Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A

Brno (13. 6. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 13.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik FialaPatrik Fiala
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1 61.72 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Viktor HodaňViktor Hodaň
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 2 60.66 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Jan UkropecJan Ukropec
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 10 57.04 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 5 50.52 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC Brno ABYAC Brno A
07 18 49.50 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Jan KuchařJan Kuchař
BYAC Brno ABYAC Brno A
07 4 47.40 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 17 47.28 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Štěpán ProksŠtěpán Proks
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 16 45.90 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Ondřej PokornýOndřej Pokorný
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 6 43.52 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Daniel KolářDaniel Kolář
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 3 41.50 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 6 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 8 41.06 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Vít JemelíkVít Jemelík
BYAC Brno ABYAC Brno A
07 14 38.96 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Jakub SměšnýJakub Směšný
BYAC Brno ABYAC Brno A
07 15 36.10 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Adam VeselýAdam Veselý
BYAC Brno BBYAC Brno B
08 11 33.38 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 7 31.30 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Ondřej ŠímaOndřej Šíma
BYAC Brno ABYAC Brno A
07 13 30.98 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Petr TrungelPetr Trungel
BYAC Brno ABYAC Brno A
07 9 30.26 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan BílekJan Bílek
BYAC Brno ABYAC Brno A
06 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 13.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Tereza LáchováTereza Láchová
JAC Brno AJAC Brno A
06 12 51.26 0.0 10.00
1= Kristýna El GhannamKristýna El Ghannam
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 2 51.26 0.0 10.00
3 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 11 44.52 0.0 8.00
4 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4 38.84 0.0 7.00
5 Viktorie CzudkováViktorie Czudková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 1 34.58 0.0 6.00
6 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
JAC Brno AJAC Brno A
07 9 33.22 0.0 5.00
7 Klára ZapletalováKlára Zapletalová
JAC Brno AJAC Brno A
06 10 31.80 0.0 4.00
8 Karin RampulováKarin Rampulová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 5 29.68 0.0 3.00
9 Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 8 26.76 0.0 2.00
10 Kateřina JulínkováKateřina Julínková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 3 25.80 0.0 1.00
11 Žaneta ZádrapováŽaneta Zádrapová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 7 24.00 0.0
12 Tereza ŠetlováTereza Šetlová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 6 23.22 0.0
Celkem 12 závodníků