Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A

Brno (13. 6. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 16:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC Brno ABYAC Brno A 4 09.85 11.00
2 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC Brno ABYAC Brno A 3 10.49 9.00
3 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 12.20 5.00
4 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC Brno ABYAC Brno A 1 12.42 3.00
5 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 13.77 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 16:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 11.34 8.00
2 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 12.00 7.00
3 3 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 12.06 6.00
4 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC Brno ABYAC Brno A 5 12.40 4.00
5 4 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2 13.15 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC Brno ABYAC Brno A 4 09.85 11.00
2 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC Brno ABYAC Brno A 3 10.49 9.00
3 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 11.34 8.00
4 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 12.00 7.00
5 3 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 12.06 6.00
6 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 12.20 5.00
7 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC Brno ABYAC Brno A 5 12.40 4.00
8 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC Brno ABYAC Brno A 1 12.42 3.00
9 4 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2 13.15 2.00
10 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 13.77 1.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 16:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 10.10 11.00
2 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.23 9.00
3 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.50 8.00
4 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC Brno AJAC Brno A 1 10.83 7.00
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.86 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 16:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.40 5.00
2 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 3 11.52 4.00
3 10 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC Brno AJAC Brno A 4 11.73 3.00
4 5 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 5 11.92 2.00
5 Anna ŠuplerováAnna Šuplerová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.30 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 16:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC Brno AJAC Brno A 3 12.47
2 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 JAC Brno AJAC Brno A 4 12.61
3 1 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 12.78
4 Kateřina DohnálkováKateřina Dohnálková 07 JAC Brno AJAC Brno A 1 12.87
5 Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 13.70
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 13.6.2019 - 16:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie KleisováSofie Kleisová 08 JAC Brno BJAC Brno B 1 13.63
2 Veronika TýčováVeronika Týčová 07 JAC Brno AJAC Brno A 4 13.82
3 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 JAC Brno BJAC Brno B 2 13.84
4 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 13.98
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 10.10 11.00
2 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.23 9.00
3 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.50 8.00
4 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC Brno AJAC Brno A 1 10.83 7.00
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.86 6.00
6 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.40 5.00
7 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 3 11.52 4.00
8 10 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC Brno AJAC Brno A 4 11.73 3.00
9 5 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 5 11.92 2.00
10 Anna ŠuplerováAnna Šuplerová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.30 1.00
11 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC Brno AJAC Brno A 3 12.47
12 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 JAC Brno AJAC Brno A 4 12.61
13 1 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 12.78
14 Kateřina DohnálkováKateřina Dohnálková 07 JAC Brno AJAC Brno A 1 12.87
15 Sofie KleisováSofie Kleisová 08 JAC Brno BJAC Brno B 1 13.63
16 Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 13.70
17 Veronika TýčováVeronika Týčová 07 JAC Brno AJAC Brno A 4 13.82
18 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 JAC Brno BJAC Brno B 2 13.84
19 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 13.98