výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo družstev JMK mladšího žactva sk. B

Hodonín (23. 5. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BokLukáš Bok
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 23 4.72 +0.2 m/s 0.0 11.00
2 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 27 4.65 +0.1 m/s 0.0 9.00
3 David MachekDavid Machek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 21 4.38 +0.2 m/s 0.0 8.00
4 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 26 4.17 +0.5 m/s 0.0 7.00
5 Vít KudlaVít Kudla
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 20 4.12 +0.4 m/s 0.0 6.00
6 Tomáš KlepáčekTomáš Klepáček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 5 4.11 +0.2 m/s 0.0 5.00
7 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 11 4.09 +0.3 m/s 0.0 4.00
8 Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka
Orel VyškovOrel Vyškov
07 24 4.07 +0.7 m/s 0.0 3.00
9 Filip KřížekFilip Křížek
Orel VyškovOrel Vyškov
06 28 4.06 +0.8 m/s 0.0 2.00
10 Dominik NavrátilDominik Navrátil
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 8 4.00 +0.2 m/s 0.0 1.00
11 Dominik MachalaDominik Machala
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 25 3.98 +0.3 m/s 0.0
12 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 12 3.93 +0.5 m/s 0.0
13 Richard BřezovičRichard Březovič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 18 3.92 +1.1 m/s 0.0
14 Jakub JordánJakub Jordán
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 16 3.91 +0.7 m/s 0.0
15 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 19 3.90 +0.7 m/s 0.0
16 Matyáš MíčaMatyáš Míča
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 17 3.80 +1.1 m/s 0.0
17 Matěj TřískaMatěj Tříska
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 13 3.78 +1.5 m/s 0.0
18 Hynek JankůHynek Janků
Orel VyškovOrel Vyškov
06 3 3.76 +1.1 m/s 0.0
19 Jan KalábekJan Kalábek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 4 3.73 +0.5 m/s 0.0
20 Michal KmentaMichal Kmenta
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 6 3.70 +0.8 m/s 0.0
21 Čeněk ToporČeněk Topor
Orel VyškovOrel Vyškov
07 15 3.61 +0.7 m/s 0.0
22 Lukáš VlačuhaLukáš Vlačuha
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 22 3.57 +1.1 m/s 0.0
23 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
07 10 3.55 +1.0 m/s 0.0
24 Jakub HlineckýJakub Hlinecký
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 2 3.33 +1.5 m/s 0.0
25 Ondřej VeselýOndřej Veselý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 14 3.33 +0.7 m/s 0.0
26 Petr DavidPetr David
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 1 3.27 +0.9 m/s 0.0
27 Václav PolachVáclav Polach
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 9 3.18 +1.1 m/s 0.0
28 Josef MartinecJosef Martinec
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 7 3.03 +1.0 m/s 0.0
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 25 4.32 +0.2 m/s 0.0 11.00
2 Tereza NěmečkováTereza Němečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 11 4.29 +0.2 m/s 0.0 9.00
3 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 23 4.28 +1.1 m/s 0.0 8.00
4 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 20 4.22 +0.9 m/s 0.0 7.00
5 Nikola SeďováNikola Seďová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 21 4.19 +0.8 m/s 0.0 6.00
6 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 24 4.16 +0.6 m/s 0.0 5.00
7 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 22 4.15 +1.1 m/s 0.0 4.00
8 Julie KachlířováJulie Kachlířová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 26 4.04 +1.0 m/s 0.0 3.00
9 Simona TihlaříkováSimona Tihlaříková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 13 3.85 +0.8 m/s 0.0 2.00
10 Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 9 3.85 +0.3 m/s 0.0 1.00
11 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 7 3.76 +0.2 m/s 0.0
12 Klára EliášováKlára Eliášová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 5 3.62 +0.7 m/s 0.0
13 Karolína KalábkováKarolína Kalábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 8 3.40 +0.8 m/s 0.0
14 Veronika WalterováVeronika Walterová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 17 3.34 +0.8 m/s 0.0
15 Martina VrbňákováMartina Vrbňáková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 16 3.27 +1.2 m/s 0.0
16 Karolína PopelkováKarolína Popelková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 12 3.26 +1.3 m/s 0.0
17 Anna DugovičováAnna Dugovičová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 4 3.23 +0.8 m/s 0.0
18 Barbara TrnkováBarbara Trnková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 18 3.22 +0.7 m/s 0.0
19 Bára BrtníčkováBára Brtníčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 1 3.17 +0.8 m/s 0.0
20 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 3 3.13 +0.5 m/s 0.0
21 Markéta KmentováMarkéta Kmentová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 10 3.01 +1.1 m/s 0.0
22 Gabriela CenkováGabriela Cenková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 19 2.85 +1.4 m/s 0.0
Agáta TothováAgáta Tothová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 14 DNS 0.0
Dominika CejnarováDominika Cejnarová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 2 DNS 0.0
Isabela VeverkováIsabela Veverková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 15 DNS 0.0
Lea GrebecováLea Grebecová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 6 NM 0.0
Celkem 26 závodníků