Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajská liga atletických přípravek 2. kolo - skupina B

Brno (3. 6. 2019)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 3.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HochmajerMatěj Hochmajer 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 2 09.47 11.00
2 Kamil TesáčekKamil Tesáček 09 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 6 09.63 9.00
3 Eduard JílekEduard Jílek 09 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 3 09.65 8.00
4 Tobiáš FrancTobiáš Franc 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 1 09.74 7.00
5 Lukáš VaněkLukáš Vaněk 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 7 10.03
6 Rostislav VondruškaRostislav Vondruška 09 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 8 10.27
7 Dominik PodanýDominik Podaný 11 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 5 10.30
8 Jan KřížJan Kříž 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 4 10.39
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 3.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DerkaJan Derka 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 3 09.81 6.00
2 Vojtěch MalýVojtěch Malý 05 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 5 09.88 4.00
3 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 8 09.93 3.00
4 Jakub ObrJakub Obr 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 6 10.02 1.50
5 Adam ŠťastnýAdam Šťastný 10 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 7 10.74
6 David ČernýDavid Černý 09 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 2 10.85
7 Matyáš BártaMatyáš Bárta 09 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 1 11.02
8 Dominik KotyzaDominik Kotyza 09 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 4 11.71
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 3.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor HorákViktor Horák 09 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 6 09.83 5.00
2 David FujcikDavid Fujcik 11 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 5 10.02 1.50
3 Nicolas LockerNicolas Locker 08 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 7 10.08
4 Martin BeránekMartin Beránek 08 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 1 10.77
5 Jakub BrunclíkJakub Brunclík 10 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 2 10.77
6 Ondřej DoležilOndřej Doležil 08 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 4 11.33
7 Martin MičkaMartin Mička 10 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 8 11.87
MS Eduard DobrovodskýEduard Dobrovodský 09 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 3 11.64
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 3.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HorákMatěj Horák 11 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 2 10.19
2 Ondřej ČepOndřej Čep 08 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 1 10.42
3= Ondřej ŠtěpánekOndřej Štěpánek 08 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 4 10.85
3= Kryštof ŠilarKryštof Šilar 10 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 3 10.85
5 Lukáš ZahradníkLukáš Zahradník 09 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 5 11.79
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 3.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠivecMarek Šivec 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 2 10.26
2 Libor SadílekLibor Sadílek 11 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 1 10.76
3 Matyáš ZejdaMatyáš Zejda 11 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 4 11.05
4 Jakub TrojánekJakub Trojánek 10 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 3 11.67
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HochmajerMatěj Hochmajer 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 2 09.47 11.00
2 Kamil TesáčekKamil Tesáček 09 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 6 09.63 9.00
3 Eduard JílekEduard Jílek 09 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 3 09.65 8.00
4 Tobiáš FrancTobiáš Franc 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 1 09.74 7.00
5 Jan DerkaJan Derka 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 3 09.81 6.00
6 Viktor HorákViktor Horák 09 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 6 09.83 5.00
7 Vojtěch MalýVojtěch Malý 05 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 5 09.88 4.00
8 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 8 09.93 3.00
9 Jakub ObrJakub Obr 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 6 10.02 1.50
9 David FujcikDavid Fujcik 11 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 5 10.02 1.50
11 Lukáš VaněkLukáš Vaněk 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 7 10.03
12 Nicolas LockerNicolas Locker 08 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 7 10.08
13 Matěj HorákMatěj Horák 11 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 2 10.19
14 Marek ŠivecMarek Šivec 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 2 10.26
15 Rostislav VondruškaRostislav Vondruška 09 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 8 10.27
16 Dominik PodanýDominik Podaný 11 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 5 10.30
17 Jan KřížJan Kříž 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 4 10.39
18 Ondřej ČepOndřej Čep 08 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 1 10.42
19 Adam ŠťastnýAdam Šťastný 10 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 7 10.74
20 Libor SadílekLibor Sadílek 11 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 1 10.76
21 Martin BeránekMartin Beránek 08 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 1 10.77
21 Jakub BrunclíkJakub Brunclík 10 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 2 10.77
23 David ČernýDavid Černý 09 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 2 10.85
23 Ondřej ŠtěpánekOndřej Štěpánek 08 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 4 10.85
23 Kryštof ŠilarKryštof Šilar 10 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 3 10.85
26 Matyáš BártaMatyáš Bárta 09 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 1 11.02
27 Matyáš ZejdaMatyáš Zejda 11 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 4 11.05
28 Ondřej DoležilOndřej Doležil 08 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 4 11.33
29 Eduard DobrovodskýEduard Dobrovodský 09 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 3 11.64
30 Jakub TrojánekJakub Trojánek 10 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 3 11.67
31 Dominik KotyzaDominik Kotyza 09 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 4 11.71
32 Lukáš ZahradníkLukáš Zahradník 09 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 5 11.79
33 Martin MičkaMartin Mička 10 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 8 11.87

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 3.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 7 09.50 6.00
2 Eliška FindejsováEliška Findejsová 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 2 10.09
3 Kateřina ZejdováKateřina Zejdová 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 8 10.26
4 Aneta RohovskáAneta Rohovská 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 5 10.26
5 Barbora KrskováBarbora Krsková 10 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 3 10.40
6 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 6 10.42
7 Lucie BergerováLucie Bergerová 10 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 1 10.80
8 Anna LukáškováAnna Lukášková 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 4 10.89
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 3.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontína LapčíkováLeontína Lapčíková 10 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 6 09.65 5.00
2 Karolína JančaříkováKarolína Jančaříková 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 3 09.85 4.00
3 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 5 10.26
4 Barbora LužnáBarbora Lužná 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 7 10.28
5 Lucie NetrefováLucie Netrefová 08 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 8 10.72
6 Štěpánka JihlavcováŠtěpánka Jihlavcová 10 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 4 11.29
7 Ella DžozlicováElla Džozlicová 09 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 2 11.32
8 Sofie DoležíSofie Doleží 10 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 1 11.32
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 3.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie SucháJulie Suchá 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 7 09.31 11.00
2 Barbora JaškováBarbora Jašková 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 2 09.42 7.00
3 Nela PavlíkováNela Pavlíková 09 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 5 09.90 2.50
4 Sofie KántorováSofie Kántorová 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 3 10.05 1.00
5 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 8 10.09
6 Marie LedeckáMarie Ledecká 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 4 10.17
7 Tereza BurianováTereza Burianová 08 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 1 10.31
8 Eliška StratilováEliška Stratilová 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 6 10.50
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 3.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana HrbáčkováJohana Hrbáčková 08 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 4 09.90 2.50
2 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková 08 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 1 10.18
3 Hana HořčicováHana Hořčicová 10 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 3 10.30
4 Barbora SyrováBarbora Syrová 10 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 7 10.43
5 Barbora VodákováBarbora Vodáková 09 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 8 10.56
6 Alžběta HanušováAlžběta Hanušová 12 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 2 10.72
7 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 6 10.92
8 Lucie ChrastilováLucie Chrastilová 09 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 5 11.75
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (po, 3.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 4 09.36 9.00
2 Anna CerovskáAnna Cerovská 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 3 09.37 8.00
3 Anežka BuchtováAnežka Buchtová 09 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 1 10.18
4 Adéla ŠkrdlováAdéla Škrdlová 10 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 7 10.54
5 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 10 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 8 10.59
6= Zoe RozwalkaZoe Rozwalka 07 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 5 11.47
6= Zuzana BuchtováZuzana Buchtová 11 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 2 11.47
MS Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová 11 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 6 11.98
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie SucháJulie Suchá 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 7 09.31 11.00
2 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 4 09.36 9.00
3 Anna CerovskáAnna Cerovská 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 3 09.37 8.00
4 Barbora JaškováBarbora Jašková 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 2 09.42 7.00
5 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 7 09.50 6.00
6 Leontína LapčíkováLeontína Lapčíková 10 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 6 09.65 5.00
7 Karolína JančaříkováKarolína Jančaříková 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 3 09.85 4.00
8 Nela PavlíkováNela Pavlíková 09 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 5 09.90 2.50
8 Johana HrbáčkováJohana Hrbáčková 08 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 4 09.90 2.50
10 Sofie KántorováSofie Kántorová 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 3 10.05 1.00
11 Eliška FindejsováEliška Findejsová 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 2 10.09
11 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 8 10.09
13 Marie LedeckáMarie Ledecká 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 4 10.17
14 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková 08 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 1 10.18
14 Anežka BuchtováAnežka Buchtová 09 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 1 10.18
16 Kateřina ZejdováKateřina Zejdová 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 8 10.26
16 Aneta RohovskáAneta Rohovská 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 5 10.26
16 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 5 10.26
19 Barbora LužnáBarbora Lužná 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 7 10.28
20 Hana HořčicováHana Hořčicová 10 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 3 10.30
21 Tereza BurianováTereza Burianová 08 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 1 10.31
22 Barbora KrskováBarbora Krsková 10 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 3 10.40
23 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 6 10.42
24 Barbora SyrováBarbora Syrová 10 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 7 10.43
25 Eliška StratilováEliška Stratilová 08 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 6 10.50
26 Adéla ŠkrdlováAdéla Škrdlová 10 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 7 10.54
27 Barbora VodákováBarbora Vodáková 09 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 8 10.56
28 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 10 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 8 10.59
29 Lucie NetrefováLucie Netrefová 08 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 8 10.72
29 Alžběta HanušováAlžběta Hanušová 12 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 2 10.72
31 Lucie BergerováLucie Bergerová 10 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 1 10.80
32 Anna LukáškováAnna Lukášková 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 4 10.89
33 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 6 10.92
34 Štěpánka JihlavcováŠtěpánka Jihlavcová 10 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 4 11.29
35 Ella DžozlicováElla Džozlicová 09 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 2 11.32
35 Sofie DoležíSofie Doleží 10 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 1 11.32
37 Zoe RozwalkaZoe Rozwalka 07 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 5 11.47
37 Zuzana BuchtováZuzana Buchtová 11 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 2 11.47
39 Lucie ChrastilováLucie Chrastilová 09 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 5 11.75
40 Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová 11 AC Track & Field Brno z.s.AC Track & Field Brno z.s. 6 11.98