výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pražské memoriály

Praha - Eden (5. 7. 2019)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 5.7.2019 - 18:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.36
2 6 Fahad Mohammed Al-SubaieFahad Mohammed Al-Subaie 94 Saudi ArabiaSaudi Arabia 6 10.39
3 Abdulaziz Rabie Al-JadaniAbdulaziz Rabie Al-Jadani 96 Saudi ArabiaSaudi Arabia 2 10.55
4 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.65
5 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 10.88
6 3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.19
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.20
Mohammed Dawood AbdullahMohammed Dawood Abdullah 93 Saudi ArabiaSaudi Arabia 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 5.7.2019 - 18:15) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.79
2 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 10.96
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.99
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.00
5 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.05
6 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 11.22
7 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.31
8 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 11.67
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 5.7.2019 - 18:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.56
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.57
3 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.72
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.99
5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.19
6 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 12.21
7 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.80
8 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 17.41
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 5.7.2019 - 18:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 4 11.15
2 3 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 11.40
3 4 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.72
Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.36
2 6 Fahad Mohammed Al-SubaieFahad Mohammed Al-Subaie 94 Saudi ArabiaSaudi Arabia 6 10.39
3 Abdulaziz Rabie Al-JadaniAbdulaziz Rabie Al-Jadani 96 Saudi ArabiaSaudi Arabia 2 10.55
4 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.65
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.79
6 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 10.88
7 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 10.96
8 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.99
9 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.00
10 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.05
11 5 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 4 11.15
12 3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.19
13 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.20
14 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 11.22
15 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.31
16 3 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 11.40
17 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.56
18 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.57
19 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 11.67
20 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.72
20 4 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.72
22 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.99
23 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.19
24 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 12.21
25 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.80
26 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 17.41
Mohammed Dawood AbdullahMohammed Dawood Abdullah 93 Saudi ArabiaSaudi Arabia 3 DQ
Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 5.7.2019 - 18:00) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 SlovakiaSlovakia 5 11.61
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.70
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.03
4 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12.20
5 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 12.22
6 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.35
7 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.43
Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 5.7.2019 - 18:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka VachataŠárka Vachata 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.68
2 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.75
3 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 12.77
4 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.79
5 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 7 13.08
6 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.42
Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 5.7.2019 - 18:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.10
2 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 13.23
3 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.33
4 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 2 13.48
5 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.74
6 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.75
7 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 13.87
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 SlovakiaSlovakia 5 11.61
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.70
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.03
4 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12.20
5 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 12.22
6 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.35
7 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.43
8 Šárka VachataŠárka Vachata 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.68
9 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.75
10 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 12.77
11 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.79
12 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 7 13.08
13 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.10
14 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 13.23
15 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.33
16 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.42
17 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 2 13.48
18 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.74
19 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.75
20 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 13.87
Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DQ
Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 5.7.2019 - 19:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.71
2 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 20.81
3 4 Mazen Al-YasenMazen Al-Yasen 96 Saudi ArabiaSaudi Arabia 5 20.98
4 Abdulaziz Rabie Al-JadaniAbdulaziz Rabie Al-Jadani 96 Saudi ArabiaSaudi Arabia 8 21.04
5 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.35
6 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.56
7 5 Ernst NaribErnst Narib 90 NamibiaNamibia 2 21.96
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 5.7.2019 - 19:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.96
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.02
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.12
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.19
5 3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.30
6 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 22.50
Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 5.7.2019 - 19:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.26
2 5 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 4 22.45
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.57
4 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 22.83
5 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.86
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.87
7 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.74
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 5.7.2019 - 19:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.63
2 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.90
3 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.17
4 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 23.24
5 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 23.30
6 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.55
7 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.26
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (pá, 5.7.2019 - 19:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 23.40
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 3 23.72
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.77
4 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.80
5 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.09
6 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 24.17
7 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 24.77
8 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 25.74
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.71
2 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 20.81
3 4 Mazen Al-YasenMazen Al-Yasen 96 Saudi ArabiaSaudi Arabia 5 20.98
4 Abdulaziz Rabie Al-JadaniAbdulaziz Rabie Al-Jadani 96 Saudi ArabiaSaudi Arabia 8 21.04
5 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.35
6 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.56
7 5 Ernst NaribErnst Narib 90 NamibiaNamibia 2 21.96
7 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.96
9 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.02
10 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.12
11 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.19
12 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.26
13 3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.30
14 5 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 4 22.45
15 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 22.50
16 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.57
17 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.63
18 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 22.83
19 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.86
20 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.87
21 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.90
22 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.17
23 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 23.24
24 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 23.30
25 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 23.40
26 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.55
27 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 3 23.72
28 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.74
29 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.77
30 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.80
31 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.09
32 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 24.17
33 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.26
34 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 24.77
35 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 25.74
Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 5.7.2019 - 19:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.91
2 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 SlovakiaSlovakia 5 24.11
3 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.01
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.24
5 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 25.81
6 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 25.98
7 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 26.05
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 5.7.2019 - 19:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 25.77
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 26.48
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 26.50
4 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.77
5 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 2 26.82
6 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 6 27.57
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 5.7.2019 - 19:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 26.90
2 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 27.82
3 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.37
4 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 28.80
5 6 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 SlovakiaSlovakia 8 28.99
6 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 30.52
Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.91
2 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 SlovakiaSlovakia 5 24.11
3 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.01
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.24
5 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 25.77
6 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 25.81
7 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 25.98
8 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 26.05
9 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 26.48
10 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 26.50
11 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.77
12 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 2 26.82
13 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 26.90
14 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 6 27.57
15 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 27.82
16 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.37
17 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 28.80
18 6 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 SlovakiaSlovakia 8 28.99
19 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 30.52
Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 5.7.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Mazen Al-YasenMazen Al-Yasen 96 Saudi ArabiaSaudi Arabia 4 46.73
2 6 Fahad Mohammed Al-SubaieFahad Mohammed Al-Subaie 94 Saudi ArabiaSaudi Arabia 6 47.46
3 7 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 48.69
4 5 Ernst NaribErnst Narib 90 NamibiaNamibia 5 48.82
3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 5.7.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 50.09
2 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.09
3 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 50.95
4 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 51.10
5 4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 51.43
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 5.7.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 52.19
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.46
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.59
4 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 53.62
5 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 55.02
6 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 55.90
7 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 56.95
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Mazen Al-YasenMazen Al-Yasen 96 Saudi ArabiaSaudi Arabia 4 46.73
2 6 Fahad Mohammed Al-SubaieFahad Mohammed Al-Subaie 94 Saudi ArabiaSaudi Arabia 6 47.46
3 7 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 48.69
4 5 Ernst NaribErnst Narib 90 NamibiaNamibia 5 48.82
5 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 50.09
5 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.09
7 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 50.95
8 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 51.10
9 4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 51.43
10 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 52.19
11 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.46
12 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.59
13 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 53.62
14 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 55.02
15 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 55.90
16 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 56.95
3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 5.7.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 55.70
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 56.96
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 57.25
4 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 57.38
5 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 58.13
6 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 58.74
7 5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 59.69
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 5.7.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 56.99
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 57.95
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 59.88
4 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 60.48
5 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.77
6 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 61.72
7 6 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 SlovakiaSlovakia 6 62.13
8 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 62.49
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 55.70
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 56.96
3 4 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 56.99
4 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 57.25
5 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 57.38
6 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 57.95
7 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 58.13
8 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 58.74
9 5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 59.69
10 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 59.88
11 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 60.48
12 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.77
13 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 61.72
14 6 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 SlovakiaSlovakia 6 62.13
15 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 62.49

800 m - Muži

(pá, 5.7.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:52.98
2 4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:53.57
3 5 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 1:53.58
4 14 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 1:56.57
5 8 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 1:58.63
6 7 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:59.73
7 1 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:04.86
8 67 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 2:08.02
9 161 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:12.71
10 209 Jan JežekJan Ježek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:13.80
11 183 Pavel KudrnaPavel Kudrna 68 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:14.33
12 182 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 2:16.59
6 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNF
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy

(pá, 5.7.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:13.07
2 6 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 SlovakiaSlovakia 6 2:17.19
3 7 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:20.05
4 8 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 2:25.28
5 2 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:27.46
6 1 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:29.90
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF
3 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži

(pá, 5.7.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19 3:57.03
2 4 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17 3:59.28
3 5 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 16 4:03.18
4 184 Martin CoubalMartin Coubal 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12 4:04.15
5 8 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 13 4:05.12
6 188 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 4:05.59
7 186 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 4:05.68
8 7 Aleš NovákAleš Novák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 4:05.96
9 214 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 4:06.52
10 6 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 4:07.64
11 190 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 4:08.94
12 280 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 4:09.93
13 191 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 8 4:11.75
14 192 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 4:17.79
15 283 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 4 4:27.66
16 289 Janis MachJanis Mach 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 4:34.06
17 197 Matěj PlašilMatěj Plašil 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:35.29
18 198 Jan KapounJan Kapoun 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 4:51.49
Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18 DNF
Celkem 19 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 5.7.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Abdullah Rizqal MulayhiAbdullah Rizqal Mulayhi 90 Saudi ArabiaSaudi Arabia 5 50.51
2 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 51.30
3 Jakub BottlikJakub Bottlik 94 SlovakiaSlovakia 3 52.29
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 52.54
Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 5.7.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 53.94
2 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 55.20
3 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 55.63
4 Petr JelínekPetr Jelínek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 55.85
5 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 56.91
6 Mohammed Saad MajrashiMohammed Saad Majrashi 00 Saudi ArabiaSaudi Arabia 6 58.02
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Abdullah Rizqal MulayhiAbdullah Rizqal Mulayhi 90 Saudi ArabiaSaudi Arabia 5 50.51
2 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 51.30
3 Jakub BottlikJakub Bottlik 94 SlovakiaSlovakia 3 52.29
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 52.54
5 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 53.94
6 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 55.20
7 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 55.63
8 Petr JelínekPetr Jelínek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 55.85
9 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 56.91
10 Mohammed Saad MajrashiMohammed Saad Majrashi 00 Saudi ArabiaSaudi Arabia 6 58.02
Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNF

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 5.7.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 61.03
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 61.18
3 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 62.22
4 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 66.11
Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 5.7.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 63.33
2 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 65.83
3 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 68.19
4 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 70.65
5 Martina PíšováMartina Píšová 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 70.83
6 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 75.01
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 61.03
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 61.18
3 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 62.22
4 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 63.33
5 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 65.83
6 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 66.11
7 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 68.19
8 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 70.65
9 Martina PíšováMartina Píšová 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 70.83
10 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 75.01
Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF

Skok daleký - Muži

(pá, 5.7.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 10 7.19 +0.9 m/s 7.19  +0.9xx7.19xxx
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 9 7.04 +2.1 m/s 6.89 +1.4 m/s 6.79  +1.7x6.59  +0.06.796.89  +1.47.04  +2.1x
3 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 11 6.95 +0.9 m/s x6.95  +0.9x6.95xxx
4 Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12 6.92 +1.8 m/s 6.09  +2.16.64  +0.56.65  +0.16.656.86  +2.46.92  +1.86.89  +2.0
5 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6 6.88 +0.7 m/s 6.50  +0.86.75  +0.46.88  +0.76.88x6.70  +1.8x
6 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 8 6.73 +0.8 m/s 6.58  +1.66.73  +0.8x6.736.70  +0.5xx
7 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5 6.49 +3.3 m/s 6.42 +1.3 m/s 6.03  +1.5x6.29  +0.46.296.42  +1.36.37  +2.16.49  +3.3
8 Jan KundrátJan Kundrát
AK SokolovAK Sokolov
03 4 6.23 +0.8 m/s 5.87  +0.8x6.23  +0.86.235.84  -1.96.06  +0.8x
9 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 6.13 +0.0 m/s 5.84  +1.75.95  +1.26.13  +0.06.130.00.00.0
10 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 5.48 +1.4 m/s 5.42  +0.95.48  +1.45.45  +0.15.480.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy

(pá, 5.7.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 14 6.41 +2.5 m/s 6.12 -0.4 m/s xx6.12  -0.46.126.27  +2.5x6.41  +2.5
2 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 13 5.96 +3.3 m/s 5.75 -0.8 m/s x5.91  +2.15.75  -0.85.915.96  +3.35.65  +2.15.80  +2.4
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 10 5.75 +2.7 m/s 5.54 -1.3 m/s 5.60  +2.15.48  +0.65.54  -1.35.60x5.75  +2.7x
4 Šárka VachataŠárka Vachata
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 11 5.63 +2.4 m/s 5.56  +2.95.63  +2.4x5.63xxx
5 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 12 5.55 +3.0 m/s 5.45 +1.8 m/s 5.32  +2.94.06  +2.9x5.325.55  +3.05.45  +1.85.28  +0.2
6 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 5 5.36 +0.5 m/s 5.30  +0.94.96  -0.25.36  +0.55.365.32  +3.75.32  +2.4x
7 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 7 5.27 +1.1 m/s 4.99  +1.05.27  +1.15.27  +0.35.274.91  +3.25.01  +1.54.84  +2.3
8 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 6 5.21 +1.0 m/s 5.15  +2.25.03  +1.75.05  -0.55.155.21  +1.0xx
9 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
02 9 5.14 +1.1 m/s x5.14  +1.14.86  +0.35.140.00.00.0
10 Michaela JaneckáMichaela Janecká
AK SokolovAK Sokolov
04 4 4.93 +0.4 m/s 4.93  +0.44.04  +0.0x4.930.00.00.0
11 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3 4.85 +5.0 m/s 4.73x4.85  +5.04.850.00.00.0
12 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2 4.81 +3.0 m/s 4.67 +1.2 m/s 4.26  +0.14.67  +1.24.81  +3.04.810.00.00.0
13 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1 4.73 +0.4 m/s 4.73  +0.4x4.64  +1.14.730.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(pá, 5.7.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 9 14.81 14.3514.81x14.81xxx
2 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 7 14.75 14.5114.7514.4214.75x14.71x
3 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 8 14.46 14.0714.4514.2114.4514.46xx
4 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 5 14.25 13.2013.0413.2813.2813.5613.5314.25
5 Sebastian FialaSebastian Fiala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 6 13.98 x13.60x13.6013.9813.94x
6 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 4 13.44 12.7513.4413.3313.44x13.0112.98
7 Radim HanzlíkRadim Hanzlík
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
80 3 11.22 11.1311.2211.2111.2210.9010.9711.06
8 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 10.61 10.6110.43x10.61x10.14x
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(pá, 5.7.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 5 52.91 0.0
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 40.97 0.0
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3 34.33 0.0
4 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 2 30.04 0.0
5 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1 26.08 0.0
Celkem 5 závodníků