Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje

Karlovy Vary (13. 6. 2019)

skok daleký - Žáci

(čt, 13.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 9 5.43 0.0 7.00
2 Antonín VrbaAntonín Vrba
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 8 5.40 0.0 5.00
3 Ondřej VolfOndřej Volf
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 7 4.99 0.0 4.00
4 Vilém ŠmídlVilém Šmídl
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 1 4.79 0.0 3.00
5 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 5 4.73 0.0 2.00
6 Radek SochůrekRadek Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3 4.64 0.0 1.00
7 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4 4.48 0.0
8 Jakub HallaJakub Halla
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 2 3.90 0.0
MS Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 10 5.03 0.0
MS Rostislav KopčoRostislav Kopčo
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 6 4.53 0.0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 13.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 1 4.23 0.0 7.00
2 Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 11 4.19 0.0 5.00
3 Jan ŠveňhaJan Šveňha
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 13 4.10 0.0 4.00
4 Tobias LinhartTobias Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 12 3.98 0.0 3.00
5 Kryštof PupíkKryštof Pupík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 8 3.94 0.0 2.00
6 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 10 3.92 0.0 1.00
7 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 9 3.81 0.0
8 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 3.71 0.0
9= Petr DankaničPetr Dankanič
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 6 3.69 0.0
9= Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3 3.69 0.0
11 Štěpán DenkŠtěpán Denk
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 7 3.49 0.0
12 Filip ŠvecFilip Švec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 2 3.39 0.0
Aleš HendrichAleš Hendrich
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 5 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 13.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 11 5.14 -1.8 m/s 0.0 7.00
2 Michaela JaneckáMichaela Janecká
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 9 4.92 -0.8 m/s 0.0 5.00
3 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 10 4.82 -0.6 m/s 0.0 4.00
4 Aneta HradskáAneta Hradská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 7 4.80 -1.5 m/s 0.0 3.00
5 Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 8 4.75 -0.8 m/s 0.0 2.00
6 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 6 4.74 -1.3 m/s 0.0 1.00
7 Dominika HejdováDominika Hejdová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 4 4.61 -0.7 m/s 0.0
8 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 3 3.93 -0.9 m/s 0.0
MS Natálie SvojtkováNatálie Svojtková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 1 3.92 -1.2 m/s 0.0
10 Lucie JandováLucie Jandová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 2 3.76 -1.1 m/s 0.0
Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 5 NM 0.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 13.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 11 4.19 -0.4 m/s 0.0 7.00
2 Lucie MaškováLucie Mašková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 16 4.19 -0.9 m/s 0.0 5.00
3 Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 17 4.15 -0.5 m/s 0.0 4.00
4 Alice ČesákováAlice Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 15 4.09 -0.8 m/s 0.0 3.00
5 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 13 4.06 -0.5 m/s 0.0 2.00
6 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 8 4.04 -0.8 m/s 0.0 1.00
7 Sára JanouškováSára Janoušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3 3.84 -0.6 m/s 0.0
8 Eva VokáčováEva Vokáčová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 10 3.68 -0.5 m/s 0.0
9 Hana TrnkováHana Trnková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 18 3.47 0.0
10 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 6 3.40 -1.1 m/s 0.0
11 Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 9 3.39 -0.6 m/s 0.0
12 Aneta SmažíkováAneta Smažíková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 12 3.30 -0.6 m/s 0.0
13 Gréta AndreovskáGréta Andreovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 5 3.09 -0.8 m/s 0.0
14 Anna ReichováAnna Reichová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 4 3.01 -0.3 m/s 0.0
15 Tereza KosováTereza Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 14 2.91 -0.6 m/s 0.0
MS Adéla FrantováAdéla Frantová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 1 2.71 -1.2 m/s 0.0
MS Kamila MaxantováKamila Maxantová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 7 2.78 -1.2 m/s 0.0
MS Eliška FrantováEliška Frantová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 2 2.89 -0.8 m/s 0.0
Celkem 18 závodníků