2. kolo Krajské ligy atletických přípravek - skupina D
Slavkov u Brna (4. 6. 2019)60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (út, 4.6.2019 - 15:30) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 4 | 08.92 | 11.00 | ||||||||||||
2 | Matyáš ČapekMatyáš Čapek | 09 | Orel Vyškov A | 3 | 09.00 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 1 | Filip VránaFilip Vrána | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 2 | 09.18 | 8.00 | ||||||||||||
4 | Václav LošekVáclav Lošek | 08 | Orel Vyškov A | 6 | 09.76 | 6.00 | |||||||||||||
5 | 11 | Petr OdehnalPetr Odehnal | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 5 | 09.91 | 5.00 | ||||||||||||
6 | 1 | Jindřich GálíčekJindřich Gálíček | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 1 | 09.99 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 4.6.2019 - 15:30) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub BurianJakub Burian | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 2 | 09.64 | 7.00 | |||||||||||||
2 | 5 | Jan KachlíkJan Kachlík | 08 | Orel Vyškov A | 4 | 10.09 | 2.00 | ||||||||||||
3 | Jakub OtevřelJakub Otevřel | 08 | Orel Vyškov A | 1 | 10.39 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Radim JabůrekRadim Jabůrek | 08 | Orel Vyškov B | 3 | 10.69 | ||||||||||||||
5 | Matěj MrázMatěj Mráz | 09 | AC Čejkovice | 5 | 12.72 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 4.6.2019 - 15:30) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | Jan KuchtaJan Kuchta | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 1 | 09.97 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 4 | Ondřej HaškaOndřej Haška | 09 | Orel Vyškov B | 3 | 10.52 | |||||||||||||
3 | 7 | Jakub KratochvílJakub Kratochvíl | 11 | AC Čejkovice | 5 | 10.65 | |||||||||||||
4 | Jakub ValíčekJakub Valíček | 10 | Orel Vyškov B | 6 | 10.71 | ||||||||||||||
5 | 1 | Lukáš KnapecLukáš Knapec | 10 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 2 | 10.76 | |||||||||||||
6 | 17 | Vilém ToporVilém Topor | 09 | Orel Vyškov B | 4 | 11.65 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 4 | 08.92 | 11.00 | ||
2 | Matyáš ČapekMatyáš Čapek | 09 | Orel Vyškov A | 3 | 09.00 | 9.00 | |||
3 | 1 | Filip VránaFilip Vrána | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 2 | 09.18 | 8.00 | ||
4 | Jakub BurianJakub Burian | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 2 | 09.64 | 7.00 | |||
5 | Václav LošekVáclav Lošek | 08 | Orel Vyškov A | 6 | 09.76 | 6.00 | |||
6 | 11 | Petr OdehnalPetr Odehnal | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 5 | 09.91 | 5.00 | ||
7 | 10 | Jan KuchtaJan Kuchta | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 1 | 09.97 | 4.00 | ||
8 | 1 | Jindřich GálíčekJindřich Gálíček | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 1 | 09.99 | 3.00 | ||
9 | 5 | Jan KachlíkJan Kachlík | 08 | Orel Vyškov A | 4 | 10.09 | 2.00 | ||
10 | Jakub OtevřelJakub Otevřel | 08 | Orel Vyškov A | 1 | 10.39 | 1.00 | |||
11 | 4 | Ondřej HaškaOndřej Haška | 09 | Orel Vyškov B | 3 | 10.52 | |||
12 | 7 | Jakub KratochvílJakub Kratochvíl | 11 | AC Čejkovice | 5 | 10.65 | |||
13 | Radim JabůrekRadim Jabůrek | 08 | Orel Vyškov B | 3 | 10.69 | ||||
14 | Jakub ValíčekJakub Valíček | 10 | Orel Vyškov B | 6 | 10.71 | ||||
15 | 1 | Lukáš KnapecLukáš Knapec | 10 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 2 | 10.76 | |||
16 | 17 | Vilém ToporVilém Topor | 09 | Orel Vyškov B | 4 | 11.65 | |||
17 | Matěj MrázMatěj Mráz | 09 | AC Čejkovice | 5 | 12.72 |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (út, 4.6.2019 - 15:40) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanesa ČervinkováVanesa Červinková | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 4 | 10.13 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Alena KusalováAlena Kusalová | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 3 | 10.71 | ||||||||||||||
3 | Julie OmastováJulie Omastová | 10 | Orel Vyškov B | 2 | 10.82 | ||||||||||||||
4 | Vanessa PazderkováVanessa Pazderková | 10 | AC Čejkovice | 5 | 11.27 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 4.6.2019 - 15:40) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KostihováVeronika Kostihová | 08 | Orel Vyškov A | 4 | 09.26 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 21 | Barbora HořavováBarbora Hořavová | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 2 | 09.97 | 9.00 | ||||||||||||
3 | Alexandra DurákováAlexandra Duráková | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 3 | 09.98 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 31 | Adéla PaldusováAdéla Paldusová | 08 | Orel Vyškov A | 5 | 10.23 | 4.00 | ||||||||||||
5 | Emma ZápotockáEmma Zápotocká | 09 | Orel Vyškov A | 1 | 10.28 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 4.6.2019 - 15:40) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | Agáta GejdošováAgáta Gejdošová | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 3 | 10.08 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 30 | Nela NevoránkováNela Nevoránková | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 2 | 10.22 | 5.00 | ||||||||||||
3 | 36 | Ester VlachováEster Vlachová | 11 | Orel Vyškov B | 5 | 10.33 | 1.00 | ||||||||||||
4 | 33 | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | Orel Vyškov A | 4 | 10.33 | |||||||||||||
5 | Tereza VyšehradskáTereza Vyšehradská | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 1 | 10.39 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (út, 4.6.2019 - 15:40) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | Jaroslava MaňákováJaroslava Maňáková | 10 | AC Čejkovice | 2 | 10.32 | 2.00 | ||||||||||||
2 | Natálie PischováNatálie Pischová | 11 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 5 | 10.51 | ||||||||||||||
3 | Beáta BébarováBeáta Bébarová | 10 | Orel Vyškov B | 4 | 10.87 | ||||||||||||||
4 | Anna ŠvábováAnna Švábová | 10 | AC Čejkovice | 1 | 10.88 | ||||||||||||||
5 | Eliška HolzerováEliška Holzerová | 10 | Orel Vyškov B | 3 | 11.67 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KostihováVeronika Kostihová | 08 | Orel Vyškov A | 4 | 09.26 | 11.00 | |||
2 | 21 | Barbora HořavováBarbora Hořavová | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 2 | 09.97 | 9.00 | ||
3 | Alexandra DurákováAlexandra Duráková | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 3 | 09.98 | 8.00 | |||
4 | 20 | Agáta GejdošováAgáta Gejdošová | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 3 | 10.08 | 7.00 | ||
5 | Vanesa ČervinkováVanesa Červinková | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 4 | 10.13 | 6.00 | |||
6 | 30 | Nela NevoránkováNela Nevoránková | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 2 | 10.22 | 5.00 | ||
7 | 31 | Adéla PaldusováAdéla Paldusová | 08 | Orel Vyškov A | 5 | 10.23 | 4.00 | ||
8 | Emma ZápotockáEmma Zápotocká | 09 | Orel Vyškov A | 1 | 10.28 | 3.00 | |||
9 | 27 | Jaroslava MaňákováJaroslava Maňáková | 10 | AC Čejkovice | 2 | 10.32 | 2.00 | ||
10 | 36 | Ester VlachováEster Vlachová | 11 | Orel Vyškov B | 5 | 10.33 | 1.00 | ||
10 | 33 | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | Orel Vyškov A | 4 | 10.33 | |||
12 | Tereza VyšehradskáTereza Vyšehradská | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 1 | 10.39 | ||||
13 | Natálie PischováNatálie Pischová | 11 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 5 | 10.51 | ||||
14 | Alena KusalováAlena Kusalová | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 3 | 10.71 | ||||
15 | Julie OmastováJulie Omastová | 10 | Orel Vyškov B | 2 | 10.82 | ||||
16 | Beáta BébarováBeáta Bébarová | 10 | Orel Vyškov B | 4 | 10.87 | ||||
17 | Anna ŠvábováAnna Švábová | 10 | AC Čejkovice | 1 | 10.88 | ||||
18 | Vanessa PazderkováVanessa Pazderková | 10 | AC Čejkovice | 5 | 11.27 | ||||
19 | Eliška HolzerováEliška Holzerová | 10 | Orel Vyškov B | 3 | 11.67 |
300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (út, 4.6.2019 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 4 | 50.70 | 9.00 | ||||||||||||
2 | 5 | Jan KachlíkJan Kachlík | 08 | Orel Vyškov A | 3 | 53.75 | 8.00 | ||||||||||||
3 | 10 | Jan KuchtaJan Kuchta | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 5 | 55.07 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 2 | Mário GottwaldMário Gottwald | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 9 | 55.31 | 5.00 | ||||||||||||
5 | 8 | Matěj KrčmářMatěj Krčmář | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 8 | 57.88 | 1.00 | ||||||||||||
6 | 15 | Marek SládekMarek Sládek | 10 | AC Čejkovice | 7 | 66.93 | |||||||||||||
7 | 7 | Jakub KratochvílJakub Kratochvíl | 11 | AC Čejkovice | 6 | 66.93 | |||||||||||||
8 | 17 | Vilém ToporVilém Topor | 09 | Orel Vyškov B | 1 | 68.86 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 4.6.2019 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Ondřej SlezákOndřej Slezák | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 5 | 48.45 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 1 | Jindřich GálíčekJindřich Gálíček | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 4 | 55.08 | 6.00 | ||||||||||||
3 | 6 | Metoděj KraisMetoděj Krais | 09 | Orel Vyškov A | 3 | 55.92 | 4.00 | ||||||||||||
4 | 11 | Petr OdehnalPetr Odehnal | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 7 | 56.96 | 3.00 | ||||||||||||
5 | 12 | Tomáš OšmeraTomáš Ošmera | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 6 | 57.08 | 2.00 | ||||||||||||
6 | 18 | Marek ZedníkMarek Zedník | 09 | Orel Vyškov A | 2 | 59.67 | |||||||||||||
7 | 13 | Rafael ProvazníkRafael Provazník | 10 | Orel Vyškov A | 8 | 60.25 | |||||||||||||
8 | 3 | Josef GrecJosef Grec | 11 | Orel Vyškov B | 9 | 61.79 | |||||||||||||
9 | 4 | Ondřej HaškaOndřej Haška | 09 | Orel Vyškov B | 1 | 62.11 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Ondřej SlezákOndřej Slezák | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 5 | 48.45 | 11.00 | ||
2 | 14 | Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 4 | 50.70 | 9.00 | ||
3 | 5 | Jan KachlíkJan Kachlík | 08 | Orel Vyškov A | 3 | 53.75 | 8.00 | ||
4 | 10 | Jan KuchtaJan Kuchta | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 5 | 55.07 | 7.00 | ||
5 | 1 | Jindřich GálíčekJindřich Gálíček | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 4 | 55.08 | 6.00 | ||
6 | 2 | Mário GottwaldMário Gottwald | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 9 | 55.31 | 5.00 | ||
7 | 6 | Metoděj KraisMetoděj Krais | 09 | Orel Vyškov A | 3 | 55.92 | 4.00 | ||
8 | 11 | Petr OdehnalPetr Odehnal | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 7 | 56.96 | 3.00 | ||
9 | 12 | Tomáš OšmeraTomáš Ošmera | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 6 | 57.08 | 2.00 | ||
10 | 8 | Matěj KrčmářMatěj Krčmář | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 8 | 57.88 | 1.00 | ||
11 | 18 | Marek ZedníkMarek Zedník | 09 | Orel Vyškov A | 2 | 59.67 | |||
12 | 13 | Rafael ProvazníkRafael Provazník | 10 | Orel Vyškov A | 8 | 60.25 | |||
13 | 3 | Josef GrecJosef Grec | 11 | Orel Vyškov B | 9 | 61.79 | |||
14 | 4 | Ondřej HaškaOndřej Haška | 09 | Orel Vyškov B | 1 | 62.11 | |||
15 | 15 | Marek SládekMarek Sládek | 10 | AC Čejkovice | 7 | 66.93 | |||
15 | 7 | Jakub KratochvílJakub Kratochvíl | 11 | AC Čejkovice | 6 | 66.93 | |||
17 | 17 | Vilém ToporVilém Topor | 09 | Orel Vyškov B | 1 | 68.86 |
300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (út, 4.6.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov A | 6 | 51.62 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 22 | Julie JakubováJulie Jakubová | 09 | Orel Vyškov A | 3 | 54.80 | 8.00 | ||||||||||||
3 | 19 | Valentina BlahákováValentina Blaháková | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 4 | 54.82 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 21 | Barbora HořavováBarbora Hořavová | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 9 | 54.86 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 23 | Zina JaníkováZina Janíková | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 8 | 55.86 | 4.00 | ||||||||||||
6 | 28 | Anna MíčováAnna Míčová | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 5 | 58.00 | 2.00 | ||||||||||||
7 | 25 | Markéta KučerováMarkéta Kučerová | 08 | Orel Vyškov B | 2 | 59.02 | |||||||||||||
8 | 31 | Adéla PaldusováAdéla Paldusová | 08 | Orel Vyškov A | 7 | 59.39 | |||||||||||||
9 | 33 | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | Orel Vyškov A | 1 | 62.16 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (út, 4.6.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29 | Marie MoudráMarie Moudrá | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 3 | 54.22 | 9.00 | ||||||||||||
2 | 36 | Ester VlachováEster Vlachová | 11 | Orel Vyškov B | 5 | 55.10 | 5.00 | ||||||||||||
3 | 20 | Agáta GejdošováAgáta Gejdošová | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 7 | 56.26 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 30 | Nela NevoránkováNela Nevoránková | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 8 | 58.29 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 34 | Veronika TrnavskáVeronika Trnavská | 08 | Orel Vyškov B | 1 | 58.34 | |||||||||||||
6 | 26 | Rozálie MaleňákováRozálie Maleňáková | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 9 | 61.11 | |||||||||||||
7 | 37 | Nela ZapletalováNela Zapletalová | 11 | AC Čejkovice | 10 | 61.44 | |||||||||||||
8 | 27 | Jaroslava MaňákováJaroslava Maňáková | 10 | AC Čejkovice | 4 | 62.67 | |||||||||||||
9 | 32 | Natálie ŘepováNatálie Řepová | 11 | AC Čejkovice | 2 | 63.70 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov A | 6 | 51.62 | 11.00 | ||
2 | 29 | Marie MoudráMarie Moudrá | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 3 | 54.22 | 9.00 | ||
3 | 22 | Julie JakubováJulie Jakubová | 09 | Orel Vyškov A | 3 | 54.80 | 8.00 | ||
4 | 19 | Valentina BlahákováValentina Blaháková | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 4 | 54.82 | 7.00 | ||
5 | 21 | Barbora HořavováBarbora Hořavová | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 9 | 54.86 | 6.00 | ||
6 | 36 | Ester VlachováEster Vlachová | 11 | Orel Vyškov B | 5 | 55.10 | 5.00 | ||
7 | 23 | Zina JaníkováZina Janíková | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 8 | 55.86 | 4.00 | ||
8 | 20 | Agáta GejdošováAgáta Gejdošová | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 7 | 56.26 | 3.00 | ||
9 | 28 | Anna MíčováAnna Míčová | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 5 | 58.00 | 2.00 | ||
10 | 30 | Nela NevoránkováNela Nevoránková | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 8 | 58.29 | 1.00 | ||
11 | 34 | Veronika TrnavskáVeronika Trnavská | 08 | Orel Vyškov B | 1 | 58.34 | |||
12 | 25 | Markéta KučerováMarkéta Kučerová | 08 | Orel Vyškov B | 2 | 59.02 | |||
13 | 31 | Adéla PaldusováAdéla Paldusová | 08 | Orel Vyškov A | 7 | 59.39 | |||
14 | 26 | Rozálie MaleňákováRozálie Maleňáková | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 9 | 61.11 | |||
15 | 37 | Nela ZapletalováNela Zapletalová | 11 | AC Čejkovice | 10 | 61.44 | |||
16 | 33 | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | Orel Vyškov A | 1 | 62.16 | |||
17 | 27 | Jaroslava MaňákováJaroslava Maňáková | 10 | AC Čejkovice | 4 | 62.67 | |||
18 | 32 | Natálie ŘepováNatálie Řepová | 11 | AC Čejkovice | 2 | 63.70 |
4 x 60 m - Mix (Běh)
Běh 01 (út, 4.6.2019 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35 | Trojancová, Taušová, Otevřel, Krais Trojancová, Taušová, Otevřel, Krais | Orel Vyškov A | 2 | 38.15 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Poláček, Nevoránková, Čižmárová, Vrána Poláček, Nevoránková, Čižmárová, Vrána | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 3 | 38.81 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Zápotocká, Paldusová, Zedník, Kachlík Zápotocká, Paldusová, Zedník, Kachlík | Orel Vyškov A | 5 | 39.33 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | 23 | Janíková, Gejdošová, Mráz, Ošmera Janíková, Gejdošová, Mráz, Ošmera | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 4 | 39.81 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 4.6.2019 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | Blaháková, Vyšehradská, Gottwald, Krejčíř Blaháková, Vyšehradská, Gottwald, Krejčíř | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 4 | 40.66 | 6.00 | |||||||||||||
2 | 27 | Maňáková, Švábová, Kratochvíl, Sládek Maňáková, Švábová, Kratochvíl, Sládek | AC Čejkovice | 2 | 41.21 | 5.00 | |||||||||||||
3 | 25 | Kučerová, Trnavská, Jabůrek, Haška Kučerová, Trnavská, Jabůrek, Haška | Orel Vyškov B | 3 | 41.49 | 4.00 | |||||||||||||
4 | 28 | Míčová, Pischová, Krčmář, Knapec Míčová, Pischová, Krčmář, Knapec | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 5 | 41.59 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Omastová, Bébarová, Daněk, Grec Omastová, Bébarová, Daněk, Grec | Orel Vyškov B | 1 | 41.59 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35 | Trojancová, Taušová, Otevřel, Krais Trojancová, Taušová, Otevřel, Krais | Orel Vyškov A | 2 | 38.15 | 11.00 | |||
2 | Poláček, Nevoránková, Čižmárová, Vrána Poláček, Nevoránková, Čižmárová, Vrána | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 3 | 38.81 | 9.00 | ||||
3 | Zápotocká, Paldusová, Zedník, Kachlík Zápotocká, Paldusová, Zedník, Kachlík | Orel Vyškov A | 5 | 39.33 | 8.00 | ||||
4 | 23 | Janíková, Gejdošová, Mráz, Ošmera Janíková, Gejdošová, Mráz, Ošmera | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 4 | 39.81 | 7.00 | |||
5 | 19 | Blaháková, Vyšehradská, Gottwald, Krejčíř Blaháková, Vyšehradská, Gottwald, Krejčíř | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 4 | 40.66 | 6.00 | |||
6 | 27 | Maňáková, Švábová, Kratochvíl, Sládek Maňáková, Švábová, Kratochvíl, Sládek | AC Čejkovice | 2 | 41.21 | 5.00 | |||
7 | 25 | Kučerová, Trnavská, Jabůrek, Haška Kučerová, Trnavská, Jabůrek, Haška | Orel Vyškov B | 3 | 41.49 | 4.00 | |||
8 | 28 | Míčová, Pischová, Krčmář, Knapec Míčová, Pischová, Krčmář, Knapec | Atletika Slavkov u Brna, z.... | 5 | 41.59 | 3.00 | |||
8 | Omastová, Bébarová, Daněk, Grec Omastová, Bébarová, Daněk, Grec | Orel Vyškov B | 1 | 41.59 | 2.00 |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (út, 4.6.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 |
Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
08 | 4.32 | - | 4.09 | 4.32 | 4.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 |
Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel Vyškov A |
09 | 4.25 | 4.25 | 4.20 | 4.00 | 4.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | ||||||||
3 | 16 |
Ondřej SlezákOndřej Slezák
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
08 | 4.25 | 3.86 | 4.15 | 4.25 | 4.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 | 1 |
Filip VránaFilip Vrána
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
08 | 3.96 | 3.95 | 3.92 | 3.96 | 3.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 |
Václav LošekVáclav Lošek
Orel Vyškov A |
08 | 3.94 | 3.94 | 3.64 | 3.71 | 3.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | ||||||||
6 | 1 |
Jindřich GálíčekJindřich Gálíček
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
08 | 3.78 | 3.78 | 2.75 | - | 3.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
7 | 6 |
Metoděj KraisMetoděj Krais
Orel Vyškov A |
09 | 3.72 | 3.61 | 3.72 | 3.62 | 3.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
8 |
Matěj PoláčekMatěj Poláček
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
08 | 3.70 | 3.70 | 3.42 | - | 3.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | ||||||||
9 | 2 |
David KrejčířDavid Krejčíř
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
09 | 3.64 | 3.64 | 3.50 | 3.63 | 3.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 | 2 |
Mário GottwaldMário Gottwald
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
09 | 3.57 | 3.53 | - | 3.57 | 3.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Pavel DaněkPavel Daněk
Orel Vyškov B |
08 | 3.50 | 3.50 | 3.42 | 3.40 | 3.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
12 |
Radim JabůrekRadim Jabůrek
Orel Vyškov B |
08 | 3.35 | 3.14 | 3.24 | 3.35 | 3.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
13 | 13 |
Rafael ProvazníkRafael Provazník
Orel Vyškov A |
10 | 3.31 | 3.11 | 3.31 | 3.28 | 3.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Jakub ValíčekJakub Valíček
Orel Vyškov B |
10 | 3.05 | 3.05 | 2.83 | 2.85 | 3.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
15 | 17 |
Vilém ToporVilém Topor
Orel Vyškov B |
09 | 2.89 | 2.87 | 2.89 | 2.83 | 2.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Miroslav LouckýMiroslav Loucký
AC Čejkovice |
10 | 2.71 | 2.71 | 2.57 | 2.57 | 2.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
17 |
Matěj MrázMatěj Mráz
AC Čejkovice |
09 | 2.40 | 2.40 | 2.40 | 2.40 | 2.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
18 |
Šimon MrázŠimon Mráz
AC Čejkovice |
12 | 1.68 | 1.68 | 1.68 | - | 1.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (út, 4.6.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika KostihováVeronika Kostihová
Orel Vyškov A |
08 | 3.98 | 3.64 | 3.58 | 3.98 | 3.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | ||||||||
2 |
Alexandra DurákováAlexandra Duráková
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
08 | 3.73 | - | 3.45 | 3.73 | 3.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | ||||||||
3 | 21 |
Barbora HořavováBarbora Hořavová
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
09 | 3.70 | 3.41 | 3.49 | 3.70 | 3.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 | 29 |
Marie MoudráMarie Moudrá
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
08 | 3.42 | 3.42 | 3.21 | 2.92 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 |
Aneta TaušováAneta Taušová
Orel Vyškov A |
08 | 3.40 | 3.40 | 3.07 | 3.31 | 3.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | ||||||||
6 |
Grácie BlahákováGrácie Blaháková
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
08 | 3.35 | 3.29 | 3.29 | 3.35 | 3.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | ||||||||
7 |
Anna ČižmárováAnna Čižmárová
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
09 | 3.31 | 3.20 | 3.24 | 3.31 | 3.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | ||||||||
8 |
Vanesa ČervinkováVanesa Červinková
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
09 | 3.30 | 3.22 | 3.30 | 3.25 | 3.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | ||||||||
9 |
Tereza VyšehradskáTereza Vyšehradská
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
09 | 3.18 | 3.18 | 3.01 | 2.99 | 3.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||||
10 | 34 |
Veronika TrnavskáVeronika Trnavská
Orel Vyškov B |
08 | 3.13 | 2.76 | 3.13 | 2.89 | 3.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Emma ZápotockáEmma Zápotocká
Orel Vyškov A |
09 | 3.12 | 3.00 | 3.11 | 3.12 | 3.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
12 |
Alena KusalováAlena Kusalová
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
09 | 3.12 | 3.06 | 3.12 | 3.03 | 3.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
13 | 33 |
Maja TomanováMaja Tomanová
Orel Vyškov A |
10 | 3.08 | 3.08 | 3.05 | 3.08 | 3.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 | 36 |
Ester VlachováEster Vlachová
Orel Vyškov B |
11 | 2.96 | 2.94 | 2.96 | 2.64 | 2.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 | 37 |
Nela ZapletalováNela Zapletalová
AC Čejkovice |
11 | 2.76 | 2.69 | - | 2.76 | 2.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Beáta BébarováBeáta Bébarová
Orel Vyškov |
10 | 2.76 | 2.76 | - | 2.42 | 2.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
17 |
Eliška HolzerováEliška Holzerová
Orel Vyškov B |
10 | 2.64 | 2.64 | 2.64 | 2.47 | 2.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
18 |
Hana SýkorováHana Sýkorová
AC Čejkovice |
10 | 2.64 | 2.64 | 2.54 | - | 2.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
19 | 32 |
Natálie ŘepováNatálie Řepová
AC Čejkovice |
11 | 2.44 | 2.17 | 2.23 | 2.44 | 2.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (út, 4.6.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 |
Ondřej SlezákOndřej Slezák
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
08 | 43.35 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel Vyškov A |
09 | 42.71 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jakub BurianJakub Burian
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
09 | 35.99 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Václav LošekVáclav Lošek
Orel Vyškov A |
08 | 35.56 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Igor MrázIgor Mráz
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
09 | 34.61 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | 10 |
Jan KuchtaJan Kuchta
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
08 | 34.54 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Pavel DaněkPavel Daněk
Orel Vyškov B |
08 | 32.58 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Miroslav LouckýMiroslav Loucký
AC Čejkovice |
10 | 32.14 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Jakub OtevřelJakub Otevřel
Orel Vyškov A |
08 | 30.31 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | 15 |
Marek SládekMarek Sládek
AC Čejkovice |
10 | 29.66 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Matěj PoláčekMatěj Poláček
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
08 | 28.97 | 0.0 | |||||||||||||||
12 | 2 |
David KrejčířDavid Krejčíř
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
09 | 28.02 | 0.0 | ||||||||||||||
13 | 1 |
Lukáš KnapecLukáš Knapec
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
10 | 26.20 | 0.0 | ||||||||||||||
14 | 18 |
Marek ZedníkMarek Zedník
Orel Vyškov A |
09 | 25.98 | 0.0 | ||||||||||||||
15 | 3 |
Josef GrecJosef Grec
Orel Vyškov B |
11 | 25.59 | 0.0 | ||||||||||||||
16 | 8 |
Matěj KrčmářMatěj Krčmář
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
09 | 23.61 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Jakub ValíčekJakub Valíček
Orel Vyškov B |
10 | 21.66 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (út, 4.6.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna ČižmárováAnna Čižmárová
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
09 | 30.35 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Aneta TaušováAneta Taušová
Orel Vyškov A |
08 | 28.03 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Anna ŠvábováAnna Švábová
AC Čejkovice |
10 | 26.19 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Julie FialováJulie Fialová
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
10 | 26.09 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | 23 |
Zina JaníkováZina Janíková
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
08 | 24.51 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 35 |
Monika TrojancováMonika Trojancová
Orel Vyškov A |
08 | 24.04 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Alexandra DurákováAlexandra Duráková
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
08 | 23.68 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | 19 |
Valentina BlahákováValentina Blaháková
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
08 | 22.00 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Veronika KostihováVeronika Kostihová
Orel Vyškov A |
08 | 21.30 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | 25 |
Markéta KučerováMarkéta Kučerová
Orel Vyškov B |
08 | 20.94 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 29 |
Marie MoudráMarie Moudrá
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
08 | 19.35 | 0.0 | ||||||||||||||
12 | 22 |
Julie JakubováJulie Jakubová
Orel Vyškov A |
09 | 18.95 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Alena KusalováAlena Kusalová
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
09 | 18.38 | 0.0 | |||||||||||||||
14 | 26 |
Rozálie MaleňákováRozálie Maleňáková
Atletika Slavkov u Brna, z.... |
08 | 17.24 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Hana SýkorováHana Sýkorová
AC Čejkovice |
10 | 16.86 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Julie OmastováJulie Omastová
Orel Vyškov B |
10 | 16.13 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Vanessa PazderkováVanessa Pazderková
AC Čejkovice |
10 | 14.25 | 0.0 | |||||||||||||||
18 |
Eliška HolzerováEliška Holzerová
Orel Vyškov B |
10 | 13.16 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |