výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajská liga atletických přípravek 2. kolo - skupina B

Brno (3. 6. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Suchá, Julie 08 VSK Univerzita Brno A 35,00
2 Jašková, Barbora 08 VSK Univerzita Brno A 33,00
3 Jílek, Eduard 09 AK Olymp Brno A 30,00
4 Tesáček, Kamil 09 AK Olymp Brno A 29,00
5 Cerovská, Anna 09 SK TROPS Brno 26,00
6 Hartmann, Jiří 09 SK TROPS Brno 22,00
7 Hiadlovská, Sofie 09 AC Track & Field Brno z.s. 19,00
8 Franc, Tobiáš 08 AK Olymp Brno A 19,00
9 Střelská, Petra 08 AK Olymp Brno A 17,00
10 Hochmajer, Matěj 09 SK TROPS Brno 16,00
11 Derka, Jan 08 VSK Univerzita Brno A 15,00
12 Jančaříková, Karolína 08 VSK Univerzita Brno A 15,00
13 Malý, Vojtěch 05 VSK Univerzita Brno A 13,00
14 Šťastný, Adam 10 VSK Univerzita Brno A 13,00
15 Ledecká, Marie 08 VSK Univerzita Brno A 13,00
16 Štrouf, Ondřej 08 VSK Univerzita Brno A 13,00
17 Kostelníková, Ema 08 VSK Univerzita Brno B 12,00
18 Lapčíková, Leontína 10 VSK Univerzita Brno B 11,00
19 Boudný, Ondřej 08 SK TROPS Brno 11,00
20 Bartoň, David 09 SK TROPS Brno 9,00
21 Horák, Viktor 09 AC Track & Field Brno z.s. 9,00
22 Rohovská, Aneta 08 AK Olymp Brno A 8,00
23 Hrbáčková, Johana 08 AK Olymp Brno B 7,50
24 Locker, Nicolas 08 VSK Univerzita Brno B 7,00
25 Findejsová, Eliška 08 AK Olymp Brno A 7,00
26 Pavlíková, Nela 09 VSK Univerzita Brno A 6,50
27 Netrefová, Lucie 08 VSK Univerzita Brno B 4,00
28 Zejdová, Kateřina 08 AK Olymp Brno A 4,00
29 Čep, Ondřej 08 AC Track & Field Brno z.s. 3,00
30 Kántorová, Sofie 08 VSK Univerzita Brno A 3,00
31 Šilar, Kryštof 10 SK TROPS Brno 3,00
32 Štěpánek, Ondřej 08 AC Track & Field Brno z.s. 3,00
33 Šímová, Eliška 08 VSK Univerzita Brno A 2,00
34 Bárta, Matyáš 09 VSK Univerzita Brno A 2,00
35 Vaněk, Lukáš 08 AK Olymp Brno A 2,00
36 Obr, Jakub 08 VSK Univerzita Brno A 1,50
37 Fujcik, David 11 VSK Univerzita Brno B 1,50
38 Šivec, Marek 09 SK TROPS Brno 1,00
39 Černý, David 09 VSK Univerzita Brno B 1,00
40 Březíková, Mariana 09 AK Olymp Brno A 1,00