výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pražské memoriály

Praha - Eden (5. 7. 2019)

Skok daleký - Muži

(pá, 5.7.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 10 7.19 +0.9 m/s 7.19  +0.9xx7.19xxx
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 9 7.04 +2.1 m/s 6.89 +1.4 m/s 6.79  +1.7x6.59  +0.06.796.89  +1.47.04  +2.1x
3 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 11 6.95 +0.9 m/s x6.95  +0.9x6.95xxx
4 Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12 6.92 +1.8 m/s 6.09  +2.16.64  +0.56.65  +0.16.656.86  +2.46.92  +1.86.89  +2.0
5 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6 6.88 +0.7 m/s 6.50  +0.86.75  +0.46.88  +0.76.88x6.70  +1.8x
6 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 8 6.73 +0.8 m/s 6.58  +1.66.73  +0.8x6.736.70  +0.5xx
7 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5 6.49 +3.3 m/s 6.42 +1.3 m/s 6.03  +1.5x6.29  +0.46.296.42  +1.36.37  +2.16.49  +3.3
8 Jan KundrátJan Kundrát
AK SokolovAK Sokolov
03 4 6.23 +0.8 m/s 5.87  +0.8x6.23  +0.86.235.84  -1.96.06  +0.8x
9 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 6.13 +0.0 m/s 5.84  +1.75.95  +1.26.13  +0.06.130.00.00.0
10 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 5.48 +1.4 m/s 5.42  +0.95.48  +1.45.45  +0.15.480.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy

(pá, 5.7.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 14 6.41 +2.5 m/s 6.12 -0.4 m/s xx6.12  -0.46.126.27  +2.5x6.41  +2.5
2 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 13 5.96 +3.3 m/s 5.75 -0.8 m/s x5.91  +2.15.75  -0.85.915.96  +3.35.65  +2.15.80  +2.4
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 10 5.75 +2.7 m/s 5.54 -1.3 m/s 5.60  +2.15.48  +0.65.54  -1.35.60x5.75  +2.7x
4 Šárka VachataŠárka Vachata
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 11 5.63 +2.4 m/s 5.56  +2.95.63  +2.4x5.63xxx
5 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 12 5.55 +3.0 m/s 5.45 +1.8 m/s 5.32  +2.94.06  +2.9x5.325.55  +3.05.45  +1.85.28  +0.2
6 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 5 5.36 +0.5 m/s 5.30  +0.94.96  -0.25.36  +0.55.365.32  +3.75.32  +2.4x
7 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 7 5.27 +1.1 m/s 4.99  +1.05.27  +1.15.27  +0.35.274.91  +3.25.01  +1.54.84  +2.3
8 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 6 5.21 +1.0 m/s 5.15  +2.25.03  +1.75.05  -0.55.155.21  +1.0xx
9 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
02 9 5.14 +1.1 m/s x5.14  +1.14.86  +0.35.140.00.00.0
10 Michaela JaneckáMichaela Janecká
AK SokolovAK Sokolov
04 4 4.93 +0.4 m/s 4.93  +0.44.04  +0.0x4.930.00.00.0
11 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3 4.85 +5.0 m/s 4.73x4.85  +5.04.850.00.00.0
12 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2 4.81 +3.0 m/s 4.67 +1.2 m/s 4.26  +0.14.67  +1.24.81  +3.04.810.00.00.0
13 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1 4.73 +0.4 m/s 4.73  +0.4x4.64  +1.14.730.00.00.0
Celkem 13 závodníků