výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A

Brno (13. 6. 2019)

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 13.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC Brno ABYAC Brno A 1 4:42.02 11.00
2 5 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:43.68 9.00
3 2 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 5:33.01 8.00
4 3 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 5:34.59 7.00
5 4 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 4 5:38.42 6.00
6 6 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 5:54.12 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 13.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Sofie SmutnáSofie Smutná 06 JAC Brno AJAC Brno A 12 5:45.32 11.00
2 8 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 5:46.92 9.00
3 1 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 5:51.99 8.00
4 7 Šárka KostruhováŠárka Kostruhová 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 5:58.23 7.00
5 10 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC Brno AJAC Brno A 10 6:02.34 6.00
6 4 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 6:11.45 5.00
7 9 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 9 6:14.94 4.00
8 2 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 6:20.03 3.00
9 6 Kamila GrossováKamila Grossová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 6:23.42 2.00
10 11 Kateřina PavlůKateřina Pavlů 06 JAC Brno AJAC Brno A 11 6:28.36 1.00
11 3 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 6:32.78
12 5 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 5 6:58.63
13 Eliška StrážnickáEliška Strážnická 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 13 DNS
Celkem 13 závodníků