Čokoládová tretra - čtvrtfinále Kladno
Kladno (12. 6. 2019)100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (st, 12.6.2019 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2174 | Ezra LubwamaEzra Lubwama | 12 | Základní škola Úvaly, přísp... | 7 | 16.37 | |||||||||||||
2 | 2199 | Antonín ZubecAntonín Zubec | 12 | Základní škola Žižkov | 5 | 17.42 | |||||||||||||
3 | 4749 | Jonáš FrankeJonáš Franke | 12 | Základní škola Zdenky Braun... | 2 | 17.48 | |||||||||||||
4 | 4765 | Jáchym MalichJáchym Malich | 12 | ZŠ J. A. Komenského, Lysá n... | 4 | 17.66 | |||||||||||||
5 | 4701 | Jáchym KoloušekJáchym Koloušek | 12 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 6 | 17.73 | |||||||||||||
6 | 2200 | Ondřej PalečekOndřej Paleček | 12 | Základní škola Žižkov | 3 | 18.68 | |||||||||||||
7 | 4750 | František VytlačilFrantišek Vytlačil | 12 | Základní škola Zdenky Braun... | 8 | 19.33 | |||||||||||||
8 | 4700 | Tomáš OudaTomáš Ouda | 12 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 1 | 20.31 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2205 | Jakub KučeraJakub Kučera | 12 | ZŠ Hovorčovice | 5 | 18.28 | |||||||||||||
2 | 4654 | Michal ŠpačekMichal Špaček | 12 | ZŠ MPB Neratoviceč | 6 | 18.40 | |||||||||||||
3 | 4653 | Matyáš KalinaMatyáš Kalina | 12 | ZŠ MPB Neratoviceč | 4 | 19.00 | |||||||||||||
4 | 4669 | Dominik KindlDominik Kindl | 12 | Základní škola Mšeno, přísp... | 2 | 19.34 | |||||||||||||
5 | 4702 | Marek PolenaMarek Polena | 12 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 3 | 19.44 | |||||||||||||
6 | 2201 | Filip VopěnkaFilip Vopěnka | 12 | Základní škola Žižkov | 7 | 20.34 | |||||||||||||
7 | 4668 | Antonín HrdličkaAntonín Hrdlička | 12 | Základní škola Mšeno, přísp... | 8 | 20.76 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4715 | Adam MlsAdam Mls | 12 | ZŠ Komenského 589, Nymburk | 4 | 17.95 | |||||||||||||
2 | 2233 | Adam BoreckýAdam Borecký | 12 | Základní škola a Základní u... | 6 | 18.80 | |||||||||||||
3 | 2234 | Jan ŠtruplJan Štrupl | 12 | Základní škola a Základní u... | 5 | 18.83 | |||||||||||||
4 | 4731 | Lukáš KrejčíkLukáš Krejčík | 12 | ZŠ Dřísy | 2 | 19.61 | |||||||||||||
5 | 4716 | Matouš PeřinaMatouš Peřina | 12 | ZŠ Komenského 589, Nymburk | 7 | 19.69 | |||||||||||||
6 | 2206 | Karel SedláčekKarel Sedláček | 12 | ZŠ Hovorčovice | 3 | 20.94 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2235 | Štefan TurcsányiŠtefan Turcsányi | 12 | Základní škola a Základní u... | 4 | 18.41 | |||||||||||||
2 | 4745 | Petr MajerPetr Majer | 12 | Základní škola Zdenky Braun... | 2 | 19.32 | |||||||||||||
3 | 4717 | Ayman SajiAyman Saji | 12 | ZŠ Komenského 589, Nymburk | 5 | 20.10 | |||||||||||||
4 | 4670 | Samuel VrabecSamuel Vrabec | 12 | Základní škola Mšeno, přísp... | 3 | 20.25 | |||||||||||||
5 | 2151 | Filip PašekFilip Pašek | 12 | ZŠ a MŠ Nedomice | 6 | 21.24 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (st, 12.6.2019 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4677 | Natálie AndeltováNatálie Andeltová | 12 | Základní škola Mšeno, přísp... | 6 | 18.55 | |||||||||||||
2 | 2196 | Anna OdermattováAnna Odermattová | 12 | ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... | 3 | 19.19 | |||||||||||||
3 | 4660 | Kateřina HandzelováKateřina Handzelová | 12 | ZŠ MPB Neratoviceč | 1 | 19.27 | |||||||||||||
4 | 4691 | Valerie StaňkováValerie Staňková | 12 | Základní škola Žižkov | 2 | 19.92 | |||||||||||||
5 | 4759 | Izabela SuvajdžičováIzabela Suvajdžičová | 13 | Základní škola Zdenky Braun... | 5 | 20.00 | |||||||||||||
6 | 4757 | Tereza BlažkováTereza Blažková | 13 | Základní škola Zdenky Braun... | 7 | 20.44 | |||||||||||||
7 | 4758 | Rozálie BraunerováRozálie Braunerová | 13 | Základní škola Zdenky Braun... | 8 | 20.75 | |||||||||||||
8 | 2226 | Johana PoppelováJohana Poppelová | 12 | ZŠ a MŠ Nehvizdy | 4 | 21.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2243 | Tereza HavelkováTereza Havelková | 12 | Základní škola a Základní u... | 4 | 17.43 | |||||||||||||
2 | 2257 | Markéta AndrlíkováMarkéta Andrlíková | 12 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 19.40 | |||||||||||||
3 | 2244 | Olívie ŠístkováOlívie Šístková | 12 | Základní škola a Základní u... | 8 | 19.47 | |||||||||||||
4 | 2214 | Zuzana MalíkováZuzana Malíková | 12 | ZŠ Hovorčovice | 1 | 19.55 | |||||||||||||
5 | 4690 | Klára MaryskováKlára Marysková | 12 | Základní škola Žižkov | 7 | 19.69 | |||||||||||||
6 | 4661 | Melanie ŠamšováMelanie Šamšová | 12 | ZŠ MPB Neratoviceč | 2 | 19.91 | |||||||||||||
7 | 2215 | Tereza VodrážkováTereza Vodrážková | 12 | ZŠ Hovorčovice | 5 | 20.07 | |||||||||||||
8 | 2182 | Natálie JanušováNatálie Janušová | 12 | Základní škola Úvaly, přísp... | 6 | 20.51 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4724 | Natálie BalšánkováNatálie Balšánková | 12 | ZŠ Komenského 589, Nymburk | 4 | 18.82 | |||||||||||||
2 | 4692 | Aneta VopěnkováAneta Vopěnková | 12 | Základní škola Žižkov | 6 | 18.82 | |||||||||||||
3 | 4709 | Nela LukáčováNela Lukáčová | 12 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 3 | 19.63 | |||||||||||||
4 | 4708 | Lívia AntolováLívia Antolová | 12 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 5 | 20.74 | |||||||||||||
5 | 4771 | Josefína ŠofrováJosefína Šofrová | 12 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 20.82 | |||||||||||||
6 | 4679 | Karolína TichotováKarolína Tichotová | 12 | Základní škola Mšeno, přísp... | 7 | 21.10 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2181 | Lucie BrodilováLucie Brodilová | 12 | Základní škola Úvaly, přísp... | 6 | 17.93 | |||||||||||||
2 | 4725 | Karolína KaudlováKarolína Kaudlová | 12 | ZŠ Komenského 589, Nymburk | 5 | 19.25 | |||||||||||||
3 | 2213 | Hana HoškováHana Hošková | 12 | ZŠ Hovorčovice | 2 | 19.46 | |||||||||||||
4 | 4678 | Lucie SoučkováLucie Součková | 12 | Základní škola Mšeno, přísp... | 4 | 19.68 | |||||||||||||
5 | 2158 | Julie SabolováJulie Sabolová | 12 | ZŠ a MŠ Nedomice | 7 | 21.16 | |||||||||||||
6 | 2251 | Štěpánka AntošováŠtěpánka Antošová | 12 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 21.94 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (st, 12.6.2019 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4659 | Dorota BicanováDorota Bicanová | 12 | ZŠ MPB Neratoviceč | 4 | 19.40 | |||||||||||||
2 | 2242 | Sissi ČástkováSissi Částková | 12 | Základní škola a Základní u... | 5 | 19.97 | |||||||||||||
3 | 2183 | Zuzana JarochováZuzana Jarochová | 12 | Základní škola Úvaly, přísp... | 6 | 20.88 | |||||||||||||
4 | 4738 | Anna PýchováAnna Pýchová | 12 | ZŠ Dřísy | 3 | 21.20 | |||||||||||||
5 | 2157 | Veronika KauckáVeronika Kaucká | 12 | ZŠ a MŠ Nedomice | 2 | 21.56 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (st, 12.6.2019 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2166 | Denis MarekDenis Marek | 10 | 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. | 3 | 32.35 | |||||||||||||
2 | 4656 | Matěj ZajacMatěj Zajac | 11 | ZŠ MPB Neratoviceč | 4 | 33.98 | |||||||||||||
3 | 2238 | Lukáš NavrátilLukáš Navrátil | 10 | Základní škola a Základní u... | 2 | 34.61 | |||||||||||||
4 | 2236 | Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr | 11 | Základní škola a Základní u... | 1 | 35.08 | |||||||||||||
5 | 2237 | Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek | 11 | Základní škola a Základní u... | 6 | 35.88 | |||||||||||||
6 | 2202 | Jan BurešJan Bureš | 10 | Základní škola Žižkov | 5 | 36.32 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4720 | Eduard PopEduard Pop | 10 | ZŠ Komenského 589, Nymburk | 3 | 32.85 | |||||||||||||
2 | 2222 | Marek ZimmermannMarek Zimmermann | 10 | ZŠ a MŠ Nehvizdy | 4 | 33.33 | |||||||||||||
3 | 4655 | Petr StruskaPetr Struska | 10 | ZŠ MPB Neratoviceč | 1 | 33.99 | |||||||||||||
4 | 2256 | Robin Van DrielRobin Van Driel | 10 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 34.84 | |||||||||||||
5 | 2191 | Filip MrázFilip Mráz | 10 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 34.95 | |||||||||||||
6 | 4719 | Lukáš HolčákLukáš Holčák | 10 | ZŠ Komenského 589, Nymburk | 6 | 35.17 | |||||||||||||
7 | 4753 | Matěj MatasMatěj Matas | 10 | Základní škola Zdenky Braun... | 7 | 37.16 | |||||||||||||
8 | 4686 | Roman SochaRoman Socha | 10 | Základní škola Žižkov | 8 | 38.43 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4703 | Svoboda JanSvoboda Jan | 10 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 7 | 35.06 | |||||||||||||
2 | 4763 | Denis BaladránDenis Baladrán | 10 | ZŠ J. A. Komenského, Lysá n... | 4 | 35.54 | |||||||||||||
3 | 4766 | Michal BrablíkMichal Brablík | 10 | ZŠ J. A. Komenského, Lysá n... | 1 | 35.76 | |||||||||||||
4 | 4672 | Kryštof ProuzaKryštof Prouza | 10 | Základní škola Mšeno, přísp... | 6 | 35.79 | |||||||||||||
5 | 4718 | Barnabáš HavlíkBarnabáš Havlík | 11 | ZŠ Komenského 589, Nymburk | 3 | 36.86 | |||||||||||||
6 | 4732 | David KrumphanzlDavid Krumphanzl | 11 | ZŠ Dřísy | 5 | 36.87 | |||||||||||||
7 | 2203 | Vítězslav KomárekVítězslav Komárek | 10 | Základní škola Žižkov | 2 | 37.80 | |||||||||||||
8 | 4733 | Antonín ŠťastnýAntonín Šťastný | 11 | ZŠ Dřísy | 8 | 37.88 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2177 | Jakub SládekJakub Sládek | 10 | Základní škola Úvaly, přísp... | 2 | 36.05 | |||||||||||||
2 | 4751 | Ondřej HlavatýOndřej Hlavatý | 10 | Základní škola Zdenky Braun... | 5 | 36.80 | |||||||||||||
3 | 2175 | Jakub HrdličkaJakub Hrdlička | 10 | Základní škola Úvaly, přísp... | 4 | 36.91 | |||||||||||||
4 | 4752 | Šimon Lukᚊimon Lukáš | 10 | Základní škola Zdenky Braun... | 1 | 36.94 | |||||||||||||
5 | 4734 | David ZelenkaDavid Zelenka | 10 | ZŠ Dřísy | 3 | 37.12 | |||||||||||||
6 | 2176 | Matouš Lukáš KnéblMatouš Lukáš Knébl | 11 | Základní škola Úvaly, přísp... | 6 | 38.35 | |||||||||||||
7 | 4704 | Tomáš NedvědTomáš Nedvěd | 10 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 7 | 39.22 | |||||||||||||
8 | 4705 | Kryštof OudaKryštof Ouda | 10 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 8 | 40.64 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (st, 12.6.2019 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2160 | Jakub KadlecJakub Kadlec | 10 | Základní škola Zbraslavice | 2 | 35.25 | |||||||||||||
2 | 2208 | Jiří LandaJiří Landa | 11 | ZŠ Hovorčovice | 1 | 36.50 | |||||||||||||
3 | 2255 | Lukáš BalounLukáš Baloun | 11 | ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad ... | 3 | 37.53 | |||||||||||||
4 | 2207 | Vojtěch DalíkVojtěch Dalík | 10 | ZŠ Hovorčovice | 5 | 37.85 | |||||||||||||
5 | 2192 | Šimon ČerveňákŠimon Červeňák | 10 | ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... | 4 | 38.64 | |||||||||||||
6 | 2209 | David SmrčekDavid Smrček | 10 | ZŠ Hovorčovice | 7 | 40.07 | |||||||||||||
7 | 4671 | Mojmír HanzelínMojmír Hanzelín | 10 | Základní škola Mšeno, přísp... | 8 | 40.71 | |||||||||||||
8 | 4673 | Matthias HubálekMatthias Hubálek | 10 | Základní škola Mšeno, přísp... | 6 | 48.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (st, 12.6.2019 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4774 | Tadeáš PohanTadeáš Pohan | 11 | SKP Nymburk, z.s. | 36.70 | ||||||||||||||
2 | 2161 | Matěj KirňakMatěj Kirňak | 11 | Základní škola Zbraslavice | 3 | 37.49 | |||||||||||||
3 | 4730 | Dominik StaněikDominik Staněik | 10 | ZŠ Dřísy | 1 | 38.97 | |||||||||||||
4 | 4729 | Samuel BartošSamuel Bartoš | 11 | ZŠ Dřísy | 5 | 39.01 | |||||||||||||
5 | 2153 | Štefan LiďákŠtefan Liďák | 10 | ZŠ a MŠ Nedomice | 2 | 44.17 | |||||||||||||
6 | 2152 | Filip DlabačFilip Dlabač | 11 | ZŠ a MŠ Nedomice | 4 | 45.60 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (st, 12.6.2019 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2229 | Eliška TruhlářováEliška Truhlářová | 10 | ZŠ a MŠ Nehvizdy | 2 | 32.32 | |||||||||||||
2 | 4663 | Evelína SamkováEvelína Samková | 10 | ZŠ MPB Neratoviceč | 3 | 32.95 | |||||||||||||
3 | 4662 | Nela kocourkováNela kocourková | 11 | ZŠ MPB Neratoviceč | 4 | 33.02 | |||||||||||||
4 | 2247 | Ela UlrichováEla Ulrichová | 10 | Základní škola a Základní u... | 6 | 33.89 | |||||||||||||
5 | 2170 | Elen CimprichováElen Cimprichová | 10 | 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. | 1 | 33.90 | |||||||||||||
6 | 2172 | Karolína RaškováKarolína Rašková | 10 | 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. | 5 | 35.42 | |||||||||||||
7 | 2246 | Eliška ŠarvašováEliška Šarvašová | 10 | Základní škola a Základní u... | 7 | 36.94 | |||||||||||||
8 | 4694 | Sofie CibulkováSofie Cibulková | 10 | Základní škola Žižkov | 8 | 40.50 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2228 | Isabela NevrláIsabela Nevrlá | 10 | ZŠ a MŠ Nehvizdy | 6 | 35.09 | |||||||||||||
2 | 2254 | Karolína ZenklováKarolína Zenklová | 10 | SKP Nymburk, z.s. | 7 | 35.14 | |||||||||||||
3 | 2227 | Alice LudvíkováAlice Ludvíková | 10 | ZŠ a MŠ Nehvizdy | 3 | 35.57 | |||||||||||||
4 | 4711 | Kristýna WeissováKristýna Weissová | 11 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 1 | 35.94 | |||||||||||||
5 | 2245 | Linda KalašováLinda Kalašová | 10 | Základní škola a Základní u... | 2 | 36.08 | |||||||||||||
6 | 2253 | Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová | 11 | ZŠ J. A. Komenského, Lysá n... | 5 | 36.10 | |||||||||||||
7 | 2252 | Ela SklenářováEla Sklenářová | 11 | ZŠ J. A. Komenského, Lysá n... | 8 | 37.30 | |||||||||||||
8 | 2171 | Anna HalašováAnna Halašová | 10 | 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. | 4 | 40.35 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4727 | Amálie PetrováAmálie Petrová | 10 | ZŠ Komenského 589, Nymburk | 8 | 36.37 | |||||||||||||
2 | 4773 | Meda OlšovskáMeda Olšovská | 11 | ZŠ Na Planině | 4 | 36.54 | |||||||||||||
3 | 2186 | Simona MaňasováSimona Maňasová | 10 | Základní škola Úvaly, přísp... | 7 | 37.01 | |||||||||||||
4 | 4726 | Zuzana FarníkováZuzana Farníková | 10 | ZŠ Komenského 589, Nymburk | 5 | 37.12 | |||||||||||||
5 | 4664 | Barbora ŠpačkováBarbora Špačková | 10 | ZŠ MPB Neratoviceč | 3 | 38.04 | |||||||||||||
6 | 4710 | Lucie DymáčkováLucie Dymáčková | 10 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 6 | 38.47 | |||||||||||||
7 | 4693 | Nina ApolenováNina Apolenová | 10 | Základní škola Žižkov | 1 | 38.81 | |||||||||||||
8 | 4695 | Barbora KunáškováBarbora Kunášková | 10 | Základní škola Žižkov | 2 | 38.81 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2216 | Tereza DalíkováTereza Dalíková | 10 | ZŠ Hovorčovice | 3 | 33.33 | |||||||||||||
2 | 2165 | Tereza PopkováTereza Popková | 10 | Základní škola Zbraslavice | 1 | 35.06 | |||||||||||||
3 | 2184 | Natálie BaarováNatálie Baarová | 10 | Základní škola Úvaly, přísp... | 4 | 35.38 | |||||||||||||
4 | 2217 | Žaneta MatějíčkováŽaneta Matějíčková | 10 | ZŠ Hovorčovice | 6 | 35.70 | |||||||||||||
5 | 2185 | Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková | 10 | Základní škola Úvaly, přísp... | 2 | 36.26 | |||||||||||||
6 | 4740 | Karolína MederosováKarolína Mederosová | 10 | ZŠ Dřísy | 5 | 38.38 | |||||||||||||
7 | 2198 | Nikola MlejnkováNikola Mlejnková | 10 | ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... | 7 | 41.64 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (st, 12.6.2019 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2218 | Ema UrbanováEma Urbanová | 10 | ZŠ Hovorčovice | 1 | 36.45 | |||||||||||||
2 | 2163 | Tereza HartlováTereza Hartlová | 10 | Základní škola Zbraslavice | 4 | 37.64 | |||||||||||||
3 | 4681 | Klára JírovskáKlára Jírovská | 10 | Základní škola Mšeno, přísp... | 2 | 39.07 | |||||||||||||
4 | 4741 | Klára ŽákováKlára Žáková | 10 | ZŠ Dřísy | 5 | 40.10 | |||||||||||||
5 | 4680 | Kateřina BidlováKateřina Bidlová | 10 | Základní škola Mšeno, přísp... | 6 | 40.31 | |||||||||||||
6 | 4739 | Karolína LafkováKarolína Lafková | 11 | ZŠ Dřísy | 3 | 48.12 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (st, 12.6.2019 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2164 | Margaréta HrabčákováMargaréta Hrabčáková | 10 | Základní škola Zbraslavice | 4 | 36.49 | |||||||||||||
2 | 4682 | Michaela KavanováMichaela Kavanová | 10 | Základní škola Mšeno, přísp... | 3 | 37.27 | |||||||||||||
3 | 4746 | Eliška VeseláEliška Veselá | 10 | Základní škola Zdenky Braun... | 6 | 38.64 | |||||||||||||
4 | 4748 | Linda DargajováLinda Dargajová | 10 | Základní škola Zdenky Braun... | 5 | 40.86 | |||||||||||||
5 | 2159 | Vanesa HromasováVanesa Hromasová | 10 | ZŠ a MŠ Nedomice | 2 | 41.62 | |||||||||||||
6 | 4747 | Viktorie FišmanViktorie Fišman | 10 | Základní škola Zdenky Braun... | 1 | 42.27 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (st, 12.6.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4770 | Jan MajdlochJan Majdloch | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 9 | 46.29 | |||||||||||||
2 | Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 46.31 | ||||||||||||||
3 | 4657 | Dominik ZajacDominik Zajac | 08 | ZŠ MPB Neratoviceč | 5 | 46.98 | |||||||||||||
4 | 2225 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 08 | ZŠ a MŠ Nehvizdy | 7 | 47.44 | |||||||||||||
5 | 2240 | Tomáš PonertTomáš Ponert | 09 | Základní škola a Základní u... | 8 | 50.03 | |||||||||||||
6 | 2195 | Šimon ŠtysŠimon Štys | 08 | ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... | 2 | 53.65 | |||||||||||||
7 | 4735 | Filip BudinaFilip Budina | 08 | ZŠ Dřísy | 6 | 57.79 | |||||||||||||
8 | 2194 | Radim ČerveňákRadim Červeňák | 08 | ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... | 1 | 66.28 | |||||||||||||
9 | 2193 | Daniel ByčanekDaniel Byčanek | 09 | ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... | 3 | 69.45 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4687 | Josef DvořákJosef Dvořák | 08 | Základní škola Žižkov | 4 | 48.55 | |||||||||||||
2 | 2167 | Patrik GeistPatrik Geist | 08 | 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. | 3 | 48.56 | |||||||||||||
3 | 2169 | Václav MarhoulVáclav Marhoul | 08 | 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. | 2 | 49.18 | |||||||||||||
4 | 4754 | Jonáš NespěšnýJonáš Nespěšný | 09 | Základní škola Zdenky Braun... | 1 | 50.75 | |||||||||||||
5 | 2180 | Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba | 08 | Základní škola Úvaly, přísp... | 7 | 51.43 | |||||||||||||
6 | 2223 | Ondřej SejkoraOndřej Sejkora | 09 | ZŠ a MŠ Nehvizdy | 6 | 52.59 | |||||||||||||
7 | 4689 | Miloslav ŠancMiloslav Šanc | 08 | Základní škola Žižkov | 5 | 54.18 | |||||||||||||
8 | 4688 | Adam HoráčekAdam Horáček | 08 | Základní škola Žižkov | 8 | 54.76 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4706 | Jan PřerovskýJan Přerovský | 08 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 8 | 51.73 | |||||||||||||
2 | 4722 | Matěj KolářMatěj Kolář | 09 | ZŠ Komenského 589, Nymburk | 7 | 52.39 | |||||||||||||
3 | 4767 | Matěj UhlářMatěj Uhlář | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 53.93 | |||||||||||||
4 | 4737 | Filip VopatFilip Vopat | 08 | ZŠ Dřísy | 6 | 54.19 | |||||||||||||
5 | 2239 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 09 | Základní škola a Základní u... | 3 | 55.11 | |||||||||||||
6 | 4658 | Marek ChuravýMarek Churavý | 08 | ZŠ MPB Neratoviceč | 4 | 55.13 | |||||||||||||
7 | 2224 | Jaroslav SvobodaJaroslav Svoboda | 09 | ZŠ a MŠ Nehvizdy | 5 | 55.18 | |||||||||||||
8 | 2162 | Matouš RipplMatouš Rippl | 09 | Základní škola Zbraslavice | 2 | 58.07 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4707 | Jakub WeissJakub Weiss | 08 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 6 | 51.69 | |||||||||||||
2 | 4723 | Vincent PopVincent Pop | 08 | ZŠ Komenského 589, Nymburk | 3 | 52.06 | |||||||||||||
3 | 4721 | Matěj BydžovskýMatěj Bydžovský | 09 | ZŠ Komenského 589, Nymburk | 2 | 52.67 | |||||||||||||
4 | 2178 | Jonáš JelínekJonáš Jelínek | 08 | Základní škola Úvaly, přísp... | 1 | 52.94 | |||||||||||||
5 | 4699 | Ondřej KoloušekOndřej Koloušek | 09 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 7 | 54.83 | |||||||||||||
6 | 2241 | Dominik TrlicaDominik Trlica | 09 | Základní škola a Základní u... | 4 | 54.95 | |||||||||||||
7 | 4736 | Pavel ŠťastnýPavel Šťastný | 08 | ZŠ Dřísy | 8 | 59.46 | |||||||||||||
8 | 4755 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 08 | Základní škola Zdenky Braun... | 5 | 60.73 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (st, 12.6.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2168 | Samuel Leon ManSamuel Leon Man | 09 | 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. | 4 | 51.78 | |||||||||||||
2 | 4674 | Oldřich BednářOldřich Bednář | 08 | Základní škola Mšeno, přísp... | 1 | 53.25 | |||||||||||||
3 | 4676 | Martin KroupaMartin Kroupa | 09 | Základní škola Mšeno, přísp... | 6 | 54.18 | |||||||||||||
4 | 4675 | David DvorščíkDavid Dvorščík | 09 | Základní škola Mšeno, přísp... | 7 | 55.35 | |||||||||||||
5 | 4756 | Bystrik VodičkaBystrik Vodička | 08 | Základní škola Zdenky Braun... | 3 | 55.63 | |||||||||||||
6 | 2179 | Vojtěch FormandlVojtěch Formandl | 08 | Základní škola Úvaly, přísp... | 2 | 59.75 | |||||||||||||
7 | 2210 | Matěj VartýřMatěj Vartýř | 09 | ZŠ Hovorčovice | 5 | 62.92 | |||||||||||||
8 | 2211 | Jakub VeselýJakub Veselý | 09 | ZŠ Hovorčovice | 8 | 66.60 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (st, 12.6.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4652 | Radovan SeifertRadovan Seifert | 08 | ZŠ MPB Neratoviceč | 1 | 49.26 | |||||||||||||
2 | 2212 | David VolfDavid Volf | 08 | ZŠ Hovorčovice | 3 | 56.55 | |||||||||||||
3 | 2156 | Jurij MykytaJurij Mykyta | 09 | ZŠ a MŠ Nedomice | 4 | 60.93 | |||||||||||||
4 | 2155 | Zdeněk KašingZdeněk Kašing | 08 | ZŠ a MŠ Nedomice | 5 | 62.85 | |||||||||||||
5 | 2154 | Jakub HorákJakub Horák | 09 | ZŠ a MŠ Nedomice | 2 | 64.58 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (st, 12.6.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4665 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 08 | ZŠ MPB Neratoviceč | 3 | 49.27 | |||||||||||||
2 | 2204 | Marie KundrátováMarie Kundrátová | 08 | ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad ... | 2 | 49.32 | |||||||||||||
3 | 4697 | Anna PajerováAnna Pajerová | 08 | Základní škola Žižkov | 4 | 53.04 | |||||||||||||
4 | 2173 | Vanda KalašováVanda Kalašová | 08 | 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. | 5 | 54.30 | |||||||||||||
5 | 4698 | Klára VeverkováKlára Veverková | 08 | Základní škola Žižkov | 7 | 56.02 | |||||||||||||
6 | 4742 | Amálie ČernáAmálie Černá | 08 | ZŠ Dřísy | 8 | 57.91 | |||||||||||||
7 | 4761 | Markéta KubánkováMarkéta Kubánková | 09 | Základní škola Zdenky Braun... | 6 | 57.99 | |||||||||||||
8 | 2197 | Julie OdermattováJulie Odermattová | 09 | ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... | 1 | 67.85 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4762 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 09 | Základní škola Zdenky Braun... | 2 | 53.68 | |||||||||||||
2 | 4666 | Bláhová LindaBláhová Linda | 08 | ZŠ MPB Neratoviceč | 4 | 54.34 | |||||||||||||
3 | 2188 | Ella ExnerováElla Exnerová | 08 | Základní škola Úvaly, přísp... | 7 | 54.49 | |||||||||||||
4 | 4696 | Alžběta KřídováAlžběta Křídová | 09 | Základní škola Žižkov | 3 | 54.95 | |||||||||||||
5 | 4760 | Magdalena DaňkováMagdalena Daňková | 08 | Základní škola Zdenky Braun... | 1 | 55.19 | |||||||||||||
6 | 4744 | Anna KošováAnna Košová | 08 | ZŠ Dřísy | 5 | 55.83 | |||||||||||||
7 | 2187 | Marie Luisa BaumrukováMarie Luisa Baumruková | 08 | Základní škola Úvaly, přísp... | 8 | 56.74 | |||||||||||||
8 | 2189 | Karolína JenešováKarolína Jenešová | 08 | Základní škola Úvaly, přísp... | 6 | 58.53 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2220 | Arlinda MustafaArlinda Mustafa | 08 | ZŠ Hovorčovice | 7 | 54.57 | |||||||||||||
2 | 4667 | Nela NovotnáNela Novotná | 08 | ZŠ MPB Neratoviceč | 2 | 55.78 | |||||||||||||
3 | 4712 | Karolína GrimmováKarolína Grimmová | 08 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 3 | 56.30 | |||||||||||||
4 | 4714 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 09 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 1 | 56.58 | |||||||||||||
5 | 4728 | Zoe TřeštíkováZoe Třeštíková | 09 | ZŠ Komenského 589, Nymburk | 5 | 56.65 | |||||||||||||
6 | 4713 | Agáta HolasováAgáta Holasová | 08 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 4 | 56.97 | |||||||||||||
7 | 2219 | Tereza BrejlováTereza Brejlová | 08 | ZŠ Hovorčovice | 6 | 57.38 | |||||||||||||
8 | 4683 | Anna KavanováAnna Kavanová | 08 | Základní škola Mšeno, přísp... | 8 | 59.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4769 | Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 49.49 | |||||||||||||
2 | 4772 | Radka JílkováRadka Jílková | 09 | ZŠ J. A. Komenského, Lysá n... | 7 | 53.57 | |||||||||||||
3 | 4764 | Hana GarayováHana Garayová | 09 | ZŠ J. A. Komenského, Lysá n... | 5 | 53.78 | |||||||||||||
4 | 2231 | Eliška StejskalováEliška Stejskalová | 09 | ZŠ a MŠ Nehvizdy | 8 | 55.44 | |||||||||||||
5 | 2221 | Gabriela NovákováGabriela Nováková | 08 | ZŠ Hovorčovice | 1 | 59.10 | |||||||||||||
6 | 4685 | Eliška MüllerováEliška Müllerová | 09 | Základní škola Mšeno, přísp... | 4 | 60.34 | |||||||||||||
7 | 4684 | Karolína KočováKarolína Kočová | 09 | Základní škola Mšeno, přísp... | 3 | 61.34 | |||||||||||||
8 | 4743 | Lucie JanečkováLucie Janečková | 08 | ZŠ Dřísy | 2 | 63.83 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (st, 12.6.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2248 | Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová | 08 | Základní škola a Základní u... | 3 | 47.05 | |||||||||||||
2 | 4768 | Zuzana VeseláZuzana Veselá | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 47.28 | |||||||||||||
3 | 2250 | Lenka VeseláLenka Veselá | 09 | Základní škola a Základní u... | 1 | 50.47 | |||||||||||||
4 | 2232 | Natálie Arven TlusťákováNatálie Arven Tlusťáková | 08 | ZŠ a MŠ Nehvizdy | 5 | 51.78 | |||||||||||||
5 | 2249 | Žaneta TicháŽaneta Tichá | 09 | Základní škola a Základní u... | 2 | 52.53 | |||||||||||||
6 | 2230 | Eliška LudwigováEliška Ludwigová | 09 | ZŠ a MŠ Nehvizdy | 4 | 53.52 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod raketkou - Atletická přípravka-hoši
(st, 12.6.2019 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2225 |
Jakub TruhlářJakub Truhlář
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
08 | 36 | 35.14 | 0.0 | |||||||||||||
2 | 4767 |
Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 37 | 34.71 | 0.0 | |||||||||||||
3 | 2239 |
Tomáš BártaTomáš Bárta
Základní škola a Základní u... |
09 | 1 | 34.07 | 0.0 | |||||||||||||
4 | 2194 |
Radim ČerveňákRadim Červeňák
ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... |
08 | 6 | 33.30 | 0.0 | |||||||||||||
5 | 4770 |
Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 32.98 | 0.0 | ||||||||||||||
6 | 2240 |
Tomáš PonertTomáš Ponert
Základní škola a Základní u... |
09 | 24 | 32.53 | 0.0 | |||||||||||||
7 | 4652 |
Radovan SeifertRadovan Seifert
ZŠ MPB Neratoviceč |
08 | 28 | 32.47 | 0.0 | |||||||||||||
8 | 4657 |
Dominik ZajacDominik Zajac
ZŠ MPB Neratoviceč |
08 | 45 | 32.19 | 0.0 | |||||||||||||
9 | 2179 |
Vojtěch FormandlVojtěch Formandl
Základní škola Úvaly, přísp... |
08 | 9 | 31.07 | 0.0 | |||||||||||||
10 | 2169 |
Václav MarhoulVáclav Marhoul
2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. |
08 | 21 | 30.67 | 0.0 | |||||||||||||
11 | 4721 |
Matěj BydžovskýMatěj Bydžovský
ZŠ Komenského 589, Nymburk |
09 | 5 | 29.95 | 0.0 | |||||||||||||
12 | 4735 |
Filip BudinaFilip Budina
ZŠ Dřísy |
08 | 3 | 29.33 | 0.0 | |||||||||||||
13 | 4723 |
Vincent PopVincent Pop
ZŠ Komenského 589, Nymburk |
08 | 25 | 29.00 | 0.0 | |||||||||||||
14 | 4706 |
Jan PřerovskýJan Přerovský
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... |
08 | 26 | 28.75 | 0.0 | |||||||||||||
15 | 2180 |
Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba
Základní škola Úvaly, přísp... |
08 | 33 | 28.02 | 0.0 | |||||||||||||
16 | 2190 |
Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 14 | 27.31 | 0.0 | |||||||||||||
17 | 2167 |
Patrik GeistPatrik Geist
2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. |
08 | 10 | 27.30 | 0.0 | |||||||||||||
18 | 4722 |
Matěj KolářMatěj Kolář
ZŠ Komenského 589, Nymburk |
09 | 17 | 26.78 | 0.0 | |||||||||||||
19 | 2178 |
Jonáš JelínekJonáš Jelínek
Základní škola Úvaly, přísp... |
08 | 15 | 26.41 | 0.0 | |||||||||||||
20 | 4658 |
Marek ChuravýMarek Churavý
ZŠ MPB Neratoviceč |
08 | 13 | 25.69 | 0.0 | |||||||||||||
21 | 2195 |
Šimon ŠtysŠimon Štys
ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... |
08 | 34 | 25.68 | 0.0 | |||||||||||||
22 | 2223 |
Ondřej SejkoraOndřej Sejkora
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
09 | 29 | 25.22 | 0.0 | |||||||||||||
23 | 4687 |
Josef DvořákJosef Dvořák
Základní škola Žižkov |
08 | 8 | 24.81 | 0.0 | |||||||||||||
24 | 2211 |
Jakub VeselýJakub Veselý
ZŠ Hovorčovice |
09 | 40 | 24.47 | 0.0 | |||||||||||||
25 | 4688 |
Adam HoráčekAdam Horáček
Základní škola Žižkov |
08 | 11 | 24.43 | 0.0 | |||||||||||||
26 | 2224 |
Jaroslav SvobodaJaroslav Svoboda
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
09 | 30 | 24.31 | 0.0 | |||||||||||||
27 | 2168 |
Samuel Leon ManSamuel Leon Man
2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. |
09 | 20 | 23.99 | 0.0 | |||||||||||||
28 | 4736 |
Pavel ŠťastnýPavel Šťastný
ZŠ Dřísy |
08 | 32 | 23.87 | 0.0 | |||||||||||||
29 | 4699 |
Ondřej KoloušekOndřej Koloušek
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... |
09 | 18 | 23.36 | 0.0 | |||||||||||||
30 | 4707 |
Jakub WeissJakub Weiss
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... |
08 | 44 | 22.57 | 0.0 | |||||||||||||
31 | 4754 |
Jonáš NespěšnýJonáš Nespěšný
Základní škola Zdenky Braun... |
09 | 23 | 21.65 | 0.0 | |||||||||||||
32 | 2154 |
Jakub HorákJakub Horák
ZŠ a MŠ Nedomice |
09 | 12 | 21.58 | 0.0 | |||||||||||||
33 | 2193 |
Daniel ByčanekDaniel Byčanek
ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... |
09 | 4 | 21.52 | 0.0 | |||||||||||||
34 | 2210 |
Matěj VartýřMatěj Vartýř
ZŠ Hovorčovice |
09 | 38 | 20.59 | 0.0 | |||||||||||||
35 | 4689 |
Miloslav ŠancMiloslav Šanc
Základní škola Žižkov |
08 | 31 | 20.51 | 0.0 | |||||||||||||
36 | 2241 |
Dominik TrlicaDominik Trlica
Základní škola a Základní u... |
09 | 35 | 20.35 | 0.0 | |||||||||||||
37 | 4675 |
David DvorščíkDavid Dvorščík
Základní škola Mšeno, přísp... |
09 | 7 | 20.10 | 0.0 | |||||||||||||
38 | 2162 |
Matouš RipplMatouš Rippl
Základní škola Zbraslavice |
09 | 27 | 18.94 | 0.0 | |||||||||||||
39 | 2212 |
David VolfDavid Volf
ZŠ Hovorčovice |
08 | 42 | 18.34 | 0.0 | |||||||||||||
40 | 4676 |
Martin KroupaMartin Kroupa
Základní škola Mšeno, přísp... |
09 | 19 | 18.31 | 0.0 | |||||||||||||
41 | 2155 |
Zdeněk KašingZdeněk Kašing
ZŠ a MŠ Nedomice |
08 | 16 | 18.15 | 0.0 | |||||||||||||
42 | 4756 |
Bystrik VodičkaBystrik Vodička
Základní škola Zdenky Braun... |
08 | 41 | 17.61 | 0.0 | |||||||||||||
43 | 4755 |
Jonáš VávraJonáš Vávra
Základní škola Zdenky Braun... |
08 | 39 | 17.59 | 0.0 | |||||||||||||
44 | 2156 |
Jurij MykytaJurij Mykyta
ZŠ a MŠ Nedomice |
09 | 22 | 17.40 | 0.0 | |||||||||||||
45 | 4737 |
Filip VopatFilip Vopat
ZŠ Dřísy |
08 | 43 | 13.69 | 0.0 | |||||||||||||
46 | 4674 |
Oldřich BednářOldřich Bednář
Základní škola Mšeno, přísp... |
08 | 2 | 11.69 | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 46 závodníků |
hod raketkou - Atletická přípravka-dívky
(st, 12.6.2019 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4665 |
Tereza KučerováTereza Kučerová
ZŠ MPB Neratoviceč |
08 | 21 | 46.78 | 0.0 | |||||||||||||
2 | 2248 |
Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Základní škola a Základní u... |
08 | 2 | 35.45 | 0.0 | |||||||||||||
3 | 4667 |
Nela NovotnáNela Novotná
ZŠ MPB Neratoviceč |
08 | 28 | 34.76 | 0.0 | |||||||||||||
4 | 2204 |
Marie KundrátováMarie Kundrátová
ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad ... |
08 | 22 | 30.29 | 0.0 | |||||||||||||
5 | 2173 |
Vanda KalašováVanda Kalašová
2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. |
08 | 15 | 29.93 | 0.0 | |||||||||||||
6 | 4768 |
Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 37 | 24.12 | 0.0 | |||||||||||||
7 | 4697 |
Anna PajerováAnna Pajerová
Základní škola Žižkov |
08 | 30 | 22.48 | 0.0 | |||||||||||||
8 | 4761 |
Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Základní škola Zdenky Braun... |
09 | 20 | 21.66 | 0.0 | |||||||||||||
9 | 4696 |
Alžběta KřídováAlžběta Křídová
Základní škola Žižkov |
09 | 19 | 21.03 | 0.0 | |||||||||||||
10 | 4698 |
Klára VeverkováKlára Veverková
Základní škola Žižkov |
08 | 38 | 21.02 | 0.0 | |||||||||||||
11 | 2231 |
Eliška StejskalováEliška Stejskalová
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
09 | 31 | 20.90 | 0.0 | |||||||||||||
12 | 2249 |
Žaneta TicháŽaneta Tichá
Základní škola a Základní u... |
09 | 32 | 20.21 | 0.0 | |||||||||||||
13 | 4764 |
Hana GarayováHana Garayová
ZŠ J. A. Komenského, Lysá n... |
09 | 7 | 20.03 | 0.0 | |||||||||||||
14 | 4713 |
Agáta HolasováAgáta Holasová
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... |
08 | 10 | 19.51 | 0.0 | |||||||||||||
15 | 4712 |
Karolína GrimmováKarolína Grimmová
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... |
08 | 8 | 19.10 | 0.0 | |||||||||||||
16 | 4769 |
Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 9 | 19.02 | 0.0 | |||||||||||||
17 | 2189 |
Karolína JenešováKarolína Jenešová
Základní škola Úvaly, přísp... |
08 | 13 | 18.63 | 0.0 | |||||||||||||
18 | 4772 |
Radka JílkováRadka Jílková
ZŠ J. A. Komenského, Lysá n... |
09 | 14 | 18.61 | 0.0 | |||||||||||||
19 | 4744 |
Anna KošováAnna Košová
ZŠ Dřísy |
08 | 18 | 18.55 | 0.0 | |||||||||||||
20 | 4683 |
Anna KavanováAnna Kavanová
Základní škola Mšeno, přísp... |
08 | 16 | 18.18 | 0.0 | |||||||||||||
21 | 4762 |
Barbora VaňkováBarbora Vaňková
Základní škola Zdenky Braun... |
09 | 35 | 18.02 | 0.0 | |||||||||||||
22 | 2230 |
Eliška LudwigováEliška Ludwigová
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
09 | 24 | 17.88 | 0.0 | |||||||||||||
23 | 4728 |
Zoe TřeštíkováZoe Třeštíková
ZŠ Komenského 589, Nymburk |
09 | 34 | 17.64 | 0.0 | |||||||||||||
24 | 4684 |
Karolína KočováKarolína Kočová
Základní škola Mšeno, přísp... |
09 | 17 | 17.48 | 0.0 | |||||||||||||
25 | 2232 |
Natálie Arven TlusťákováNatálie Arven Tlusťáková
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
08 | 33 | 17.35 | 0.0 | |||||||||||||
26 | 2188 |
Ella ExnerováElla Exnerová
Základní škola Úvaly, přísp... |
08 | 6 | 17.05 | 0.0 | |||||||||||||
27 | 2250 |
Lenka VeseláLenka Veselá
Základní škola a Základní u... |
09 | 36 | 16.98 | 0.0 | |||||||||||||
28 | 4685 |
Eliška MüllerováEliška Müllerová
Základní škola Mšeno, přísp... |
09 | 25 | 16.59 | 0.0 | |||||||||||||
29 | 2220 |
Arlinda MustafaArlinda Mustafa
ZŠ Hovorčovice |
08 | 26 | 16.50 | 0.0 | |||||||||||||
30 | 4666 |
Bláhová LindaBláhová Linda
ZŠ MPB Neratoviceč |
08 | 23 | 16.44 | 0.0 | |||||||||||||
31 | 4743 |
Lucie JanečkováLucie Janečková
ZŠ Dřísy |
08 | 11 | 15.97 | 0.0 | |||||||||||||
32 | 4714 |
Barbora JelínkováBarbora Jelínková
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... |
09 | 12 | 15.20 | 0.0 | |||||||||||||
33 | 4760 |
Magdalena DaňkováMagdalena Daňková
Základní škola Zdenky Braun... |
08 | 5 | 14.10 | 0.0 | |||||||||||||
34 | 2187 |
Marie Luisa BaumrukováMarie Luisa Baumruková
Základní škola Úvaly, přísp... |
08 | 1 | 13.97 | 0.0 | |||||||||||||
35 | 4742 |
Amálie ČernáAmálie Černá
ZŠ Dřísy |
08 | 4 | 13.32 | 0.0 | |||||||||||||
36 | 2197 |
Julie OdermattováJulie Odermattová
ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196,... |
09 | 29 | 11.12 | 0.0 | |||||||||||||
37 | 2221 |
Gabriela NovákováGabriela Nováková
ZŠ Hovorčovice |
08 | 27 | 09.70 | 0.0 | |||||||||||||
38 | 2219 |
Tereza BrejlováTereza Brejlová
ZŠ Hovorčovice |
08 | 3 | 09.25 | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 38 závodníků |