výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo družstev JMK mladšího žactva sk. B

Hodonín (23. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.76
2 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 08.83
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.86
4 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.86
5 Ondřej SuchánekOndřej Suchánek 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.88
6 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.91
7 Ondřej VeselýOndřej Veselý 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.25
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 09.15
2 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 09.27
3 Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.42
4 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.62
5 Matěj KrálíkMatěj Králík 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 09.70
6 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 10.00
7 Lukáš VlačuhaLukáš Vlačuha 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.09
8 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 10.17
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr HarcaAlexandr Harca 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.20
2 Erik PolákErik Polák 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.49
3 Ondrej RákošOndrej Rákoš 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.54
4 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.86
5 Michal SokolíkMichal Sokolík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.88
6 Hynek JankůHynek Janků 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 09.89
7 Filip NečasFilip Nečas 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 10.40
MS Jakub LesovskýJakub Lesovský 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 10.53
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich PohludekJindřich Pohludek 07 Orel VyškovOrel Vyškov 7 10.43
Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
MS Theo Rémi MullotTheo Rémi Mullot 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 10.31
MS Milan ChudíčekMilan Chudíček 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 10.20
MS Nikolas KarbusNikolas Karbus 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.81
MS Dominik TrnečkaDominik Trnečka 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 10.31
MS Jakub ZlámalJakub Zlámal 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.38
2 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 09.59
3 Ondřej FibingrOndřej Fibingr 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.99
4 Matyáš ČapkaMatyáš Čapka 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 10.13
5 David OpluštilDavid Opluštil 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 8 10.51
6 Václav PolachVáclav Polach 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 10.78
7 Josef MartinecJosef Martinec 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 12.05
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.76
2 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 08.83
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.86
3 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.86
5 Ondřej SuchánekOndřej Suchánek 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.88
6 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.91
7 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 09.15
8 Alexandr HarcaAlexandr Harca 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.20
9 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 09.27
10 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.38
11 Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.42
12 Erik PolákErik Polák 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.49
13 Ondrej RákošOndrej Rákoš 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.54
14 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 09.59
15 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.62
16 Matěj KrálíkMatěj Králík 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 09.70
17 Nikolas KarbusNikolas Karbus 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.81
18 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.86
19 Michal SokolíkMichal Sokolík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.88
20 Hynek JankůHynek Janků 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 09.89
21 Jakub ZlámalJakub Zlámal 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.94
22 Ondřej FibingrOndřej Fibingr 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.99
23 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 10.00
24 Lukáš VlačuhaLukáš Vlačuha 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.09
25 Matyáš ČapkaMatyáš Čapka 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 10.13
26 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 10.17
27 Milan ChudíčekMilan Chudíček 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 10.20
28 Ondřej VeselýOndřej Veselý 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.25
29 Theo Rémi MullotTheo Rémi Mullot 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 10.31
29 Dominik TrnečkaDominik Trnečka 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 10.31
31 Filip NečasFilip Nečas 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 10.40
32 Jindřich PohludekJindřich Pohludek 07 Orel VyškovOrel Vyškov 7 10.43
33 David OpluštilDavid Opluštil 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 8 10.51
34 Jakub LesovskýJakub Lesovský 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 10.53
35 Václav PolachVáclav Polach 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 10.78
36 Josef MartinecJosef Martinec 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 12.05
Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 23.5.2019 - 17:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 08.75 11.00
2 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.80 9.00
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.81 8.00
4 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.85 7.00
5 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.03 6.00
6 Ondřej SuchánekOndřej Suchánek 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.36 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 23.5.2019 - 17:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.01 4.00
2 Alexandr HarcaAlexandr Harca 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 09.04 3.00
3 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.05 2.00
4 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 09.17 1.00
5 Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.29
6 Erik PolákErik Polák 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.41
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.81
2 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 09.21
3 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.48
4 Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.01
5 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 10.43
6 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 10.54
7 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.60
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.44
2 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.56
3 Agáta TothováAgáta Tothová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 09.57
4 Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.77
5 Dominika CejnarováDominika Cejnarová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.79
6 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 10.23
7 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 10.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.26
2 Viktorie FialováViktorie Fialová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 09.47
3 Markéta NepustilováMarkéta Nepustilová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 10.05
4 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.09
5 Veronika WalterováVeronika Walterová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 10.53
6 Veronika FürstováVeronika Fürstová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 11.07
7 Lucie BlahováLucie Blahová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 11.24
8 Isabela VeverkováIsabela Veverková 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1 11.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JeřábkováAneta Jeřábková 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 09.78
2 Elena JakubcováElena Jakubcová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.46
3 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.49
4 Markéta KmentováMarkéta Kmentová 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 10.49
5 Emma RambouskováEmma Rambousková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 10.57
6 Martina VrbňákováMartina Vrbňáková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 10.74
7 Karolína KalábkováKarolína Kalábková 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 10.76
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.81
2 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 09.21
3 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.26
4 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.44
5 Viktorie FialováViktorie Fialová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 09.47
6 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.48
7 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.56
8 Agáta TothováAgáta Tothová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 09.57
9 Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.77
10 Aneta JeřábkováAneta Jeřábková 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 09.78
11 Dominika CejnarováDominika Cejnarová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.79
12 Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.01
13 Markéta NepustilováMarkéta Nepustilová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 10.05
14 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.09
15 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 10.23
16 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 10.43
17 Elena JakubcováElena Jakubcová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.46
18 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.49
18 Markéta KmentováMarkéta Kmentová 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 10.49
20 Veronika WalterováVeronika Walterová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 10.53
21 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 10.54
22 Emma RambouskováEmma Rambousková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 10.57
23 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.60
24 Martina VrbňákováMartina Vrbňáková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 10.74
25 Karolína KalábkováKarolína Kalábková 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 10.76
26 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 10.85
27 Veronika FürstováVeronika Fürstová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 11.07
28 Lucie BlahováLucie Blahová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 11.24
29 Isabela VeverkováIsabela Veverková 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1 11.64
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 23.5.2019 - 17:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.71 11.00
2 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 09.08 9.00
3 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.14 8.00
4 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.36 7.00
5 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.37 6.00
6 Viktorie FialováViktorie Fialová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.38 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 23.5.2019 - 17:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta TothováAgáta Tothová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 09.33 4.00
2 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.42 3.00
3 Dominika CejnarováDominika Cejnarová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.62 2.00
4 Aneta JeřábkováAneta Jeřábková 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 09.72 1.00
5 Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.84
6 Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.24
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 17:55) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 19.63 11.00
2 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 21.67 7.00
3 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 22.41 5.00
4 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 22.58 3.00
5 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 23.06
6 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 24.52
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 17:55) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KřížAleš Kříž 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 22.67 2.00
2 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 23.11
3 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.77
4 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 24.94
5 Petr DavidPetr David 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 26.47
MS Nikolas KarbusNikolas Karbus 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 24.74
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 17:55) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 21.56 9.00
2 Jakub JordánJakub Jordán 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.31 6.00
3 Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 22.84 1.00
4 Branislav BabjakBranislav Babjak 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3 23.19
5 Matěj KrálíkMatěj Králík 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 23.80
MS Jakub ZlámalJakub Zlámal 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 24.45
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 17:55) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 22.49 4.00
2 David Revilla MedinaDavid Revilla Medina 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 24.60
3 Tomáš PochylýTomáš Pochylý 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 25.43
4 Jindřich PohludekJindřich Pohludek 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 26.00
5 David OpluštilDavid Opluštil 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 26.55
MS Jakub LesovskýJakub Lesovský 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 26.30
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 23.5.2019 - 17:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ČapkaMatyáš Čapka 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 24.20
2 Michal SokolíkMichal Sokolík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 24.36
3 Ondřej FibingrOndřej Fibingr 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 24.46
4 Erik PolákErik Polák 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 24.52
MS Milan ChudíčekMilan Chudíček 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 26.02
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 23.5.2019 - 17:55) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KašparJan Kašpar 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.60 8.00
2 David SládekDavid Sládek 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 23.45
3 Václav RajchlVáclav Rajchl 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 23.85
4 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 25.89
Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 19.63 11.00
2 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 21.56 9.00
3 Jan KašparJan Kašpar 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.60 8.00
4 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 21.67 7.00
5 Jakub JordánJakub Jordán 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.31 6.00
6 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 22.41 5.00
7 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 22.49 4.00
8 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 22.58 3.00
9 Aleš KřížAleš Kříž 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 22.67 2.00
10 Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 22.84 1.00
11 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 23.06
12 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 23.11
13 Branislav BabjakBranislav Babjak 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3 23.19
14 David SládekDavid Sládek 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 23.45
15 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.77
16 Matěj KrálíkMatěj Králík 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 23.80
17 Václav RajchlVáclav Rajchl 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 23.85
18 Matyáš ČapkaMatyáš Čapka 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 24.20
19 Michal SokolíkMichal Sokolík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 24.36
20 Jakub ZlámalJakub Zlámal 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 24.45
21 Ondřej FibingrOndřej Fibingr 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 24.46
22 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 24.52
22 Erik PolákErik Polák 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 24.52
24 David Revilla MedinaDavid Revilla Medina 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 24.60
25 Nikolas KarbusNikolas Karbus 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 24.74
26 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 24.94
27 Tomáš PochylýTomáš Pochylý 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 25.43
28 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 25.89
29 Jindřich PohludekJindřich Pohludek 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 26.00
30 Milan ChudíčekMilan Chudíček 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 26.02
31 Jakub LesovskýJakub Lesovský 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 26.30
32 Petr DavidPetr David 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 26.47
33 David OpluštilDavid Opluštil 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 26.55
Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 17:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.13 9.00
2 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.49 7.00
3 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 23.17 3.00
4 Karolína PopelkováKarolína Popelková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.37
5 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 23.51
6 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 24.71
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 17:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 22.29 8.00
2 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 22.94 5.00
3 Natálie PanenkováNatálie Panenková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 25.68
4 Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 26.56
5 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 26.75
6 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 26.90
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 17:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea GrebecováLea Grebecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 24.08
2 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 25.80
3 Emma RambouskováEmma Rambousková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 26.64
4 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 27.14
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS
MS Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 21.32
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 17:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 22.72 6.00
2 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 23.84
3 Markéta NepustilováMarkéta Nepustilová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 23.92
4 Karolína KalábkováKarolína Kalábková 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 27.04
5 Lucie BlahováLucie Blahová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 27.41
Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 23.5.2019 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.36 11.00
2 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 23.14 4.00
3 Viktorie FialováViktorie Fialová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 23.22 2.00
4 Agáta TothováAgáta Tothová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 23.24 1.00
5 Dominika CejnarováDominika Cejnarová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.58
6 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 24.38
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 21.32
2 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.36 11.00
3 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.13 9.00
4 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 22.29 8.00
5 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.49 7.00
6 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 22.72 6.00
7 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 22.94 5.00
8 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 23.14 4.00
9 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 23.17 3.00
10 Viktorie FialováViktorie Fialová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 23.22 2.00
11 Agáta TothováAgáta Tothová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 23.24 1.00
12 Karolína PopelkováKarolína Popelková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.37
13 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 23.51
14 Dominika CejnarováDominika Cejnarová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.58
15 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 23.84
16 Markéta NepustilováMarkéta Nepustilová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 23.92
17 Lea GrebecováLea Grebecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 24.08
18 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 24.38
19 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 24.71
20 Natálie PanenkováNatálie Panenková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 25.68
21 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 25.80
22 Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 26.56
23 Emma RambouskováEmma Rambousková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 26.64
24 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 26.75
25 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 26.90
26 Karolína KalábkováKarolína Kalábková 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 27.04
27 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 27.14
28 Lucie BlahováLucie Blahová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 27.41
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS
Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 2:40.65 11.00
2 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:46.76 9.00
3 Adam PohankaAdam Pohanka 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 2:47.70 8.00
4 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:48.47 7.00
5 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:50.00 6.00
6 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:51.70 5.00
7 Aleš KřížAleš Kříž 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 2:54.50 4.00
8 Josef JahodaJosef Jahoda 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:55.33 3.00
9 David Revilla MedinaDavid Revilla Medina 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 2:56.03 2.00
10 Jakub DudaJakub Duda 07 Orel VyškovOrel Vyškov 7 2:56.60 1.00
11 Tomáš PochylýTomáš Pochylý 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 2:58.17
12 Jakub DobešJakub Dobeš 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 3:12.21
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie ČernáViktorie Černá 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 2:40.36 11.00
2 Julie KachlířováJulie Kachlířová 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 2:45.92 9.00
3 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:46.47 8.00
4 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 2:59.34 7.00
5 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:59.94 6.00
6 Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 3:00.08 5.00
7 Bára BrtníčkováBára Brtníčková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 3:00.34 4.00
8 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 3:03.97 3.00
9 Hana ChramostováHana Chramostová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 3:15.69 2.00
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 11.39 11.00
2 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.93 9.00
3 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3 12.63 7.00
4 Vít KudlaVít Kudla 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 12.76 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 12.38 8.00
2 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.02 5.00
3 David SládekDavid Sládek 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 13.07 4.00
4 Jiří HložekJiří Hložek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 13.67 3.00
5 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 14.17 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 11.39 11.00
2 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.93 9.00
3 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 12.38 8.00
4 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3 12.63 7.00
5 Vít KudlaVít Kudla 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 12.76 6.00
6 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.02 5.00
7 David SládekDavid Sládek 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 13.07 4.00
8 Jiří HložekJiří Hložek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 13.67 3.00
9 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 14.17 2.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 11.03 11.00
2 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 12.74 8.00
3 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 12.76 7.00
4 Ema NezdařilováEma Nezdařilová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 13.50 4.00
5 Terezie SchwecováTerezie Schwecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 13.70 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 12.43 9.00
2 Karolína PopelkováKarolína Popelková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12.85 6.00
3 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 13.67 3.00
4 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 13.71 1.00
5 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 16:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 12.98 5.00
2 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 13.93
3 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 14.37
4 Natálie PanenkováNatálie Panenková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 14.51
5 Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 14.57
6 Lea GrebecováLea Grebecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 16.48
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 11.03 11.00
2 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 12.43 9.00
3 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 12.74 8.00
4 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 12.76 7.00
5 Karolína PopelkováKarolína Popelková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12.85 6.00
6 Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 12.98 5.00
7 Ema NezdařilováEma Nezdařilová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 13.50 4.00
8 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 13.67 3.00
9 Terezie SchwecováTerezie Schwecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 13.70 2.00
10 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 13.71 1.00
11 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.82
12 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 13.93
13 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 14.37
14 Natálie PanenkováNatálie Panenková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 14.51
15 Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 14.57
16 Lea GrebecováLea Grebecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 16.48

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pechmann, Jašíček, Drlík, Ambros Pechmann, Jašíček, Drlík, Ambros Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 35.39 11.00
2 Kašpar, Klepáček, Pohanka, Sýkora Kašpar, Klepáček, Pohanka, Sýkora TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 35.54 9.00
3 Sedláček, Rajchl, Revilla Medina, Machala Sedláček, Rajchl, Revilla Medina, Machala TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 35.98 8.00
4 Harca, Kubeš, Pomajbík, Střecha Harca, Kubeš, Pomajbík, Střecha Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 36.18 6.00
5 Duda, Babjak, Křížek, Provazník Duda, Babjak, Křížek, Provazník Orel VyškovOrel Vyškov 3 37.58 4.00
6 Hložek, Králík, Nečas, Polach Hložek, Králík, Nečas, Polach Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 38.02 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čapka, Fibingr, Navrátil, Suchánek Čapka, Fibingr, Navrátil, Suchánek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 36.08 7.00
2 Hubáček, Kalábek, Krejčiřík, Polák Hubáček, Kalábek, Krejčiřík, Polák Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 37.03 5.00
3 Jahoda, Kříž, Süsser, Veselý Jahoda, Kříž, Süsser, Veselý Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 37.59 3.00
4 Dvořáček, Dobeš, Chludil, Sokolík Dvořáček, Dobeš, Chludil, Sokolík Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 39.11 1.00
5 Červenka, Opluštil, Hlinecký, Martinec Červenka, Opluštil, Hlinecký, Martinec AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 40.01
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pechmann, Jašíček, Drlík, Ambros Pechmann, Jašíček, Drlík, Ambros Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 35.39 11.00
2 Kašpar, Klepáček, Pohanka, Sýkora Kašpar, Klepáček, Pohanka, Sýkora TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 35.54 9.00
3 Sedláček, Rajchl, Revilla Medina, Machala Sedláček, Rajchl, Revilla Medina, Machala TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 35.98 8.00
4 Čapka, Fibingr, Navrátil, Suchánek Čapka, Fibingr, Navrátil, Suchánek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 36.08 7.00
5 Harca, Kubeš, Pomajbík, Střecha Harca, Kubeš, Pomajbík, Střecha Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 36.18 6.00
6 Hubáček, Kalábek, Krejčiřík, Polák Hubáček, Kalábek, Krejčiřík, Polák Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 37.03 5.00
7 Duda, Babjak, Křížek, Provazník Duda, Babjak, Křížek, Provazník Orel VyškovOrel Vyškov 3 37.58 4.00
8 Jahoda, Kříž, Süsser, Veselý Jahoda, Kříž, Süsser, Veselý Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 37.59 3.00
9 Hložek, Králík, Nečas, Polach Hložek, Králík, Nečas, Polach Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 38.02 2.00
10 Dvořáček, Dobeš, Chludil, Sokolík Dvořáček, Dobeš, Chludil, Sokolík Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 39.11 1.00
11 Červenka, Opluštil, Hlinecký, Martinec Červenka, Opluštil, Hlinecký, Martinec AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 40.01

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliášová, Fadrná, Seďová, Humpolíková Eliášová, Fadrná, Seďová, Humpolíková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 35.69 9.00
2 Hajduchová, Navrátilová, Křížová, Svozilová Hajduchová, Navrátilová, Křížová, Svozilová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 36.31 7.00
3 Fialová, Holoubková, Schwecová, Jeřábková Fialová, Holoubková, Schwecová, Jeřábková Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 37.38 6.00
4 Ryšánková, Suchomelová, Zdražilová, Panenková Ryšánková, Suchomelová, Zdražilová, Panenková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 38.88 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černá, Němečková, Mayerhofer, Lucká Černá, Němečková, Mayerhofer, Lucká TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 34.79 11.00
2 Zlámalová, Zavadilová, Glosová, Tihlaříková Zlámalová, Zavadilová, Glosová, Tihlaříková AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 35.86 8.00
3 Čechová, Gkaitatzi, Holomčíková, Jančaříková Čechová, Gkaitatzi, Holomčíková, Jančaříková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 37.86 5.00
4 Čtvrtečková, Dugovičová, Chramostová, Nepustilová Čtvrtečková, Dugovičová, Chramostová, Nepustilová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 39.39 3.00
5 Brtníčková, Jakubcová, Rambousková, Zbořilová Brtníčková, Jakubcová, Rambousková, Zbořilová Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 40.98 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černá, Němečková, Mayerhofer, Lucká Černá, Němečková, Mayerhofer, Lucká TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 34.79 11.00
2 Eliášová, Fadrná, Seďová, Humpolíková Eliášová, Fadrná, Seďová, Humpolíková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 35.69 9.00
3 Zlámalová, Zavadilová, Glosová, Tihlaříková Zlámalová, Zavadilová, Glosová, Tihlaříková AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 35.86 8.00
4 Hajduchová, Navrátilová, Křížová, Svozilová Hajduchová, Navrátilová, Křížová, Svozilová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 36.31 7.00
5 Fialová, Holoubková, Schwecová, Jeřábková Fialová, Holoubková, Schwecová, Jeřábková Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 37.38 6.00
6 Čechová, Gkaitatzi, Holomčíková, Jančaříková Čechová, Gkaitatzi, Holomčíková, Jančaříková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 37.86 5.00
7 Ryšánková, Suchomelová, Zdražilová, Panenková Ryšánková, Suchomelová, Zdražilová, Panenková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 38.88 4.00
8 Čtvrtečková, Dugovičová, Chramostová, Nepustilová Čtvrtečková, Dugovičová, Chramostová, Nepustilová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 39.39 3.00
9 Brtníčková, Jakubcová, Rambousková, Zbořilová Brtníčková, Jakubcová, Rambousková, Zbořilová Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 40.98 2.00

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.331.361.391.421.451.481.511.541.56 Body
1 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 17 1.54 --oxoooooxxoxoxoxoxxx 11.00
2 Lukáš BokLukáš Bok
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 2 1.51 o-oooooooxooxxx 9.00
3 Jakub JordánJakub Jordán
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 15 1.36 -oxooooxxx 8.00
4= Ondřej SuchánekOndřej Suchánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 16 1.36 -ooooxoxxx 6.50
4= Jan KašparJan Kašpar
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 5 1.36 oooooxoxxx 6.50
6 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 6 1.33 ooooxoxxx 5.00
7 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 10 1.30 ooxoxxoxxx 4.00
8 Adam PohankaAdam Pohanka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 8 1.30 --xxoxxoxxx 3.00
9= Dominik NavrátilDominik Navrátil
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 7 1.25 -ooxxx 1.50
9= Josef JahodaJosef Jahoda
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 14 1.25 oooxxx 1.50
11 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 4 1.25 ooxoxxx
12 Branislav BabjakBranislav Babjak
Orel VyškovOrel Vyškov
07 1 1.25 xooxoxxx
13 Vít KudlaVít Kudla
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 13 1.25 oxxoxxoxxx
14= Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
07 12 1.20 ooxxx
14= David SládekDavid Sládek
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 9 1.20 ooxxx
Jakub HlineckýJakub Hlinecký
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 3 DNS
Antony ThirkettleAntony Thirkettle
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 11 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.281.311.341.371.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.73 Body
1 Tereza NěmečkováTereza Němečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 2 1.49 ----oooxooxxoxoxoxxx 11.00
2 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 9 1.46 --ooooooooxoxxx 9.00
3 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 8 1.37 ---oooooxxx 8.00
4 Aneta JeřábkováAneta Jeřábková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 6 1.28 oooooxxx 7.00
5= Simona TihlaříkováSimona Tihlaříková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 5 1.20 oooxxx 5.50
5= Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 4 1.20 oooxxx 5.50
7 Veronika WalterováVeronika Walterová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 3 1.15 xoxoxxx 4.00
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 7 NM ---xxx
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BokLukáš Bok
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 23 4.72 +0.2 m/s 0.0 11.00
2 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 27 4.65 +0.1 m/s 0.0 9.00
3 David MachekDavid Machek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 21 4.38 +0.2 m/s 0.0 8.00
4 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 26 4.17 +0.5 m/s 0.0 7.00
5 Vít KudlaVít Kudla
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 20 4.12 +0.4 m/s 0.0 6.00
6 Tomáš KlepáčekTomáš Klepáček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 5 4.11 +0.2 m/s 0.0 5.00
7 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 11 4.09 +0.3 m/s 0.0 4.00
8 Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka
Orel VyškovOrel Vyškov
07 24 4.07 +0.7 m/s 0.0 3.00
9 Filip KřížekFilip Křížek
Orel VyškovOrel Vyškov
06 28 4.06 +0.8 m/s 0.0 2.00
10 Dominik NavrátilDominik Navrátil
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 8 4.00 +0.2 m/s 0.0 1.00
11 Dominik MachalaDominik Machala
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 25 3.98 +0.3 m/s 0.0
12 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 12 3.93 +0.5 m/s 0.0
13 Richard BřezovičRichard Březovič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 18 3.92 +1.1 m/s 0.0
14 Jakub JordánJakub Jordán
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 16 3.91 +0.7 m/s 0.0
15 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 19 3.90 +0.7 m/s 0.0
16 Matyáš MíčaMatyáš Míča
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 17 3.80 +1.1 m/s 0.0
17 Matěj TřískaMatěj Tříska
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 13 3.78 +1.5 m/s 0.0
18 Hynek JankůHynek Janků
Orel VyškovOrel Vyškov
06 3 3.76 +1.1 m/s 0.0
19 Jan KalábekJan Kalábek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 4 3.73 +0.5 m/s 0.0
20 Michal KmentaMichal Kmenta
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 6 3.70 +0.8 m/s 0.0
21 Čeněk ToporČeněk Topor
Orel VyškovOrel Vyškov
07 15 3.61 +0.7 m/s 0.0
22 Lukáš VlačuhaLukáš Vlačuha
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 22 3.57 +1.1 m/s 0.0
23 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
07 10 3.55 +1.0 m/s 0.0
24 Jakub HlineckýJakub Hlinecký
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 2 3.33 +1.5 m/s 0.0
25 Ondřej VeselýOndřej Veselý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 14 3.33 +0.7 m/s 0.0
26 Petr DavidPetr David
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 1 3.27 +0.9 m/s 0.0
27 Václav PolachVáclav Polach
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 9 3.18 +1.1 m/s 0.0
28 Josef MartinecJosef Martinec
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 7 3.03 +1.0 m/s 0.0
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 25 4.32 +0.2 m/s 0.0 11.00
2 Tereza NěmečkováTereza Němečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 11 4.29 +0.2 m/s 0.0 9.00
3 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 23 4.28 +1.1 m/s 0.0 8.00
4 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 20 4.22 +0.9 m/s 0.0 7.00
5 Nikola SeďováNikola Seďová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 21 4.19 +0.8 m/s 0.0 6.00
6 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 24 4.16 +0.6 m/s 0.0 5.00
7 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 22 4.15 +1.1 m/s 0.0 4.00
8 Julie KachlířováJulie Kachlířová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 26 4.04 +1.0 m/s 0.0 3.00
9 Simona TihlaříkováSimona Tihlaříková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 13 3.85 +0.8 m/s 0.0 2.00
10 Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 9 3.85 +0.3 m/s 0.0 1.00
11 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 7 3.76 +0.2 m/s 0.0
12 Klára EliášováKlára Eliášová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 5 3.62 +0.7 m/s 0.0
13 Karolína KalábkováKarolína Kalábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 8 3.40 +0.8 m/s 0.0
14 Veronika WalterováVeronika Walterová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 17 3.34 +0.8 m/s 0.0
15 Martina VrbňákováMartina Vrbňáková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 16 3.27 +1.2 m/s 0.0
16 Karolína PopelkováKarolína Popelková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 12 3.26 +1.3 m/s 0.0
17 Anna DugovičováAnna Dugovičová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 4 3.23 +0.8 m/s 0.0
18 Barbara TrnkováBarbara Trnková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 18 3.22 +0.7 m/s 0.0
19 Bára BrtníčkováBára Brtníčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 1 3.17 +0.8 m/s 0.0
20 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 3 3.13 +0.5 m/s 0.0
21 Markéta KmentováMarkéta Kmentová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 10 3.01 +1.1 m/s 0.0
22 Gabriela CenkováGabriela Cenková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 19 2.85 +1.4 m/s 0.0
Agáta TothováAgáta Tothová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 14 DNS 0.0
Dominika CejnarováDominika Cejnarová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 2 DNS 0.0
Isabela VeverkováIsabela Veverková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 15 DNS 0.0
Lea GrebecováLea Grebecová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 6 NM 0.0
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 16 10.04 0.0 11.00
2 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 17 09.72 0.0 9.00
3 Julie HrubáJulie Hrubá
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 14 09.28 0.0 8.00
4 Karolína PřibylováKarolína Přibylová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 13 09.06 0.0 7.00
5 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 12 09.03 0.0 6.00
6 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 15 08.89 0.0 5.00
7 Vanessa JančaříkováVanessa Jančaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 10 08.55 0.0 4.00
8 Veronika FürstováVeronika Fürstová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 8 07.85 0.0 3.00
9 Linda MenšíkováLinda Menšíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 9 07.75 0.0 2.00
10 Lucie KřetínskáLucie Křetínská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 11 07.65 0.0 1.00
11 Hana ChramostováHana Chramostová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 7 07.14 0.0
12 Michala SloupováMichala Sloupová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3 07.10 0.0
13 Anna DugovičováAnna Dugovičová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 5 06.17 0.0
14 Ema NezdařilováEma Nezdařilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 6 06.08 0.0
15 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 1 06.02 0.0
16 Sabina SlezákováSabina Slezáková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 4 04.94 0.0
Nicole SlezáčkováNicole Slezáčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 2 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 2 11.16 0.0 11.00
2 Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 15 09.34 0.0 9.00
3 Vladimír HorákVladimír Horák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 13 09.23 0.0 8.00
4 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 16 09.08 0.0 7.00
5 Václav RajchlVáclav Rajchl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 14 09.04 0.0 6.00
6 Jakub HůlkaJakub Hůlka
Orel VyškovOrel Vyškov
07 5 08.83 0.0 5.00
7 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 4 08.75 0.0 4.00
8 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 12 08.56 0.0 3.00
9 Pavel BabyrádPavel Babyrád
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 11 07.67 0.0 2.00
10 Lukáš SüsserLukáš Süsser
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 10 07.41 0.0 1.00
11 Hynek JankůHynek Janků
Orel VyškovOrel Vyškov
06 6 07.40 0.0
12 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 1 07.21 0.0
13 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 9 06.85 0.0
14 Jakub MoravanskýJakub Moravanský
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 8 06.00 0.0
15 Alexandr HarcaAlexandr Harca
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3 05.43 0.0
Michal KmentaMichal Kmenta
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 7 DNS 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 15 29.25 0.0 11.00
2 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 14 23.48 0.0 9.00
3 Lucie KřetínskáLucie Křetínská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 5 19.70 0.0 8.00
4 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 13 19.62 0.0 7.00
5 Julie KachlířováJulie Kachlířová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 4 19.09 0.0 6.00
6 Viktorie ČernáViktorie Černá
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 1 18.95 0.0 5.00
7 Linda MenšíkováLinda Menšíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 6 18.75 0.0 4.00
8 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 12 18.67 0.0 3.00
9 Ema NezdařilováEma Nezdařilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 7 13.89 0.0 2.00
10 Terezie SchwecováTerezie Schwecová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 9 13.31 0.0 1.00
11 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 2 12.08 0.0
12 Julie HrubáJulie Hrubá
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 3 11.32 0.0
13 Karolína PřibylováKarolína Přibylová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 8 09.80 0.0
Nicole SlezáčkováNicole Slezáčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 10 DNS 0.0
Sabina SlezákováSabina Slezáková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 11 NM 0.0
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 24 36.43 0.0 11.00
2 Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 7 31.18 0.0 9.00
3 Pavel BabyrádPavel Babyrád
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 21 29.10 0.0 8.00
4 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 23 28.98 0.0 7.00
5 Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 22 28.03 0.0 6.00
6 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 18 27.96 0.0 5.00
7 Richard BřezovičRichard Březovič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 2 26.52 0.0 4.00
8 Filip NečasFilip Nečas
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 13 25.10 0.0 3.00
9 Ondrej RákošOndrej Rákoš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 16 22.05 0.0 2.00
10 Matěj TřískaMatěj Tříska
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 19 20.85 0.0 1.00
11 Jakub HůlkaJakub Hůlka
Orel VyškovOrel Vyškov
07 10 20.68 0.0
12 Jiří HložekJiří Hložek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 20 16.67 0.0
13 Lukáš SüsserLukáš Süsser
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 17 16.03 0.0
14 Tomáš KlepáčekTomáš Klepáček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 12 15.78 0.0
15 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 1 15.67 0.0
16 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 15 15.24 0.0
17 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 8 13.47 0.0
18 Filip ČervenkaFilip Červenka
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 3 12.79 0.0
19 Kryštof PevnýKryštof Pevný
Orel VyškovOrel Vyškov
07 14 11.95 0.0
20 Jakub DudaJakub Duda
Orel VyškovOrel Vyškov
07 6 11.32 0.0
21 Petr DavidPetr David
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 4 10.76 0.0
22 Vladimír HorákVladimír Horák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 9 10.70 0.0
23 Jakub DobešJakub Dobeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 5 09.78 0.0
Kristián ChludilKristián Chludil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 11 NM 0.0
Celkem 24 závodníků