výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody

Vlašim (2. 6. 2019)

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.004.204.354.51
1 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.35 oxoxxoxxx
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.802.002.202.402.602.702.802.90
1 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2.80 ---xoooooxx
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.802.002.202.402.602.702.802.90
1 Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 2.20 -oooxxx
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.802.002.202.402.602.702.802.90
1 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2.00 ooxxoxx
2 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1.60 oxx
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Junioři

(ne, 2.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 5.93 +1.1 m/s 5.62  +1.65.93  +1.15.74  +1.15.934.20  +0.7x5.92  -0.8
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana LéblováJana Léblová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.90 +0.3 m/s xx3.40  +1.63.403.22  +0.83.90  +0.33.81  -0.6
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 2.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 5.05 -0.8 m/s 5.01  +1.95.02  +0.8x5.02xx5.05  -0.8
2 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.89 +1.1 m/s 4.83  +1.14.72  +0.54.89  +1.14.894.82  +1.14.82  +0.64.52  -1.1
3 Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.55 +2.8 m/s 4.45 +1.4 m/s 4.26  +0.5x4.45  +1.44.454.39  +1.64.07  +0.44.55  +2.8
4 Sára FantyšováSára Fantyšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.26 +0.4 m/s 4.16  +1.54.20  +0.84.08  +1.04.204.14  +1.04.26  +0.44.04  +1.2
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.42 +0.2 m/s 4.00  -0.74.23  +0.84.29  +0.64.294.24  +1.24.42  +0.23.40  +2.1
2 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.35 +1.4 m/s 3.54  +1.54.12  +0.54.35  +1.44.354.26  +1.43.96  +0.43.58  +0.8
3 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.21 +1.4 m/s 3.67  +0.03.70  +1.74.21  +1.44.213.51  +0.83.72  -0.4-
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 15.05 11.47xx11.47xxx
2 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 11.47 14.6014.80x14.8014.9715.0514.84
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 13.10 12.9213.1012.5313.10x12.7912.47
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 2.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 44.81 0.0
2 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 41.10 0.0
3 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 31.61 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 2.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 40.98 0.0
2 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 36.84 0.0
3 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 34.76 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 2.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 42.22 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 27.03 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Sára FantyšováSára Fantyšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 18.03 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 2.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 41.34 0.0
Celkem 1 závodníků