Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Cena Města Sušice

Sušice (22. 5. 2019)

skok daleký - Dorostenci

(st, 22.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SládekMichal Sládek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 1 4.95 -0.9 m/s 4.54  -3.04.38  -2.1x4.544.95  -0.94.90  -2.54.95  -1.3
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 22.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej FaustOndřej Faust
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 1 4.45 -1.6 m/s 4.45  -1.64.10  -2.54.18  -1.84.45x4.15  -2.8x
2 Radovan KrejčíRadovan Krejčí
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 2 4.06 -2.1 m/s 3.63  -3.14.06  -2.13.15  -2.64.063.19  -1.93.83  -2.63.72  -1.7
3 Matěj KyrálMatěj Kyrál
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 3 3.73 -1.7 m/s x3.11  -3.1x3.113.40  -2.63.64  -1.53.73  -1.7
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Juniorky

(st, 22.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla FořtováAdéla Fořtová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
01 4.11 +0.5 m/s xx4.11  +0.54.114.06  +1.9xx
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(st, 22.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
02 3 4.87 +1.0 m/s 4.87  +1.04.74  +1.24.64  +2.24.87x4.66  +1.8x
2 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 4.43 +1.5 m/s 4.43  +1.54.36  +0.54.36  +2.44.434.36  +1.04.14  +0.64.42  +4.8
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 1 4.33 +0.6 m/s 3.81  +1.44.33  +0.64.25  +2.04.334.16  +1.84.19  +0.94.09  +0.2
4 Martina OudováMartina Oudová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
02 2 4.26 +2.4 m/s 4.22 +2.0 m/s 3.52  +1.14.11  +1.33.38  +3.34.114.22  +2.04.26  +2.43.70  +0.8
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 22.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 7 5.17 +1.2 m/s 5.13  +1.5x5.17  +1.25.17xx5.12  +0.7
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 8 4.96 +2.9 m/s 4.87 +0.5 m/s 4.25  +1.34.54  +1.04.96  +2.94.964.75  +0.6x4.87  +0.5
3 Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 6 4.61 +1.4 m/s 4.61  +1.4xx4.614.44  +0.8xx
4 Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 5 4.38 +0.8 m/s 4.34  +1.5x4.37  +3.34.374.35  +2.84.38  +0.84.32  +0.5
5 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3 4.13 +0.0 m/s xx4.10  +2.34.103.63  +2.9x4.13  +0.0
6 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4 3.65 +0.0 m/s x3.32  +0.8x3.323.09  +1.5x3.65  +0.0
Marie HrubcováMarie Hrubcová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Natálie ChmelíkováNatálie Chmelíková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 22.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Erik VilhelmErik Vilhelm
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
11 1 3.28 3.282.972.063.280.00.00.0
2 Jan ZajacJan Zajac
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
12 2 1.69 1.691.461.651.690.00.00.0
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 22.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1 David PodlipskýDavid Podlipský
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 3.79 3.583.793.733.790.00.00.0
2 2 Mikuláš ČervenýMikuláš Červený
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 3.28 2.913.283.173.280.00.00.0
3 5 Šimon KolářŠimon Kolář
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 2 3.22 -3.223.193.220.00.00.0
4 3 Štěpán FornousŠtěpán Fornous
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 1 3.21 2.963.213.173.210.00.00.0
5 4 Šimon KyrálŠimon Kyrál
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 3 2.59 2.572.472.592.590.00.00.0
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 22.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona LomskáSimona Lomská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 10 3.32 3.322.033.013.320.00.00.0
2 Jolana VichrováJolana Vichrová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
10 8 3.29 3.143.263.293.290.00.00.0
3 Bára PodlešákováBára Podlešáková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
10 7 3.00 2.953.002.983.000.00.00.0
4 Karolína VeseláKarolína Veselá
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
11 2.65 -2.402.652.650.00.00.0
5 Barbora AchsováBarbora Achsová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
12 2.58 2.232.262.582.580.00.00.0
6 Evelína VyšínováEvelína Vyšínová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
10 9 2.52 2.232.422.522.520.00.00.0
7 Stella NachtigalováStella Nachtigalová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
12 6 2.46 2.062.282.462.460.00.00.0
8 Ema BrožováEma Brožová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
12 2 2.26 2.001.662.262.260.00.00.0
9 Julie CapcarováJulie Capcarová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
13 3 2.25 -2.082.252.250.00.00.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 22.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1 Klára JavorskáKlára Javorská
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
08 4 3.74 3.433.713.743.740.00.00.0
2 2 Alena MatouškováAlena Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 7 3.64 3.433.503.643.640.00.00.0
3 3 Nela CapcarováNela Capcarová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 3 3.47 3.283.363.473.470.00.00.0
4 6 Petra KotalováPetra Kotalová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 3.34 2.693.093.343.340.00.00.0
5 7 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 8 3.27 3.272.862.883.270.00.00.0
6 4 Adéla AchsováAdéla Achsová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 2 3.20 3.062.943.203.200.00.00.0
7 5 Tereza VotavováTereza Votavová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 9 3.15 3.153.133.153.150.00.00.0
8 Tereza AdamcováTereza Adamcová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 1 3.10 3.062.853.103.100.00.00.0
9 8 Nina Daniela KohoutováNina Daniela Kohoutová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
08 6 3.07 2.862.943.073.070.00.00.0
10 Anežka KlůsováAnežka Klůsová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
08 5 2.58 2.412.162.582.580.00.00.0
Celkem 10 závodníků