1. kolo družstev JMK mladšího žactva sk. B
Hodonín (23. 5. 2019)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.76 | ||||||||||||||
2 | David MachekDavid Machek | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 8 | 08.83 | ||||||||||||||
3 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 08.86 | ||||||||||||||
4 | Dominik MachalaDominik Machala | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 08.86 | ||||||||||||||
5 | Ondřej SuchánekOndřej Suchánek | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 08.88 | ||||||||||||||
6 | Richard BřezovičRichard Březovič | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 08.91 | ||||||||||||||
7 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 10.25 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik KubešDominik Kubeš | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 09.15 | ||||||||||||||
2 | Matyáš MíčaMatyáš Míča | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 09.27 | ||||||||||||||
3 | Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka | 07 | Orel Vyškov | 6 | 09.42 | ||||||||||||||
4 | Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 09.62 | ||||||||||||||
5 | Matěj KrálíkMatěj Králík | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 09.70 | ||||||||||||||
6 | Jakub DvořáčekJakub Dvořáček | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 10.00 | ||||||||||||||
7 | Lukáš VlačuhaLukáš Vlačuha | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 10.09 | ||||||||||||||
8 | Čeněk ToporČeněk Topor | 07 | Orel Vyškov | 1 | 10.17 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandr HarcaAlexandr Harca | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 09.20 | ||||||||||||||
2 | Erik PolákErik Polák | 08 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 09.49 | ||||||||||||||
3 | Ondrej RákošOndrej Rákoš | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 09.54 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 09.86 | ||||||||||||||
5 | Michal SokolíkMichal Sokolík | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 09.88 | ||||||||||||||
6 | Hynek JankůHynek Janků | 06 | Orel Vyškov | 5 | 09.89 | ||||||||||||||
7 | Filip NečasFilip Nečas | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 10.40 | ||||||||||||||
MS | Jakub LesovskýJakub Lesovský | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 10.53 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich PohludekJindřich Pohludek | 07 | Orel Vyškov | 7 | 10.43 | ||||||||||||||
MS | Theo Rémi MullotTheo Rémi Mullot | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 10.31 | ||||||||||||||
MS | Milan ChudíčekMilan Chudíček | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 10.20 | ||||||||||||||
MS | Nikolas KarbusNikolas Karbus | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 09.81 | ||||||||||||||
MS | Dominik TrnečkaDominik Trnečka | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 10.31 | ||||||||||||||
MS | Jakub ZlámalJakub Zlámal | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 09.94 | ||||||||||||||
Antony ThirkettleAntony Thirkettle | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (čt, 23.5.2019 - 16:45) official | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 09.38 | ||||||||||||||
2 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 08 | AC Čejkovice | 4 | 09.59 | ||||||||||||||
3 | Ondřej FibingrOndřej Fibingr | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 09.99 | ||||||||||||||
4 | Matyáš ČapkaMatyáš Čapka | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 10.13 | ||||||||||||||
5 | David OpluštilDavid Opluštil | 08 | AC Čejkovice | 8 | 10.51 | ||||||||||||||
6 | Václav PolachVáclav Polach | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 10.78 | ||||||||||||||
7 | Josef MartinecJosef Martinec | 08 | AC Čejkovice | 3 | 12.05 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.76 | ||||
2 | David MachekDavid Machek | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 8 | 08.83 | ||||
3 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 08.86 | ||||
3 | Dominik MachalaDominik Machala | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 08.86 | ||||
5 | Ondřej SuchánekOndřej Suchánek | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 08.88 | ||||
6 | Richard BřezovičRichard Březovič | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 08.91 | ||||
7 | Dominik KubešDominik Kubeš | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 09.15 | ||||
8 | Alexandr HarcaAlexandr Harca | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 09.20 | ||||
9 | Matyáš MíčaMatyáš Míča | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 09.27 | ||||
10 | Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 09.38 | ||||
11 | Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka | 07 | Orel Vyškov | 6 | 09.42 | ||||
12 | Erik PolákErik Polák | 08 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 09.49 | ||||
13 | Ondrej RákošOndrej Rákoš | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 09.54 | ||||
14 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 08 | AC Čejkovice | 4 | 09.59 | ||||
15 | Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 09.62 | ||||
16 | Matěj KrálíkMatěj Králík | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 09.70 | ||||
17 | Nikolas KarbusNikolas Karbus | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 09.81 | ||||
18 | Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 09.86 | ||||
19 | Michal SokolíkMichal Sokolík | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 09.88 | ||||
20 | Hynek JankůHynek Janků | 06 | Orel Vyškov | 5 | 09.89 | ||||
21 | Jakub ZlámalJakub Zlámal | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 09.94 | ||||
22 | Ondřej FibingrOndřej Fibingr | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 09.99 | ||||
23 | Jakub DvořáčekJakub Dvořáček | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 10.00 | ||||
24 | Lukáš VlačuhaLukáš Vlačuha | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 10.09 | ||||
25 | Matyáš ČapkaMatyáš Čapka | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 10.13 | ||||
26 | Čeněk ToporČeněk Topor | 07 | Orel Vyškov | 1 | 10.17 | ||||
27 | Milan ChudíčekMilan Chudíček | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 10.20 | ||||
28 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 10.25 | ||||
29 | Theo Rémi MullotTheo Rémi Mullot | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 10.31 | ||||
29 | Dominik TrnečkaDominik Trnečka | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 10.31 | ||||
31 | Filip NečasFilip Nečas | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 10.40 | ||||
32 | Jindřich PohludekJindřich Pohludek | 07 | Orel Vyškov | 7 | 10.43 | ||||
33 | David OpluštilDavid Opluštil | 08 | AC Čejkovice | 8 | 10.51 | ||||
34 | Jakub LesovskýJakub Lesovský | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 10.53 | ||||
35 | Václav PolachVáclav Polach | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 10.78 | ||||
36 | Josef MartinecJosef Martinec | 08 | AC Čejkovice | 3 | 12.05 | ||||
Antony ThirkettleAntony Thirkettle | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | DNS |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (čt, 23.5.2019 - 17:25) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David MachekDavid Machek | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | 08.75 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 08.80 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 08.81 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Dominik MachalaDominik Machala | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 08.85 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Richard BřezovičRichard Březovič | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 09.03 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Ondřej SuchánekOndřej Suchánek | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 09.36 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (čt, 23.5.2019 - 17:25) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 09.01 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Alexandr HarcaAlexandr Harca | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 09.04 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Dominik KubešDominik Kubeš | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 09.05 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Matyáš MíčaMatyáš Míča | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 09.17 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka | 07 | Orel Vyškov | 2 | 09.29 | ||||||||||||||
6 | Erik PolákErik Polák | 08 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 09.41 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna BalúchováAnna Balúchová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 08.81 | ||||||||||||||
2 | Veronika SvozilováVeronika Svozilová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 09.21 | ||||||||||||||
3 | Nikola SeďováNikola Seďová | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 09.48 | ||||||||||||||
4 | Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 10.01 | ||||||||||||||
5 | Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 10.43 | ||||||||||||||
6 | Vendula ČechováVendula Čechová | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 10.54 | ||||||||||||||
7 | Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 10.60 | ||||||||||||||
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KřetínskáLucie Křetínská | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 09.44 | ||||||||||||||
2 | Adéla HajduchováAdéla Hajduchová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 09.56 | ||||||||||||||
3 | Agáta TothováAgáta Tothová | 06 | AC Čejkovice | 7 | 09.57 | ||||||||||||||
4 | Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 09.77 | ||||||||||||||
5 | Dominika CejnarováDominika Cejnarová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 09.79 | ||||||||||||||
6 | Natálie VlčkováNatálie Vlčková | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 10.23 | ||||||||||||||
7 | Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 10.85 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie LuckáViktorie Lucká | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 09.26 | ||||||||||||||
2 | Viktorie FialováViktorie Fialová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | 09.47 | ||||||||||||||
3 | Markéta NepustilováMarkéta Nepustilová | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 10.05 | ||||||||||||||
4 | Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 10.09 | ||||||||||||||
5 | Veronika WalterováVeronika Walterová | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 10.53 | ||||||||||||||
6 | Veronika FürstováVeronika Fürstová | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 11.07 | ||||||||||||||
7 | Lucie BlahováLucie Blahová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 11.24 | ||||||||||||||
8 | Isabela VeverkováIsabela Veverková | 07 | AC Čejkovice | 1 | 11.64 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (čt, 23.5.2019 - 16:30) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta JeřábkováAneta Jeřábková | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | 09.78 | ||||||||||||||
2 | Elena JakubcováElena Jakubcová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 10.46 | ||||||||||||||
3 | Anika ZbořilováAnika Zbořilová | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 10.49 | ||||||||||||||
4 | Markéta KmentováMarkéta Kmentová | 07 | AC Čejkovice | 6 | 10.49 | ||||||||||||||
5 | Emma RambouskováEmma Rambousková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 10.57 | ||||||||||||||
6 | Martina VrbňákováMartina Vrbňáková | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 10.74 | ||||||||||||||
7 | Karolína KalábkováKarolína Kalábková | 07 | AC Čejkovice | 3 | 10.76 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna BalúchováAnna Balúchová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 08.81 | ||||
2 | Veronika SvozilováVeronika Svozilová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 09.21 | ||||
3 | Viktorie LuckáViktorie Lucká | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 09.26 | ||||
4 | Lucie KřetínskáLucie Křetínská | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 09.44 | ||||
5 | Viktorie FialováViktorie Fialová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | 09.47 | ||||
6 | Nikola SeďováNikola Seďová | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 09.48 | ||||
7 | Adéla HajduchováAdéla Hajduchová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 09.56 | ||||
8 | Agáta TothováAgáta Tothová | 06 | AC Čejkovice | 7 | 09.57 | ||||
9 | Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 09.77 | ||||
10 | Aneta JeřábkováAneta Jeřábková | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | 09.78 | ||||
11 | Dominika CejnarováDominika Cejnarová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 09.79 | ||||
12 | Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 10.01 | ||||
13 | Markéta NepustilováMarkéta Nepustilová | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 10.05 | ||||
14 | Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 10.09 | ||||
15 | Natálie VlčkováNatálie Vlčková | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 10.23 | ||||
16 | Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 10.43 | ||||
17 | Elena JakubcováElena Jakubcová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 10.46 | ||||
18 | Anika ZbořilováAnika Zbořilová | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 10.49 | ||||
18 | Markéta KmentováMarkéta Kmentová | 07 | AC Čejkovice | 6 | 10.49 | ||||
20 | Veronika WalterováVeronika Walterová | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 10.53 | ||||
21 | Vendula ČechováVendula Čechová | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 10.54 | ||||
22 | Emma RambouskováEmma Rambousková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 10.57 | ||||
23 | Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 10.60 | ||||
24 | Martina VrbňákováMartina Vrbňáková | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 10.74 | ||||
25 | Karolína KalábkováKarolína Kalábková | 07 | AC Čejkovice | 3 | 10.76 | ||||
26 | Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 10.85 | ||||
27 | Veronika FürstováVeronika Fürstová | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 11.07 | ||||
28 | Lucie BlahováLucie Blahová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 11.24 | ||||
29 | Isabela VeverkováIsabela Veverková | 07 | AC Čejkovice | 1 | 11.64 | ||||
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (čt, 23.5.2019 - 17:20) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna BalúchováAnna Balúchová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 08.71 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Veronika SvozilováVeronika Svozilová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 09.08 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Viktorie LuckáViktorie Lucká | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 09.14 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Lucie KřetínskáLucie Křetínská | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 09.36 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Nikola SeďováNikola Seďová | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 09.37 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Viktorie FialováViktorie Fialová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 09.38 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (čt, 23.5.2019 - 17:20) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta TothováAgáta Tothová | 06 | AC Čejkovice | 5 | 09.33 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Adéla HajduchováAdéla Hajduchová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 09.42 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Dominika CejnarováDominika Cejnarová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 09.62 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Aneta JeřábkováAneta Jeřábková | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 09.72 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 09.84 | ||||||||||||||
6 | Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 10.24 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 17:55) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš BokLukáš Bok | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 19.63 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Filip KřížekFilip Křížek | 06 | Orel Vyškov | 4 | 21.67 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Dominik KubešDominik Kubeš | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 22.41 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej ŠimekOndřej Šimek | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | 22.58 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 23.06 | ||||||||||||||
6 | Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 24.52 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 17:55) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš KřížAleš Kříž | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 22.67 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 23.11 | ||||||||||||||
3 | Jan KalábekJan Kalábek | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 23.77 | ||||||||||||||
4 | Jakub DvořáčekJakub Dvořáček | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 24.94 | ||||||||||||||
5 | Petr DavidPetr David | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 26.47 | ||||||||||||||
MS | Nikolas KarbusNikolas Karbus | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 24.74 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 17:55) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David MachekDavid Machek | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 21.56 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Jakub JordánJakub Jordán | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 22.31 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka | 07 | Orel Vyškov | 2 | 22.84 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Branislav BabjakBranislav Babjak | 07 | Orel Vyškov | 3 | 23.19 | ||||||||||||||
5 | Matěj KrálíkMatěj Králík | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | 23.80 | ||||||||||||||
MS | Jakub ZlámalJakub Zlámal | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 24.45 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 17:55) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš MíčaMatyáš Míča | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 22.49 | 4.00 | |||||||||||||
2 | David Revilla MedinaDavid Revilla Medina | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 24.60 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PochylýTomáš Pochylý | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 25.43 | ||||||||||||||
4 | Jindřich PohludekJindřich Pohludek | 07 | Orel Vyškov | 5 | 26.00 | ||||||||||||||
5 | David OpluštilDavid Opluštil | 08 | AC Čejkovice | 2 | 26.55 | ||||||||||||||
MS | Jakub LesovskýJakub Lesovský | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 26.30 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 23.5.2019 - 17:55) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ČapkaMatyáš Čapka | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 24.20 | ||||||||||||||
2 | Michal SokolíkMichal Sokolík | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 24.36 | ||||||||||||||
3 | Ondřej FibingrOndřej Fibingr | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 24.46 | ||||||||||||||
4 | Erik PolákErik Polák | 08 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 24.52 | ||||||||||||||
MS | Milan ChudíčekMilan Chudíček | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 26.02 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (čt, 23.5.2019 - 17:55) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KašparJan Kašpar | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 21.60 | 8.00 | |||||||||||||
2 | David SládekDavid Sládek | 07 | AC Čejkovice | 5 | 23.45 | ||||||||||||||
3 | Václav RajchlVáclav Rajchl | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 23.85 | ||||||||||||||
4 | Kristián ChludilKristián Chludil | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 25.89 | ||||||||||||||
Antony ThirkettleAntony Thirkettle | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš BokLukáš Bok | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 19.63 | 11.00 | |||
2 | David MachekDavid Machek | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 21.56 | 9.00 | |||
3 | Jan KašparJan Kašpar | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 21.60 | 8.00 | |||
4 | Filip KřížekFilip Křížek | 06 | Orel Vyškov | 4 | 21.67 | 7.00 | |||
5 | Jakub JordánJakub Jordán | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 22.31 | 6.00 | |||
6 | Dominik KubešDominik Kubeš | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 22.41 | 5.00 | |||
7 | Matyáš MíčaMatyáš Míča | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 22.49 | 4.00 | |||
8 | Ondřej ŠimekOndřej Šimek | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | 22.58 | 3.00 | |||
9 | Aleš KřížAleš Kříž | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 22.67 | 2.00 | |||
10 | Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka | 07 | Orel Vyškov | 2 | 22.84 | 1.00 | |||
11 | Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 23.06 | ||||
12 | Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 23.11 | ||||
13 | Branislav BabjakBranislav Babjak | 07 | Orel Vyškov | 3 | 23.19 | ||||
14 | David SládekDavid Sládek | 07 | AC Čejkovice | 5 | 23.45 | ||||
15 | Jan KalábekJan Kalábek | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 23.77 | ||||
16 | Matěj KrálíkMatěj Králík | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | 23.80 | ||||
17 | Václav RajchlVáclav Rajchl | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 23.85 | ||||
18 | Matyáš ČapkaMatyáš Čapka | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 24.20 | ||||
19 | Michal SokolíkMichal Sokolík | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 24.36 | ||||
20 | Jakub ZlámalJakub Zlámal | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 24.45 | ||||
21 | Ondřej FibingrOndřej Fibingr | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 24.46 | ||||
22 | Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 24.52 | ||||
22 | Erik PolákErik Polák | 08 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 24.52 | ||||
24 | David Revilla MedinaDavid Revilla Medina | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 24.60 | ||||
25 | Nikolas KarbusNikolas Karbus | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 24.74 | ||||
26 | Jakub DvořáčekJakub Dvořáček | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 24.94 | ||||
27 | Tomáš PochylýTomáš Pochylý | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 25.43 | ||||
28 | Kristián ChludilKristián Chludil | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 25.89 | ||||
29 | Jindřich PohludekJindřich Pohludek | 07 | Orel Vyškov | 5 | 26.00 | ||||
30 | Milan ChudíčekMilan Chudíček | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 26.02 | ||||
31 | Jakub LesovskýJakub Lesovský | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 26.30 | ||||
32 | Petr DavidPetr David | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 26.47 | ||||
33 | David OpluštilDavid Opluštil | 08 | AC Čejkovice | 2 | 26.55 | ||||
Antony ThirkettleAntony Thirkettle | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | DNS |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 17:40) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 22.13 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Veronika SvozilováVeronika Svozilová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 22.49 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 23.17 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Karolína PopelkováKarolína Popelková | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 23.37 | ||||||||||||||
5 | Karolína DiasováKarolína Diasová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 23.51 | ||||||||||||||
6 | Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 24.71 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 17:40) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie LuckáViktorie Lucká | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 22.29 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Klára EliášováKlára Eliášová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 22.94 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Natálie PanenkováNatálie Panenková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 25.68 | ||||||||||||||
4 | Barbara TrnkováBarbara Trnková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 26.56 | ||||||||||||||
5 | Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 26.75 | ||||||||||||||
6 | Anika ZbořilováAnika Zbořilová | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 26.90 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 17:40) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lea GrebecováLea Grebecová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 24.08 | ||||||||||||||
2 | Natálie VlčkováNatálie Vlčková | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 25.80 | ||||||||||||||
3 | Emma RambouskováEmma Rambousková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 26.64 | ||||||||||||||
4 | Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 27.14 | ||||||||||||||
MS | Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 21.32 | ||||||||||||||
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 17:40) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 22.72 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Gabriela CenkováGabriela Cenková | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 23.84 | ||||||||||||||
3 | Markéta NepustilováMarkéta Nepustilová | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 23.92 | ||||||||||||||
4 | Karolína KalábkováKarolína Kalábková | 07 | AC Čejkovice | 5 | 27.04 | ||||||||||||||
5 | Lucie BlahováLucie Blahová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 27.41 | ||||||||||||||
Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 23.5.2019 - 17:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna BalúchováAnna Balúchová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 21.36 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Adéla HajduchováAdéla Hajduchová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 23.14 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Viktorie FialováViktorie Fialová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 23.22 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Agáta TothováAgáta Tothová | 06 | AC Čejkovice | 6 | 23.24 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Dominika CejnarováDominika Cejnarová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 23.58 | ||||||||||||||
6 | Petra HoloubkováPetra Holoubková | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 24.38 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 21.32 | ||||
2 | Anna BalúchováAnna Balúchová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 21.36 | 11.00 | |||
3 | Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 22.13 | 9.00 | |||
4 | Viktorie LuckáViktorie Lucká | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 22.29 | 8.00 | |||
5 | Veronika SvozilováVeronika Svozilová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 22.49 | 7.00 | |||
6 | Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 22.72 | 6.00 | |||
7 | Klára EliášováKlára Eliášová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 22.94 | 5.00 | |||
8 | Adéla HajduchováAdéla Hajduchová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 23.14 | 4.00 | |||
9 | Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 23.17 | 3.00 | |||
10 | Viktorie FialováViktorie Fialová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 23.22 | 2.00 | |||
11 | Agáta TothováAgáta Tothová | 06 | AC Čejkovice | 6 | 23.24 | 1.00 | |||
12 | Karolína PopelkováKarolína Popelková | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 23.37 | ||||
13 | Karolína DiasováKarolína Diasová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 23.51 | ||||
14 | Dominika CejnarováDominika Cejnarová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 23.58 | ||||
15 | Gabriela CenkováGabriela Cenková | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 23.84 | ||||
16 | Markéta NepustilováMarkéta Nepustilová | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 23.92 | ||||
17 | Lea GrebecováLea Grebecová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 24.08 | ||||
18 | Petra HoloubkováPetra Holoubková | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 24.38 | ||||
19 | Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 24.71 | ||||
20 | Natálie PanenkováNatálie Panenková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 25.68 | ||||
21 | Natálie VlčkováNatálie Vlčková | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 25.80 | ||||
22 | Barbara TrnkováBarbara Trnková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 26.56 | ||||
23 | Emma RambouskováEmma Rambousková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 26.64 | ||||
24 | Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 26.75 | ||||
25 | Anika ZbořilováAnika Zbořilová | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 26.90 | ||||
26 | Karolína KalábkováKarolína Kalábková | 07 | AC Čejkovice | 5 | 27.04 | ||||
27 | Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 27.14 | ||||
28 | Lucie BlahováLucie Blahová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 27.41 | ||||
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | DNS | |||||
Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | DNS |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 23.5.2019 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch StřechaVojtěch Střecha | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 12 | 2:40.65 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 2:46.76 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Adam PohankaAdam Pohanka | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 9 | 2:47.70 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 2:48.47 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Kryštof PevnýKryštof Pevný | 07 | Orel Vyškov | 5 | 2:50.00 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:51.70 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Aleš KřížAleš Kříž | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 2:54.50 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Josef JahodaJosef Jahoda | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 2:55.33 | 3.00 | |||||||||||||
9 | David Revilla MedinaDavid Revilla Medina | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11 | 2:56.03 | 2.00 | |||||||||||||
10 | Jakub DudaJakub Duda | 07 | Orel Vyškov | 7 | 2:56.60 | 1.00 | |||||||||||||
11 | Tomáš PochylýTomáš Pochylý | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 10 | 2:58.17 | ||||||||||||||
12 | Jakub DobešJakub Dobeš | 08 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 3:12.21 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 23.5.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie ČernáViktorie Černá | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 2:40.36 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Julie KachlířováJulie Kachlířová | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 2:45.92 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Izabela KřížováIzabela Křížová | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 2:46.47 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 9 | 2:59.34 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Karolína DiasováKarolína Diasová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 2:59.94 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 3:00.08 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Bára BrtníčkováBára Brtníčková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 3:00.34 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Petra HoloubkováPetra Holoubková | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 3:03.97 | 3.00 | |||||||||||||
9 | Hana ChramostováHana Chramostová | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 3:15.69 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:15) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 11.39 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 11.93 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Kryštof PevnýKryštof Pevný | 07 | Orel Vyškov | 3 | 12.63 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Vít KudlaVít Kudla | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 12.76 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:15) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 12.38 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Aleš PomajbíkAleš Pomajbík | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 13.02 | 5.00 | |||||||||||||
3 | David SládekDavid Sládek | 07 | AC Čejkovice | 2 | 13.07 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Jiří HložekJiří Hložek | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 13.67 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Čeněk ToporČeněk Topor | 07 | Orel Vyškov | 5 | 14.17 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 11.39 | 11.00 | |||
2 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 11.93 | 9.00 | |||
3 | Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 12.38 | 8.00 | |||
4 | Kryštof PevnýKryštof Pevný | 07 | Orel Vyškov | 3 | 12.63 | 7.00 | |||
5 | Vít KudlaVít Kudla | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 12.76 | 6.00 | |||
6 | Aleš PomajbíkAleš Pomajbík | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 13.02 | 5.00 | |||
7 | David SládekDavid Sládek | 07 | AC Čejkovice | 2 | 13.07 | 4.00 | |||
8 | Jiří HložekJiří Hložek | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 13.67 | 3.00 | |||
9 | Čeněk ToporČeněk Topor | 07 | Orel Vyškov | 5 | 14.17 | 2.00 |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:00) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna BalúchováAnna Balúchová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 11.03 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Gabriela CenkováGabriela Cenková | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 12.74 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Linda MenšíkováLinda Menšíková | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 12.76 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Ema NezdařilováEma Nezdařilová | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 13.50 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Terezie SchwecováTerezie Schwecová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 13.70 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:00) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová | 06 | AC Čejkovice | 2 | 12.43 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Karolína PopelkováKarolína Popelková | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 12.85 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 13.67 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Vendula ČechováVendula Čechová | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 13.71 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 13.82 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 16:00) official | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová | 07 | AC Čejkovice | 2 | 12.98 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 13.93 | ||||||||||||||
3 | Karolína DiasováKarolína Diasová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 14.37 | ||||||||||||||
4 | Natálie PanenkováNatálie Panenková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 14.51 | ||||||||||||||
5 | Barbara TrnkováBarbara Trnková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 14.57 | ||||||||||||||
6 | Lea GrebecováLea Grebecová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 16.48 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna BalúchováAnna Balúchová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 11.03 | 11.00 | |||
2 | Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová | 06 | AC Čejkovice | 2 | 12.43 | 9.00 | |||
3 | Gabriela CenkováGabriela Cenková | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 12.74 | 8.00 | |||
4 | Linda MenšíkováLinda Menšíková | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 12.76 | 7.00 | |||
5 | Karolína PopelkováKarolína Popelková | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 12.85 | 6.00 | |||
6 | Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová | 07 | AC Čejkovice | 2 | 12.98 | 5.00 | |||
7 | Ema NezdařilováEma Nezdařilová | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 13.50 | 4.00 | |||
8 | Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 13.67 | 3.00 | |||
9 | Terezie SchwecováTerezie Schwecová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 13.70 | 2.00 | |||
10 | Vendula ČechováVendula Čechová | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 13.71 | 1.00 | |||
11 | Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 13.82 | ||||
12 | Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 13.93 | ||||
13 | Karolína DiasováKarolína Diasová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 14.37 | ||||
14 | Natálie PanenkováNatálie Panenková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 14.51 | ||||
15 | Barbara TrnkováBarbara Trnková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 14.57 | ||||
16 | Lea GrebecováLea Grebecová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 16.48 |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pechmann, Jašíček, Drlík, Ambros Pechmann, Jašíček, Drlík, Ambros | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 35.39 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kašpar, Klepáček, Pohanka, Sýkora Kašpar, Klepáček, Pohanka, Sýkora | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 35.54 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Sedláček, Rajchl, Revilla Medina, Machala Sedláček, Rajchl, Revilla Medina, Machala | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 35.98 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Harca, Kubeš, Pomajbík, Střecha Harca, Kubeš, Pomajbík, Střecha | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 36.18 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Duda, Babjak, Křížek, Provazník Duda, Babjak, Křížek, Provazník | Orel Vyškov | 3 | 37.58 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Hložek, Králík, Nečas, Polach Hložek, Králík, Nečas, Polach | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 38.02 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čapka, Fibingr, Navrátil, Suchánek Čapka, Fibingr, Navrátil, Suchánek | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 36.08 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Hubáček, Kalábek, Krejčiřík, Polák Hubáček, Kalábek, Krejčiřík, Polák | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 37.03 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Jahoda, Kříž, Süsser, Veselý Jahoda, Kříž, Süsser, Veselý | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 37.59 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Dvořáček, Dobeš, Chludil, Sokolík Dvořáček, Dobeš, Chludil, Sokolík | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 39.11 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Červenka, Opluštil, Hlinecký, Martinec Červenka, Opluštil, Hlinecký, Martinec | AC Čejkovice | 4 | 40.01 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pechmann, Jašíček, Drlík, Ambros Pechmann, Jašíček, Drlík, Ambros | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 35.39 | 11.00 | ||||
2 | Kašpar, Klepáček, Pohanka, Sýkora Kašpar, Klepáček, Pohanka, Sýkora | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 35.54 | 9.00 | ||||
3 | Sedláček, Rajchl, Revilla Medina, Machala Sedláček, Rajchl, Revilla Medina, Machala | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 35.98 | 8.00 | ||||
4 | Čapka, Fibingr, Navrátil, Suchánek Čapka, Fibingr, Navrátil, Suchánek | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 36.08 | 7.00 | ||||
5 | Harca, Kubeš, Pomajbík, Střecha Harca, Kubeš, Pomajbík, Střecha | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 36.18 | 6.00 | ||||
6 | Hubáček, Kalábek, Krejčiřík, Polák Hubáček, Kalábek, Krejčiřík, Polák | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 37.03 | 5.00 | ||||
7 | Duda, Babjak, Křížek, Provazník Duda, Babjak, Křížek, Provazník | Orel Vyškov | 3 | 37.58 | 4.00 | ||||
8 | Jahoda, Kříž, Süsser, Veselý Jahoda, Kříž, Süsser, Veselý | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 37.59 | 3.00 | ||||
9 | Hložek, Králík, Nečas, Polach Hložek, Králík, Nečas, Polach | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 38.02 | 2.00 | ||||
10 | Dvořáček, Dobeš, Chludil, Sokolík Dvořáček, Dobeš, Chludil, Sokolík | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 39.11 | 1.00 | ||||
11 | Červenka, Opluštil, Hlinecký, Martinec Červenka, Opluštil, Hlinecký, Martinec | AC Čejkovice | 4 | 40.01 |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliášová, Fadrná, Seďová, Humpolíková Eliášová, Fadrná, Seďová, Humpolíková | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 35.69 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Hajduchová, Navrátilová, Křížová, Svozilová Hajduchová, Navrátilová, Křížová, Svozilová | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 36.31 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Fialová, Holoubková, Schwecová, Jeřábková Fialová, Holoubková, Schwecová, Jeřábková | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 37.38 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Ryšánková, Suchomelová, Zdražilová, Panenková Ryšánková, Suchomelová, Zdražilová, Panenková | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 38.88 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Černá, Němečková, Mayerhofer, Lucká Černá, Němečková, Mayerhofer, Lucká | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 34.79 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Zlámalová, Zavadilová, Glosová, Tihlaříková Zlámalová, Zavadilová, Glosová, Tihlaříková | AC Čejkovice | 6 | 35.86 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Čechová, Gkaitatzi, Holomčíková, Jančaříková Čechová, Gkaitatzi, Holomčíková, Jančaříková | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 37.86 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Čtvrtečková, Dugovičová, Chramostová, Nepustilová Čtvrtečková, Dugovičová, Chramostová, Nepustilová | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 39.39 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Brtníčková, Jakubcová, Rambousková, Zbořilová Brtníčková, Jakubcová, Rambousková, Zbořilová | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 40.98 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Černá, Němečková, Mayerhofer, Lucká Černá, Němečková, Mayerhofer, Lucká | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 34.79 | 11.00 | ||||
2 | Eliášová, Fadrná, Seďová, Humpolíková Eliášová, Fadrná, Seďová, Humpolíková | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 35.69 | 9.00 | ||||
3 | Zlámalová, Zavadilová, Glosová, Tihlaříková Zlámalová, Zavadilová, Glosová, Tihlaříková | AC Čejkovice | 6 | 35.86 | 8.00 | ||||
4 | Hajduchová, Navrátilová, Křížová, Svozilová Hajduchová, Navrátilová, Křížová, Svozilová | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 36.31 | 7.00 | ||||
5 | Fialová, Holoubková, Schwecová, Jeřábková Fialová, Holoubková, Schwecová, Jeřábková | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 37.38 | 6.00 | ||||
6 | Čechová, Gkaitatzi, Holomčíková, Jančaříková Čechová, Gkaitatzi, Holomčíková, Jančaříková | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 37.86 | 5.00 | ||||
7 | Ryšánková, Suchomelová, Zdražilová, Panenková Ryšánková, Suchomelová, Zdražilová, Panenková | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 38.88 | 4.00 | ||||
8 | Čtvrtečková, Dugovičová, Chramostová, Nepustilová Čtvrtečková, Dugovičová, Chramostová, Nepustilová | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 39.39 | 3.00 | ||||
9 | Brtníčková, Jakubcová, Rambousková, Zbořilová Brtníčková, Jakubcová, Rambousková, Zbořilová | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 40.98 | 2.00 |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 23.5.2019 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,56 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 17 | 1.54 | --oxoooooxxoxoxoxoxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Lukáš BokLukáš Bok
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
06 | 2 | 1.51 | o-oooooooxooxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Jakub JordánJakub Jordán
TJ Lokomotiva Břeclav |
07 | 15 | 1.36 | -oxooooxxx | 8.00 | |||||||||||||
4= |
Ondřej SuchánekOndřej Suchánek
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 16 | 1.36 | -ooooxoxxx | 6.50 | |||||||||||||
4= |
Jan KašparJan Kašpar
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 5 | 1.36 | oooooxoxxx | 6.50 | |||||||||||||
6 |
Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 6 | 1.33 | ooooxoxxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Lokomotiva Břeclav |
07 | 10 | 1.30 | ooxoxxoxxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Adam PohankaAdam Pohanka
TJ Lokomotiva Břeclav |
07 | 8 | 1.30 | --xxoxxoxxx | 3.00 | |||||||||||||
9= |
Dominik NavrátilDominik Navrátil
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 7 | 1.25 | -ooxxx | 1.50 | |||||||||||||
9= |
Josef JahodaJosef Jahoda
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
07 | 14 | 1.25 | oooxxx | 1.50 | |||||||||||||
11 |
Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 4 | 1.25 | ooxoxxx | ||||||||||||||
12 |
Branislav BabjakBranislav Babjak
Orel Vyškov |
07 | 1 | 1.25 | xooxoxxx | ||||||||||||||
13 |
Vít KudlaVít Kudla
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 13 | 1.25 | oxxoxxoxxx | ||||||||||||||
14= |
Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel Vyškov |
07 | 12 | 1.20 | ooxxx | ||||||||||||||
14= |
David SládekDavid Sládek
AC Čejkovice |
07 | 9 | 1.20 | ooxxx | ||||||||||||||
Jakub HlineckýJakub Hlinecký
AC Čejkovice |
07 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Antony ThirkettleAntony Thirkettle
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 23.5.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza NěmečkováTereza Němečková
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 2 | 1.49 | ----oooxooxxoxoxoxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 9 | 1.46 | --ooooooooxoxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 8 | 1.37 | ---oooooxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Aneta JeřábkováAneta Jeřábková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
06 | 6 | 1.28 | oooooxxx | 7.00 | |||||||||||||
5= |
Simona TihlaříkováSimona Tihlaříková
AC Čejkovice |
06 | 5 | 1.20 | oooxxx | 5.50 | |||||||||||||
5= |
Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová
AC Čejkovice |
07 | 4 | 1.20 | oooxxx | 5.50 | |||||||||||||
7 |
Veronika WalterováVeronika Walterová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
07 | 3 | 1.15 | xoxoxxx | 4.00 | |||||||||||||
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 7 | NM | ---xxx | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 23.5.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš BokLukáš Bok
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
06 | 23 | 4.72 +0.2 m/s | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 27 | 4.65 +0.1 m/s | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
David MachekDavid Machek
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
06 | 21 | 4.38 +0.2 m/s | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 26 | 4.17 +0.5 m/s | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Vít KudlaVít Kudla
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 20 | 4.12 +0.4 m/s | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Tomáš KlepáčekTomáš Klepáček
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 5 | 4.11 +0.2 m/s | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Vojtěch StřechaVojtěch Střecha
Atletický klub Hodonín,z.s. |
07 | 11 | 4.09 +0.3 m/s | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka
Orel Vyškov |
07 | 24 | 4.07 +0.7 m/s | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Filip KřížekFilip Křížek
Orel Vyškov |
06 | 28 | 4.06 +0.8 m/s | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Dominik NavrátilDominik Navrátil
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 8 | 4.00 +0.2 m/s | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Dominik MachalaDominik Machala
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 25 | 3.98 +0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Lokomotiva Břeclav |
07 | 12 | 3.93 +0.5 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Richard BřezovičRichard Březovič
TJ Lokomotiva Břeclav |
07 | 18 | 3.92 +1.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Jakub JordánJakub Jordán
TJ Lokomotiva Břeclav |
07 | 16 | 3.91 +0.7 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 19 | 3.90 +0.7 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Matyáš MíčaMatyáš Míča
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 17 | 3.80 +1.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Matěj TřískaMatěj Tříska
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 13 | 3.78 +1.5 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Hynek JankůHynek Janků
Orel Vyškov |
06 | 3 | 3.76 +1.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Jan KalábekJan Kalábek
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 4 | 3.73 +0.5 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Michal KmentaMichal Kmenta
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 6 | 3.70 +0.8 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Čeněk ToporČeněk Topor
Orel Vyškov |
07 | 15 | 3.61 +0.7 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Lukáš VlačuhaLukáš Vlačuha
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
07 | 22 | 3.57 +1.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel Vyškov |
07 | 10 | 3.55 +1.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Jakub HlineckýJakub Hlinecký
AC Čejkovice |
07 | 2 | 3.33 +1.5 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
Ondřej VeselýOndřej Veselý
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
07 | 14 | 3.33 +0.7 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Petr DavidPetr David
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 1 | 3.27 +0.9 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Václav PolachVáclav Polach
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 9 | 3.18 +1.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
28 |
Josef MartinecJosef Martinec
AC Čejkovice |
08 | 7 | 3.03 +1.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 23.5.2019 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 25 | 4.32 +0.2 m/s | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Tereza NěmečkováTereza Němečková
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 11 | 4.29 +0.2 m/s | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 23 | 4.28 +1.1 m/s | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 20 | 4.22 +0.9 m/s | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Nikola SeďováNikola Seďová
TJ Lokomotiva Břeclav |
07 | 21 | 4.19 +0.8 m/s | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 24 | 4.16 +0.6 m/s | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 22 | 4.15 +1.1 m/s | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Julie KachlířováJulie Kachlířová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
06 | 26 | 4.04 +1.0 m/s | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Simona TihlaříkováSimona Tihlaříková
AC Čejkovice |
06 | 13 | 3.85 +0.8 m/s | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 9 | 3.85 +0.3 m/s | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 7 | 3.76 +0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Klára EliášováKlára Eliášová
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 5 | 3.62 +0.7 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Karolína KalábkováKarolína Kalábková
AC Čejkovice |
07 | 8 | 3.40 +0.8 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Veronika WalterováVeronika Walterová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
07 | 17 | 3.34 +0.8 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Martina VrbňákováMartina Vrbňáková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
07 | 16 | 3.27 +1.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Karolína PopelkováKarolína Popelková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
08 | 12 | 3.26 +1.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Anna DugovičováAnna Dugovičová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
07 | 4 | 3.23 +0.8 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Barbara TrnkováBarbara Trnková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
07 | 18 | 3.22 +0.7 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Bára BrtníčkováBára Brtníčková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
07 | 1 | 3.17 +0.8 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
07 | 3 | 3.13 +0.5 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Markéta KmentováMarkéta Kmentová
AC Čejkovice |
07 | 10 | 3.01 +1.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Gabriela CenkováGabriela Cenková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 19 | 2.85 +1.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
Agáta TothováAgáta Tothová
AC Čejkovice |
06 | 14 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Dominika CejnarováDominika Cejnarová
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Isabela VeverkováIsabela Veverková
AC Čejkovice |
07 | 15 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Lea GrebecováLea Grebecová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 6 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 23.5.2019 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 16 | 10.04 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 17 | 09.72 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Julie HrubáJulie Hrubá
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 14 | 09.28 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Karolína PřibylováKarolína Přibylová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 13 | 09.06 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 12 | 09.03 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 15 | 08.89 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Vanessa JančaříkováVanessa Jančaříková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 10 | 08.55 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Veronika FürstováVeronika Fürstová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
07 | 8 | 07.85 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Linda MenšíkováLinda Menšíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 9 | 07.75 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Lucie KřetínskáLucie Křetínská
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 11 | 07.65 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Hana ChramostováHana Chramostová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 7 | 07.14 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Michala SloupováMichala Sloupová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 3 | 07.10 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Anna DugovičováAnna Dugovičová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
07 | 5 | 06.17 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Ema NezdařilováEma Nezdařilová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
07 | 6 | 06.08 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 1 | 06.02 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Sabina SlezákováSabina Slezáková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 4 | 04.94 | 0.0 | ||||||||||||||
Nicole SlezáčkováNicole Slezáčková
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 23.5.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
06 | 2 | 11.16 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 15 | 09.34 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Vladimír HorákVladimír Horák
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 13 | 09.23 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 16 | 09.08 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Václav RajchlVáclav Rajchl
TJ Lokomotiva Břeclav |
07 | 14 | 09.04 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Jakub HůlkaJakub Hůlka
Orel Vyškov |
07 | 5 | 08.83 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 4 | 08.75 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Ondřej ŠimekOndřej Šimek
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 12 | 08.56 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Pavel BabyrádPavel Babyrád
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 11 | 07.67 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Lukáš SüsserLukáš Süsser
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 10 | 07.41 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Hynek JankůHynek Janků
Orel Vyškov |
06 | 6 | 07.40 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 1 | 07.21 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček
TJ Lokomotiva Břeclav |
07 | 9 | 06.85 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Jakub MoravanskýJakub Moravanský
AC Čejkovice |
06 | 8 | 06.00 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Alexandr HarcaAlexandr Harca
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 3 | 05.43 | 0.0 | ||||||||||||||
Michal KmentaMichal Kmenta
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 7 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 23.5.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 15 | 29.25 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 14 | 23.48 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Lucie KřetínskáLucie Křetínská
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 5 | 19.70 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová
AC Čejkovice |
06 | 13 | 19.62 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Julie KachlířováJulie Kachlířová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
06 | 4 | 19.09 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Viktorie ČernáViktorie Černá
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 1 | 18.95 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Linda MenšíkováLinda Menšíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 6 | 18.75 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 12 | 18.67 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Ema NezdařilováEma Nezdařilová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
07 | 7 | 13.89 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Terezie SchwecováTerezie Schwecová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 9 | 13.31 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi
Atletický klub Hodonín,z.s. |
07 | 2 | 12.08 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Julie HrubáJulie Hrubá
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 3 | 11.32 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Karolína PřibylováKarolína Přibylová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 8 | 09.80 | 0.0 | ||||||||||||||
Nicole SlezáčkováNicole Slezáčková
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 10 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Sabina SlezákováSabina Slezáková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 11 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 23.5.2019 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 24 | 36.43 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
06 | 7 | 31.18 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Pavel BabyrádPavel Babyrád
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 21 | 29.10 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 23 | 28.98 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 22 | 28.03 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Ondřej ŠimekOndřej Šimek
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 18 | 27.96 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Richard BřezovičRichard Březovič
TJ Lokomotiva Břeclav |
07 | 2 | 26.52 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Filip NečasFilip Nečas
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 13 | 25.10 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Ondrej RákošOndrej Rákoš
Atletický klub Hodonín,z.s. |
07 | 16 | 22.05 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Matěj TřískaMatěj Tříska
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 19 | 20.85 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Jakub HůlkaJakub Hůlka
Orel Vyškov |
07 | 10 | 20.68 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Jiří HložekJiří Hložek
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 20 | 16.67 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Lukáš SüsserLukáš Süsser
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 17 | 16.03 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Tomáš KlepáčekTomáš Klepáček
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 12 | 15.78 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 1 | 15.67 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Aleš PomajbíkAleš Pomajbík
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 15 | 15.24 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 8 | 13.47 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Filip ČervenkaFilip Červenka
AC Čejkovice |
08 | 3 | 12.79 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Kryštof PevnýKryštof Pevný
Orel Vyškov |
07 | 14 | 11.95 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Jakub DudaJakub Duda
Orel Vyškov |
07 | 6 | 11.32 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Petr DavidPetr David
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 4 | 10.76 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Vladimír HorákVladimír Horák
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 9 | 10.70 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Jakub DobešJakub Dobeš
Atletický klub Hodonín,z.s. |
08 | 5 | 09.78 | 0.0 | ||||||||||||||
Kristián ChludilKristián Chludil
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 11 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |