Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody A. C. TEPO Kladno

Kladno (18. 6. 2019)
hod diskem 0,75kg - Žákyně (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie GengelováNatálie Gengelová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.60
2 Karolína KutalováKarolína Kutalová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 18.43
3 Aneta MuchováAneta Muchová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.67
hod diskem 0,75kg - Ml. žákyně (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie DrtíkováLucie Drtíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 19.90
hod diskem 1kg - Žáci (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam ZelenkaAdam Zelenka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.10
2 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 AK BílinaAK Bílina 31.31
3 Jan VacekJan Vacek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.62
hod diskem 1kg - Ženy (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.91
2 Eva HummelováEva Hummelová 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 37.02
3 Lenka BlovskáLenka Blovská 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.27
hod diskem 1kg - Juniorky (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Allie FormánkováAllie Formánková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.84
2 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.48
3 Tereza LakotováTereza Lakotová 00 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 25.80
hod diskem 1kg - Dorostenky (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta MikundováAgáta Mikundová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 30.93
2 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30.61
3 Kateřina HronováKateřina Hronová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 25.35
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.96
2 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.93
3 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 34.10
hod diskem 1,75kg - Junioři (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr FomenkoPetr Fomenko 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 41.04
2 Adam VidunaAdam Viduna 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.70
3 Josef PapJosef Pap 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 37.96
hod diskem 2kg - Muži (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Irfan ShamshuddinnIrfan Shamshuddinn 95 MalajsieMalajsie 59.68
2 Petr ProcházkaPetr Procházka 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.00
3 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 35.72
hod kladivem 2kg - Ml. žákyně (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie DrtíkováLucie Drtíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 17.62
hod kladivem 3kg - Dorostenky (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vendula HolečkováVendula Holečková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.42
2 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 45.67
3 Petra CerhováPetra Cerhová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 33.62
hod kladivem 3kg - Žákyně (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára HodkováKlára Hodková 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 27.98
2 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK BílinaAK Bílina 24.32
hod kladivem 4kg - Žáci (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš RoškotLukáš Roškot 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.41
2 David GottwaldDavid Gottwald 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 39.23
3 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 AK BílinaAK Bílina 24.77
hod kladivem 4kg - Ženy (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka ValešováLenka Valešová 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.60
2 Eva HummelováEva Hummelová 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 34.19
hod kladivem 4kg - Juniorky (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.09
2 Tereza LakotováTereza Lakotová 00 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 25.62
hod kladivem 5kg - Dorostenci (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.38
2 Šimon MarešŠimon Mareš 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.12
3 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 44.04
hod kladivem 6kg - Junioři (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin RybářMartin Rybář 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 47.54
2 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 46.34
3 Vít MálekVít Málek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 43.82
hod kladivem 7,26kg - Muži (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon