Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní finále v atletickém čtyřboji III.kategorie ZŠ

Opava (7. 6. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Blažej, Martin 05 ZŠ Opava-Kylešovice 1813,00
2 Urbánek, Vojtěch 05 ZŠ Opava-Kylešovice 1807,00
3 |Beitelová, Aneta 06 ZŠ Šrámkova 1741,00
4 Mařádková, Anežka 05 ZŠ Opava, B.Němcové 1734,00
5 Winkler, Martin 05 ZŠ Hlučín, dr.M.Tyrše 1707,00
6 Jiroušová, Barbora 05 ZŠ Opava-Kylešovice 1647,00
7 BUCHTA, ADAM 05 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 1641,00
8 Čajnáková, Natali 05 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 1621,00
9 Vašíčková, Vanessa 06 ZŠG Vítkov 1611,00
10 Volný, Daniel 05 ZŠ Štěpánkovice 1611,00
11 HALFAROVÁ, VILMA 06 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 1602,00
12 Adámek, Lukáš 05 ZŠG Vítkov 1594,00
13 Finsterlová, Ema 05 ZŠ Opava, Englišova 82 1593,00
14 Stypa, Vojtěch 06 ZŠ Opava, Englišova 82 1592,00
15 Glabazňa, Jan 06 ZŠ Šrámkova 1585,00
16 Tomíček, Tomáš 05 ZŠ Štěpánkovice 1573,00
17 Kavan, Štěpán 05 ZŠ Opava, Englišova 82 1558,00
18 Thammová, Nela Sofie 06 ZŠG Vítkov 1555,00
19 Lasáková, Anna 05 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 1551,00
20 Pavelek, Lukáš 05 ZŠ Opava, B.Němcové 1543,00
21 DOHNER, MARTIN 05 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 1525,00
22 Šubíková, Sára 05 ZŠ Opava-Kylešovice 1512,00
23 Malohlavová, Kristýna 05 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 1495,00
24 Kremserová, Nikol 06 ZŠ Štěpánkovice 1492,00
25 LIŠKA, MATĚJ 05 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 1492,00
26 Barteček, Šimon 05 ZŠ Háj ve Slezsku 1491,00
27 Kuzníková, Veronika 05 ZŠ Opava-Kylešovice 1478,00
28 Híreš, Maxmilián 05 ZŠ Vrchní, Opava 1477,00
29 Ďurech, Adam 05 ZŠ Opava, B.Němcové 1470,00
30 Bažo, Alexandr 05 ZŠ Melč 1466,00
31 Hrbáč, Kamil 05 ZŠ Opava, Englišova 1465,00
32 Arendarčík, Petr 05 ZŠ Opava, B.Němcové 1464,00
33 REICHEL, VOJTĚCH 05 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 1457,00
34 BEKOVÁ, VENDULA 07 ZŠ Šrámkova 1454,00
35 Radošová, Natálie 05 ZŠ Štěpánkovice 1441,00
36 Trojková, Aneta 05 ZŠ Háj ve Slezsku 1437,00
37 Korbelová, Eliška 05 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 1420,00
38 Ozaniak, Matěj 05 ZŠ Opava, Englišova 82 1400,00
39 Henzl, Jáchym 05 ZŠ Opava, Englišova 82 1397,00
40 Esslerová, Klaudie 06 ZŠ Opava, Englišova 82 1393,00
41 Endrych, Filip 06 ZŠ Šrámkova 1391,00
42 Ostřanská, Vendula 06 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 1383,00
43 Čandas, Alex 05 ZŠ Březová 1364,00
44 Peterek, Jan 05 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 1356,00
45 Lebeda, Daniel 05 ZŠ Melč 1355,00
46 Kolarčík, Vojtěch 05 ZŠ Hlučín Rovniny 1353,00
47 Vontor, Bruno 05 ZŠ Hlučín Rovniny 1352,00
48 HERIÁNOVÁ, KLÁRA 05 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 1346,00
49 Pecník, Jakub 06 ZŠ Opava-Kylešovice 1343,00
50 Prasek, Tobiáš 06 ZŠ Štěpánkovice 1338,00
51 Přibylová, Melanie 06 ZŠ Opava, Englišova 82 1336,00
52 Prudká, Eliška 06 ZŠ Hlučín Rovniny 1335,00
53 Žídková, Tereza 05 ZŠ Háj ve Slezsku 1334,00
54 Juroška, Dan 05 ZŠG Vítkov 1333,00
55 Janík, František 05 ZŠ Hlučín, dr.M.Tyrše 1333,00
56 Čepková, Kateřina 06 ZŠ Opava-Kylešovice 1325,00
57 Stareček, Dominik 05 ZŠ Opava-Kylešovice 1323,00
58 Novotná, Leona 06 ZŠ Opava-Kylešovice 1317,00
59 Scholz, Lukáš 05 ZŠ Šrámkova 1313,00
60 Borovský, Jonáš 05 ZŠ Opava, Englišova 82 1309,00
61 Pavelková, Adriana 05 ZŠ Štěpánkovice 1293,00
62 Drimajová, Zdenka 05 ZŠG Vítkov 1291,00
63 Warischová, Barbora 06 ZŠ Opava, Englišova 82 1273,00
64 Jasníková, Dagmar 06 ZŠ Opava, B.Němcové 1259,00
65 Baladová, Šárka 05 ZŠ Hlučín Rovniny 1257,00
66 Šindlerová, Viktorie 07 ZŠ Opava, Englišova 1252,00
67 Witoszová, Nikola 05 ZŠ Hlučín Rovniny 1231,00
68 Adamec, Hynek 05 ZŠ Vrchní, Opava 1230,00
69 Mikulenková, Šarlota 05 ZŠ Šrámkova 1220,00
70 Lupík, František 05 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 1218,00
71 Černocká, Adéla 06 ZŠ Šrámkova 1213,00
72 Janeček, Patrik 05 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 1209,00
73 Olšinová, Klára 06 ZŠ Opava, Englišova 1206,00
74 Doleží, Dominik 05 ZŠ Šrámkova 1205,00
75 Valík, Matěj 05 ZŠ Vrchní, Opava 1205,00
76 DROBILÍKOVÁ, HANA 06 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 1204,00
77 Hanslík, Matěj 05 ZŠ Šrámkova 1198,00
78 Nováková, Adéla 06 ZŠG Vítkov 1190,00
79 Hájková, Ema 06 ZŠ Hlučín Rovniny 1170,00
80 Lehnertová, Adéla 05 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 1168,00
81 Jurošová, Barbora 06 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 1161,00
82 Jarošová, Kateřina 05 ZŠ Hlučín Rovniny 1146,00
83 Návrat, Matěj 05 ZŠ Hlučín, dr.M.Tyrše 1145,00
84 Országh, Pavel 05 ZŠ Háj ve Slezsku 1145,00
85 Moore, Jana 07 ZŠ Opava, Englišova 82 1135,00
86 Urbaníková, Kateřina 06 ZŠ Háj ve Slezsku 1127,00
87 Gratke, Tobiáš 05 ZŠ Háj ve Slezsku 1127,00
88 Topiarzová, Barbora 07 ZŠ Březová 1126,00
89 ŠIMEČKOVÁ, ADRIANA 06 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 1119,00
90 Srubková, Eva 05 ZŠ Březová 1106,00
91 Adamková, Michaela 07 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 1099,00
92 Grigarčíková, Tereza 06 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 1098,00
93 Bučková, Monika 07 ZŠ Opava, B.Němcové 1094,00
94 Jasník, Kristyán 06 ZŠ Opava, B.Němcové 1090,00
95 Kl"osel, Samuel 05 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 1080,00
96 Glos, Vincent 06 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 1066,00
97 Jelenová, Jana 06 ZŠ Háj ve Slezsku 1047,00
98 STŘÍBNÝ, VOJTĚCH 06 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 1041,00
99 Šturmová, Adéla 05 ZŠ Opava, B.Němcové 1031,00
100 Kavanová, Karolína 06 ZŠ Opava, Englišova 1030,00
101 STROJNÁ, BARA 07 ZŠ Šrámkova 1028,00
102 Gross, Adam 06 ZŠ Opava, Englišova 1024,00
103 Vltavský, Eliáš 06 ZŠ Opava-Kylešovice 1015,00
104 Andrle, Miroslav 07 ZŠ Opava, Englišova 1007,00
105 Harasimová, Tereza 05 ZŠ Štěpánkovice 1003,00
106 Slivková, Laura 06 ZŠ Štěpánkovice 999,00
107 Rásocha, Jakub 06 ZŠ Štěpánkovice 995,00
108 Kleinová, Jenifer 07 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 991,00
109 Lichavník, Ondřej 06 ZŠ Březová 989,00
110 Scholasterová, Anna 06 ZŠ Březová 984,00
111 Vlček, Denis 05 ZŠ Březová 982,00
112 Rosendorfová, Anežka 05 ZŠ Opava, B.Němcové 978,00
113 Řemelková, Lucie 06 ZŠ Opava, Englišova 976,00
114 Šoltys, Jakub 06 ZŠ Opava, Englišova 972,00
115 Stuchlík, Michal 05 ZŠ Štěpánkovice 968,00
116 Vaňková, Beata 07 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 967,00
117 Urbánek, Jan 07 ZŠ Březová 957,00
118 Uwira, Daniel 05 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 930,00
119 Němec, Denis 06 ZŠ Hlučín Rovniny 926,00
120 Piernik, Matyáš 05 ZŠ Opava, B.Němcové 915,00
121 Martínek, Jan 05 ZŠ Melč 911,00
122 Dubová, Valérie 05 ZŠ Březová 903,00
123 Štencková, Agáta 05 ZŠ Melč 903,00
124 Pavelková, Hana 06 ZŠ Opava, Englišova 898,00
125 Skalka, Roman 06 ZŠG Vítkov 892,00
126 Plaček, Radim 06 ZŠ Hlučín Rovniny 886,00
127 Mučková, Nela 07 ZŠ Háj ve Slezsku 884,00
128 Košárek, Martin 05 ZŠ Opava, I.Hurníka 854,00
129 Gilík, Pavel 05 ZŠ Vrchní, Opava 841,00
130 Stošek, Filip 05 ZŠ Březová 839,00
131 Kokořová, Tereza 06 ZŠG Vítkov 834,00
132 Černohorský, Ondřej 06 ZŠ Opava, I.Hurníka 820,00
133 Čuraj, Adam 05 ZŠ Hlučín Rovniny 779,00
134 Kaspřík, Mikuláš 05 ZŠ Háj ve Slezsku 776,00
135 Jakubová, Amálie 07 ZŠ Březová 760,00
136 Kotula, Oliver 06 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 753,00
137 Beníšek, Karel 05 ZŠG Vítkov 748,00
138 Neuwirt, Vojtěch 06 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 711,00
139 Kuřitka, Lukáš 06 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 706,00
140 Slanina, Patrik 05 ZŠ Melč 688,00
141 Warisch, Václav 07 ZŠ Opava, Englišova 685,00
142 Černoch, Adam 05 ZŠ Opava, I.Hurníka 590,00
143 Kudlová, Eliška 05 ZŠ Melč 586,00
144 Čermínová, Karolína 05 ZŠ Melč 539,00
145 Sivák, Ondřej 05 ZŠ Melč 520,00
146 Škrobánek, Martin 06 ZŠ Opava, I.Hurníka 456,00
147 Čermínová, Adéla 05 ZŠ Melč 425,00
148 Mikenda, Martin 05 ZŠ Hlučín, dr.M.Tyrše 387,00
149 Niedermeier, Jan 06 ZŠ Hlučín, dr.M.Tyrše 367,00
150 Vítková, Aneta 05 ZŠ Melč 289,00