Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň

Vyškov (1. 6. 2019)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2019 - 10:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 13.92 11.00
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 14.28 9.00
3 Adam NečasAdam Nečas 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 14.94 8.00
4 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 15.10 7.00
5 10 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 15.20 6.00
6 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 2 15.68 4.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2019 - 10:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 15.68 4.50
2 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 16.71 3.00
3 Jan UrbanJan Urban 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 17.42 2.00
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 17.68 1.00
Metoděj HolzerMetoděj Holzer 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 13.92 11.00
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 14.28 9.00
3 Adam NečasAdam Nečas 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 14.94 8.00
4 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 15.10 7.00
5 10 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 15.20 6.00
6 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 2 15.68 4.50
6 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 15.68 4.50
8 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 16.71 3.00
9 Jan UrbanJan Urban 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 17.42 2.00
10 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 17.68 1.00
Metoděj HolzerMetoděj Holzer 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 DNS

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2019 - 10:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 15.17 11.00
2 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 15.38 9.00
3 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 16.99 8.00
4 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 17.63 6.00
5 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 6 17.97 5.00
6 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 18.39 4.00
Karin BačákováKarin Bačáková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 DNS
Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2019 - 10:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 17.57 7.00
2 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 18.52 3.00
3 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 7 19.31 2.00
4 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 19.48 1.00
5 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 19.87
6 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 20.17
7 24 Monika PůlpánováMonika Půlpánová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 21.18
8 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 21.19
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 15.17 11.00
2 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 15.38 9.00
3 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 16.99 8.00
4 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 17.57 7.00
5 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 17.63 6.00
6 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 6 17.97 5.00
7 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 18.39 4.00
8 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 18.52 3.00
9 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 7 19.31 2.00
10 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 19.48 1.00
11 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 19.87
12 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 20.17
13 24 Monika PůlpánováMonika Půlpánová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 21.18
14 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 21.19
Karin BačákováKarin Bačáková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 DNS
Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 DNS