výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Hodonín (2. 6. 2019)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.6.2019 - 11:10) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 11.72
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 11.89
3 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11.95
4 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.08
5 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 12.11
6 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.34
7 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.47
Henrich StrýčekHenrich Strýček 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 11.64
2 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11.88
3 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.01
4 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 12.02
5 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 12.23
6 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.36
7 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13.40
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:10) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.66
2 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 6 11.86
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.00
4 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.03
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.09
6 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 12.11
7 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.18
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.6.2019 - 11:00) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.70
2 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 2 12.06
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.07
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.25
5 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.34
6 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 2.6.2019 - 11:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.86
2 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.86
3 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 12.11
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.34
5 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 12.56
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.70
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.86
2 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.86
4 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 2 12.06
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.07
6 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 12.11
7 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.25
8 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.34
8 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.34
10 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 12.56
11 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.25
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 DNS

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.6.2019 - 10:50) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.43
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 12.48
3 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.08
4 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.55
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.22
6 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 15.06
7 Markéta HavlíčkováMarkéta Havlíčková 78 Orel VyškovOrel Vyškov 3 15.69
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:05) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.70
2 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 14.53
3 Markéta HavlíčkováMarkéta Havlíčková 78 Orel VyškovOrel Vyškov 1 16.24
Celkem 3 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:05) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.45
2 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.87
3 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 15.33
Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNS
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 13.14
2 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 13.73
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 13.76
4 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 14.39
5 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 14.56
6 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 14.77
Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.6.2019 - 10:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12.81
2 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.39
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 13.48
4 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.58
5 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6 14.07
6 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 14.25
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 14:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 22.96
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.10
3 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 24.87
Martin HošekMartin Hošek 85 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 14:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.26
2 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.29
3 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 26.85
Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 DNS
MS Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 25.42
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 2.6.2019 - 14:40) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 23.04
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 23.99
3 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 24.89
Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DNS
MS Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 23.12
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 2.6.2019 - 14:40) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 4 24.18
2 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.20
3 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 24.57
4 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 24.78
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 DNS
Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 23.04
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 23.12
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 23.99
4 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 4 24.18
5 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.20
6 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 24.57
7 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 24.78
8 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 24.89
Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DNS
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 DNS
Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 6 DNS

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 14:35) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 26.37
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 27.09
3 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 27.39
4 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 28.36
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 30.59
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 14:25) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 26.15
2 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 27.49
3 Dorota KotáskováDorota Kotásková 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 27.50
4 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 30.17
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 53.39
2 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 54.24
3 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 55.35
4 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 57.96
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 53.62
2 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 54.16
3 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 54.47
4 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 57.64
5 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 58.23
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 59.57
2 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 61.46
3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 67.50
4 Markéta HavlíčkováMarkéta Havlíčková 78 Orel VyškovOrel Vyškov 5 75.08
5 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 85.36
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 62.19
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 63.54
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 68.19
4 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 72.44
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 1:58.31
2 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 1:58.67
3 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 2:07.40
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:01.19
2 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 2:01.97
3 Václav ChmelařVáclav Chmelař 02 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 2:10.63
4 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:13.04
5 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:13.96
6 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:17.97
Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 DNS
MS Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:16.08
MS Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11 1:57.36
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:19.62
2 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:23.78
3 Marcela GoreckáMarcela Gorecká 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:31.11
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:18.36
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:24.98
3 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:29.54
4 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:43.27
5 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:43.28
MS Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 2:29.07
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 4:18.68
2 Jakub ŠpéraJakub Špéra 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 4:22.39
3 Lukáš LípaLukáš Lípa 83 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 6:04.22
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 4:19.07
2 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:20.05
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin FilipMartin Filip 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 4:32.40
2 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 5:06.96
Celkem 2 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 4:43.78
2 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 5:17.71
MS Aneta HolláAneta Hollá 89 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 6:13.19
Celkem 3 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:56.75
Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNS
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6 6:19.49
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 10:06.03
2 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10:17.01
Celkem 2 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika BartesováVeronika Bartesová 97 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12:10.06
2 Lucie TaušováLucie Taušová 98 Orel VyškovOrel Vyškov 4 14:49.97
MS Aneta HolláAneta Hollá 89 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13:24.45
Celkem 3 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Silvie ValováSilvie Valová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 12:33.80
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12:05.19
2 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 1 14:33.91
Celkem 2 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17:32.34
2 Tomáš SlezákTomáš Slezák 89 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 20:33.63
Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS
MS Dominik MatulaDominik Matula 94 Freerun Mattoni ZlínFreerun Mattoni Zlín 3 18:10.65
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.36
2 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 17.61
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 16.53
2 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 16.60
3 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.45
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 15.57
2 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.41
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 16.61
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 14.16
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 15.13
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 16.78
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 41.21
2 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 46.22
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 DNS
MS Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 41.32
Celkem 4 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 48.02
2 Dorota KotáskováDorota Kotásková 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 48.14
3 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 49.31
4 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 52.11
5 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 57.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 57.28
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 58.86
Celkem 2 závodníků

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 57.86
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 66.17
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 68.11
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gaszczyk, Konečný, Křivánek, Zeman Gaszczyk, Konečný, Křivánek, Zeman AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 46.60
2 Hartmann, Košťál, Němec, Pohanka Hartmann, Košťál, Němec, Pohanka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 49.25
3 Hošek, Lípa, Karafiát, Maláník Hošek, Lípa, Karafiát, Maláník Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 51.37
MS Bujdák, Holub, Sychra, Dočkal Bujdák, Holub, Sychra, Dočkal TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 44.43
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čaladi, Fuksová, Gorecká, Marčíková Čaladi, Fuksová, Gorecká, Marčíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 52.78
2 Kouřilová, Hladíková, Dobrovolná, Doležalová Kouřilová, Hladíková, Dobrovolná, Doležalová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 54.44
3 Čamlíková, Fiantová, Mazlová, Provazníková Čamlíková, Fiantová, Mazlová, Provazníková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 56.87
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hřebačka, Karafiát, Maláník, Škojec Hřebačka, Karafiát, Maláník, Škojec Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 3:48.33
2 Hartmann, Košťál, Němec, Pohanka Hartmann, Košťál, Němec, Pohanka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:12.24
3 Hošek, Lípa, Orviský, Šplíchal Hošek, Lípa, Orviský, Šplíchal Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 4:58.13
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.881.911.941.972.00
1 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 2 1.75 --o-ooooxxx
2 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 3 1.70 ---oxoooxxx
3 Radim KramlRadim Kraml
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 1 1.70 ooxoooxoxoxxx
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 4 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.611.64
1 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 2 1.50 -o---ooooxxx
2 Natálie DrbolováNatálie Drbolová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1 1.10 oxxx
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.402.602.803.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.204.304.404.504.55
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 4.00 --------------xxo----xxx
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.402.602.803.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.50
1 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 4.10 ------------o-xooxxx
2 Radim KramlRadim Kraml
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 2.20 oxxx
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.452.552.652.752.852.953.353.453.55
1 Andrea ValentováAndrea Valentová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 2 2.75 -oooxxx
2 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 1 2.75 -xoooxxx
MS Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 3.45 ------oxoxxx
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.452.552.652.752.85
1 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 1 2.75 oo-oxxx
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 3 6.44 +1.1 m/s 6.44  +1.1xx6.446.31  +1.90.00.0
2 Jakub JeřábekJakub Jeřábek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
91 1 5.47 +1.3 m/s 5.10  +0.35.10  -0.15.34  -0.55.345.47  +1.30.00.0
3 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 2 5.44 +0.3 m/s x5.35  -0.25.44  +0.35.44x0.00.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 4 6.53 -1.0 m/s 6.44  +0.46.46  -1.56.53  -1.06.536.47  +2.30.00.0
2 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 3 5.78 -0.6 m/s 5.45  +0.35.62  -0.95.78  -0.65.78-0.00.0
3 Daniel HubačkaDaniel Hubačka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 1 4.99 +1.4 m/s 4.79  -0.84.86  -0.24.99  +1.44.99x0.00.0
4 Jakub VrátnýJakub Vrátný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 2 4.82 -1.6 m/s 4.55  +1.14.82  -1.64.70  +0.54.824.76  +0.80.00.0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 9 6.50 +1.8 m/s 5.91  -0.6xx5.916.50  +1.80.00.0
2 Ondřej BudíkOndřej Budík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 5 5.88 -0.1 m/s 5.88  -0.15.67  -1.15.86  +1.25.885.76  +0.20.00.0
3 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 6 5.88 -0.1 m/s 5.71  -0.35.66  -0.65.80  +1.75.805.88  -0.10.00.0
4 Václav KrauerVáclav Krauer
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 7 5.86 +0.6 m/s 5.60  +0.05.85  -0.75.50  +1.45.855.86  +0.60.00.0
5 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1 5.57 +1.2 m/s 5.30  -1.15.57  +1.22.73  -0.35.57x0.00.0
6 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3 5.11 -0.4 m/s 5.11  -0.45.08  +0.45.00  +0.05.115.11  -2.60.00.0
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Michal NovotnýMichal Novotný
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
03 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 1 4.91 +0.6 m/s 4.81  -0.24.91  +0.64.68  +0.04.914.57  +0.60.00.0
2 Andrea ValentováAndrea Valentová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 2 4.72 +1.6 m/s x4.68  +1.04.65  +0.94.684.72  +1.60.00.0
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 3 5.29 -0.4 m/s 5.29  -0.45.26  +1.75.18  +0.55.29-0.00.0
2 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 2 4.97 +0.9 m/s 4.74  +0.74.78  +2.54.97  +0.94.97x0.00.0
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 1 DNS ---0-0.00.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 7 5.21 +3.9 m/s 5.03 +0.8 m/s 5.03  +0.85.21  +3.94.87  +1.05.214.90  -0.30.00.0
2 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 8 4.86 +1.0 m/s xx4.86  +1.04.864.69  -0.90.00.0
3 Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 4.76 +2.5 m/s 4.40 +1.8 m/s 4.76  +2.54.56  +2.24.40  +1.84.764.28  -1.50.00.0
4 Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 2 4.61 +1.9 m/s x4.38  +1.24.50  +1.24.504.61  +1.90.00.0
5 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 5 4.57 +2.1 m/s 4.28 -1.0 m/s 4.51  +2.44.48  +2.64.57  +2.14.574.28  -1.00.00.0
6 Kateřina KoutnáKateřina Koutná
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 6 4.57 +0.8 m/s 4.57  +0.84.51  +1.1x4.57-0.00.0
7 Anna VařekováAnna Vařeková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 3 4.48 +1.6 m/s 4.48  +1.64.15  +3.84.38  +2.64.484.45  +0.10.00.0
8 Iveta TrojancováIveta Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1 3.99 +1.8 m/s 3.99  +1.83.95  +1.23.97  +1.03.993.75  +1.60.00.0
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 13.15 +1.4 m/s 12.25  +0.212.72  +1.6x12.7213.15  +1.4x-
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 12.68 +1.5 m/s xxx0.0xx12.68  +1.5
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 13.68 +1.2 m/s x12.05  +0.613.24  +0.913.2413.55  +1.8x13.68  +1.2
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 11.83 xx11.8311.8311.51  +1.211.81  +2.3x
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 10.55 +3.7 m/s 10.51 +1.9 m/s 10.48  +0.410.26  -0.310.55  +3.710.5510.51  +1.910.35  +1.210.17
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 09.56 08.9309.5609.2209.5609.470.00.0
Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 12.36 12.3611.7211.6112.3611.960.00.0
2 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 10.69 09.68x10.6910.6910.450.00.0
3 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 09.90 09.7009.9009.5209.9009.400.00.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 12.34 12.3112.34x12.3411.920.00.0
2 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 11.22 x10.4811.2211.2210.630.00.0
3 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 09.65 09.6509.2309.0909.65x0.00.0
4 Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 07.82 06.7207.5407.5807.5807.820.00.0
5 Adéla KelblováAdéla Kelblová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
01 07.04 06.7006.4506.7206.7207.040.00.0
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 2 10.82 xx10.8210.8208.550.00.0
2 David CelýDavid Celý
Orel VyškovOrel Vyškov
02 1 10.11 10.1109.7510.0110.1109.930.00.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 4 11.51 11.1611.51x11.51x0.00.0
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 3 09.95 09.95x09.9409.95x0.00.0
3 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
79 1 09.24 08.8609.2109.2409.2409.110.00.0
4 Roman WeiterRoman Weiter
Orel VyškovOrel Vyškov
75 2 08.88 08.8108.6508.6408.8108.880.00.0
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 40.85 0.0
2 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 39.74 0.0
3 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 24.54 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 33.60 0.0
2 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 32.90 0.0
3 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 22.95 0.0
4 Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 21.89 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 DNS 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 4 32.29 0.0
2 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 3 29.23 0.0
3 Ondřej BudíkOndřej Budík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 2 26.45 0.0
4 David CelýDavid Celý
Orel VyškovOrel Vyškov
02 1 25.33 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 4 34.44 0.0
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 3 29.80 0.0
3 Roman WeiterRoman Weiter
Orel VyškovOrel Vyškov
75 2 28.00 0.0
4 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
79 1 21.40 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 2 34.55 0.0
2 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 27.54 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 3 28.72 0.0
2 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 1 25.74 0.0
3 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 2 18.15 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 3 37.66 0.0
2 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 2 34.08 0.0
3 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 1 28.21 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 47.21 0.0
2 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 44.57 0.0
3 Radim KramlRadim Kraml
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 40.57 0.0
4 Filip ŠkrobákFilip Škrobák
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 36.50 0.0
5 Martin SchwoiserMartin Schwoiser
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 36.01 0.0
6 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 34.73 0.0
Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 DNS 0.0
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 DNS 0.0
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 46.08 0.0
2 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 45.31 0.0
3 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 40.16 0.0
4 Roman WeiterRoman Weiter
Orel VyškovOrel Vyškov
75 26.15 0.0
Celkem 4 závodníků