Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva - skupina B

Česká Lípa (12. 9. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3 07.80
2 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 08.80 38.00
3 Michal WisinaMichal Wisina 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 09.50 35.00
4 Šimon NovákŠimon Novák 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 09.70 33.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 12.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BoczanOndřej Boczan 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 08.10 40.00
2 Matyáš KorbMatyáš Korb 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 09.30 36.00
3 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 09.60 34.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 12.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.30 39.00
2 Sebastien MádlSebastien Mádl 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 08.90 37.00
3 Jan KozlerJan Kozler 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 09.80 32.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3 07.80
2 Ondřej BoczanOndřej Boczan 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 08.10 40.00
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.30 39.00
4 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 08.80 38.00
5 Sebastien MádlSebastien Mádl 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 08.90 37.00
6 Matyáš KorbMatyáš Korb 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 09.30 36.00
7 Michal WisinaMichal Wisina 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 09.50 35.00
8 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 09.60 34.00
9 Šimon NovákŠimon Novák 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 09.70 33.00
10 Jan KozlerJan Kozler 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 09.80 32.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.9.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.60 40.00
2 Nikola KohútováNikola Kohútová 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 08.80 39.00
3 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3 09.00 38.00
4 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 5 09.20 37.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 12.9.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 09.40 36.00
2 Barbora TumováBarbora Tumová 08 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3 10.30 34.00
3 Viktorie MičanováViktorie Mičanová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 11.30 31.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 12.9.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KynlováKlára Kynlová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 10.20 35.00
2 Sofie SochalskáSofie Sochalská 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 10.50 33.00
3 Karolína TomancováKarolína Tomancová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 10.70 32.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.60 40.00
2 Nikola KohútováNikola Kohútová 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 08.80 39.00
3 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3 09.00 38.00
4 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 5 09.20 37.00
5 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 09.40 36.00
6 Klára KynlováKlára Kynlová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 10.20 35.00
7 Barbora TumováBarbora Tumová 08 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3 10.30 34.00
8 Sofie SochalskáSofie Sochalská 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 10.50 33.00
9 Karolína TomancováKarolína Tomancová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 10.70 32.00
10 Viktorie MičanováViktorie Mičanová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 11.30 31.00