Veřejné závody A. C. TEPO Kladno
Kladno (18. 6. 2019)hod diskem 0,75kg - Žákyně
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO Kladno |
05 | 28.60 | ||||||||||||||||
2 |
Karolína KutalováKarolína Kutalová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 18.43 | ||||||||||||||||
3 |
Aneta MuchováAneta Muchová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 16.67 | ||||||||||||||||
4 |
Klára HodkováKlára Hodková
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 15.21 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Ml. žákyně
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie DrtíkováLucie Drtíková
ATLETIK RUDNÁ |
06 | 19.90 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO Kladno |
04 | 37.10 | ||||||||||||||||
2 |
Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK Bílina |
04 | 31.31 | ||||||||||||||||
3 |
Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO Kladno |
05 | 30.62 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO Kladno |
05 | 29.54 | ||||||||||||||||
5 |
Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO Kladno |
04 | 28.55 | ||||||||||||||||
6 |
David GottwaldDavid Gottwald
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 25.18 | ||||||||||||||||
7 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 20.04 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 45.91 | ||||||||||||||||
2 |
Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta Praha |
89 | 37.02 | ||||||||||||||||
3 |
Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO Kladno |
95 | 25.27 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 33.84 | ||||||||||||||||
2 |
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia Praha |
01 | 29.48 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolek |
00 | 25.80 | ||||||||||||||||
4 |
Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO Kladno |
01 | 23.71 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Agáta MikundováAgáta Mikundová
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 30.93 | ||||||||||||||||
2 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 30.61 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina HronováKateřina Hronová
ATLETIK RUDNÁ |
03 | 25.35 | ||||||||||||||||
4 |
Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
02 | 24.75 | ||||||||||||||||
5 |
Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 22.73 | ||||||||||||||||
6 |
Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 21.46 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO Kladno |
02 | 37.96 | ||||||||||||||||
2 |
Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4 |
03 | 36.93 | ||||||||||||||||
3 |
Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
SK Jeseniova |
03 | 34.10 | ||||||||||||||||
4 |
Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO Kladno |
03 | 31.12 | ||||||||||||||||
5 |
Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO Kladno |
03 | 30.10 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp Praha, z.s. |
01 | 41.04 | ||||||||||||||||
2 |
Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO Kladno |
00 | 40.70 | ||||||||||||||||
3 |
Josef PapJosef Pap
ASK ELNA Počerady |
00 | 37.96 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Irfan ShamshuddinnIrfan Shamshuddinn
Malajsie |
95 | 59.68 | ||||||||||||||||
2 |
Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 49.00 | ||||||||||||||||
3 |
Martin PěknýMartin Pěkný
SC Radotín Praha |
83 | 35.72 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 2kg - Ml. žákyně
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie DrtíkováLucie Drtíková
ATLETIK RUDNÁ |
06 | 17.62 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 50.42 | ||||||||||||||||
2 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 45.67 | ||||||||||||||||
3 |
Petra CerhováPetra Cerhová
SK Jeseniova |
02 | 33.62 | ||||||||||||||||
4 |
Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
02 | 33.03 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára HodkováKlára Hodková
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 27.98 | ||||||||||||||||
2 |
Emma OlahováEmma Olahová
AK Bílina |
04 | 24.32 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO Kladno |
04 | 39.41 | ||||||||||||||||
2 |
David GottwaldDavid Gottwald
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 39.23 | ||||||||||||||||
3 |
Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK Bílina |
04 | 24.77 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA Plzeň |
85 | 61.60 | ||||||||||||||||
2 |
Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta Praha |
89 | 34.19 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia Praha |
01 | 27.09 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolek |
00 | 25.62 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno |
03 | 53.38 | ||||||||||||||||
2 |
Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO Kladno |
03 | 52.12 | ||||||||||||||||
3 |
Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
SK Jeseniova |
03 | 44.04 | ||||||||||||||||
4 |
Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia Praha |
02 | 37.47 | ||||||||||||||||
5 |
Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO Kladno |
03 | 36.55 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin RybářMartin Rybář
SK Jeseniova |
00 | 47.54 | ||||||||||||||||
2 |
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK Jeseniova |
00 | 46.34 | ||||||||||||||||
3 |
Vít MálekVít Málek
SK Jeseniova |
01 | 43.82 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(út, 18.6.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO Kladno |
85 | NM | |||||||||||||||||
Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO Kladno |
87 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |