
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 10 34.00 0.0 175.00
4 98 Tomáš VargaTomáš Varga
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 12 32.94 0.0 167.00
5 93 Josef BobákJosef Bobák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 1 32.58 0.0 164.00
6 96 Tomáš KrausTomáš Kraus
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 5 29.97 0.0 143.00
7 99 Albert PetříkAlbert Petřík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 9 29.61 0.0 140.00
8 148 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 11 29.26 0.0 137.00
9 120 Kryštof KaftanKryštof Kaftan
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 3 25.84 0.0 111.00
10 117 Šimon NovákŠimon Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 8 24.92 0.0 104.00
11 100 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 2 22.91 0.0 88.00
12 92 Vojtěch MíkaVojtěch Míka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 7 21.91 0.0 81.00
13 150 Jan KučeraJan Kučera
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 6 20.30 0.0 69.00
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 17.5.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 108 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 18 37.35 0.0 323.00
2 140 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 5 37.24 0.0 322.00
3 130 Ellen BartákováEllen Bartáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 37.04 0.0 319.00
4 141 Adriana SoukupováAdriana Soukupová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 21 34.96 0.0 294.00
5 110 Klára KorandováKlára Korandová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 11 31.25 0.0 250.00
6 144 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 17 30.38 0.0 240.00
7 135 Anna CvalínováAnna Cvalínová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 4 29.06 0.0 224.00
8 146 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 23 28.93 0.0 223.00
9 132 Jana PavlováJana Pavlová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 20 28.82 0.0 221.00
10 142 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 3 27.56 0.0 207.00
11 143 Gabriela BřečkováGabriela Břečková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 2 26.34 0.0 192.00
12 119 Anna KůrkováAnna Kůrková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 14 24.82 0.0 175.00
13 115 Anežka MíkováAnežka Míková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 19 21.58 0.0 138.00
14 139 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 8 21.37 0.0 136.00
15 138 Laura KučerováLaura Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 12 20.83 0.0 130.00
16 91 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 6 19.34 0.0 113.00
17 137 Adéla HomolkováAdéla Homolková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 9 19.10 0.0 111.00
18 105 Barbora StrejcováBarbora Strejcová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 22 18.76 0.0 107.00
19 134 Ema MaškováEma Mašková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 16 17.52 0.0 93.00
20 121 Anna JindrováAnna Jindrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 10 16.84 0.0 86.00
21 118 Anna ZýkováAnna Zýková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 24 16.41 0.0 81.00
22 136 Vanda MartincováVanda Martincová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 15 15.80 0.0 75.00
23 128 Sára ČížkováSára Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 7 15.32 0.0 70.00
Celkem 23 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1191
2 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0932
3 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0874
4 Jan KučeraJan Kučera 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0605
5 Albert PetříkAlbert Petřík 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0550
6 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0523
7 Šimon SchneiderŠimon Schneider 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0443
8 Josef BobákJosef Bobák 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0438
9 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0424
10 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0390
11 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0240
12 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0192
MS Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1909
Celkem 13 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2625
2 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2559
3 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2059
4 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1723
5 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1572
6 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1420
7 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1390
8 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1389
9 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1275
10 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1149
11 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1016
12 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0962
13 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0864
14 Jana PavlováJana Pavlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0859
15 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0810
16 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0762
17 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0677
18 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0662
19 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0606
20 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0582
21 Vanda MartincováVanda Martincová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0427
Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DNS
Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
MS Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2215
Celkem 25 závodníků