výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody žactva a dorostu

Hradec Králové (10. 6. 2019)

60 m - Muži

(po, 10.6.2019 - 15:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.39 749.00
2 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.51 710.00
3 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.55 697.00
4 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.83 610.00
5 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.89 592.00
6 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.16 514.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 15:35) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MatoušekPetr Matoušek 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 09.83
2 František NajmanFrantišek Najman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.17
3 Jindřich HanušJindřich Hanuš 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.20
4 David KateraDavid Katera 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.26
5 Jakub PanchártekJakub Panchártek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 10.50
6 Ondřej SmetanaOndřej Smetana 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.56
7 Arthur ChurtajevArthur Churtajev 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.95
8 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.43
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 15:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.95
2 Amélie MulačováAmélie Mulačová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.48
3 Arleta Veronika CozlováArleta Veronika Cozlová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.48
4 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.60
5 Kristýna PolednováKristýna Polednová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 09.77
6 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.37
7 Hana PetrovickáHana Petrovická 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.50
8 Ema KocábkováEma Kocábková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.67
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 10.6.2019 - 15:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KřepelováAnna Křepelová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.36
2 Klára ŘehounkováKlára Řehounková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.45
3 Eliška ŠafaříkováEliška Šafaříková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.46
4 Anna AlexejevováAnna Alexejevová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.08
5 Barbora TučkováBarbora Tučková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 11.49
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 10.6.2019 - 15:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára SyrůčkováSára Syrůčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.97
2 Nella PecharováNella Pecharová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.24
3 Eliška TylováEliška Tylová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.25
4 Linda TlučhořováLinda Tlučhořová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.51
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.95
2 Sára SyrůčkováSára Syrůčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.97
3 Anna KřepelováAnna Křepelová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.36
4 Klára ŘehounkováKlára Řehounková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.45
5 Eliška ŠafaříkováEliška Šafaříková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.46
6 Amélie MulačováAmélie Mulačová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.48
6 Arleta Veronika CozlováArleta Veronika Cozlová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.48
8 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.60
9 Kristýna PolednováKristýna Polednová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 09.77
10 Nella PecharováNella Pecharová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.24
11 Eliška TylováEliška Tylová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.25
12 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.37
13 Hana PetrovickáHana Petrovická 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.50
14 Linda TlučhořováLinda Tlučhořová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.51
15 Ema KocábkováEma Kocábková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.67
16 Anna AlexejevováAnna Alexejevová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.08
17 Barbora TučkováBarbora Tučková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 11.49

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 16:35) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.97
2 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.34
Celkem 2 závodníků

100 m - Muži

(po, 10.6.2019 - 16:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.44 765.00
2 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.21 610.00
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 12.50 556.00
4 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 12.88 488.00
Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 16:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.87
2 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.23
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.29
4 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.30
Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNF
Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 10.6.2019 - 16:40) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.21
2 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.01
3 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 14.11
4 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.36
5 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.51
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.87
2 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.21
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.23
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.29
5 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.30
6 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.01
7 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 14.11
8 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.36
9 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.51
Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNF
Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNF

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 18.1
2 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 19.2
3 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.7
4 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 20.5
5 Jan JahodkaJan Jahodka 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.7
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 10.6.2019 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.1
2 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 19.2
3 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 19.5
4 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 20.3
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 18.1
2 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.1
3 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 19.2
3 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 19.2
5 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 19.5
6 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.7
7 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 20.3
8 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 20.5
9 Jan JahodkaJan Jahodka 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.7

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 18:55) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.8
2 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 21.4
Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži

(po, 10.6.2019 - 18:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.52 737.00
2 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 26.19 509.00
3 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 27.17 435.00
Celkem 3 závodníků

3000 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12:58.30
2 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13:58.12
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 15:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František NajmanFrantišek Najman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 15.38
Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 15:55) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie MulačováAmélie Mulačová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.41
2 Arleta Veronika CozlováArleta Veronika Cozlová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.77
3 Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.82
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 17.01
2 Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 17.82
Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DQ
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(po, 10.6.2019 - 16:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 16.33
Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 16:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.00
Sára SyrůčkováSára Syrůčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Celkem 2 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 18:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 29.08
2 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 31.51
3 Jan JahodkaJan Jahodka 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 33.97
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 18:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 30.56
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 31.46
3 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 32.20
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 10.6.2019 - 18:35) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 32.37
2 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 33.32
Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 30.56
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 31.46
3 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 32.20
4 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 32.37
5 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 33.32
Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS

Skok daleký - Muži

(po, 10.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 7 6.49 +0.5 m/s 0.0
2 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 8 6.14 +1.3 m/s 0.0
3 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5.78 +0.6 m/s 0.0
4 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 5.66 +0.7 m/s 0.0
5 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5.33 +0.3 m/s 0.0
6 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 5.08 +0.5 m/s 0.0
7 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 5.03 +1.1 m/s 0.0
8 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.99 +0.4 m/s 0.0
9 Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.91 +1.2 m/s 0.0
10 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.78 +1.1 m/s 0.0
11 Tomáš PašekTomáš Pašek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.36 +0.7 m/s 0.0
12 František NajmanFrantišek Najman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 2 3.48 +0.2 m/s 0.0
13 Arthur ChurtajevArthur Churtajev
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1 2.95 +0.7 m/s 0.0
14 Ondřej SmetanaOndřej Smetana
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 2.50 +0.4 m/s 0.0
Marwan QasemMarwan Qasem
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 3 DNS 0.0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy

(po, 10.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 16 4.68 +0.5 m/s 0.0
2 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 4.63 +0.5 m/s 0.0
3 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3 4.42 +0.5 m/s 0.0
4 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 14 4.38 +0.7 m/s 0.0
5 Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 17 4.34 +0.4 m/s 0.0
6 Denisa SmutnáDenisa Smutná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.00 +1.0 m/s 0.0
7 Amélie MulačováAmélie Mulačová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 3.95 +1.3 m/s 0.0
8 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.89 +0.4 m/s 0.0
9 Eliška ŠafaříkováEliška Šafaříková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 9 3.67 +0.9 m/s 0.0
10 Tereza DostálkováTereza Dostálková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1 3.57 +1.2 m/s 0.0
11 Hana PetrovickáHana Petrovická
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 6 3.51 +0.4 m/s 0.0
12 Eliška TylováEliška Tylová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 12 3.44 +0.9 m/s 0.0
13 Amálie HladíkováAmálie Hladíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 2 3.38 +1.0 m/s 0.0
14 Kristýna PolednováKristýna Polednová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 7 3.30 +0.7 m/s 0.0
15 Linda TlučhořováLinda Tlučhořová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 10 2.76 +0.6 m/s 0.0
16 Barbora TučkováBarbora Tučková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 11 2.42 +0.4 m/s 0.0
Celkem 16 závodníků
Sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2251
2 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1511
3 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1220
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1148
5 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0710
6 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0697
7 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0435
Celkem 7 závodníků