Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běžecký pohár OK 6. závod Hášův běh

Šternberk (6. 5. 2019)

Přespolní běh - Muži

(po, 6.5.2019 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Robin PolákRobin Polák 92 PříchozíPříchozí 0:00:42
2 David DvorskýDavid Dvorský 92 PříchozíPříchozí 0:00:43
3 Jaroslav BlažekJaroslav Blažek 88 Fortex Moravský BerounFortex Moravský Beroun 0:00:46
4 Lukáš KrálLukáš Král 97 PříchozíPříchozí 0:00:47
5 Čeněk ŠkardaČeněk Škarda 94 PříchozíPříchozí 0:00:47
6 Dariusz SzulcDariusz Szulc 78 PříchozíPříchozí 0:00:48
7 Michal AntoszMichal Antosz 86 PříchozíPříchozí 0:00:48
8 Jakub SolovskýJakub Solovský 92 PříchozíPříchozí 0:00:48
9 Marek PolednaMarek Poledna 72 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:00:48
10 Marcin PalaMarcin Pala 83 PříchozíPříchozí 0:00:49
11 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 80 PříchozíPříchozí 0:00:50
12 Pavel MalýPavel Malý 92 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:50
13 Tomáš MěrkaTomáš Měrka 76 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:00:51
14 Sebastian MaciolSebastian Maciol 77 PříchozíPříchozí 0:00:52
15 Boguslaw StokfiszBoguslaw Stokfisz 77 PříchozíPříchozí 0:00:53
16 Karel MachalaKarel Machala 77 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:53
17 Robert AdamskiRobert Adamski 84 PříchozíPříchozí 0:00:53
18 Jan PešekJan Pešek 98 PříchozíPříchozí 0:00:55
19 Pavel FrankPavel Frank 68 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:00:59
20 Martin JurkaMartin Jurka 74 Fortex Moravský BerounFortex Moravský Beroun 0:00:59
21 Marek BendaMarek Benda 79 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:01:11
22 Jaroslav HofmanJaroslav Hofman 48 PříchozíPříchozí 0:01:16
23 Rostislav SolovskýRostislav Solovský 63 PříchozíPříchozí 0:01:17
24 Miroslav JanalíkMiroslav Janalík 50 PříchozíPříchozí 0:01:24
25 Tomáš FerencTomáš Ferenc 70 Fortex Moravský BerounFortex Moravský Beroun 0:01:26
26 Josef BubelaJosef Bubela 45 PříchozíPříchozí 0:01:33
27 Radim SmažákRadim Smažák 66 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:36
Celkem 27 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(po, 6.5.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:00:39
2 Tomáš MěrkaTomáš Měrka 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:00:41
3 Dominik GawliczekDominik Gawliczek 03 PříchozíPříchozí 0:00:45
4 Tomáš KašparTomáš Kašpar 02 PříchozíPříchozí 0:00:46
5 Bartolomiej BlachaBartolomiej Blacha 02 PolskoPolsko 0:00:49
6 Ondřej PolednaOndřej Poledna 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:00:50
7 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:52
8 Patrik GatnarPatrik Gatnar 02 PolskoPolsko 0:01:07
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(po, 6.5.2019 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:39
2 Adrian RotkoAdrian Rotko 04 PříchozíPříchozí 0:00:42
3 Mateus PawelczykMateus Pawelczyk 04 PříchozíPříchozí 0:00:44
4 Vlastimil ŠpanihelVlastimil Španihel 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:00:45
5 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:45
6 Bartolomiej KarwatBartolomiej Karwat 05 PříchozíPříchozí 0:00:47
7 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0:00:47
8 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:49
9 Ondřej GletOndřej Glet 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:00:50
10 Zyga HubertZyga Hubert 04 PříchozíPříchozí 0:00:50
11 David OmáčkaDavid Omáčka 04 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 0:00:51
12 Jiří TůmaJiří Tůma 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:52
13 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:56
14 Jonáš FerencJonáš Ferenc 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 0:01:02
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(po, 6.5.2019 - 10:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kamil SzczepańskiKamil Szczepański 06 PříchozíPříchozí 0:00:47
2 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:51
3 Jan PolednaJan Poledna 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:00:52
4 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0:00:52
5 Adam AnderleAdam Anderle 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:00:55
6 Adrian JarnotAdrian Jarnot 06 PříchozíPříchozí 0:00:55
7 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:00:56
8 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0:00:57
9 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:57
10 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:57
11 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:59
12 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:01
13 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:04
14 Adam ZůbekAdam Zůbek 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:01:08
15 Jan HrbáčekJan Hrbáček 07 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 0:01:38
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(po, 6.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:00:49
2 Markéta MinichováMarkéta Minichová 88 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:00:51
3 Kinga KoniarczyKinga Koniarczy 85 PříchozíPříchozí 0:00:52
4 Hana BednarčíkováHana Bednarčíková 78 Sport PRO KrnovSport PRO Krnov 0:00:53
5 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:01:06
6 Kateřina SokolovskáKateřina Sokolovská 94 PříchozíPříchozí 0:01:06
7 Silvie KovačičováSilvie Kovačičová 76 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:01:20
8 Pavla SovadinováPavla Sovadinová 76 SDH Moravský BerounSDH Moravský Beroun 0:01:23
9 Lucie ChytráLucie Chytrá 92 PříchozíPříchozí 0:01:33
10 Justyna StokfiszJustyna Stokfisz 79 PříchozíPříchozí 0:01:43
11 Růžena SolovskáRůžena Solovská 63 PříchozíPříchozí 0:02:11
12 Františka HausnerováFrantiška Hausnerová 51 PříchozíPříchozí 0:02:30
13 Karla ČapkováKarla Čapková 44 PříchozíPříchozí 0:02:52
14 Marie BopcanováMarie Bopcanová 45 PříchozíPříchozí 0:03:54
15 Anežka PetýrkováAnežka Petýrková 46 PříchozíPříchozí 0:03:58
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(po, 6.5.2019 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolina LosoňKarolina Losoň 01 PolskoPolsko 0:01:03
2 Alexandra JózefczukAlexandra Józefczuk 01 PolskoPolsko 0:01:24
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(po, 6.5.2019 - 11:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:49
2 Sara MiernikSara Miernik 03 PolskoPolsko 0:01:01
3 Natalia LosoňNatalia Losoň 03 PolskoPolsko 0:01:07
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(po, 6.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora BorůvkováBarbora Borůvková 05 Fortex Moravský BerounFortex Moravský Beroun 0:00:54
2 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 0:00:54
3 Aneta BalajováAneta Balajová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:00:55
4 Simona ŽáčkováSimona Žáčková 04 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:00:56
5 Eliška HolkováEliška Holková 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:00:57
6 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:57
7 Adéla ČechákováAdéla Čecháková 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:00:57
8 Wiktoria RydzewskaWiktoria Rydzewska 04 PříchozíPříchozí 0:00:57
9 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 04 TJ UničovTJ Uničov 0:00:59
10 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:01:00
11 Kristýna TatouškováKristýna Tatoušková 04 Biatlon BřidličnáBiatlon Břidličná 0:01:06
12 Agata BlachaAgata Blacha 05 PříchozíPříchozí 0:01:07
13 Tereza TatouškováTereza Tatoušková 04 Biatlon BřidličnáBiatlon Břidličná 0:01:11
14 Simona KrbečkováSimona Krbečková 04 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 0:01:26
15 Kinga KrólKinga Król 05 PříchozíPříchozí 0:01:27
16 Sonia SzoenSonia Szoen 05 PříchozíPříchozí 0:01:30
Celkem 16 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(po, 6.5.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:55
2 Sophia Maria CollinsSophia Maria Collins 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:00:56
3 Laura PloszczycaLaura Ploszczyca 06 PříchozíPříchozí 0:00:56
4 Anna ŠvánováAnna Švánová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:00:56
5 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:00:56
6 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:00:57
7 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 0:00:59
8 Nadia SzulcNadia Szulc 06 PříchozíPříchozí 0:01:03
9 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:01:03
10 Anna JakůbkováAnna Jakůbková 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:04
11 Eliška SemmlerováEliška Semmlerová 07 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:05
12 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:06
13 Natálie JuráskováNatálie Jurásková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:01:11
14 Vendula AmbrožováVendula Ambrožová 07 SKI RýmařovSKI Rýmařov 0:01:13
15 Amálie HákováAmálie Háková 06 PříchozíPříchozí 0:01:19
16 Andrea PešákováAndrea Pešáková 07 PříchozíPříchozí 0:02:03
Celkem 16 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 6.5.2019 - 10:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:59
2 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0:01:06
3 Štěpán TkadlčekŠtěpán Tkadlček 10 PříchozíPříchozí 0:01:10
4 Andrej SulákAndrej Sulák 10 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:15
5 Daniel SitekDaniel Sitek 11 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:15
6 Daniel JurkaDaniel Jurka 10 Fortex Moravský BerounFortex Moravský Beroun 0:01:16
7 Tomáš PilcTomáš Pilc 10 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:19
8 Vojtěch VolekVojtěch Volek 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:01:32
9 Matyáš JurkaMatyáš Jurka 11 Fortex Moravský BerounFortex Moravský Beroun 0:01:37
10 Sebastian HofmanSebastian Hofman 10 PříchozíPříchozí 0:01:41
Celkem 10 závodníků
Atletická minipřípravka-hoši 01 (po, 6.5.2019 - 09:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš PočLukáš Poč 12 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:21
2 Tomáš FrančákTomáš Frančák 12 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:22
3 Josef ZaoralJosef Zaoral 13 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:31
4 Šimon BendaŠimon Benda 12 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:01:31
5 Filip PolákFilip Polák 12 PříchozíPříchozí 0:01:35
6 David GažákDavid Gažák 15 DětřichovDětřichov 0:02:32
7 Matěj MatýsekMatěj Matýsek 16 PříchozíPříchozí 0:03:16
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(po, 6.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel DolníkDaniel Dolník 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:52
2 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:52
3 Jakub LangerJakub Langer 08 TJ UničovTJ Uničov 0:00:57
4 Štěpán MěrkaŠtěpán Měrka 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:01:01
5 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0:01:02
6 Marek ŽáčekMarek Žáček 08 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:03
7 Tomáš RybarTomáš Rybar 09 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:04
8 Petr KrečmerPetr Krečmer 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:01:05
9 Jan KyselýJan Kyselý 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:01:06
10 Patrick VáňaPatrick Váňa 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:08
11 Jakub ČernínJakub Černín 09 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:10
12 Petr FrančákPetr Frančák 08 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:18
13 Ludvík ZaoralLudvík Zaoral 09 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:20
14 Josef ČernockýJosef Černocký 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:23
15 Martin RychteckýMartin Rychtecký 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:26
16 Jáchym HonajzerJáchym Honajzer 09 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:33
Celkem 16 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 6.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára NěmcováKlára Němcová 11 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:08
2 Hana MikulkováHana Mikulková 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:01:09
3 Neiry Tess NovákNeiry Tess Novák 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:01:16
4 Lucie RozehnalováLucie Rozehnalová 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:01:17
5 Bára PospíšilováBára Pospíšilová 11 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:01:38
6 Leona ŠenkováLeona Šenková 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:01:42
Celkem 6 závodníků
Atletická minipřípravka-dívky 01 (po, 6.5.2019 - 09:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Amálie HonajzerováAmálie Honajzerová 12 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:41
2 Anna ČeperováAnna Čeperová 13 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:02:00
3 Diana BartošováDiana Bartošová 14 PříchozíPříchozí 0:02:23
4 Sofie SzentivanyiováSofie Szentivanyiová 17 PříchozíPříchozí 0:03:31
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(po, 6.5.2019 - 10:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:00:53
2 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:00:57
3 Emma BorůvkováEmma Borůvková 09 Fortex Moravský BerounFortex Moravský Beroun 0:01:00
4 Natálie BortlováNatálie Bortlová 09 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:01
5 Tereza JuráskováTereza Jurásková 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:01:01
6 Anna OmachelováAnna Omachelová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:02
7 Anežka Anna PolákováAnežka Anna Poláková 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:01:05
8 Justýna ŠenkováJustýna Šenková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:01:05
9 Jana RomaněnkoJana Romaněnko 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:05
10 Anežka KubalíkováAnežka Kubalíková 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:06
11 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:01:06
12 Adéla PočováAdéla Počová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:07
13 Klára HrubáKlára Hrubá 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:09
14 Karolína SlintákováKarolína Slintáková 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:10
15 Anna SovadinováAnna Sovadinová 08 PříchozíPříchozí 0:01:16
16 Tereza ZálešákováTereza Zálešáková 08 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:18
17 Johanka MalinovskáJohanka Malinovská 08 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:23
18 Nikol PalkováNikol Palková 08 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:27
19 Tereza BrychtováTereza Brychtová 08 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 0:01:29
20 Vanessa VaněčkováVanessa Vaněčková 08 Granitol Moravský BerounGranitol Moravský Beroun 0:01:30
21 Kristýna KrbečkováKristýna Krbečková 09 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 0:01:39
22 Michaela BorůvkováMichaela Borůvková 08 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 0:01:48
Celkem 22 závodníků