výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo Krajského přeboru Královéhradeckého kraje ve čtyřboji přípravky – skupina A

Jaroměř (30. 5. 2019)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.02 300.00
2 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.33 235.00
3 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 09.44 214.00
4 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.76 158.00
5 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 10.01 119.00
6 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.26 85.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Vítr: +0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.54 196.00
2 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.67 173.00
3 Filip WolfFilip Wolf 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.85 143.00
4 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 10.00 120.00
5 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 10.17 97.00
6 Jan TruhlářJan Truhlář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 10.54 53.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.63 180.00
2 Václav BoukalVáclav Boukal 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.84 145.00
3 Lukáš BaliharLukáš Balihar 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.99 122.00
4 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.81 29.00
5 matouš Mrázekmatouš Mrázek 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 11.09 11.00
Aleš DrozdílekAleš Drozdílek 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Vítr: -0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.19 264.00
2 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.26 249.00
3 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.66 174.00
4 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 09.93 131.00
5 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 10.24 88.00
6 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 11.24 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČečkaMatěj Čečka 08 HKRAL BHKRAL B 2 10.28 83.00
2 Matěj BorovičkaMatěj Borovička 08 HKRAL BHKRAL B 1 11.09 11.00
3 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 TYNOR BTYNOR B 5 11.74 0.00
4 Jakub ŽilkaJakub Žilka 10 JaromBJaromB 6 13.76 0.00
5 Kryštof ČernýKryštof Černý 12 TYNOR BTYNOR B 3 14.32 0.00
Petr MikysaPetr Mikysa 12 TYNOR BTYNOR B 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MachekVáclav Machek 08 HKRAL BHKRAL B 3 09.74 161.00
2 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 HKRAL BHKRAL B 2 10.24 88.00
3 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 DCOST BDCOST B 5 10.31 79.00
4 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 DCOST BDCOST B 1 10.51 56.00
5 Jakub MartínekJakub Martínek 08 JaromBJaromB 4 11.30 3.00
6 Jakub VeberJakub Veber 08 JaromBJaromB 6 11.70 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert VechetaAlbert Vecheta 08 HKRAL BHKRAL B 6 10.07 110.00
2 Robin HohbergRobin Hohberg 08 DCOST BDCOST B 2 10.09 108.00
3 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 DCOST BDCOST B 1 10.62 46.00
4 Daniel RifelDaniel Rifel 09 JaromBJaromB 4 10.84 27.00
5 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina 11 JaromBJaromB 5 11.21 6.00
6 Radim MylerRadim Myler 10 TYNOR BTYNOR B 3 11.69 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZadrobílekJan Zadrobílek 08 HKRAL CHKRAL C 5 09.93 131.00
2 Tadeáš DědekTadeáš Dědek 09 HKRAL CHKRAL C 1 10.11 105.00
3 Lukáš RepiskýLukáš Repiský 09 HKRAL CHKRAL C 4 10.36 73.00
4 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 DCOST BDCOST B 2 10.51 56.00
5 Kryštof NěmečekKryštof Němeček 08 HKRAL CHKRAL C 3 10.94 20.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 09.59 424.00
2 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.66 408.00
3 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.72 395.00
4 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 09.74 391.00
5 Eine PourováEine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.60 224.00
6 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.99 163.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Vítr: -0.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie LinkováAmélie Linková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.59 424.00
2 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.09 318.00
3 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.81 190.00
4= Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 10.85 184.00
4= Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 10.85 184.00
6 Valentina TrvalcováValentina Trvalcová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 12.46 15.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.57 428.00
2 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.60 422.00
3 Martina PilátováMartina Pilátová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.24 289.00
4 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 10.32 274.00
5 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.75 199.00
6 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 10.78 195.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Vítr: +1.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 HKRAL BHKRAL B 1 10.50 242.00
2 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 HKRAL BHKRAL B 5 10.52 238.00
3 Natálie ZeiplováNatálie Zeiplová 08 HKRAL BHKRAL B 6 10.56 231.00
4 Aneta NovákováAneta Nováková 11 JaromBJaromB 4 10.67 213.00
5 Nela JindrováNela Jindrová 10 JaromBJaromB 2 11.13 143.00
6 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 JaromBJaromB 3 11.40 107.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika MalinováDominika Malinová 08 HKRAL BHKRAL B 5 10.41 258.00
2 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 HKRAL BHKRAL B 2 10.87 181.00
3 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 JaromBJaromB 1 11.26 125.00
4 Kateřina MalinováKateřina Malinová 11 JaromBJaromB 4 11.74 70.00
5 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 JaromBJaromB 3 12.50 13.00
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 1:49.16 680.00
2 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 1:56.30 565.00
3 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 2:02.62 471.00
4 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 2:04.74 441.00
5 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:05.56 430.00
6 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 2:07.51 404.00
7 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:13.45 329.00
8 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 7 2:14.51 316.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip WolfFilip Wolf 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:15.50 305.00
2 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 2:17.35 284.00
3 Lukáš BaliharLukáš Balihar 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 2:18.74 268.00
4 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:21.53 239.00
5 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:22.30 231.00
6 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:25.17 202.00
7 Jan TruhlářJan Truhlář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 2:28.10 175.00
8 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 7 2:35.82 112.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 1:57.22 550.00
2 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 2:05.67 428.00
3 Václav BoukalVáclav Boukal 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:18.14 275.00
4 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 2:18.44 271.00
5 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:19.71 258.00
6 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 2:23.11 222.00
7 matouš Mrázekmatouš Mrázek 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 2:25.71 197.00
Aleš DrozdílekAleš Drozdílek 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 DCOST BDCOST B 7 2:05.63 429.00
2 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 HKRAL BHKRAL B 5 2:17.39 283.00
3 Robin HohbergRobin Hohberg 08 DCOST BDCOST B 4 2:19.06 265.00
4 Matěj BorovičkaMatěj Borovička 08 HKRAL BHKRAL B 2 2:22.92 224.00
5 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 DCOST BDCOST B 1 2:24.76 206.00
6 Matěj ČečkaMatěj Čečka 08 HKRAL BHKRAL B 3 2:28.65 170.00
7 Jakub VeberJakub Veber 08 JaromBJaromB 8 2:43.93 61.00
8 Jakub MartínekJakub Martínek 08 JaromBJaromB 6 3:14.36 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Albert VechetaAlbert Vecheta 08 HKRAL BHKRAL B 7 2:19.65 258.00
2 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 DCOST BDCOST B 1 2:29.33 164.00
3 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 DCOST BDCOST B 2 2:29.77 160.00
4 Václav MachekVáclav Machek 08 HKRAL BHKRAL B 3 2:42.07 71.00
5 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 TYNOR BTYNOR B 6 2:44.06 60.00
6 Daniel RifelDaniel Rifel 09 JaromBJaromB 5 2:50.59 29.00
7 Jakub ŽilkaJakub Žilka 10 JaromBJaromB 8 2:55.90 12.00
8 Radim MylerRadim Myler 10 TYNOR BTYNOR B 4 3:14.83 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ZadrobílekJan Zadrobílek 08 HKRAL CHKRAL C 7 2:15.18 308.00
2 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina 11 JaromBJaromB 6 2:17.28 284.00
3 Kryštof NěmečekKryštof Němeček 08 HKRAL CHKRAL C 4 2:35.75 113.00
4 Tadeáš DědekTadeáš Dědek 09 HKRAL CHKRAL C 2 2:40.17 83.00
5 Kryštof ČernýKryštof Černý 12 TYNOR BTYNOR B 1 3:09.67 0.00
Petr MikysaPetr Mikysa 12 TYNOR BTYNOR B 3 DNS
Lukáš RepiskýLukáš Repiský 09 HKRAL CHKRAL C 5 DNS
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:14.15 320.00
2 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:15.53 304.00
3 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:15.55 304.00
4 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:18.80 268.00
5 Amélie LinkováAmélie Linková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:19.52 260.00
6 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:22.30 231.00
7 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:23.80 216.00
8 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:24.55 208.00
9 Eine PourováEine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 3:31.05 0.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:22.36 230.00
2 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 2:23.52 218.00
3 Martina PilátováMartina Pilátová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:27.65 179.00
4 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 2:28.71 170.00
5 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:31.23 148.00
6 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:33.21 132.00
7 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 2:36.26 109.00
8 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 2:44.05 60.00
9 Valentina TrvalcováValentina Trvalcová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 2:56.28 11.00
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta NovákováAneta Nováková 11 JaromBJaromB 9 2:13.27 331.00
2 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 HKRAL BHKRAL B 2 2:14.42 317.00
3 Dominika MalinováDominika Malinová 08 HKRAL BHKRAL B 7 2:22.81 225.00
4 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 HKRAL BHKRAL B 10 2:27.51 180.00
5 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 HKRAL BHKRAL B 3 2:27.73 178.00
6 Natálie ZeiplováNatálie Zeiplová 08 HKRAL BHKRAL B 11 2:30.49 154.00
7 Nela JindrováNela Jindrová 10 JaromBJaromB 4 2:36.42 108.00
8 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 JaromBJaromB 8 2:37.04 104.00
9 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 JaromBJaromB 1 2:48.75 37.00
10 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 JaromBJaromB 5 2:50.04 32.00
11 Kateřina MalinováKateřina Malinová 11 JaromBJaromB 6 2:50.38 30.00
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupin)

Skupin 01 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 24 4.16 0.0 232.00
2 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 15 4.11 0.0 224.00
3 Tony ImlaufTony Imlauf
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 9 3.94 0.0 196.00
4 Adam PosltAdam Poslt
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 16 3.83 0.0 179.00
5= Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 13 3.82 0.0 177.00
5= Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 10 3.82 0.0 177.00
7 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 17 3.79 0.0 173.00
8 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 4 3.77 0.0 170.00
9 Dominik BílekDominik Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 5 3.74 0.0 165.00
10 Kryštof AllmerKryštof Allmer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 1 3.71 0.0 161.00
11 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 7 3.68 0.0 156.00
12 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 11 3.61 0.0 146.00
13 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3 3.58 0.0 142.00
14 Filip VosátkaFilip Vosátka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 19 3.54 0.0 136.00
15= Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 22 3.45 0.0 123.00
15= Filip WolfFilip Wolf
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 23 3.45 0.0 123.00
15= Lukáš BaliharLukáš Balihar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 2 3.45 0.0 123.00
18 Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 20 3.41 0.0 118.00
19 Václav BoukalVáclav Boukal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 6 3.29 0.0 102.00
20 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 12 3.28 0.0 100.00
21 Jan TruhlářJan Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 18 3.11 0.0 79.00
22 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 21 3.06 0.0 73.00
23 matouš Mrázekmatouš Mrázek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 14 2.77 0.0 41.00
Aleš DrozdílekAleš Drozdílek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
10 8 DNS 0.0 0.00
Celkem 24 závodníků
Skupin 02 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Albert VechetaAlbert Vecheta
HKRAL BHKRAL B
08 21 3.74 0.0 165.00
2 Václav MachekVáclav Machek
HKRAL BHKRAL B
08 10 3.46 0.0 125.00
3 Robin HohbergRobin Hohberg
DCOST BDCOST B
08 7 3.36 0.0 111.00
4= Matyáš KlapkaMatyáš Klapka
HKRAL BHKRAL B
08 8 3.34 0.0 108.00
4= Jan ZadrobílekJan Zadrobílek
HKRAL CHKRAL C
08 22 3.34 0.0 108.00
4= Tobias ŠidloTobias Šidlo
DCOST BDCOST B
09 17 3.34 0.0 108.00
7 Matěj ČečkaMatěj Čečka
HKRAL BHKRAL B
08 3 3.32 0.0 106.00
8 Tobiáš KoutTobiáš Kout
DCOST BDCOST B
10 9 3.26 0.0 98.00
9 Lukáš RepiskýLukáš Repiský
HKRAL CHKRAL C
09 15 3.18 0.0 88.00
10 Kryštof NěmečekKryštof Němeček
HKRAL CHKRAL C
08 14 3.17 0.0 86.00
11 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina
JaromBJaromB
11 18 3.13 0.0 81.00
12= Tadeáš DědekTadeáš Dědek
HKRAL CHKRAL C
09 5 3.10 0.0 78.00
12= Tadeáš DrašarTadeáš Drašar
DCOST BDCOST B
10 6 3.10 0.0 78.00
14 Tomáš BesperátTomáš Besperát
DCOST BDCOST B
09 1 2.96 0.0 61.00
15 Matěj BorovičkaMatěj Borovička
HKRAL BHKRAL B
08 2 2.95 0.0 60.00
16 Jakub MartínekJakub Martínek
JaromBJaromB
08 11 2.93 0.0 58.00
17 Daniel RifelDaniel Rifel
JaromBJaromB
09 16 2.79 0.0 43.00
18 Jakub VeberJakub Veber
JaromBJaromB
08 20 2.78 0.0 42.00
19 Radim MylerRadim Myler
TYNOR BTYNOR B
10 13 2.68 0.0 32.00
20 Adam TruhlářAdam Truhlář
TYNOR BTYNOR B
11 19 2.58 0.0 23.00
21 Jakub ŽilkaJakub Žilka
JaromBJaromB
10 23 2.49 0.0 16.00
22 Kryštof ČernýKryštof Černý
TYNOR BTYNOR B
12 4 2.05 0.0 0.00
Petr MikysaPetr Mikysa
TYNOR BTYNOR B
12 12 DNS 0.0 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupin)

Skupin 01 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amélie LinkováAmélie Linková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 9 4.00 0.0 308.00
2 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 4 3.87 0.0 279.00
3 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 8 3.82 0.0 267.00
4 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 7 3.79 0.0 261.00
5 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 16 3.75 0.0 252.00
6 Barbora HockeBarbora Hocke
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 5 3.60 0.0 220.00
7 Bára DusováBára Dusová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3 3.54 0.0 208.00
8= Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 6 3.41 0.0 182.00
8= Mia RechtorisováMia Rechtorisová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 14 3.41 0.0 182.00
10 Martina PilátováMartina Pilátová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 11 3.40 0.0 180.00
11 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 1 3.37 0.0 174.00
12 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 10 3.15 0.0 133.00
13 Eine PourováEine Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 12 3.11 0.0 126.00
14 Klára ZedníkováKlára Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 18 3.08 0.0 121.00
15 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 13 3.06 0.0 117.00
16 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2 3.05 0.0 116.00
17 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 17 2.90 0.0 91.00
18 Valentina TrvalcováValentina Trvalcová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 15 2.51 0.0 35.00
Celkem 18 závodníků
Skupin 02 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika MalinováDominika Malinová
HKRAL BHKRAL B
08 6 3.44 0.0 188.00
2 Barbora ČernovskáBarbora Černovská
HKRAL BHKRAL B
08 2 3.29 0.0 159.00
3 Klára PastuszkováKlára Pastuszková
HKRAL BHKRAL B
08 10 3.21 0.0 144.00
4 Kristýna FilipováKristýna Filipová
HKRAL BHKRAL B
08 3 3.17 0.0 137.00
5 Natálie ZeiplováNatálie Zeiplová
HKRAL BHKRAL B
08 11 3.08 0.0 121.00
6 Nela JindrováNela Jindrová
JaromBJaromB
10 4 2.91 0.0 92.00
7 Aneta NovákováAneta Nováková
JaromBJaromB
11 8 2.82 0.0 78.00
8 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
JaromBJaromB
10 1 2.82 0.0 78.00
9 Kateřina MalinováKateřina Malinová
JaromBJaromB
11 7 2.73 0.0 65.00
10 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
JaromBJaromB
11 5 2.41 0.0 23.00
11 Zuzana NovákováZuzana Nováková
JaromBJaromB
13 9 1.77 0.0 0.00
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Skupin)

Skupin 01 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 15 43.61 0.0 254.00
2 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 10 41.95 0.0 240.00
3 Adam PosltAdam Poslt
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 16 40.80 0.0 231.00
4 Tony ImlaufTony Imlauf
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 9 38.16 0.0 209.00
5 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 11 37.62 0.0 205.00
6 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 17 36.85 0.0 198.00
7 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 4 35.55 0.0 188.00
8 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3 33.59 0.0 172.00
9 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 24 32.87 0.0 166.00
10 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 7 32.56 0.0 164.00
11 Filip VosátkaFilip Vosátka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 19 31.16 0.0 153.00
12 Lukáš BaliharLukáš Balihar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 2 30.06 0.0 144.00
13 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 12 29.53 0.0 140.00
14 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 13 27.77 0.0 126.00
15 Václav BoukalVáclav Boukal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 6 26.80 0.0 118.00
16 Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 20 26.55 0.0 116.00
17 Kryštof AllmerKryštof Allmer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 1 26.40 0.0 115.00
18 Filip WolfFilip Wolf
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 23 24.33 0.0 99.00
19 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 22 23.58 0.0 93.00
20 Dominik BílekDominik Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 5 22.31 0.0 84.00
21 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 21 21.81 0.0 80.00
22 matouš Mrázekmatouš Mrázek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 14 21.68 0.0 79.00
23 Jan TruhlářJan Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 18 19.59 0.0 64.00
Aleš DrozdílekAleš Drozdílek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
10 8 DNS 0.0 0.00
Celkem 24 závodníků
Skupin 02 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj BorovičkaMatěj Borovička
HKRAL BHKRAL B
08 2 34.67 0.0 181.00
2 Jakub MartínekJakub Martínek
JaromBJaromB
08 11 32.57 0.0 164.00
3 Jan ZadrobílekJan Zadrobílek
HKRAL CHKRAL C
08 22 31.46 0.0 155.00
4 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka
HKRAL BHKRAL B
08 8 27.22 0.0 122.00
5 Kryštof NěmečekKryštof Němeček
HKRAL CHKRAL C
08 14 27.01 0.0 120.00
6 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar
DCOST BDCOST B
10 6 25.94 0.0 112.00
7 Matěj ČečkaMatěj Čečka
HKRAL BHKRAL B
08 3 25.18 0.0 106.00
8 Albert VechetaAlbert Vecheta
HKRAL BHKRAL B
08 21 24.29 0.0 99.00
9 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina
JaromBJaromB
11 18 24.22 0.0 98.00
10 Tomáš BesperátTomáš Besperát
DCOST BDCOST B
09 1 24.03 0.0 97.00
11 Tobias ŠidloTobias Šidlo
DCOST BDCOST B
09 17 22.64 0.0 86.00
12 Václav MachekVáclav Machek
HKRAL BHKRAL B
08 10 22.55 0.0 86.00
13 Lukáš RepiskýLukáš Repiský
HKRAL CHKRAL C
09 15 18.25 0.0 54.00
14 Tadeáš DědekTadeáš Dědek
HKRAL CHKRAL C
09 5 17.72 0.0 50.00
15 Radim MylerRadim Myler
TYNOR BTYNOR B
10 13 17.22 0.0 46.00
16 Robin HohbergRobin Hohberg
DCOST BDCOST B
08 7 17.09 0.0 45.00
17 Adam TruhlářAdam Truhlář
TYNOR BTYNOR B
11 19 16.52 0.0 41.00
18 Daniel RifelDaniel Rifel
JaromBJaromB
09 16 16.01 0.0 38.00
19 Tobiáš KoutTobiáš Kout
DCOST BDCOST B
10 9 14.54 0.0 28.00
20 Kryštof ČernýKryštof Černý
TYNOR BTYNOR B
12 4 13.91 0.0 23.00
21 Jakub VeberJakub Veber
JaromBJaromB
08 20 13.63 0.0 22.00
22 Jakub ŽilkaJakub Žilka
JaromBJaromB
10 23 13.33 0.0 20.00
Petr MikysaPetr Mikysa
TYNOR BTYNOR B
12 12 DNS 0.0 0.00
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Skupin)

Skupin 01 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 4 32.01 0.0 259.00
2 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 7 29.36 0.0 228.00
3 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 16 29.22 0.0 226.00
4 Bára DusováBára Dusová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3 27.56 0.0 207.00
5 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 6 26.88 0.0 199.00
6 Klára ZedníkováKlára Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 18 26.11 0.0 190.00
7 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 8 26.00 0.0 189.00
8 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 1 24.93 0.0 176.00
9 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 17 22.46 0.0 148.00
10 Eine PourováEine Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 12 22.42 0.0 148.00
11 Martina PilátováMartina Pilátová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 11 21.31 0.0 135.00
12 Amélie LinkováAmélie Linková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 9 20.31 0.0 124.00
13 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2 18.47 0.0 104.00
14 Barbora HockeBarbora Hocke
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 5 17.73 0.0 96.00
15 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 13 17.25 0.0 90.00
16 Valentina TrvalcováValentina Trvalcová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 15 16.16 0.0 79.00
17 Mia RechtorisováMia Rechtorisová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 14 16.05 0.0 78.00
18 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 10 15.33 0.0 70.00
Celkem 18 závodníků
Skupin 02 (čt, 30.5.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ČernovskáBarbora Černovská
HKRAL BHKRAL B
08 2 28.41 0.0 217.00
2 Dominika MalinováDominika Malinová
HKRAL BHKRAL B
08 6 25.36 0.0 181.00
3 Natálie ZeiplováNatálie Zeiplová
HKRAL BHKRAL B
08 11 25.10 0.0 178.00
4 Klára PastuszkováKlára Pastuszková
HKRAL BHKRAL B
08 10 20.05 0.0 121.00
5 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
JaromBJaromB
10 1 17.11 0.0 89.00
6 Aneta NovákováAneta Nováková
JaromBJaromB
11 8 16.96 0.0 87.00
7 Kristýna FilipováKristýna Filipová
HKRAL BHKRAL B
08 3 16.72 0.0 85.00
8 Kateřina MalinováKateřina Malinová
JaromBJaromB
11 7 13.10 0.0 47.00
9 Nela JindrováNela Jindrová
JaromBJaromB
10 4 12.17 0.0 37.00
10 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
JaromBJaromB
11 5 09.00 0.0 7.00
11 Zuzana NovákováZuzana Nováková
JaromBJaromB
13 9 08.22 0.0 1.00
Celkem 11 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1185
2 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1184
3 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1168
4 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1141
5 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1128
6 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1064
7 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0987
8 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0867
9 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0844
10 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0721
11 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0710
12= Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 DCOST BDCOST B 0702
12= Jan ZadrobílekJan Zadrobílek 08 HKRAL CHKRAL C 0702
14 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0696
15 Filip WolfFilip Wolf 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0670
16 Lukáš BaliharLukáš Balihar 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0657
17 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0653
18 Václav BoukalVáclav Boukal 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0640
19 Albert VechetaAlbert Vecheta 08 HKRAL BHKRAL B 0632
20= Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0629
20= Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0629
22 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 HKRAL BHKRAL B 0601
23 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0598
24 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0558
25 Robin HohbergRobin Hohberg 08 DCOST BDCOST B 0529
26 Matěj BorovičkaMatěj Borovička 08 HKRAL BHKRAL B 0476
27 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina 11 JaromBJaromB 0469
28 Matěj ČečkaMatěj Čečka 08 HKRAL BHKRAL B 0465
29 Václav MachekVáclav Machek 08 HKRAL BHKRAL B 0443
30 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 DCOST BDCOST B 0420
31 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 DCOST BDCOST B 0400
32 Jan TruhlářJan Truhlář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0371
33 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 DCOST BDCOST B 0342
34 Kryštof NěmečekKryštof Němeček 08 HKRAL CHKRAL C 0339
35 matouš Mrázekmatouš Mrázek 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0328
36 Tadeáš DědekTadeáš Dědek 09 HKRAL CHKRAL C 0316
37 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0270
38 Jakub MartínekJakub Martínek 08 JaromBJaromB 0225
39 Lukáš RepiskýLukáš Repiský 09 HKRAL CHKRAL C 0215
40 Daniel RifelDaniel Rifel 09 JaromBJaromB 0137
41 Jakub VeberJakub Veber 08 JaromBJaromB 0125
42 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 TYNOR BTYNOR B 0124
43 Radim MylerRadim Myler 10 TYNOR BTYNOR B 0078
44 Jakub ŽilkaJakub Žilka 10 JaromBJaromB 0048
45 Kryštof ČernýKryštof Černý 12 TYNOR BTYNOR B 0023
46= Petr MikysaPetr Mikysa 12 TYNOR BTYNOR B 0000
46= Aleš DrozdílekAleš Drozdílek 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0000
Celkem 47 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1193
2 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1191
3 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1152
4 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1129
5 Amélie LinkováAmélie Linková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1116
6 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1093
7 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1037
8 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0877
9 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 HKRAL BHKRAL B 0874
10 Dominika MalinováDominika Malinová 08 HKRAL BHKRAL B 0852
11 Martina PilátováMartina Pilátová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0783
12 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0733
13 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0714
14 Aneta NovákováAneta Nováková 11 JaromBJaromB 0709
15 Natálie ZeiplováNatálie Zeiplová 08 HKRAL BHKRAL B 0684
16 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 HKRAL BHKRAL B 0683
17 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0653
18 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 HKRAL BHKRAL B 0642
19 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0615
20 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0552
21 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0519
22= Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0498
22= Eine PourováEine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0498
24 Nela JindrováNela Jindrová 10 JaromBJaromB 0380
25 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 JaromBJaromB 0329
26= Kateřina MalinováKateřina Malinová 11 JaromBJaromB 0212
26= Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 JaromBJaromB 0212
28 Valentina TrvalcováValentina Trvalcová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0140
29 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 JaromBJaromB 0075
Celkem 29 závodníků