výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra - čtvrtfinále Kladno

Kladno (12. 6. 2019)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2174 Ezra LubwamaEzra Lubwama 12 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 7 16.37
2 2199 Antonín ZubecAntonín Zubec 12 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 5 17.42
3 4749 Jonáš FrankeJonáš Franke 12 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 2 17.48
4 4765 Jáchym MalichJáchym Malich 12 ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad LabemZŠ J. A. Komenského, Lysá n... 4 17.66
5 4701 Jáchym KoloušekJáchym Koloušek 12 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 6 17.73
6 2200 Ondřej PalečekOndřej Paleček 12 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 3 18.68
7 4750 František VytlačilFrantišek Vytlačil 12 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 8 19.33
8 4700 Tomáš OudaTomáš Ouda 12 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 1 20.31
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2205 Jakub KučeraJakub Kučera 12 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 5 18.28
2 4654 Michal ŠpačekMichal Špaček 12 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 6 18.40
3 4653 Matyáš KalinaMatyáš Kalina 12 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 4 19.00
4 4669 Dominik KindlDominik Kindl 12 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 2 19.34
5 4702 Marek PolenaMarek Polena 12 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 3 19.44
6 2201 Filip VopěnkaFilip Vopěnka 12 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 7 20.34
7 4668 Antonín HrdličkaAntonín Hrdlička 12 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 8 20.76
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4715 Adam MlsAdam Mls 12 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 4 17.95
2 2233 Adam BoreckýAdam Borecký 12 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 6 18.80
3 2234 Jan ŠtruplJan Štrupl 12 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 5 18.83
4 4731 Lukáš KrejčíkLukáš Krejčík 12 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 2 19.61
5 4716 Matouš PeřinaMatouš Peřina 12 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 7 19.69
6 2206 Karel SedláčekKarel Sedláček 12 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 3 20.94
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2235 Štefan TurcsányiŠtefan Turcsányi 12 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 4 18.41
2 4745 Petr MajerPetr Majer 12 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 2 19.32
3 4717 Ayman SajiAyman Saji 12 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 5 20.10
4 4670 Samuel VrabecSamuel Vrabec 12 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 3 20.25
5 2151 Filip PašekFilip Pašek 12 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 6 21.24
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2174 Ezra LubwamaEzra Lubwama 12 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 7 16.37
2 2199 Antonín ZubecAntonín Zubec 12 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 5 17.42
3 4749 Jonáš FrankeJonáš Franke 12 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 2 17.48
4 4765 Jáchym MalichJáchym Malich 12 ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad LabemZŠ J. A. Komenského, Lysá n... 4 17.66
5 4701 Jáchym KoloušekJáchym Koloušek 12 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 6 17.73
6 4715 Adam MlsAdam Mls 12 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 4 17.95
7 2205 Jakub KučeraJakub Kučera 12 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 5 18.28
8 4654 Michal ŠpačekMichal Špaček 12 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 6 18.40
9 2235 Štefan TurcsányiŠtefan Turcsányi 12 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 4 18.41
10 2200 Ondřej PalečekOndřej Paleček 12 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 3 18.68
11 2233 Adam BoreckýAdam Borecký 12 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 6 18.80
12 2234 Jan ŠtruplJan Štrupl 12 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 5 18.83
13 4653 Matyáš KalinaMatyáš Kalina 12 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 4 19.00
14 4745 Petr MajerPetr Majer 12 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 2 19.32
15 4750 František VytlačilFrantišek Vytlačil 12 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 8 19.33
16 4669 Dominik KindlDominik Kindl 12 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 2 19.34
17 4702 Marek PolenaMarek Polena 12 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 3 19.44
18 4731 Lukáš KrejčíkLukáš Krejčík 12 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 2 19.61
19 4716 Matouš PeřinaMatouš Peřina 12 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 7 19.69
20 4717 Ayman SajiAyman Saji 12 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 5 20.10
21 4670 Samuel VrabecSamuel Vrabec 12 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 3 20.25
22 4700 Tomáš OudaTomáš Ouda 12 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 1 20.31
23 2201 Filip VopěnkaFilip Vopěnka 12 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 7 20.34
24 4668 Antonín HrdličkaAntonín Hrdlička 12 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 8 20.76
25 2206 Karel SedláčekKarel Sedláček 12 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 3 20.94
26 2151 Filip PašekFilip Pašek 12 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 6 21.24

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4677 Natálie AndeltováNatálie Andeltová 12 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 6 18.55
2 2196 Anna OdermattováAnna Odermattová 12 ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... 3 19.19
3 4660 Kateřina HandzelováKateřina Handzelová 12 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 1 19.27
4 4691 Valerie StaňkováValerie Staňková 12 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 2 19.92
5 4759 Izabela SuvajdžičováIzabela Suvajdžičová 13 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 5 20.00
6 4757 Tereza BlažkováTereza Blažková 13 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 7 20.44
7 4758 Rozálie BraunerováRozálie Braunerová 13 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 8 20.75
8 2226 Johana PoppelováJohana Poppelová 12 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 4 21.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2243 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 4 17.43
2 2257 Markéta AndrlíkováMarkéta Andrlíková 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 19.40
3 2244 Olívie ŠístkováOlívie Šístková 12 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 8 19.47
4 2214 Zuzana MalíkováZuzana Malíková 12 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 1 19.55
5 4690 Klára MaryskováKlára Marysková 12 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 7 19.69
6 4661 Melanie ŠamšováMelanie Šamšová 12 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 2 19.91
7 2215 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 12 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 5 20.07
8 2182 Natálie JanušováNatálie Janušová 12 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 6 20.51
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4724 Natálie BalšánkováNatálie Balšánková 12 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 4 18.82
2 4692 Aneta VopěnkováAneta Vopěnková 12 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 6 18.82
3 4709 Nela LukáčováNela Lukáčová 12 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 3 19.63
4 4708 Lívia AntolováLívia Antolová 12 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 5 20.74
5 4771 Josefína ŠofrováJosefína Šofrová 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 20.82
6 4679 Karolína TichotováKarolína Tichotová 12 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 7 21.10
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2181 Lucie BrodilováLucie Brodilová 12 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 6 17.93
2 4725 Karolína KaudlováKarolína Kaudlová 12 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 5 19.25
3 2213 Hana HoškováHana Hošková 12 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 2 19.46
4 4678 Lucie SoučkováLucie Součková 12 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 4 19.68
5 2158 Julie SabolováJulie Sabolová 12 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 7 21.16
6 2251 Štěpánka AntošováŠtěpánka Antošová 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 21.94
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 12.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4659 Dorota BicanováDorota Bicanová 12 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 4 19.40
2 2242 Sissi ČástkováSissi Částková 12 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 5 19.97
3 2183 Zuzana JarochováZuzana Jarochová 12 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 6 20.88
4 4738 Anna PýchováAnna Pýchová 12 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 3 21.20
5 2157 Veronika KauckáVeronika Kaucká 12 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 2 21.56
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2243 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 4 17.43
2 2181 Lucie BrodilováLucie Brodilová 12 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 6 17.93
3 4677 Natálie AndeltováNatálie Andeltová 12 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 6 18.55
4 4724 Natálie BalšánkováNatálie Balšánková 12 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 4 18.82
4 4692 Aneta VopěnkováAneta Vopěnková 12 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 6 18.82
6 2196 Anna OdermattováAnna Odermattová 12 ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... 3 19.19
7 4725 Karolína KaudlováKarolína Kaudlová 12 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 5 19.25
8 4660 Kateřina HandzelováKateřina Handzelová 12 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 1 19.27
9 2257 Markéta AndrlíkováMarkéta Andrlíková 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 19.40
9 4659 Dorota BicanováDorota Bicanová 12 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 4 19.40
11 2213 Hana HoškováHana Hošková 12 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 2 19.46
12 2244 Olívie ŠístkováOlívie Šístková 12 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 8 19.47
13 2214 Zuzana MalíkováZuzana Malíková 12 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 1 19.55
14 4709 Nela LukáčováNela Lukáčová 12 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 3 19.63
15 4678 Lucie SoučkováLucie Součková 12 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 4 19.68
16 4690 Klára MaryskováKlára Marysková 12 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 7 19.69
17 4661 Melanie ŠamšováMelanie Šamšová 12 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 2 19.91
18 4691 Valerie StaňkováValerie Staňková 12 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 2 19.92
19 2242 Sissi ČástkováSissi Částková 12 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 5 19.97
20 4759 Izabela SuvajdžičováIzabela Suvajdžičová 13 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 5 20.00
21 2215 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 12 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 5 20.07
22 4757 Tereza BlažkováTereza Blažková 13 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 7 20.44
23 2182 Natálie JanušováNatálie Janušová 12 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 6 20.51
24 4708 Lívia AntolováLívia Antolová 12 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 5 20.74
25 4758 Rozálie BraunerováRozálie Braunerová 13 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 8 20.75
26 4771 Josefína ŠofrováJosefína Šofrová 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 20.82
27 2183 Zuzana JarochováZuzana Jarochová 12 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 6 20.88
28 2226 Johana PoppelováJohana Poppelová 12 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 4 21.00
29 4679 Karolína TichotováKarolína Tichotová 12 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 7 21.10
30 2158 Julie SabolováJulie Sabolová 12 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 7 21.16
31 4738 Anna PýchováAnna Pýchová 12 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 3 21.20
32 2157 Veronika KauckáVeronika Kaucká 12 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 2 21.56
33 2251 Štěpánka AntošováŠtěpánka Antošová 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 21.94

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2166 Denis MarekDenis Marek 10 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 3 32.35
2 4656 Matěj ZajacMatěj Zajac 11 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 4 33.98
3 2238 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 2 34.61
4 2236 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 1 35.08
5 2237 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 6 35.88
6 2202 Jan BurešJan Bureš 10 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 5 36.32
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4720 Eduard PopEduard Pop 10 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 3 32.85
2 2222 Marek ZimmermannMarek Zimmermann 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 4 33.33
3 4655 Petr StruskaPetr Struska 10 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 1 33.99
4 2256 Robin Van DrielRobin Van Driel 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 34.84
5 2191 Filip MrázFilip Mráz 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 34.95
6 4719 Lukáš HolčákLukáš Holčák 10 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 6 35.17
7 4753 Matěj MatasMatěj Matas 10 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 7 37.16
8 4686 Roman SochaRoman Socha 10 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 8 38.43
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4703 Svoboda JanSvoboda Jan 10 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 7 35.06
2 4763 Denis BaladránDenis Baladrán 10 ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad LabemZŠ J. A. Komenského, Lysá n... 4 35.54
3 4766 Michal BrablíkMichal Brablík 10 ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad LabemZŠ J. A. Komenského, Lysá n... 1 35.76
4 4672 Kryštof ProuzaKryštof Prouza 10 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 6 35.79
5 4718 Barnabáš HavlíkBarnabáš Havlík 11 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 3 36.86
6 4732 David KrumphanzlDavid Krumphanzl 11 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 5 36.87
7 2203 Vítězslav KomárekVítězslav Komárek 10 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 2 37.80
8 4733 Antonín ŠťastnýAntonín Šťastný 11 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 8 37.88
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2177 Jakub SládekJakub Sládek 10 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 2 36.05
2 4751 Ondřej HlavatýOndřej Hlavatý 10 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 5 36.80
3 2175 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 4 36.91
4 4752 Šimon Lukᚊimon Lukáš 10 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 1 36.94
5 4734 David ZelenkaDavid Zelenka 10 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 3 37.12
6 2176 Matouš Lukáš KnéblMatouš Lukáš Knébl 11 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 6 38.35
7 4704 Tomáš NedvědTomáš Nedvěd 10 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 7 39.22
8 4705 Kryštof OudaKryštof Ouda 10 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 8 40.64
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 12.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2160 Jakub KadlecJakub Kadlec 10 Základní škola ZbraslaviceZákladní škola Zbraslavice 2 35.25
2 2208 Jiří LandaJiří Landa 11 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 1 36.50
3 2255 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad LabemZŠ Na Výsluní, Brandýs nad ... 3 37.53
4 2207 Vojtěch DalíkVojtěch Dalík 10 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 5 37.85
5 2192 Šimon ČerveňákŠimon Červeňák 10 ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... 4 38.64
6 2209 David SmrčekDavid Smrček 10 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 7 40.07
7 4671 Mojmír HanzelínMojmír Hanzelín 10 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 8 40.71
8 4673 Matthias HubálekMatthias Hubálek 10 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 6 48.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 12.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4774 Tadeáš PohanTadeáš Pohan 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 36.70
2 2161 Matěj KirňakMatěj Kirňak 11 Základní škola ZbraslaviceZákladní škola Zbraslavice 3 37.49
3 4730 Dominik StaněikDominik Staněik 10 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 1 38.97
4 4729 Samuel BartošSamuel Bartoš 11 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 5 39.01
5 2153 Štefan LiďákŠtefan Liďák 10 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 2 44.17
6 2152 Filip DlabačFilip Dlabač 11 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 4 45.60
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2166 Denis MarekDenis Marek 10 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 3 32.35
2 4720 Eduard PopEduard Pop 10 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 3 32.85
3 2222 Marek ZimmermannMarek Zimmermann 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 4 33.33
4 4656 Matěj ZajacMatěj Zajac 11 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 4 33.98
5 4655 Petr StruskaPetr Struska 10 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 1 33.99
6 2238 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 2 34.61
7 2256 Robin Van DrielRobin Van Driel 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 34.84
8 2191 Filip MrázFilip Mráz 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 34.95
9 4703 Svoboda JanSvoboda Jan 10 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 7 35.06
10 2236 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 1 35.08
11 4719 Lukáš HolčákLukáš Holčák 10 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 6 35.17
12 2160 Jakub KadlecJakub Kadlec 10 Základní škola ZbraslaviceZákladní škola Zbraslavice 2 35.25
13 4763 Denis BaladránDenis Baladrán 10 ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad LabemZŠ J. A. Komenského, Lysá n... 4 35.54
14 4766 Michal BrablíkMichal Brablík 10 ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad LabemZŠ J. A. Komenského, Lysá n... 1 35.76
15 4672 Kryštof ProuzaKryštof Prouza 10 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 6 35.79
16 2237 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 6 35.88
17 2177 Jakub SládekJakub Sládek 10 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 2 36.05
18 2202 Jan BurešJan Bureš 10 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 5 36.32
19 2208 Jiří LandaJiří Landa 11 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 1 36.50
20 4774 Tadeáš PohanTadeáš Pohan 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 36.70
21 4751 Ondřej HlavatýOndřej Hlavatý 10 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 5 36.80
22 4718 Barnabáš HavlíkBarnabáš Havlík 11 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 3 36.86
23 4732 David KrumphanzlDavid Krumphanzl 11 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 5 36.87
24 2175 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 4 36.91
25 4752 Šimon Lukᚊimon Lukáš 10 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 1 36.94
26 4734 David ZelenkaDavid Zelenka 10 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 3 37.12
27 4753 Matěj MatasMatěj Matas 10 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 7 37.16
28 2161 Matěj KirňakMatěj Kirňak 11 Základní škola ZbraslaviceZákladní škola Zbraslavice 3 37.49
29 2255 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad LabemZŠ Na Výsluní, Brandýs nad ... 3 37.53
30 2203 Vítězslav KomárekVítězslav Komárek 10 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 2 37.80
31 2207 Vojtěch DalíkVojtěch Dalík 10 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 5 37.85
32 4733 Antonín ŠťastnýAntonín Šťastný 11 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 8 37.88
33 2176 Matouš Lukáš KnéblMatouš Lukáš Knébl 11 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 6 38.35
34 4686 Roman SochaRoman Socha 10 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 8 38.43
35 2192 Šimon ČerveňákŠimon Červeňák 10 ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... 4 38.64
36 4730 Dominik StaněikDominik Staněik 10 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 1 38.97
37 4729 Samuel BartošSamuel Bartoš 11 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 5 39.01
38 4704 Tomáš NedvědTomáš Nedvěd 10 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 7 39.22
39 2209 David SmrčekDavid Smrček 10 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 7 40.07
40 4705 Kryštof OudaKryštof Ouda 10 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 8 40.64
41 4671 Mojmír HanzelínMojmír Hanzelín 10 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 8 40.71
42 2153 Štefan LiďákŠtefan Liďák 10 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 2 44.17
43 2152 Filip DlabačFilip Dlabač 11 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 4 45.60
44 4673 Matthias HubálekMatthias Hubálek 10 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 6 48.00

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2229 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 2 32.32
2 4663 Evelína SamkováEvelína Samková 10 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 3 32.95
3 4662 Nela kocourkováNela kocourková 11 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 4 33.02
4 2247 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 6 33.89
5 2170 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 1 33.90
6 2172 Karolína RaškováKarolína Rašková 10 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 5 35.42
7 2246 Eliška ŠarvašováEliška Šarvašová 10 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 7 36.94
8 4694 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 8 40.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2228 Isabela NevrláIsabela Nevrlá 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 6 35.09
2 2254 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 35.14
3 2227 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 3 35.57
4 4711 Kristýna WeissováKristýna Weissová 11 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 1 35.94
5 2245 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 2 36.08
6 2253 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad LabemZŠ J. A. Komenského, Lysá n... 5 36.10
7 2252 Ela SklenářováEla Sklenářová 11 ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad LabemZŠ J. A. Komenského, Lysá n... 8 37.30
8 2171 Anna HalašováAnna Halašová 10 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 4 40.35
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4727 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 8 36.37
2 4773 Meda OlšovskáMeda Olšovská 11 ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině 4 36.54
3 2186 Simona MaňasováSimona Maňasová 10 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 7 37.01
4 4726 Zuzana FarníkováZuzana Farníková 10 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 5 37.12
5 4664 Barbora ŠpačkováBarbora Špačková 10 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 3 38.04
6 4710 Lucie DymáčkováLucie Dymáčková 10 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 6 38.47
7 4693 Nina ApolenováNina Apolenová 10 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 1 38.81
8 4695 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 2 38.81
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2216 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 3 33.33
2 2165 Tereza PopkováTereza Popková 10 Základní škola ZbraslaviceZákladní škola Zbraslavice 1 35.06
3 2184 Natálie BaarováNatálie Baarová 10 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 4 35.38
4 2217 Žaneta MatějíčkováŽaneta Matějíčková 10 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 6 35.70
5 2185 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 2 36.26
6 4740 Karolína MederosováKarolína Mederosová 10 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 5 38.38
7 2198 Nikola MlejnkováNikola Mlejnková 10 ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... 7 41.64
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 12.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2218 Ema UrbanováEma Urbanová 10 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 1 36.45
2 2163 Tereza HartlováTereza Hartlová 10 Základní škola ZbraslaviceZákladní škola Zbraslavice 4 37.64
3 4681 Klára JírovskáKlára Jírovská 10 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 2 39.07
4 4741 Klára ŽákováKlára Žáková 10 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 5 40.10
5 4680 Kateřina BidlováKateřina Bidlová 10 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 6 40.31
6 4739 Karolína LafkováKarolína Lafková 11 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 3 48.12
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 12.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2164 Margaréta HrabčákováMargaréta Hrabčáková 10 Základní škola ZbraslaviceZákladní škola Zbraslavice 4 36.49
2 4682 Michaela KavanováMichaela Kavanová 10 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 3 37.27
3 4746 Eliška VeseláEliška Veselá 10 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 6 38.64
4 4748 Linda DargajováLinda Dargajová 10 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 5 40.86
5 2159 Vanesa HromasováVanesa Hromasová 10 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 2 41.62
6 4747 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 1 42.27
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2229 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 2 32.32
2 4663 Evelína SamkováEvelína Samková 10 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 3 32.95
3 4662 Nela kocourkováNela kocourková 11 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 4 33.02
4 2216 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 3 33.33
5 2247 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 6 33.89
6 2170 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 1 33.90
7 2165 Tereza PopkováTereza Popková 10 Základní škola ZbraslaviceZákladní škola Zbraslavice 1 35.06
8 2228 Isabela NevrláIsabela Nevrlá 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 6 35.09
9 2254 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 35.14
10 2184 Natálie BaarováNatálie Baarová 10 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 4 35.38
11 2172 Karolína RaškováKarolína Rašková 10 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 5 35.42
12 2227 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 3 35.57
13 2217 Žaneta MatějíčkováŽaneta Matějíčková 10 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 6 35.70
14 4711 Kristýna WeissováKristýna Weissová 11 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 1 35.94
15 2245 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 2 36.08
16 2253 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad LabemZŠ J. A. Komenského, Lysá n... 5 36.10
17 2185 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 2 36.26
18 4727 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 8 36.37
19 2218 Ema UrbanováEma Urbanová 10 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 1 36.45
20 2164 Margaréta HrabčákováMargaréta Hrabčáková 10 Základní škola ZbraslaviceZákladní škola Zbraslavice 4 36.49
21 4773 Meda OlšovskáMeda Olšovská 11 ZŠ Na PlaniněZŠ Na Planině 4 36.54
22 2246 Eliška ŠarvašováEliška Šarvašová 10 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 7 36.94
23 2186 Simona MaňasováSimona Maňasová 10 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 7 37.01
24 4726 Zuzana FarníkováZuzana Farníková 10 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 5 37.12
25 4682 Michaela KavanováMichaela Kavanová 10 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 3 37.27
26 2252 Ela SklenářováEla Sklenářová 11 ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad LabemZŠ J. A. Komenského, Lysá n... 8 37.30
27 2163 Tereza HartlováTereza Hartlová 10 Základní škola ZbraslaviceZákladní škola Zbraslavice 4 37.64
28 4664 Barbora ŠpačkováBarbora Špačková 10 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 3 38.04
29 4740 Karolína MederosováKarolína Mederosová 10 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 5 38.38
30 4710 Lucie DymáčkováLucie Dymáčková 10 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 6 38.47
31 4746 Eliška VeseláEliška Veselá 10 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 6 38.64
32 4693 Nina ApolenováNina Apolenová 10 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 1 38.81
32 4695 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 2 38.81
34 4681 Klára JírovskáKlára Jírovská 10 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 2 39.07
35 4741 Klára ŽákováKlára Žáková 10 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 5 40.10
36 4680 Kateřina BidlováKateřina Bidlová 10 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 6 40.31
37 2171 Anna HalašováAnna Halašová 10 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 4 40.35
38 4694 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 8 40.50
39 4748 Linda DargajováLinda Dargajová 10 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 5 40.86
40 2159 Vanesa HromasováVanesa Hromasová 10 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 2 41.62
41 2198 Nikola MlejnkováNikola Mlejnková 10 ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... 7 41.64
42 4747 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 1 42.27
43 4739 Karolína LafkováKarolína Lafková 11 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 3 48.12

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4770 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 46.29
2 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 46.31
3 4657 Dominik ZajacDominik Zajac 08 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 5 46.98
4 2225 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 7 47.44
5 2240 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 8 50.03
6 2195 Šimon ŠtysŠimon Štys 08 ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... 2 53.65
7 4735 Filip BudinaFilip Budina 08 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 6 57.79
8 2194 Radim ČerveňákRadim Červeňák 08 ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... 1 66.28
9 2193 Daniel ByčanekDaniel Byčanek 09 ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... 3 69.45
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4687 Josef DvořákJosef Dvořák 08 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 4 48.55
2 2167 Patrik GeistPatrik Geist 08 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 3 48.56
3 2169 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 2 49.18
4 4754 Jonáš NespěšnýJonáš Nespěšný 09 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 1 50.75
5 2180 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba 08 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 7 51.43
6 2223 Ondřej SejkoraOndřej Sejkora 09 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 6 52.59
7 4689 Miloslav ŠancMiloslav Šanc 08 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 5 54.18
8 4688 Adam HoráčekAdam Horáček 08 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 8 54.76
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4706 Jan PřerovskýJan Přerovský 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 8 51.73
2 4722 Matěj KolářMatěj Kolář 09 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 7 52.39
3 4767 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 53.93
4 4737 Filip VopatFilip Vopat 08 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 6 54.19
5 2239 Tomáš BártaTomáš Bárta 09 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 3 55.11
6 4658 Marek ChuravýMarek Churavý 08 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 4 55.13
7 2224 Jaroslav SvobodaJaroslav Svoboda 09 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 5 55.18
8 2162 Matouš RipplMatouš Rippl 09 Základní škola ZbraslaviceZákladní škola Zbraslavice 2 58.07
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4707 Jakub WeissJakub Weiss 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 6 51.69
2 4723 Vincent PopVincent Pop 08 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 3 52.06
3 4721 Matěj BydžovskýMatěj Bydžovský 09 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 2 52.67
4 2178 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 1 52.94
5 4699 Ondřej KoloušekOndřej Koloušek 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 7 54.83
6 2241 Dominik TrlicaDominik Trlica 09 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 4 54.95
7 4736 Pavel ŠťastnýPavel Šťastný 08 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 8 59.46
8 4755 Jonáš VávraJonáš Vávra 08 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 5 60.73
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 12.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2168 Samuel Leon ManSamuel Leon Man 09 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 4 51.78
2 4674 Oldřich BednářOldřich Bednář 08 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 1 53.25
3 4676 Martin KroupaMartin Kroupa 09 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 6 54.18
4 4675 David DvorščíkDavid Dvorščík 09 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 7 55.35
5 4756 Bystrik VodičkaBystrik Vodička 08 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 3 55.63
6 2179 Vojtěch FormandlVojtěch Formandl 08 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 2 59.75
7 2210 Matěj VartýřMatěj Vartýř 09 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 5 62.92
8 2211 Jakub VeselýJakub Veselý 09 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 8 66.60
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 12.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4652 Radovan SeifertRadovan Seifert 08 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 1 49.26
2 2212 David VolfDavid Volf 08 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 3 56.55
3 2156 Jurij MykytaJurij Mykyta 09 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 4 60.93
4 2155 Zdeněk KašingZdeněk Kašing 08 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 5 62.85
5 2154 Jakub HorákJakub Horák 09 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 2 64.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4770 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 46.29
2 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 46.31
3 4657 Dominik ZajacDominik Zajac 08 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 5 46.98
4 2225 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 7 47.44
5 4687 Josef DvořákJosef Dvořák 08 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 4 48.55
6 2167 Patrik GeistPatrik Geist 08 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 3 48.56
7 2169 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 2 49.18
8 4652 Radovan SeifertRadovan Seifert 08 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 1 49.26
9 2240 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 8 50.03
10 4754 Jonáš NespěšnýJonáš Nespěšný 09 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 1 50.75
11 2180 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba 08 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 7 51.43
12 4707 Jakub WeissJakub Weiss 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 6 51.69
13 4706 Jan PřerovskýJan Přerovský 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 8 51.73
14 2168 Samuel Leon ManSamuel Leon Man 09 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 4 51.78
15 4723 Vincent PopVincent Pop 08 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 3 52.06
16 4722 Matěj KolářMatěj Kolář 09 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 7 52.39
17 2223 Ondřej SejkoraOndřej Sejkora 09 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 6 52.59
18 4721 Matěj BydžovskýMatěj Bydžovský 09 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 2 52.67
19 2178 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 1 52.94
20 4674 Oldřich BednářOldřich Bednář 08 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 1 53.25
21 2195 Šimon ŠtysŠimon Štys 08 ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... 2 53.65
22 4767 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 53.93
23 4689 Miloslav ŠancMiloslav Šanc 08 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 5 54.18
23 4676 Martin KroupaMartin Kroupa 09 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 6 54.18
25 4737 Filip VopatFilip Vopat 08 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 6 54.19
26 4688 Adam HoráčekAdam Horáček 08 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 8 54.76
27 4699 Ondřej KoloušekOndřej Koloušek 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 7 54.83
28 2241 Dominik TrlicaDominik Trlica 09 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 4 54.95
29 2239 Tomáš BártaTomáš Bárta 09 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 3 55.11
30 4658 Marek ChuravýMarek Churavý 08 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 4 55.13
31 2224 Jaroslav SvobodaJaroslav Svoboda 09 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 5 55.18
32 4675 David DvorščíkDavid Dvorščík 09 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 7 55.35
33 4756 Bystrik VodičkaBystrik Vodička 08 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 3 55.63
34 2212 David VolfDavid Volf 08 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 3 56.55
35 4735 Filip BudinaFilip Budina 08 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 6 57.79
36 2162 Matouš RipplMatouš Rippl 09 Základní škola ZbraslaviceZákladní škola Zbraslavice 2 58.07
37 4736 Pavel ŠťastnýPavel Šťastný 08 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 8 59.46
38 2179 Vojtěch FormandlVojtěch Formandl 08 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 2 59.75
39 4755 Jonáš VávraJonáš Vávra 08 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 5 60.73
40 2156 Jurij MykytaJurij Mykyta 09 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 4 60.93
41 2155 Zdeněk KašingZdeněk Kašing 08 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 5 62.85
42 2210 Matěj VartýřMatěj Vartýř 09 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 5 62.92
43 2154 Jakub HorákJakub Horák 09 ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice 2 64.58
44 2194 Radim ČerveňákRadim Červeňák 08 ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... 1 66.28
45 2211 Jakub VeselýJakub Veselý 09 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 8 66.60
46 2193 Daniel ByčanekDaniel Byčanek 09 ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... 3 69.45

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4665 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 3 49.27
2 2204 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad LabemZŠ Na Výsluní, Brandýs nad ... 2 49.32
3 4697 Anna PajerováAnna Pajerová 08 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 4 53.04
4 2173 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 5 54.30
5 4698 Klára VeverkováKlára Veverková 08 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 7 56.02
6 4742 Amálie ČernáAmálie Černá 08 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 8 57.91
7 4761 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 6 57.99
8 2197 Julie OdermattováJulie Odermattová 09 ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... 1 67.85
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4762 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 2 53.68
2 4666 Bláhová LindaBláhová Linda 08 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 4 54.34
3 2188 Ella ExnerováElla Exnerová 08 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 7 54.49
4 4696 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 3 54.95
5 4760 Magdalena DaňkováMagdalena Daňková 08 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 1 55.19
6 4744 Anna KošováAnna Košová 08 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 5 55.83
7 2187 Marie Luisa BaumrukováMarie Luisa Baumruková 08 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 8 56.74
8 2189 Karolína JenešováKarolína Jenešová 08 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 6 58.53
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2220 Arlinda MustafaArlinda Mustafa 08 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 7 54.57
2 4667 Nela NovotnáNela Novotná 08 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 2 55.78
3 4712 Karolína GrimmováKarolína Grimmová 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 3 56.30
4 4714 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 1 56.58
5 4728 Zoe TřeštíkováZoe Třeštíková 09 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 5 56.65
6 4713 Agáta HolasováAgáta Holasová 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 4 56.97
7 2219 Tereza BrejlováTereza Brejlová 08 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 6 57.38
8 4683 Anna KavanováAnna Kavanová 08 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 8 59.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4769 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 49.49
2 4772 Radka JílkováRadka Jílková 09 ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad LabemZŠ J. A. Komenského, Lysá n... 7 53.57
3 4764 Hana GarayováHana Garayová 09 ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad LabemZŠ J. A. Komenského, Lysá n... 5 53.78
4 2231 Eliška StejskalováEliška Stejskalová 09 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 8 55.44
5 2221 Gabriela NovákováGabriela Nováková 08 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 1 59.10
6 4685 Eliška MüllerováEliška Müllerová 09 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 4 60.34
7 4684 Karolína KočováKarolína Kočová 09 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 3 61.34
8 4743 Lucie JanečkováLucie Janečková 08 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 2 63.83
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 12.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2248 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 3 47.05
2 4768 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 47.28
3 2250 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 1 50.47
4 2232 Natálie Arven TlusťákováNatálie Arven Tlusťáková 08 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 5 51.78
5 2249 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 2 52.53
6 2230 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 4 53.52
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2248 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 3 47.05
2 4768 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 47.28
3 4665 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 3 49.27
4 2204 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad LabemZŠ Na Výsluní, Brandýs nad ... 2 49.32
5 4769 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 49.49
6 2250 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 1 50.47
7 2232 Natálie Arven TlusťákováNatálie Arven Tlusťáková 08 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 5 51.78
8 2249 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 2 52.53
9 4697 Anna PajerováAnna Pajerová 08 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 4 53.04
10 2230 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 4 53.52
11 4772 Radka JílkováRadka Jílková 09 ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad LabemZŠ J. A. Komenského, Lysá n... 7 53.57
12 4762 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 2 53.68
13 4764 Hana GarayováHana Garayová 09 ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad LabemZŠ J. A. Komenského, Lysá n... 5 53.78
14 2173 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 5 54.30
15 4666 Bláhová LindaBláhová Linda 08 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 4 54.34
16 2188 Ella ExnerováElla Exnerová 08 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 7 54.49
17 2220 Arlinda MustafaArlinda Mustafa 08 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 7 54.57
18 4696 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 3 54.95
19 4760 Magdalena DaňkováMagdalena Daňková 08 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 1 55.19
20 2231 Eliška StejskalováEliška Stejskalová 09 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 8 55.44
21 4667 Nela NovotnáNela Novotná 08 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 2 55.78
22 4744 Anna KošováAnna Košová 08 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 5 55.83
23 4698 Klára VeverkováKlára Veverková 08 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 7 56.02
24 4712 Karolína GrimmováKarolína Grimmová 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 3 56.30
25 4714 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 1 56.58
26 4728 Zoe TřeštíkováZoe Třeštíková 09 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 5 56.65
27 2187 Marie Luisa BaumrukováMarie Luisa Baumruková 08 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 8 56.74
28 4713 Agáta HolasováAgáta Holasová 08 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 4 56.97
29 2219 Tereza BrejlováTereza Brejlová 08 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 6 57.38
30 4742 Amálie ČernáAmálie Černá 08 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 8 57.91
31 4761 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 6 57.99
32 2189 Karolína JenešováKarolína Jenešová 08 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 6 58.53
33 4683 Anna KavanováAnna Kavanová 08 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 8 59.00
34 2221 Gabriela NovákováGabriela Nováková 08 ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice 1 59.10
35 4685 Eliška MüllerováEliška Müllerová 09 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 4 60.34
36 4684 Karolína KočováKarolína Kočová 09 Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp... 3 61.34
37 4743 Lucie JanečkováLucie Janečková 08 ZŠ DřísyZŠ Dřísy 2 63.83
38 2197 Julie OdermattováJulie Odermattová 09 ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... 1 67.85

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(st, 12.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 2225 Jakub TruhlářJakub Truhlář
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
08 36 35.14 0.0
2 4767 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 37 34.71 0.0
3 2239 Tomáš BártaTomáš Bárta
Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u...
09 1 34.07 0.0
4 2194 Radim ČerveňákRadim Červeňák
ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,...
08 6 33.30 0.0
5 4770 Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 32.98 0.0
6 2240 Tomáš PonertTomáš Ponert
Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u...
09 24 32.53 0.0
7 4652 Radovan SeifertRadovan Seifert
ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč
08 28 32.47 0.0
8 4657 Dominik ZajacDominik Zajac
ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč
08 45 32.19 0.0
9 2179 Vojtěch FormandlVojtěch Formandl
Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp...
08 9 31.07 0.0
10 2169 Václav MarhoulVáclav Marhoul
2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.
08 21 30.67 0.0
11 4721 Matěj BydžovskýMatěj Bydžovský
ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk
09 5 29.95 0.0
12 4735 Filip BudinaFilip Budina
ZŠ DřísyZŠ Dřísy
08 3 29.33 0.0
13 4723 Vincent PopVincent Pop
ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk
08 25 29.00 0.0
14 4706 Jan PřerovskýJan Přerovský
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
08 26 28.75 0.0
15 2180 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba
Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp...
08 33 28.02 0.0
16 2190 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 14 27.31 0.0
17 2167 Patrik GeistPatrik Geist
2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.
08 10 27.30 0.0
18 4722 Matěj KolářMatěj Kolář
ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk
09 17 26.78 0.0
19 2178 Jonáš JelínekJonáš Jelínek
Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp...
08 15 26.41 0.0
20 4658 Marek ChuravýMarek Churavý
ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč
08 13 25.69 0.0
21 2195 Šimon ŠtysŠimon Štys
ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,...
08 34 25.68 0.0
22 2223 Ondřej SejkoraOndřej Sejkora
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
09 29 25.22 0.0
23 4687 Josef DvořákJosef Dvořák
Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov
08 8 24.81 0.0
24 2211 Jakub VeselýJakub Veselý
ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice
09 40 24.47 0.0
25 4688 Adam HoráčekAdam Horáček
Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov
08 11 24.43 0.0
26 2224 Jaroslav SvobodaJaroslav Svoboda
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
09 30 24.31 0.0
27 2168 Samuel Leon ManSamuel Leon Man
2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.
09 20 23.99 0.0
28 4736 Pavel ŠťastnýPavel Šťastný
ZŠ DřísyZŠ Dřísy
08 32 23.87 0.0
29 4699 Ondřej KoloušekOndřej Koloušek
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
09 18 23.36 0.0
30 4707 Jakub WeissJakub Weiss
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
08 44 22.57 0.0
31 4754 Jonáš NespěšnýJonáš Nespěšný
Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun...
09 23 21.65 0.0
32 2154 Jakub HorákJakub Horák
ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice
09 12 21.58 0.0
33 2193 Daniel ByčanekDaniel Byčanek
ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,...
09 4 21.52 0.0
34 2210 Matěj VartýřMatěj Vartýř
ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice
09 38 20.59 0.0
35 4689 Miloslav ŠancMiloslav Šanc
Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov
08 31 20.51 0.0
36 2241 Dominik TrlicaDominik Trlica
Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u...
09 35 20.35 0.0
37 4675 David DvorščíkDavid Dvorščík
Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp...
09 7 20.10 0.0
38 2162 Matouš RipplMatouš Rippl
Základní škola ZbraslaviceZákladní škola Zbraslavice
09 27 18.94 0.0
39 2212 David VolfDavid Volf
ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice
08 42 18.34 0.0
40 4676 Martin KroupaMartin Kroupa
Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp...
09 19 18.31 0.0
41 2155 Zdeněk KašingZdeněk Kašing
ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice
08 16 18.15 0.0
42 4756 Bystrik VodičkaBystrik Vodička
Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun...
08 41 17.61 0.0
43 4755 Jonáš VávraJonáš Vávra
Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun...
08 39 17.59 0.0
44 2156 Jurij MykytaJurij Mykyta
ZŠ a MŠ NedomiceZŠ a MŠ Nedomice
09 22 17.40 0.0
45 4737 Filip VopatFilip Vopat
ZŠ DřísyZŠ Dřísy
08 43 13.69 0.0
46 4674 Oldřich BednářOldřich Bednář
Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp...
08 2 11.69 0.0
Celkem 46 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(st, 12.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 4665 Tereza KučerováTereza Kučerová
ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč
08 21 46.78 0.0
2 2248 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u...
08 2 35.45 0.0
3 4667 Nela NovotnáNela Novotná
ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč
08 28 34.76 0.0
4 2204 Marie KundrátováMarie Kundrátová
ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad LabemZŠ Na Výsluní, Brandýs nad ...
08 22 30.29 0.0
5 2173 Vanda KalašováVanda Kalašová
2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.
08 15 29.93 0.0
6 4768 Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 37 24.12 0.0
7 4697 Anna PajerováAnna Pajerová
Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov
08 30 22.48 0.0
8 4761 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun...
09 20 21.66 0.0
9 4696 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov
09 19 21.03 0.0
10 4698 Klára VeverkováKlára Veverková
Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov
08 38 21.02 0.0
11 2231 Eliška StejskalováEliška Stejskalová
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
09 31 20.90 0.0
12 2249 Žaneta TicháŽaneta Tichá
Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u...
09 32 20.21 0.0
13 4764 Hana GarayováHana Garayová
ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad LabemZŠ J. A. Komenského, Lysá n...
09 7 20.03 0.0
14 4713 Agáta HolasováAgáta Holasová
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
08 10 19.51 0.0
15 4712 Karolína GrimmováKarolína Grimmová
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
08 8 19.10 0.0
16 4769 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 9 19.02 0.0
17 2189 Karolína JenešováKarolína Jenešová
Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp...
08 13 18.63 0.0
18 4772 Radka JílkováRadka Jílková
ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad LabemZŠ J. A. Komenského, Lysá n...
09 14 18.61 0.0
19 4744 Anna KošováAnna Košová
ZŠ DřísyZŠ Dřísy
08 18 18.55 0.0
20 4683 Anna KavanováAnna Kavanová
Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp...
08 16 18.18 0.0
21 4762 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun...
09 35 18.02 0.0
22 2230 Eliška LudwigováEliška Ludwigová
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
09 24 17.88 0.0
23 4728 Zoe TřeštíkováZoe Třeštíková
ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk
09 34 17.64 0.0
24 4684 Karolína KočováKarolína Kočová
Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp...
09 17 17.48 0.0
25 2232 Natálie Arven TlusťákováNatálie Arven Tlusťáková
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
08 33 17.35 0.0
26 2188 Ella ExnerováElla Exnerová
Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp...
08 6 17.05 0.0
27 2250 Lenka VeseláLenka Veselá
Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u...
09 36 16.98 0.0
28 4685 Eliška MüllerováEliška Müllerová
Základní škola Mšeno, příspěvková organiZákladní škola Mšeno, přísp...
09 25 16.59 0.0
29 2220 Arlinda MustafaArlinda Mustafa
ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice
08 26 16.50 0.0
30 4666 Bláhová LindaBláhová Linda
ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč
08 23 16.44 0.0
31 4743 Lucie JanečkováLucie Janečková
ZŠ DřísyZŠ Dřísy
08 11 15.97 0.0
32 4714 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
09 12 15.20 0.0
33 4760 Magdalena DaňkováMagdalena Daňková
Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun...
08 5 14.10 0.0
34 2187 Marie Luisa BaumrukováMarie Luisa Baumruková
Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp...
08 1 13.97 0.0
35 4742 Amálie ČernáAmálie Černá
ZŠ DřísyZŠ Dřísy
08 4 13.32 0.0
36 2197 Julie OdermattováJulie Odermattová
ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr.ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,...
09 29 11.12 0.0
37 2221 Gabriela NovákováGabriela Nováková
ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice
08 27 09.70 0.0
38 2219 Tereza BrejlováTereza Brejlová
ZŠ HovorčoviceZŠ Hovorčovice
08 3 09.25 0.0
Celkem 38 závodníků