výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrchlabské víceboje

Vrchlabí (1. 5. 2019)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KuncJan Kunc 10 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.82
2 Ilja KulakovIlja Kulakov 10 VRCHVRCH 08.86
3 Kristián LešKristián Leš 11 VRCHVRCH 08.88
4 Jonáš MatějecJonáš Matějec 10 VRCHVRCH 09.16
5 Jakub HadačJakub Hadač 10 JilemniceJilemnice 09.26
6 Antonín JežekAntonín Ježek 12 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.38
7 David JanataDavid Janata 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.61
8 Viktor PešekViktor Pešek 10 JilemniceJilemnice 09.69
9 Jakub MatěáskaJakub Matěáska 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.06
10 Erik ŠimekErik Šimek 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.61
11 Karel HrochKarel Hroch 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.85
12 Vojtěch IndrákVojtěch Indrák 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.87
13 Jakub RoušalJakub Roušal 12 LANLAN 11.02
14 Jan BrhaJan Brha 13 SKIVRSKIVR 11.18
15 Samuel ŠimekSamuel Šimek 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 11.69
16 Matěj HájekMatěj Hájek 13 VRCHVRCH 11.87
17 Jakub BrhaJakub Brha 14 SKIVRSKIVR 11.88
18 Jakub HojnýJakub Hojný 12 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12.12
19 Mikuláš ZbranekMikuláš Zbranek 13 KOCBKOCB 12.30
20 Václav PešekVáclav Pešek 13 JilemniceJilemnice 13.33
Celkem 20 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Renata KubátováRenata Kubátová 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 08.60
2 Eliška PlecháčováEliška Plecháčová 11 HARTAHARTA 09.11
3 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.26
4 Veronika KlémováVeronika Klémová 10 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.46
5 Elen ŠtemberováElen Štemberová 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.70
6 Viktorie ZbrankováViktorie Zbranková 11 KOCBKOCB 09.71
7 Anna LachmanováAnna Lachmanová 12 VRCHVRCH 09.72
8 Antonie BenešováAntonie Benešová 10 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.92
9 Kristýna SchejbalováKristýna Schejbalová 11 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.94
10 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.99
11 Veronika NovákováVeronika Nováková 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.08
12 Nela HrdinováNela Hrdinová 12 LANLAN 10.29
13 Andrea SochorováAndrea Sochorová 11 LANLAN 10.31
14 Lucie ŠkrochováLucie Škrochová 11 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.32
15 Ema RivolováEma Rivolová 10 HARTAHARTA 10.66
16 Alžběta KuncováAlžběta Kuncová 10 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.84
17 Anna KubátováAnna Kubátová 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.86
18 Apolena ČasákováApolena Časáková 10 SPINSPIN 10.89
19 Nela HojnáNela Hojná 14 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.84
20 Marika ChrisstoffelsMarika Chrisstoffels 14 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.13
Celkem 20 závodníků

60 m - Žáci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín HronAntonín Hron 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 08.44
2 Jakub HermannJakub Hermann 05 ZALLHZALLH 08.44
3 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 08.50
4 Antonín MrkvaAntonín Mrkva 05 HARTAHARTA 09.70
5 Viktor SchmidtViktor Schmidt 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.75
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.88
2 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 08.88
3 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 08.91
4 Bager FilizBager Filiz 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.06
5 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.25
6 Jakub HarveyJakub Harvey 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.28
7 Jan VitvarJan Vitvar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.43
8 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.47
9 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.49
10 Samuel KettnerSamuel Kettner 06 SPVVSPVV 09.77
11 Matěj PitákMatěj Piták 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.01
12 Vilém HronVilém Hron 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.33
Celkem 12 závodníků

60 m - Žákyně

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.55
2 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 08.61
3 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.10
4 Lucie ErlebachováLucie Erlebachová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.28
4 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.28
6 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.30
7 Daniela TomáškováDaniela Tomášková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.53
8 Valentýna HákováValentýna Háková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.61
9 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.68
10 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.78
11 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.22
12 Eva BártováEva Bártová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.32
Celkem 12 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.31
2 Lucie JandurováLucie Jandurová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.41
3 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.49
4 Ema JonákováEma Jonáková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.58
5 Anna JindrováAnna Jindrová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.69
6 Tereza JežkováTereza Ježková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.14
7 Anežka StránskáAnežka Stránská 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.20
8 Šárka ŠediváŠárka Šedivá 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.45
9 Rozálie ZálabskáRozálie Zálabská 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.45
Celkem 9 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel HavlíčekKarel Havlíček 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 08.78
2 Adam HulíkAdam Hulík 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.84
3 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.59
4 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.68
5 Filip VanclFilip Vancl 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.71
6 Miroslav KarásekMiroslav Karásek 08 VRCHVRCH 10.15
7 Tristan HartmanTristan Hartman 09 SPINSPIN 10.20
8 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.34
9 Matyáš KettnerMatyáš Kettner 08 SPVVSPVV 10.39
10 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.42
11 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný 08 SPINSPIN 10.42
12 Jakub PlecháčJakub Plecháč 09 HARTAHARTA 10.68
13 Erik SchmidtErik Schmidt 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 11.09
14 Martin JohnMartin John 09 HARTAHARTA 11.23
15 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 VRCHVRCH 11.32
16 Eduard RušikvasEduard Rušikvas 09 SPINSPIN 12.03
Celkem 16 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.80
2 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.09
3 Natálie MachytkováNatálie Machytková 09 SPINSPIN 10.18
4 Kristýna FarskáKristýna Farská 09 HARTAHARTA 10.19
5 Eliška MatěáskováEliška Matěásková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.31
6 Nicola TavaliNicola Tavali 08 VRCHVRCH 10.35
7 Adriana SlezákováAdriana Slezáková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.37
8 Klára PazderkováKlára Pazderková 09 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.45
9 Kristýna DejmkováKristýna Dejmková 08 SPINSPIN 10.48
10 Eva DrhováEva Drhová 08 SKIVRSKIVR 10.58
11 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.68
12 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.69
13 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.80
14 Michaela JežkováMichaela Ježková 09 HARTAHARTA 10.84
15 Kristýna KřížováKristýna Křížová 09 SPINSPIN 10.98
16 Nicol HoncůNicol Honců 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 11.71
17 Adéla HrochováAdéla Hrochová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 12.42
Celkem 17 závodníků

100 m - Dorostenci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš DejmekLukáš Dejmek 02 VRCHVRCH 15.01
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenky

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 14.78
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš DejmekLukáš Dejmek 02 VRCHVRCH 3:13.30
Celkem 1 závodníků

800 m - Žáci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Antonín HronAntonín Hron 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:35.70
2 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:37.20
3 Jakub HermannJakub Hermann 05 ZALLHZALLH 2:48.90
4 Viktor SchmidtViktor Schmidt 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:53.12
5 Antonín MrkvaAntonín Mrkva 05 HARTAHARTA 3:20.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bager FilizBager Filiz 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:46.30
2 Matěj PitákMatěj Piták 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:49.10
3 Jakub HarveyJakub Harvey 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:51.48
4 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:53.00
5 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:56.14
6 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:57.00
7 Jan VitvarJan Vitvar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:59.03
8 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:01.15
9 Samuel KettnerSamuel Kettner 06 SPVVSPVV 3:01.30
10 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:02.70
11 Vilém HronVilém Hron 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:06.80
12 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:36.70
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenky

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:08.50
Celkem 1 závodníků

800 m - Žákyně

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniela TomáškováDaniela Tomášková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:48.74
2 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:57.30
3 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:58.40
4 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:00.40
4 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:01.10
6 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:09.21
7 Lucie ErlebachováLucie Erlebachová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:12.70
8 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:14.30
9 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:15.24
10 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:18.20
11 Valentýna HákováValentýna Háková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:22.48
12 Eva BártováEva Bártová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:58.39
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie JandurováLucie Jandurová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:50.20
2 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:55.90
3 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:05.50
4 Ema JonákováEma Jonáková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:08.59
5 Tereza JežkováTereza Ježková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:10.00
6 Rozálie ZálabskáRozálie Zálabská 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:10.45
7 Anna JindrováAnna Jindrová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:12.11
8 Anežka StránskáAnežka Stránská 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:15.10
9 Šárka ŠediváŠárka Šedivá 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:20.20
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš DejmekLukáš Dejmek
VRCHVRCH
02 3.69
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín HronAntonín Hron
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 4.83
2 Jakub HermannJakub Hermann
ZALLHZALLH
05 4.66
3 Daniel HornychDaniel Hornych
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 4.60
4 Viktor SchmidtViktor Schmidt
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 3.65
5 Antonín MrkvaAntonín Mrkva
HARTAHARTA
05 3.48
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan VitvarJan Vitvar
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 4.15
2 Jakub HarveyJakub Harvey
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 4.10
3 Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 4.06
4 Matouš KřivánekMatouš Křivánek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 3.71
5 Matěj PitákMatěj Piták
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 3.68
6 Michal KoldovskýMichal Koldovský
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 3.65
7 Gabriel HusárGabriel Husár
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 3.59
8 Filip KlazarFilip Klazar
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 3.59
9 Bager FilizBager Filiz
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 3.50
10 Samuel KettnerSamuel Kettner
SPVVSPVV
06 3.49
11 Vilém HronVilém Hron
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 3.18
12 Lukáš KřížekLukáš Křížek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 2.83
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie DejmkováMarie Dejmková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
03 3.93
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 3.99
2 Natálie KosařováNatálie Kosařová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 3.89
3 Lucie ErlebachováLucie Erlebachová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 3.89
4 Denisa BrožkováDenisa Brožková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 3.72
4 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 3.68
6 Valentýna HákováValentýna Háková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 3.66
7 Daniela TomáškováDaniela Tomášková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 3.57
8 Marie KordováMarie Kordová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 3.54
9 Tereza PittnerováTereza Pittnerová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 3.32
10 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 3.32
11 Eva BártováEva Bártová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 3.12
12 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 2.51
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 4.14
2 Rozálie ZálabskáRozálie Zálabská
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 3.68
3 Lucie JandurováLucie Jandurová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 3.67
4 Vendula ExnarováVendula Exnarová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 3.52
5 Anna JindrováAnna Jindrová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 3.48
6 Tereza JežkováTereza Ježková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 3.47
7 Ema JonákováEma Jonáková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 3.42
8 Šárka ŠediváŠárka Šedivá
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 3.37
9 Anežka StránskáAnežka Stránská
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 3.28
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ilja KulakovIlja Kulakov
VRCHVRCH
10 3.19
2 Kristián LešKristián Leš
VRCHVRCH
11 3.19
3 Jakub HadačJakub Hadač
JilemniceJilemnice
10 3.13
4 Antonín JežekAntonín Ježek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
12 3.03
5 Erik ŠimekErik Šimek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 2.96
6 Jan KuncJan Kunc
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
10 2.92
7 Jonáš MatějecJonáš Matějec
VRCHVRCH
10 2.91
8 Jakub MatěáskaJakub Matěáska
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 2.80
9 Viktor PešekViktor Pešek
JilemniceJilemnice
10 2.72
10 David JanataDavid Janata
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 2.67
11 Samuel ŠimekSamuel Šimek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 2.49
12 Karel HrochKarel Hroch
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 2.48
13 Jakub HojnýJakub Hojný
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
12 2.38
14 Vojtěch IndrákVojtěch Indrák
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 2.26
15 Jakub RoušalJakub Roušal
LANLAN
12 2.21
16 Jan BrhaJan Brha
SKIVRSKIVR
13 2.16
17 Mikuláš ZbranekMikuláš Zbranek
KOCBKOCB
13 2.12
18 Jakub BrhaJakub Brha
SKIVRSKIVR
14 1.80
19 Václav PešekVáclav Pešek
JilemniceJilemnice
13 1.74
20 Matěj HájekMatěj Hájek
VRCHVRCH
13 0.99
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HulíkAdam Hulík
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 4.13
2 Karel HavlíčekKarel Havlíček
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 4.01
3 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 3.95
4 Adam ŠturmaAdam Šturma
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 3.75
5 Filip VanclFilip Vancl
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 3.50
6 Matyáš KettnerMatyáš Kettner
SPVVSPVV
08 3.27
7 Vít ErlebachVít Erlebach
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 3.25
8 Tristan HartmanTristan Hartman
SPINSPIN
09 3.20
9 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný
SPINSPIN
08 3.20
10 Eduard RušikvasEduard Rušikvas
SPINSPIN
09 3.15
11 Pavel UčenýPavel Učený
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 3.15
12 Miroslav KarásekMiroslav Karásek
VRCHVRCH
08 3.13
13 Jakub PlecháčJakub Plecháč
HARTAHARTA
09 3.12
14 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek
VRCHVRCH
08 3.10
15 Martin JohnMartin John
HARTAHARTA
09 3.01
16 Erik SchmidtErik Schmidt
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 2.83
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Renata KubátováRenata Kubátová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 3.26
2 Eliška PlecháčováEliška Plecháčová
HARTAHARTA
11 3.23
3 Veronika KlémováVeronika Klémová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
10 3.13
4 Anita BlažejováAnita Blažejová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 2.87
5 Antonie BenešováAntonie Benešová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
10 2.82
6 Kristýna SchejbalováKristýna Schejbalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
11 2.68
7 Viktorie ZbrankováViktorie Zbranková
KOCBKOCB
11 2.65
8 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 2.52
9 Nela HrdinováNela Hrdinová
LANLAN
12 2.46
10 Alžběta KuncováAlžběta Kuncová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
10 2.43
11 Anna LachmanováAnna Lachmanová
VRCHVRCH
12 2.30
12 Anna KubátováAnna Kubátová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 2.28
13 Andrea SochorováAndrea Sochorová
LANLAN
11 2.25
14 Apolena ČasákováApolena Časáková
SPINSPIN
10 2.25
15 Elen ŠtemberováElen Štemberová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 2.16
16 Veronika NovákováVeronika Nováková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 2.09
17 Ema RivolováEma Rivolová
HARTAHARTA
10 2.07
18 Lucie ŠkrochováLucie Škrochová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
11 1.93
19 Nela HojnáNela Hojná
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
14 1.75
20 Marika ChrisstoffelsMarika Chrisstoffels
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
14 1.34
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela GlosováNela Glosová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
09 3.70
2 Natálie MachytkováNatálie Machytková
SPINSPIN
09 3.53
3 Kristýna FarskáKristýna Farská
HARTAHARTA
09 3.43
4 Veronika JandurováVeronika Jandurová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 3.38
5 Nicola TavaliNicola Tavali
VRCHVRCH
08 3.33
6 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 3.29
7 Eva DrhováEva Drhová
SKIVRSKIVR
08 3.27
8 Klára PazderkováKlára Pazderková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
09 3.21
9 Michaela JežkováMichaela Ježková
HARTAHARTA
09 3.19
10 Aneta AstalošováAneta Astalošová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 3.10
11 Adriana SlezákováAdriana Slezáková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 3.00
12 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 2.98
13 Adéla HrochováAdéla Hrochová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 2.91
14 Nicol HoncůNicol Honců
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 2.87
15 Kristýna KřížováKristýna Křížová
SPINSPIN
09 2.80
16 Kristýna DejmkováKristýna Dejmková
SPINSPIN
08 2.77
17 Eliška MatěáskováEliška Matěásková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 2.62
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula ExnarováVendula Exnarová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 09.50
2 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 08.61
3 Tereza JežkováTereza Ježková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 08.10
4 Rozálie ZálabskáRozálie Zálabská
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 06.75
5 Anežka StránskáAnežka Stránská
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 06.49
6 Lucie JandurováLucie Jandurová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 05.83
7 Anna JindrováAnna Jindrová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 05.75
8 Ema JonákováEma Jonáková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 05.62
9 Šárka ŠediváŠárka Šedivá
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 05.42
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bager FilizBager Filiz
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 08.30
2 Gabriel HusárGabriel Husár
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 06.94
3 Samuel KettnerSamuel Kettner
SPVVSPVV
06 06.88
4 Jakub HarveyJakub Harvey
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 06.24
5 Filip KlazarFilip Klazar
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 06.11
6 Jan VitvarJan Vitvar
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 06.01
7 Matěj PitákMatěj Piták
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 05.93
8 Michal KoldovskýMichal Koldovský
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 05.91
9 Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 05.80
10 Vilém HronVilém Hron
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 05.22
11 Matouš KřivánekMatouš Křivánek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 05.14
12 Lukáš KřížekLukáš Křížek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 04.80
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie DejmkováMarie Dejmková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
03 07.39
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 07.15
2 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 07.00
3 Marie KordováMarie Kordová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 06.98
4 Natálie KosařováNatálie Kosařová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 06.86
4 Denisa BrožkováDenisa Brožková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 06.61
6 Daniela TomáškováDaniela Tomášková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 06.56
7 Tereza PittnerováTereza Pittnerová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 06.46
8 Lucie ErlebachováLucie Erlebachová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 06.21
9 Eva BártováEva Bártová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 06.08
10 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 05.58
11 Valentýna HákováValentýna Háková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 05.51
12 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 05.42
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín HronAntonín Hron
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 08.67
2 Daniel HornychDaniel Hornych
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 07.12
3 Antonín MrkvaAntonín Mrkva
HARTAHARTA
05 06.80
4 Jakub HermannJakub Hermann
ZALLHZALLH
05 05.94
5 Viktor SchmidtViktor Schmidt
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 05.49
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš DejmekLukáš Dejmek
VRCHVRCH
02 08.60
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KuncJan Kunc
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
10 26.37
2 Jakub HadačJakub Hadač
JilemniceJilemnice
10 25.93
3 Jonáš MatějecJonáš Matějec
VRCHVRCH
10 23.17
4 Viktor PešekViktor Pešek
JilemniceJilemnice
10 22.69
5 Antonín JežekAntonín Ježek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
12 18.70
6 David JanataDavid Janata
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 16.54
7 Jakub HojnýJakub Hojný
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
12 15.67
8 Erik ŠimekErik Šimek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 14.77
9 Jakub MatěáskaJakub Matěáska
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 14.50
10 Samuel ŠimekSamuel Šimek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 13.12
11 Kristián LešKristián Leš
VRCHVRCH
11 12.92
12 Karel HrochKarel Hroch
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 12.89
13 Ilja KulakovIlja Kulakov
VRCHVRCH
10 12.61
14 Vojtěch IndrákVojtěch Indrák
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 11.00
15 Jakub RoušalJakub Roušal
LANLAN
12 09.95
16 Matěj HájekMatěj Hájek
VRCHVRCH
13 07.36
17 Mikuláš ZbranekMikuláš Zbranek
KOCBKOCB
13 07.00
18 Václav PešekVáclav Pešek
JilemniceJilemnice
13 06.92
19 Jakub BrhaJakub Brha
SKIVRSKIVR
14 06.15
20 Jan BrhaJan Brha
SKIVRSKIVR
13 04.74
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HulíkAdam Hulík
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 40.39
2 Karel HavlíčekKarel Havlíček
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 35.56
3 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 34.66
4 Filip VanclFilip Vancl
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 34.44
5 Tristan HartmanTristan Hartman
SPINSPIN
09 32.52
6 Erik SchmidtErik Schmidt
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 29.80
7 Adam ŠturmaAdam Šturma
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 25.68
8 Matyáš KettnerMatyáš Kettner
SPVVSPVV
08 25.31
9 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek
VRCHVRCH
08 25.31
10 Miroslav KarásekMiroslav Karásek
VRCHVRCH
08 21.82
11 Vít ErlebachVít Erlebach
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 20.88
12 Eduard RušikvasEduard Rušikvas
SPINSPIN
09 18.18
13 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný
SPINSPIN
08 17.63
14 Jakub PlecháčJakub Plecháč
HARTAHARTA
09 17.11
15 Pavel UčenýPavel Učený
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 14.20
16 Martin JohnMartin John
HARTAHARTA
09 12.91
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Renata KubátováRenata Kubátová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 17.63
2 Viktorie ZbrankováViktorie Zbranková
KOCBKOCB
11 16.32
3 Anita BlažejováAnita Blažejová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 15.68
4 Apolena ČasákováApolena Časáková
SPINSPIN
10 13.76
5 Alžběta KuncováAlžběta Kuncová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
10 12.90
6 Veronika KlémováVeronika Klémová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
10 12.02
7 Kristýna SchejbalováKristýna Schejbalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
11 11.86
8 Andrea SochorováAndrea Sochorová
LANLAN
11 11.73
9 Elen ŠtemberováElen Štemberová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 10.50
10 Eliška PlecháčováEliška Plecháčová
HARTAHARTA
11 09.50
11 Ema RivolováEma Rivolová
HARTAHARTA
10 09.24
12 Lucie ŠkrochováLucie Škrochová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
11 09.09
13 Nela HrdinováNela Hrdinová
LANLAN
12 08.93
14 Anna LachmanováAnna Lachmanová
VRCHVRCH
12 08.64
15 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 08.45
16 Nela HojnáNela Hojná
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
14 08.14
17 Antonie BenešováAntonie Benešová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
10 07.49
18 Veronika NovákováVeronika Nováková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 07.03
19 Anna KubátováAnna Kubátová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 07.01
20 Marika ChrisstoffelsMarika Chrisstoffels
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
14 03.39
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta AstalošováAneta Astalošová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 24.02
2 Klára PazderkováKlára Pazderková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
09 21.84
3 Natálie MachytkováNatálie Machytková
SPINSPIN
09 19.55
4 Nicola TavaliNicola Tavali
VRCHVRCH
08 19.34
5 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 18.08
6 Veronika JandurováVeronika Jandurová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 17.24
7 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 16.58
8 Eva DrhováEva Drhová
SKIVRSKIVR
08 14.87
9 Adéla HrochováAdéla Hrochová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 14.48
10 Michaela JežkováMichaela Ježková
HARTAHARTA
09 14.47
11 Nela GlosováNela Glosová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
09 14.35
12 Nicol HoncůNicol Honců
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 14.25
13 Kristýna FarskáKristýna Farská
HARTAHARTA
09 14.16
14 Kristýna DejmkováKristýna Dejmková
SPINSPIN
08 14.03
15 Kristýna KřížováKristýna Křížová
SPINSPIN
09 13.45
16 Adriana SlezákováAdriana Slezáková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 12.79
17 Eliška MatěáskováEliška Matěásková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 12.53
Celkem 17 závodníků