Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody TJ Baník Stříbro

Stříbro (17. 6. 2019)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam MatulkaAdam Matulka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 5.07 +0.1 m/s 5.01  +0.05.07  +0.15.04  +0.05.075.02  +0.30.00.0
Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 NM  +0.2--0.0-0.00.0
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 5.20 +1.7 m/s 5.20  +1.70.00.05.200.00.00.0
2 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 4.75 +1.1 m/s 4.75  +1.10.00.04.750.00.00.0
3 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 4.59 +0.8 m/s 4.59  +0.80.00.04.590.00.00.0
4 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 4.39 -0.1 m/s 4.39  -0.10.00.04.390.00.00.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David KrejčíDavid Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 3.15 0.0
2 Pavel SmolekPavel Smolek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
10 2.82 0.0
3 Jiři ŽůrekJiři Žůrek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 2.70 0.0
4 Vít SmolekVít Smolek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
12 2.43 0.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Damián David HolečekDamián David Holeček
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 2.44 0.0
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amálie MatulkováAmálie Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 2.91 0.0
2 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 2.72 0.0
3 Zuzana PecharováZuzana Pecharová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
10 2.60 0.0
4 Vendula MoravcováVendula Moravcová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 2.29 0.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ZáhořováBarbora Záhořová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 2.88 0.0
2 Kamila ŠrámkováKamila Šrámková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 2.62 0.0
3 Anežka HniličkováAnežka Hniličková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 2.48 0.0
Celkem 3 závodníků