Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo Krajské ligy atletických přípravek JmKAS, skupina C

Kuřim (6. 6. 2019)

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 6.6.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KrňávekVojtěch Krňávek
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
09 4.19 4.190.00.04.190.00.00.0 11.00
2 Hynek ŠkvařilHynek Škvařil
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 4.11 4.110.00.04.110.00.00.0 9.00
3 David ŠpičkaDavid Špička
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
09 4.08 4.080.00.04.080.00.00.0 8.00
4 Šimon EllingerŠimon Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
09 3.90 3.900.00.03.900.00.00.0 7.00
5 Cyril ŠebánekCyril Šebánek
ASK BlanskoASK Blansko
09 3.78 3.780.00.03.780.00.00.0 6.00
6 Martin TomášekMartin Tomášek
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 3.70 3.700.00.03.700.00.00.0 5.00
7 Radek MalitsRadek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
08 3.63 3.630.00.03.630.00.00.0 4.00
8 David PavlůDavid Pavlů
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 3.60 3.603.520.03.600.00.00.0 3.00
9 Michael VladíkMichael Vladík
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
09 3.60 3.603.440.03.600.00.00.0 2.00
10 Tomáš SaskoTomáš Sasko
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
08 3.59 3.590.00.03.590.00.00.0 1.00
11 Daniel KučeraDaniel Kučera
ASK BlanskoASK Blansko
11 3.55 3.550.00.03.550.00.00.0
12 Radim ČechRadim Čech
ASK BlanskoASK Blansko
11 3.53 3.530.00.03.530.00.00.0
13 Štěpán OpletalŠtěpán Opletal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
08 3.52 3.520.00.03.520.00.00.0
14= Jáchym ČernochJáchym Černoch
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
08 3.50 3.500.00.03.500.00.00.0
14= Šimon ŘehákŠimon Řehák
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 3.50 3.500.00.03.500.00.00.0
16 Marek MezníkMarek Mezník
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
09 3.36 3.360.00.03.360.00.00.0
17 Šimon BučoŠimon Bučo
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
09 3.35 3.350.00.03.350.00.00.0
18 Filip DoležalFilip Doležal
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
10 3.28 3.280.00.03.280.00.00.0
19 Michal HerčíkMichal Herčík
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
08 3.20 3.200.00.03.200.00.00.0
20 Kryštof KrejčíkKryštof Krejčík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
11 3.05 3.050.00.03.050.00.00.0
21 Jan JašíčekJan Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
09 3.00 3.000.00.03.000.00.00.0
22 Vítek FerencVítek Ferenc
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
09 2.99 2.990.00.02.990.00.00.0
23 Petr SliwkaPetr Sliwka
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
11 2.97 2.970.00.02.970.00.00.0
24 Vendelín VítekVendelín Vítek
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
09 2.96 2.960.00.02.960.00.00.0
25 Adam UlrichAdam Ulrich
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
09 2.94 2.940.00.02.940.00.00.0
26 David StrachoňDavid Strachoň
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
10 2.88 2.880.00.02.880.00.00.0
27 Jakub VečeřaJakub Večeřa
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
08 2.87 2.870.00.02.870.00.00.0
28= Miroslav ŠustáčekMiroslav Šustáček
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 2.38 2.380.00.02.380.00.00.0
28= Radek DokoupilRadek Dokoupil
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 2.38 2.380.00.02.380.00.00.0
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 6.6.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 4.46 4.460.00.04.460.00.00.0 11.00
2 26 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
08 4.05 4.050.00.04.050.00.00.0 9.00
3 27 Adéla GábrováAdéla Gábrová
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
08 3.90 3.900.00.03.900.00.00.0 8.00
4 3 Eliška DerkováEliška Derková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
09 3.86 3.860.00.03.860.00.00.0 7.00
5 15 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 3.66 3.660.00.03.660.00.00.0 6.00
6 24 Hana VávrůHana Vávrů
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
08 3.65 3.650.00.03.650.00.00.0 5.00
7 16 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 3.62 3.620.00.03.620.00.00.0 4.00
8 10 Barbora KroupováBarbora Kroupová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 3.59 3.590.00.03.590.00.00.0 3.00
9 22 Barbora KrejčíBarbora Krejčí
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
08 3.45 3.450.00.03.450.00.00.0 2.00
10 23 Alžběta ŠevčíkováAlžběta Ševčíková
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 3.44 3.440.00.03.440.00.00.0 1.00
11 28 Alice BořilováAlice Bořilová
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
10 3.43 3.430.00.03.430.00.00.0
12 18 Tereza VykydalováTereza Vykydalová
ASK BlanskoASK Blansko
08 3.41 3.410.00.03.410.00.00.0
13 4 Natálie ŠafářováNatálie Šafářová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
08 3.40 3.400.00.03.400.00.00.0
14 17 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
10 3.37 3.370.00.03.370.00.00.0
15 25 Elena MarkováElena Marková
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
09 3.32 3.320.00.03.320.00.00.0
16 20 Nela MeluzínováNela Meluzínová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 3.31 3.310.00.03.310.00.00.0
17 1 Tereza FilipováTereza Filipová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
10 3.20 3.200.00.03.200.00.00.0
18 31 Anna ChaloupkováAnna Chaloupková
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
09 3.15 3.150.00.03.150.00.00.0
19 Sofie MenouškováSofie Menoušková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
10 3.14 3.140.00.03.140.00.00.0
20 Veronika BrázdováVeronika Brázdová
ASK BlanskoASK Blansko
10 3.13 3.130.00.03.130.00.00.0
21 21 Simona HegedušováSimona Hegedušová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
08 3.12 3.120.00.03.120.00.00.0
22 32 Lucie ŠtoudkováLucie Štoudková
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
09 3.00 3.000.00.03.000.00.00.0
23 2 Eliška BorovskáEliška Borovská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
09 2.99 2.990.00.02.990.00.00.0
24 9 Adéla SedlákováAdéla Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
12 2.93 2.930.00.02.930.00.00.0
25 29 Pavla PoláškováPavla Polášková
Atletický klub Kuřim, z.s. AAtletický klub Kuřim, z.s. A
09 2.92 2.920.00.02.920.00.00.0
26 13 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
10 2.84 2.840.00.02.840.00.00.0
27 33 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
10 2.80 2.800.00.02.800.00.00.0
28 14 Lada BabíčkováLada Babíčková
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
11 2.79 2.790.00.02.790.00.00.0
29 7 Sára KrčmárováSára Krčmárová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
10 2.74 2.740.00.02.740.00.00.0
30 5 Natálie AdamcováNatálie Adamcová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
11 2.70 2.700.00.02.700.00.00.0
31 8 Sofie RašnerováSofie Rašnerová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
10 2.56 2.560.00.02.560.00.00.0
32 34 Karin TrtílkováKarin Trtílková
Atletický klub Kuřim, z.s. BAtletický klub Kuřim, z.s. B
11 2.50 2.500.00.02.500.00.00.0
33 6 Adéla KrajčíkováAdéla Krajčíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
11 2.26 2.260.00.02.260.00.00.0
Celkem 33 závodníků