Rolf-Watter-Sportfest
Regensburg (12. 5. 2019)100 m - Žáci
(ne, 12.5.2019) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Jakub ČermákJakub Čermák | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 12.73 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 12.5.2019) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | AK Sokolov | 25.49 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.5.2019) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 25.31 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 5 (ne, 12.5.2019) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 27.22 | |||||||||||||||
6 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 28.35 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 12.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 1:53.48 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 2 (ne, 12.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Tereza BurlováTereza Burlová | 06 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:28.74 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 12.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4:05.18 | |||||||||||||||
4 | Lukáš KrýslLukáš Krýsl | 99 | AC Domažlice, z. s. | 4:13.61 | |||||||||||||||
6 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4:17.30 | |||||||||||||||
8 | Philippe CarpentierPhilippe Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4:21.36 | |||||||||||||||
11 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4:24.73 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |