Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrhačská záplata

Hradec Králové (21. 5. 2019)
vrh koulí 3kg - Dorostenky (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.55
2 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.28
3 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.17
vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.15
2 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.43
3 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.11
vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.63
vrh koulí 5kg - Dorostenci (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 12.39
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.57
3 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.43
vrh koulí 6kg - Junioři (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub KarlíkJakub Karlík 01 AC PardubiceAC Pardubice 11.89
vrh koulí 7,26kg - Muži (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin NovákMartin Novák 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.74
2 Petr PlašilPetr Plašil 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.20
3 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek 79 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12 13.20
hod diskem 0,75kg - Žákyně (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.46
2 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.00
3 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.31
hod diskem 1kg - Žáci (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 29.70
2 František NajmanFrantišek Najman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.71
hod diskem 1kg - Dorostenky (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34.28
2 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 32.26
3 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.23
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 40.51
2 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 40.11
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.02
hod diskem 1,75kg - Junioři (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub KarlíkJakub Karlík 01 AC PardubiceAC Pardubice 35.63
hod diskem 2kg - Muži (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin NovákMartin Novák 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.80
2 Petr PlašilPetr Plašil 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 44.27
hod kladivem 3kg - Dorostenky (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 44.98
2 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 35.29
3 Terezie SoučkováTerezie Součková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30.35
hod kladivem 3kg - Žákyně (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.78
2 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.74
3 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.50
hod kladivem 7,26kg - Muži (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel ČapekDaniel Čapek 92 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 55.07
2 Martin NovákMartin Novák 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.77
3 Jiří CabalJiří Cabal 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.43